Novinky

January 6, 2022

League of Legends World Championship 2022

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

League of Legends World Championship je nejprestižnější a největší každoroční turnaj ve vysoce konkurenčním League of Legends. S rostoucí popularitou sázení na esporty roste i zájem o tuto událost.

League of Legends World Championship 2022

Přední online sázkové stránky nabízejí trhy ve všech hlavních regionech a fázích mistrovství světa, včetně skupinové fáze, čtvrtfinále, semifinále a finále.

Co je League of Legends World Championship?

League of Legends World Championship je každoroční událost, kde se nejlepší hráči z každého regionu scházejí, aby soutěžili o více než 2 miliony dolarů. Událost pokrývá více než tři týdny soutěže a vyvrcholí finálovým zápasem, kde týmy bojují na Summoner's Rift o dominanci a chlubení se.

Jedná se o velmi oblíbenou online sázkovou událost, na kterou se nadšenci eSport sázení těší. Netřeba dodávat, že o ně bude velký zájem sázkové stránky esport, kde také získáte spoustu tipů na sázení na eSport.

LoL World Championship 2022 svede dohromady nejlepší hráče League of Legends na světě. Přijde s dobrými příležitostmi pro online sázení pro nadšence sázení na esporty.

Kde se bude LoL World Championship 2022 konat?

Akce se bude konat ve čtyřech různých městech po celé Severní Americe. Hostitelská města pro League of Legends World Championship 2022 byla oznámena na oficiálních stránkách Riot Games.

Původně se plánovalo, že mistrovství světa v League of Legends se letos bude konat v Severní Americe, ale turnaj byl změněn na Čínu. Bylo to provedeno proto, aby čínským fanouškům poskytl autentičtější zážitek z Worlds poté, co země v roce 2020 hostila malý turnaj.

Mistrovství světa pro rok 2021 se konalo v Reykjavíku na Islandu poté, co bylo původně naplánováno v čínském Shenzenu. Kvůli okolnostem vyvolaným pandemií byla přesunuta na Island. V současné době není známo, zda nebo kdy bude Čína v budoucnu hostit další podnik Mistrovství světa v LoL.

Jak Riot zdůrazňuje, je to první ročník každoroční soutěže, která se koná ve více než jedné zemi. Bude to také poprvé od roku 2016, kdy se bude konat v Severní Americe.

Akce začne první etapou, která se bude konat v Mexico City, a místem konání bude soutěž Liga Latinoamerica.

Skupinová fáze soutěže a čtvrtfinále se budou konat v New Yorku a místem konání bude divadlo Hulu v Madison Garden v New Yorku.

Finále bude následovat po semifinále v torontské Scotiabank Areně na sanfranciském Levi's Stadium.

Zatímco se svět stále vzpamatovává z následků pandemie, Riot Games se již těší na rok 2022, kdy se Worlds bude konat v Severní Americe. Jako jedna z hlavních esportovních událostí pro online sázení LoL jistě přitáhne velký zájem.

Zatím není známo, zda budou mít Worlds 2022 živé publikum nebo ne. Očekává se, že další informace o turnaji budou zveřejněny začátkem příštího roku, protože se vyvíjejí bezpečnostní pokyny pro probíhající pandemii COVID-19.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky