Novinky

February 13, 2024

Treasure Hunting Adventure: Bridge Construction Report Quest in Enshrouded

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ve hře Enshrouded hraje průzkum významnou roli na vaší cestě. Jedním ze vzrušujících úkolů, které zahrnují hledání pokladu, je úkol Zpráva o stavbě mostu.

Treasure Hunting Adventure: Bridge Construction Report Quest in Enshrouded

Spuštění Questu

Carpenter, důležitá postava ve hře, vám poskytne cenný tip. Odhalí, že ukryl truhlu s pokladem uvnitř mostu a dá vám všechny potřebné pokyny, abyste ji získali. I když se tyto pokyny mohou zpočátku zdát jasné, mohou být zavádějící, jakmile se dostanete na most.

Kroky k dokončení úkolu

Dokončení vedlejšího úkolu Bridge Construction Report v Enshrouded je přínosné a relativně rychlé. Pro úspěšné dokončení questu postupujte takto:

  1. Vydejte se na Braelyn Bridge podle kurzoru umístění úkolu na mapě.
  2. Když vstoupíte na most, obdržíte upozornění, že truhla s pokladem je umístěna níže. Truhla je ukryta v základech mostu.
  3. Skočte přímo na výzvu k umístění a sklouzněte na zem poblíž sloupu. Upozorňujeme, že výzva se může zobrazit výše, než je vaše aktuální poloha, ale tento rozpor můžete ignorovat.
  4. Obejděte sloup nejblíže k výzvě, což je nejbližší sloup k věži.
  5. Na druhé straně sloupu najdete suť. Použijte svůj krumpáč k prokopání sutin a odkryjte skrytou truhlu.

Odměny

Úspěšným nalezením a otevřením truhly s pokladem můžete získat různé odměny. Tyto odměny mohou zahrnovat vzácné, epické nebo legendární zbraně a také zkušenostní body za dokončení vedlejšího úkolu.

Nenechte si ujít vedlejší úkol Bridge Construction Report v Enshrouded. Je to hodnotné dobrodružství, které nabízí hodnotné odměny a příležitost otestovat své dovednosti v hledání pokladu!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky