Novinky

August 4, 2022

Průvodce pro sázkaře: Nadcházející události Rocket League 2022

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Herní průmysl eSports je již léta výjimečným lákadlem. A i když existují nejrůznější střílečky, většina hráčů eSports se stává tak trochu klecí vůči obecným titulům a předvídatelným herním režimům. Raketová liga hráči mají takové štěstí. Tento eSports titul vyniká ve svém žánru tím, že přináší solidní přitažlivost díky svému fascinujícímu konceptu. Rychle vpřed se Rocket League může pochlubit působivým seznamem soutěžních událostí.

Průvodce pro sázkaře: Nadcházející události Rocket League 2022

Jak se Rocket League stala silou ve světě esportů

Většinu lidí poněkud zajímá, co dělá Rocket League sílu, se kterou je třeba ve světě eSportů počítat. Jednoduché, jeho jednoduchost pro hráče, fanoušky i sázející na eSports.

Pro začátek, hry Rocket League dávají hráčům flexibilitu, aby mohli naskočit a hrát podle potřeby. Hráči, kteří mají to štěstí, že používají herní nástroje a jejich taktiku lépe než ostatní, by neměli mít problém hrát na vyšších úrovních.

Na druhou stranu, fanoušci Rocket League se mohou vždy naladit a sledovat akci bez obav ze složitých pravidel. Základní premisa hry je jednoduchá – auty trefují fotbalový míč do soupeřova brankoviště. To je nepochybně snadno pochopitelný koncept a začít fandit každému týmu.

Stranou nezůstávají ani ti, kteří si chtějí vsadit na události a turnaje Rocket League. Stačí jen pár pohledů, s náležitou péčí, abyste mohli začít uzavírat sázky eSports na sázkových trzích Rocket League.

Sledování událostí Rocket League v roce 2022

Většina turnajů Rocket League eSports probíhá online. To v podstatě znamená, že neexistují žádná vyhrazená místa nebo živé publikum. Ve většině případů je akce streamována na populárních streamovacích platformách, jako jsou Twitch a Youtube.

2021-2022 Rocket League Championship Series (RLCS) byl jediný svého druhu. Pro začátek budou hráči soutěžit o větší cenový fond, více regionů a nový formát. Po dokončení podzimních, zimních a jarních rozdělení se hráči a fanoušci Rocket League zaměřili na mistrovství světa.
Zde jsou data nadcházejících akcí RLCS v roce 2022:

 • Zástupný znak: 4.–7. srpna
 • Hlavní událost: 4. - 14. srpna

mějte prosím na paměti, že termíny turnajů se často mohou měnit

Zástupný znak

Divoká karta je první ze dvou etap na mistrovství světa. Podle nového formátu má 16 týmů šanci kvalifikovat se na divokou kartu mistrovství světa. Na této akci budou týmy ze Severní Ameriky, Evropy, Středního východu a severní Afriky, Oceánie (OCE), Jižní Ameriky, subšarské Afriky, asijsko-pacifického severu a asijsko-pacifického jihu soutěžit o velké finále
Vzhledem k tomu, že kvalifikační fáze stále probíhají, podařilo se následujícím týmům zarezervovat slot na WildCard:

 • Generální NRG
 • Hraní na vesmírné stanici
 • Verze 1 / Optické hry
 • Dignitas
 • Endpoint CeX
 • FURIA Esports
 • Gladiátoři Gaimin
 • Tam Falcons
 • Veloce Esports
 • Tokyo Verdy Esports
 • Orlando Pirates Exdee
 • Tajemství týmu
 • Bravado Gaming
 • Společnost Karmine Corp
 • Pionýři
 • Renegáti

Divoká karta bude používat švýcarský formát. V rámci tohoto formátu budou všechny soutěže soutěže nejlepších z pěti (BO5), kde první tým, který vyhraje tři hry, se kvalifikuje do dalšího kola. Pouze osm nejlepších týmů z World Championship Wildcard má zaručeno místo ve skupinových fázích Main Eventu. To znamená, že osm dalších nejvýkonnějších týmů již čeká na vítěze divoké karty ve skupinových fázích.

Velké finále

Velké finále bude nejlepší ze sedmi sérií. I když s resetem závorky. V ideálním případě se držáky používají, když tým poprvé prohraje. V ideálním případě se držák obvykle resetuje, když vítěz horního držáku prohraje ve Velkém finále.

Další raketové ligy, které stojí za zvážení

Zatímco RLCS se pyšní tím, že je největším turnajem Rocket League, je běžné, že fanoušci eSports, zejména sázkaři, hledají alternativní události Rocket League, které stojí za zvážení. Bohužel, RLCS je v podstatě vše, co fanoušci Rocket League mají. Kromě toho se několik turnajů A-tier hraje na regionální bázi (regionální turnaje) přidružené k RLCS.

I když mohou existovat turnaje nižší úrovně, většina z nich není obvykle pokryta sázkovými weby eSport. Takže každý, kdo touží vsadit na turnaje Rocket League eSports, by se měl zaměřit na RLCS.

Tipy na sázení Rocket League Esport

Pro začátek, trhy Rocket League jsou vysoce pokryty většinou sázkových webů eSport. Nejlepší způsob, jak začít, je prozkoumat tyto možnosti a vybrat si nejlepší bookmaker eSportů.

Obvykle není moudré, aby hráč naskočil a okamžitě začal sázet. Za prvé, sázkaři by se měli na chvíli vrátit do pozadí a věnovat pozornost tipům na sázení eSport. Tímto způsobem je snazší identifikovat týmy, které mají navrch.

Dalším užitečným tipem pro online sázení na eSports by mělo být pochopení mechanismů hry. Skvělým způsobem, jak začít, může být projít si pravidla hry. Samozřejmě, že sázení na tým s největším počtem výher se často zdá být skvělé, ale obvykle to není dostatečná záruka správného výběru.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky