Novinky

March 17, 2022

Vydán nový tréninkový nástroj pro Valorant

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fanoušci sázkových stránek na esporty často hrají hry, na které sázejí. Díky tomu mohou lépe porozumět tomu, co mají u potenciálního šampiona hledat. Dobrým příkladem toho je free-to-play střílečka z pohledu první osoby Valorant. Stránka, EsportRanker, obsahuje spoustu informací o tomto titulu, stejně jako o dalších esportovních titulech. Od vydání Riot Games v roce 2019 je Valorant přijat komunitou online sázení na esporty.

Vydán nový tréninkový nástroj pro Valorant

Koncept pro Udatný byl inspirován CS: GO. Proto mají oba taktické střelce mnoho společného. To zahrnuje typy profesionálních týmů, které se účastní turnajů s vysokými sázkami. Valorant Champions Tour (VCT) je relativně nová soutěž. Plán je, že se bude konat každoročně a bude mít tři různé úrovně. O tom, kdo postoupí do Masters, rozhodují regionální. Masters má několik fází a do úrovně šampionů se kvalifikují pouze ti nejlepší hráči.

V roce 2021 finále hostil Berlín 12. prosince. Tým Gambit Esports těsně porazil Acend. Díky tomu se stali prvními světovými šampiony Valorant esportu. Protože je VCT tak nový, může se pro fanoušky sázení Valorant zdát obtížné předvídat potenciální vítěze. Pokud si však sázkaři najdou čas na průzkum nejlepších týmů, bude tento úkol mnohem jednodušší.

Znovu prožívání ikonických okamžiků

Nejlepší způsob, jak analyzovat profesionální hráče, je sledovat jejich nejpamátnější zápasy. Toto usnadnilo Aim Lab, oficiální školicí partner pro VCT. Je k dispozici ke stažení ze Steamu. S Aim Lab si hráči mohou procvičit své schopnosti Valorant a zkontrolovat své herní statistiky.

Nedávno bylo uvolněno sedm nových úkolů. Jsou založeny na ikonických momentech z posledního turné Valorant Champions Tour 2021. Amatérští hráči uvidí, jak dobře si stojí ve srovnání s profesionály. Tyto úkoly také pomáhají lidem, pokud jde o sázení Valorant online. Ukazují, kteří šampioni mají šanci uspět v příštím ročníku turnaje. V důsledku toho mohou uživatelé Aim Lab lépe předvídat, na koho vsadit.

Nová perspektiva

Esport sázení a sledovanost se velmi liší od skutečné účasti. Je snadné podcenit naprostý tlak, kterému jsou profesionální hráči vystaveni. Nová verze na Aim Lab dává široké veřejnosti novou perspektivu tím, že ji vkládá do kůže šampionů. Bylo vybráno sedm zvláště pulzujících momentů. K dispozici je také exkluzivní úloha založená na rytmu. Využívá oficiální hymnu VCT, „Die For You“ od Grabbitze.

Hlavní přitažlivost nového vydání pro fanoušky esports sázení je skutečnost, že jim představí některé z nejsilnějších soupeřů. Mohou vstoupit do kůže hráče Lakai během jejich spojky 1v2 na Ascentu. Na mapě Icebox se Hiko podaří úspěšně porazit tři nepřátele. Tato mapa je také místem, kde TenZ předvedl svou bezchybnou techniku při ničení nepřátel. V dalším okamžiku Aim Lab Asuna rychle vyšle pět soupeřů na mapu Bind. K dispozici je také epický moment 1v4 od Derkeho. Profesionální hráči Heat a Deffo předvádějí odvážné činy během zápasů Ace.

Všechny tyto momenty dohromady naučí milovníky online sázení, co hledat u šampiona. Ve Valorantu nezáleží jen na celkovém skóre. Důležité je také dosáhnout neočekávaného rychlým a vzrušujícím způsobem.

Nový druh hazardního hráče

Vznik esportů změnil sázkový průmysl v mnoha ohledech. Byla vytvořena nová generace hazardních hráčů. Tito lidé budou dostatečně mladí na to, aby mohli hrát videohry v raném věku. Mají proto cennou úroveň odborných znalostí, které jim pomohou při sázení na výhru. Někdy se tipy na sázení na esporty mohou blýsknout ze zkušenosti.

Pro tradiční sportovní sázkaře je běžné, že zápasy jednoduše sledují. Díky tomu získají představu o tom, na které hráče si dát pozor. Médium videoher je však unikátnější. Valoran může hrát prakticky každý. I když nejsou příliš zruční, zkušenosti jim stále umožňují nahlédnout do profesionálních hráčů. Doufejme, že jim to poskytne výhodu, pokud jde o sázení.

Jak užitečná je nová verze?

Pokud se hazardní hráči snaží analyzovat výhody a nevýhody sázení na konkrétního hráče, pak bude mít nové vydání od Aim Lab omezené množství užitečnosti. To je způsobeno tím, že ukazuje pouze záblesky jejich dovedností. Místo toho je pro sázkaře lepší sledovat celý zápas. Pomůže jim to získat mnohem podrobnější přehled o každém jednotlivém šampionovi.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky