Sázka na RLCS 2024

The Rocket League Champions Series, lidově RLCS, je turnaj eSports, na kterém se účastní někteří z nejlepších světových hráčů Rocket League. V průběhu let se série RLCS, která začala v roce 2016, vyšplhala do nových výšin. Tato soutěž měla vždy plnou podporu komunity hráčů a fanoušků, což přispělo k růstu cenových fondů šampionátu, díky čemuž se mistrovství světa RLCS stalo jednou z největších soutěží na scéně Rocket League eSports.

RLCS je hlavní událostí v ekosystému Rocket League eSports. Tento turnaj pořádá vývojář hry, Psyonix. Série RCLS se koná dvakrát ročně, přičemž každá z těchto soutěží trvá přibližně tři měsíce. V ideálním případě je každá série obvykle mixem online a offline finále.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Přehled série mistrů Rocket League

Od roku 2016, kdy začala série mistrů Rocket League, má tato soutěž ohromujících šest vítězů. To je jasným ukazatelem toho, že RLCS eSport Championships je jednou z nejkonkurenceschopnějších událostí, takže je šíleně nepředvídatelné. Výherní fond soutěže se v průběhu let také zvýšil, vítěz první sezóny si odnesl 75 000 $, zatímco poslední vítězové vyhráli přibližně 1 000 000 $.

RLCS Championship Series zahrnuje čtyři regiony. Evropa a Severní Amerika jsou považovány za nejsilnější a vystupují na každé akci od začátku RLCS. Na druhou stranu, Oceánie a Jižní Amerika byly nedávno přidány do série v roce 2017 a 2019, resp.

Mistrovství světa v raketové lize

Rocket League World Champions je charakteristickým znakem soutěží RLCS. Tato událost se účastní 12 týmů, čtyři týmy ze Severní Ameriky a Evropy a dva z Oceánie a Jižní Ameriky.

V průběhu let vidí RLCS: Rocket League World Champions týmy rozdělené do čtyř skupin po třech týmech, které soutěží ve formátu round-robin. První dva týmy z každé skupiny pak postupují do vyřazovací fáze. Čtvrtfinále jsou obvykle nejlepší z pěti sérií, zatímco vítězové obou semifinále se účastní nejlepších ze sedmi sérií.

O Rocket League

Raketová liga si nepochybně vybudovala jméno jako vzrušující eSports titul. To je také považováno za obtížné zvládnout pro nové hráče. Rocket League je v podstatě celá o tom, že hráči ovládají auto a nasměrují míč do soupeřovy branky. Nyní, když jsou do hry zapojena auta, je snadné klasifikovat Rocket League jako klasickou závodní hru, ale je to převážně sportovní hra s „auty jako hráči“

Každé kolo trvá pět minut, s soutěžní týmy snaží se navzájem překonávat. Rocket League lze hrát v sólo režimu pro hráče, kteří jsou ve hře noví a soutěží proti počítači. Přestože se hra zdá být poněkud přímočará, vyžaduje značný trénink.

Raketa může být zobrazena jako zábavná zvrat ve fotbale. Ve hře hráči používají raketově poháněná auta ke skórování. Každý hráč si proto musí upravit své vozidlo, aby mohl soutěžit. Hra se obvykle hraje v týmech po osmi hráčích. Hráči si mohou vybrat, zda se zapojí do režimu pro jednoho nebo více hráčů. I když existuje režim pro jednoho hráče, hra umožňuje maximálně čtyři hráče na stejné platformě. Hra také umožňuje multiplatformní hraní na PlayStation 4. Xbox One, PC a Nintendo Switch.

Proč hrát Rocket League

V podstatě existuje mnoho důvodů, proč hráči Rocket League milují. Význačným atributem hry je, že podporuje týmovou práci. Zvládnutí dovedností je také zásadní při nástupu do jiných týmů. Díky své konkurenci a mnoha profesionálním hráčům je Rocket League v posledních letech stále populárnější.

Proč je mistrovství světa v Rocket League populární?

S bezpočtem Rocket League eSport online turnaje Série RLCS World Championship Series, která běží po celý rok, ať už velký nebo malý, je jedním z nejoblíbenějších eSport turnajů mezi sázkaři. Zde je několik důvodů, proč je RLCS World stále populární mezi sázkaři sázejícími na velké esport turnaje:

Za prvé, RLCS World Championships představuje to nejlepší z různých eSport lig Rocket League. Většina sázkařů dnes ráda sází na největší turnaje eSports.

Dalším důvodem, proč je světový šampionát Rocket League zařazen mezi nejlepší eSport turnaje, na které lze sázet, je existence regionálních šampionátů. V ideálním případě, když mohou sázkaři nějakou dobu sledovat klíčové týmy nebo hráče, mají tendenci získat tolik potřebnou sebedůvěru, aby mohli uzavírat sázky.

Rozsáhlé zpravodajství o mistrovství světa RLSC od online sázkové stránky eSport je také pádným důvodem, proč je tato soutěž v sázkařských kruzích velmi oblíbená. Většina renomovaných sázkových kanceláří dnes tuto událost pokrývá a nabízí rozsáhlé sázkové trhy.

Dalším kritickým lákadlem mezi sázkaři je také trvání hry. Dnes většina sázkařů nemá trpělivost čekat hodiny, než bude možné určit jejich sázky. Při normální hře je zaručeno, že hra skončí za 10 minut, kromě remízy, kdy oba týmy musí hrát prodloužení s náhlou smrtí, aby nerozhodný výsledek prolomily.

Vítězné týmy a největší momenty mistrovství světa v Rocket League

Vítězné týmy

  • První sezóna: V první z mnoha globálních soutěží Rocket Leagues bojovaly týmy z Evropy a Severní Ameriky o hlavní cenu. V vyčerpávající soutěži se iBS v první sezóně ukázal jako vítězný.
  • Sezóna dvě: Pokračovala evropsko-americká soutěž. Flipside Gaming ve finále porazili Mock-It a odvezli si domů titul ve 2. sezóně.
  • Sezóna tři: mistrovství světa RLCS vidělo zahrnutí Oceánie. Uprostřed několika historických momentů Northern Gaming (NG) vyhrál šampionát.
  • Čtvrtá sezóna: Mistrovství světa RLCS do Spojených států. Po monumentálních třech hrách dechberoucí akce eSports vyhrál Gale Force Esports čtvrtou sezónu.
  • Pátá sezóna: první sezóna bez přímé kvalifikace do RLCS. Finále vidělo fanoušky ošetřené vzácnými okamžiky brilantní hry raketové ligy. Nakonec, Tým Dignitas vyhrál sezónu 5 mistrovství světa RLCS.
  • Sezóna šest: Šestá bitva Championship viděla Cloud 9 bitvu proti týmu Dignitas. Nakonec, Cloud9 byla síla, se kterou se dalo počítat, dominovala a nakonec vyhrála finále.

Renault Vitality an NRG Esports vyhrál sedmou a osmou sezónu. Sezóna 9, původně plánovaná na únor až duben 2020, byla odložena kvůli pandemii COVID 19. Doufejme, že rok 2022 přinese nového mistra světa, jak je v této soutěži již tradicí.

Největší momenty

EnVy's Epic Comback 2018

ZávistHodně očekávaná hra proti Tainted Minds byla nepochybně hra, kterou EnVy považovali za „přechod“. Nicméně, Tainted Minds téměř naplnili svá očekávání a v další sérii rychle vedli 2:1, ve čtvrtém zápase vedli 3:0. Poněkud překvapivým způsobem, se dvěma minutami na hodinách, EnVy klesli v rychlém sledu skóre, aby vyhráli a vynutili si hru pět – kterou vyhráli.

G2's Loss to Evil Geniuss

G2 Esports je jedním z nejvíce zdobených týmů Rocket League. Věci nabraly poměrně nečekaný zvrat v roce 2018 v zápase G2 s Evil Genius na mistrovství světa RLCS. Vzhledem k tomu, že G2 je považována za bezpečnou sázku, Zlí géniové vytáhl sérii představení, nakonec vyřadil G2 v napínavé soutěži. Jako jejich první soutěž Evil Geniuses podtrhli, o čem je mistrovství světa v Rocket League – Překvapení!

Gale Force Overtime Win

Velké finále 2017 bylo pro většinu fanoušků Rocket League eSports poněkud antiklimatické. Finále přivítalo dva týmy, Gale Force a Method. Zatímco Gale Force už to vyřadil proti Method v sérii sedmi her, Finals nepochybně prožily humbuk. Hra šla až na hranici vápna, šest minut navíc se prodloužilo jen na gól Alexandra „Kaydopa“ Couranta z Gale Force a vítězství.

Kde a jak sázet na RLCS?

Sázení na eSport turnaje by mělo být snadné, ale sázkaři eSports poprvé nemusí mít tak snadné najít cestu, když procházejí seznam eSport turnajů.

Kde vsadit na RLCS

Kde sázet by mělo být vždy hlavním zájmem každého fanouška RCLS Rocket League. Se spoustou sázkových platforem eSports pokrývajících Rocket League je vždy bezpečné prozkoumat všechny dostupné možnosti. Pro začátek, nejlepšími platformami pro sázení na eSport jsou ty, které mají historii pokrytí eSporty. Navíc vynikající zákaznická podpora, konkurenční kurzy, zákaznické recenze a platební metody by měly být klíčovými otázkami při zkoumání potenciálních online sázkových stránek eSports.

Jak sázet na RCLS

Vždy existuje několik jednoduchých sázkových trhů, jako je sázka na „přímého vítěze“. I když jejich pochopení vyžaduje jen málo úsilí, úspěch v sázení eSport vyžaduje mnohem více.

Vzhledem k tomu, že sázení RCLS Rocket League jde do hlavního proudu, může být sázení složité, zejména pro začátečníky. Zde je několik užitečných tipů na sázení na Rocket League, které by se měly hodit každému sázkaři eSports.

  • Udělejte si domácí úkol – sledujte týmové statistiky a výzkumné týmy
  • Mějte strategii a neustále ji zdokonalujte, aby odpovídala vašim herním preferencím
  • Spravujte svůj bankroll
  • Přijměte zodpovědné hraní
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Průvodce pro sázkaře: Nadcházející události Rocket League 2022
2022-08-04

Průvodce pro sázkaře: Nadcházející události Rocket League 2022

Herní průmysl eSports je již léta výjimečným lákadlem. A i když existují nejrůznější střílečky, většina hráčů eSports se stává tak trochu klecí vůči obecným titulům a předvídatelným herním režimům. Raketová liga hráči mají takové štěstí. Tento eSports titul vyniká ve svém žánru tím, že přináší solidní přitažlivost díky svému fascinujícímu konceptu. Rychle vpřed se Rocket League může pochlubit působivým seznamem soutěžních událostí.