Novinky

February 3, 2022

Nominace 1xBet Bags EGR Nordics Awards

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Společnost 1xBet získala na začátku prosince 2021 pět nominací na ceny EGR Nordics Awards za to, že je inovativní herní společností orientovanou na spotřebitele ve skandinávském regionu. Je pozoruhodné, že tento průkopník také získal několik nominací na stejné ceny v roce 2020, což jasně ukazuje, že jde správným směrem. Pět kategorií, ve kterých byla vybrána jako nejlepší, jsou:

Nominace 1xBet Bags EGR Nordics Awards
  • Affiliate program
  • Operátor zákaznických služeb
  • Provozovatel sportovních sázek
  • Provozovatel kasina
  • Mobilní operátor

Ocenění EGR Nordics Awards, často označované jako „Oscarové v sektoru eGaming“, oceňují legální online sázkové kanceláře, které vynikají poskytováním bezkonkurenčních zákaznických služeb díky využití nejmodernějších technologií. Proto bylo uznání této organizace 1xBet obrovským zážitkem a bylo to zasloužené.

Dnes je 1xBet populární mezi různými typy sázkařů, včetně těch, kteří sázejí na eSports. Zde je důvod, proč je jedním z nejlepší sázkové stránky eSport dostupný.

Působivé pokrytí eSports her

1xBet obsahuje obsáhlý seznam oblíbených sázkařů eSports, na které lze vsadit. Tyto zahrnují Counter Strike: globální útočné, Dota 2, Udatný, FIFA, Raketová liga, Tom Clancy's Rainbow Six, StarCraft, Král slávy, a Volání povinnosti.

Nadšenci do hazardních her, kteří nejlépe sázejí na eSports u 1xBet, si vybírají hry, se kterými jsou lépe obeznámeni. To vyžaduje rozsáhlý výzkum elektronických sportů, abychom zjistili jejich týmy, nejlepší hráče a turnaje.

Je pozoruhodné, že tato herní platforma nabízí živé sázení eSport, které hráčům umožňuje sledovat zvraty jejich oblíbené hry a činit ta nejlepší sázková rozhodnutí.

Spousta bankovních metod a měn

Toto je další atraktivní funkce, díky které je 1xBet fantastickou platformou pro sázející na eSports. Některé z poskytnutých možnosti platby jsou Visa, Skrill, EcoPayz, Bitcoin, Dash, Zcash, MoneyGo, Perfect Money a Mastercard. 

Většina z nich má okamžité doby zpracování a nulové servisní poplatky, což vyhovuje potřebám většiny sázkařů. Ale vždy byste měli nejprve zkontrolovat platební sekci této sázkové stránky eSport, protože některé systémy mají dobu zpracování až 15 minut. Naštěstí 1xBet umožňuje milovníkům eSportů bankovat ve své vlastní měně, aby se zvýšilo pohodlí.

Mobilní sázení bez námahy

Většina sázkařů na eSports dnes využívá flexibilitu, kterou mobilní sázení přináší. 1xBet to chápe a vysvětluje, proč nabízí jednoduchou mobilní aplikaci kompatibilní s Androidem a iPhonem. Dodává se s různými verzemi pro různé sázkaře v závislosti na zařízeních, která používají. 

Existuje například odlehčená mobilní aplikace 1xBet pro pomalé nebo nestabilní uživatele internetu. To je jeden z aspektů, díky nimž se tato společnost provozující online hazardní hry dostala do užšího výběru v kategorii „Mobile Operator“ v soutěži EGR Nordics Awards.

Neuvěřitelný zákaznický servis

Profesionálové zákaznických služeb eSports v 1xBet jsou kompetentní, citliví, vícejazyční a spolehliví. Sázkaři je mohou kontaktovat prostřednictvím živého chatu této herní společnosti, e-mailu nebo telefonu. Jeden je také zdarma k používání různých platforem sociálních médií, včetně WhatsApp, Facebook a Twitter.

1xBet si toto uznání od EGR Nordics Awards jistě zaslouží jako jedna z nejlepších sázkových stránek eSports. Předávání cen je naplánováno na 27. ledna 2022 a zákazníci a příznivci této společnosti nemohou chtít vidět ceny, se kterými odejde.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky