Novinky

October 29, 2023

Ringmaster: The New Dota Hero odhalen na TI12

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Valve oficiálně oznámilo příchod nového hrdiny Dota, Ringmastera, na TI12. Přestože podrobnosti jsou v tuto chvíli vzácné, očekává se, že další informace budou odhaleny v následujících měsících.

Ringmaster: The New Dota Hero odhalen na TI12

Ringmaster - Nový hrdina

Ve videu zveřejněném těsně před Grand Finals TI12 společnost Valve potvrdila, že Ringmaster bude vydán na začátku roku 2024. Video předvádělo Axe ve strašidelném cirkusovém lese, pronásleduje mechanického cirkusového plížení z džungle. To vedlo ke spekulacím, že nový hrdina může mít prvek pasti. Nakonec byla Axe nalákána do hry Test Your Strength a rychle zabita Ringmasterem vycházejícím ze struktury podobné Iron Maiden.

Role nového hrdiny Dota

Propagační obrázek pro Ringmaster obsahuje cirkusové téma a zesměšňuje několik hrdinů včetně Opičího krále, Kunkky, Axe, Mirany a Strážce světla. I když to neposkytuje mnoho vodítek, naznačuje to, že Ringmaster bude pravděpodobně hrdina pro boj zblízka, možná s roztažitelnými mechanickými pažemi. Vzhledem k tomu, že předchozí hrdina, Muerta, byl nositelem inteligence na dálku, mohou fanoušci Dota očekávat nového hrdinu pro boj zblízka.

Valve má pro fanoušky Dota v nadcházejícím roce připravené vzrušující plány a pouze čas ukáže plný rozsah změn.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky