Nejlepší Valorant sázkové stránky 2024

Udatné sázení na esporty patří k nejvýznamnějším událostem na scéně sázení na esporty. V tomto průvodci zjistěte vše, co je třeba vědět o sázení na tuto relativně novou hru, která soupeří s Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) a Fortnite na esportové scéně i v sázkovém průmyslu.

Po svém představení v roce 2020 se Valorant rychle stal oblíbeným na scéně esportů a během chvilky se začal objevovat na sázkařských stránkách. Právě teď je to jeden z nejpopulárnějších esportů, na který sázející sázejí.

Nejlepší Valorant sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše, co potřebujete vědět o Valorant

Valorant je nejnovější videohra od amerického vývojáře a vydavatele Riot Games. Toto je stejný videoherní magnát, který stojí za franšízou online bitevní arény pro více hráčů, League of Legends.

Pro začátek, Valorant je taktická videohra na hrdiny FPS založená na postavách 5v5, která je k dispozici v systému Microsoft Windows. Tato volně hratelná hra spoléhá na Unreal Engine 4, nejlepší engine pro tvorbu 3D v reálném čase s vynikající grafikou a zvukem pro dokonalé ponoření. Vývoj hry začal v roce 2014, ale oficiálně byla vydána 2. června 2020.

Hra Valorant

Ve hře Valorant přebírají hráči roli agentů v útoku nebo obraně. Cíl hry závisí na režimu. V tuto chvíli má tato FPS sedm režimů:

 • Nehodnoceno: Útočící tým musí odpálit bombu (Spike). Toto je zápas Bo25, takže první tým, který vyhraje 13 kol, získává korunu.
 • Spike Rush: Toto je zápas Bo7, kde všichni hráči v útoku nesou Spike, ale každé kolo může být aktivován pouze jeden Spike.
 • Soutěžní: Týmy střídavě hrají v obraně a v útoku a je zaveden systém hodnocení založený na výhrách, kdy hráči získávají pozice po pěti hrách.
 • Deathmatch: 14 hráčů se pustí do devítiminutové bitvy. K vítězství v tomto režimu musí hráči získat 40 zabití.
 • Snowball Fight: Režim Team Deathmatch, kde hráči potřebují k vítězství 50 zabití.
 • Eskalace: K vítězství v tomto režimu musí tým projít všemi 12 úrovněmi nebo být za 10 minut na vyšší úrovni než soupeř.
 • Replikace: Celý tým hraje jako náhodně vybraný agent v zápase Bo9.

Sázení na Valorant esports

Valorant sázení má spoustu možností a je docela podobné CS: GO sázení trhy. Níže jsou uvedeny nejoblíbenější možnosti:

 • Absolutní vítěz: Odhadněte, který tým vyhraje turnaj.
 • Vítěz zápasu: Odhadněte tým, který vyhraje zápas.
 • Vítěz mapy: Předpovězte tým, který vyhraje mapu.
 • První krev: Předpovězte tým, který dostane první zabití.
 • Spike plant: Předpokládejte, zda útočníci úspěšně odpálí bombu (Spike).
 • Zneškodnění hrotu: Odhadněte, zda obránci úspěšně zneškodní bombu (Spike).
 • Vybrané postavy: Některé stránky umožňují hráčům sázet na postavy, které si tým vybere.
 • Součty: Někteří bookmakeri mají nad/pod trhy v různých herních statistikách, například zabití, spike plant, defuse, esa a další.
 • Eso: Předpokládejte, zda jeden hráč vyřadí všechny soupeře jednou rukou v jednom kole.
 • Týmové eso: Odhadněte, zda každý hráč vyřadí jednoho hráče z druhého týmu.

Pro záznam, v sázení Valorant si sázející mohou vybrat, zda vsadí před začátkem zápasu nebo když hra probíhá (live sázení).

Proč je Valorant populární?

I když je to na scéně esportů docela novinka, Valorant je oblíbeným fanouškem a přitahuje i zaryté CS: GO a Fortnite. Statistiky od Active Player ukazují, že Valorant si během roku 2021 udrželo 12 milionů aktivních hráčů.

Vrchol aktivních hráčů byl 15 milionů. Přestože je Valorant stále ve stínu Apex Legends, League of Legends a CS: GO, již předstihl Overwatch a COD: Modern Warfare, které mají sedm milionů a 10 milionů aktivních uživatelů.

Co tedy u této videohry urychluje exponenciální růst popularity?

Hrajte Valorant online

Jedním z důvodů, proč je Valorant den ode dne populárnější, je skutečnost, že jde o volně hratelný titul. To se nyní očekávalo, když všechny ostatní velké hry v eSports přešly na F2P. Kromě free-to-play lze Valorant hrát online, takže fanoušci FPS hry z celého světa o ni mohou bojovat buď samostatně, nebo jako týmy na dálku.

internetová komunita

Díky rozsáhlé online komunitě, od fór po sociální média, je Valorant populární. Na takových platformách mohou hráči z celého světa komunikovat. Některé z největších komunit Valorant jsou na Discordu, YouTube, Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Influenceři

Třetím důvodem popularity Valorantu jsou influenceři. Není pochyb o tom, že Valorant bude dominantní silou na scénách a na nejlepších sázkařských stránkách eSport. V tomto odvětví se těší srdečnému přijetí a má podporu některých z nejvýznamnějších hráčů eSports. Bývalý profesionální hráč a streamer CS: GO Shroud a Ninja, profesionální hráč, YouTuber a streamer na Twitchi, Valorant chválili.

Největší hráči Valorant

Jak již bylo zmíněno, Valorant je podobný CS: GO. Mnoho hráčů CS: GO přechází na Valorant. To zahrnuje profesionální hráče. Mezi velká jména, která přešla z CS: GO do Valorant, patří Tyson „TenZ“ Ngo, Oscar „mixwell“ Cañellas Colocho a Tyler „Skadoodle“ Latham.

A není to jen CS:GO. K této hře se připojují i hráči Fortnite. Zde opět několik pro-Fortnite hráčů, včetně Harrisona „psalm“ Changa, Pontuse „Zyppan“ Eeka, Jake 'POACH“ Brumleve a Aleksander „zeek“ Zygmunt, opustilo Fortnite ve prospěch Valorant.

Příležitostní i profesionální hráči milují Valorant kvůli tomu, jak Riot Games strukturuje všechno, od herních mechanismů, ekonomického systému až po kombinaci individuální hry a týmové práce.

Udatné esportové turnaje

Nejlepší na Valorantu je obrovské množství turnaje a soutěže po celý rok. To je také dobrá zpráva pro sázkaře, protože mají online sázkové trhy Valorant po celý rok. Zajímavé je, že existují soutěže mužů i žen, které protínají události A-Tier, B-Tier, C-Tier a S-Tier.

Jaké jsou tedy některé z nejlepších esportových soutěží Valorant, na které lze vsadit?

Udatní šampioni

Valorant Champions, který pořádá Riot Games, je nejprestižnějším turnajem Valorant. 2021 Valorant Champions byl inaugurační turnaj a přilákal 1 000 000 $. Letos bude s největší pravděpodobností akci hostit Riot Games.

Řada zapalování

Valorant Ignition Series se skládá z několika turnajů; například Epulze Royal SEA Cup, Rise of Valour, FTW Summer Showdown, GGTech Invitational 2 - LAS, Cyber Games Arena Pacific Open, WePlay! VALORANT Invitational a BLAST Twitch Invitational.

První úder

Tento turnaj byl první velkou soutěží Valorant. Úkolem bylo korunovat regionální šampiony ve střílečce z pohledu první osoby. Toto je také jeden z nejlepších zápasů Valorant, na které lze vsadit.

Výše uvedené jsou některé z největších Valorant turnajů. Mezi další hodné zmínky patří Mezinárodní mistrovství Arena of Valor, Zotac Cup Valorant, Champions Tour Europe, Rivals Women's Cup, Champions Tour Turkey, Oceania Tour, Valorant Masters Cup a Charge Gaming Valorant Cup.

Udatné sázkové stránky

Valorantní sázkové stránky jsou stále populárnější, když si provozovatelé uvědomují, jak velká tato hra je. Esports bookmakeři spěchají přidat Valorant do nabídky. Bohužel ne všechny sázkové stránky esportů stojí za to se podívat. Jak tedy sázkaři najdou nejlepší aplikaci pro sázení Valorant esports?

První věcí je hrát na licencované sázkové stránce. Před registrací ověřte, že stránka má platnou licenci. Dále se podívejte na dostupnost sázkových trhů Valorant. Některé weby mají spoustu trhů po celý rok, zatímco jiné pokrývají pouze několik špičkových událostí. Dalším aspektem jsou bankovní možnosti.

Hráči by se měli ujistit, že je k dispozici vklad a způsoby výběru, stejně jako měny, je zvýhodňují. Za pozornost také stojí udatné bonusy. Stejně jako v jiných esport hrách mají sázkové kanceláře spoustu akcí a bonusů, které mohou sázející uplatnit.

Pro ty, kteří si nejsou jisti, které jsou nejlepší stránky pro sázení Valorant esports, aby se mohli připojit, odborníci na sázení Valorant udělali těžkou práci. Doporučují Betwinner, 22BET, Betsson, William Hill, Leo Vegas 10Bet a ComeOn.

Nejlepší týmy Valorant

Valorant bude nepochybně velký. Videohra organizující pád CS: GO a Fortnite přitahují i velké týmy esportů. Na esportovou scénu Valorant se již připojilo několik špičkových esportových týmů. Nyní je důležité znát nejlepší týmy, na které lze sázet. Níže můžete najít největší týmy.

Acend

Rozhodně nejlepší tým ve Valorant je vítěz největšího turnaje, Valorant Champions. Nejlepší tým, na který lze ve Valorant sázet, je Acend, evropský esportový outfit. I když tým neměl na jiných akcích v roce 2021 příliš dobrý rok, všechny překvapil vítězstvím v Valorant Champions 2021 a vyřadil týmy jako Team Secret, Team Liquid a Gambit Esports. Acend pravděpodobně rozšíří svou dominanci v roce 2022.

Gambit Esports

Dříve známý jako Gambit Gaming, Gambit Esports je druhý nejlepší Valorant klan. Ruský tým esportů byl dominantní po celý rok a ve Valorant Champions 2021 si vedl dobře. Gambit vyřadil X10 CRIT a KRU Esports, aby ve finále spadl na Acend. V roce 2022 očekávejte, že Gambit vyjde silnější.

Mezi další dobré týmy, na které lze vsadit, patří Team Secret, Cloud9 Blue, Fnatic, KRU Esports, Team Liquid, Sentinels, 100 Thieves, G2 Esports, Team Vitality, TENSTAR, LDN UTD a BIG.

Klady a zápory Valorantního sázení

Stejně jako dvě strany jedné mince má i sázení Valorant esports výhody a nevýhody. Níže je uvedena dobrá a špatná stránka sázení na tuto hru.

Profesionálové

 • Dostupnost sázkových stránek: Zatímco zpočátku bylo velmi málo sázkových kanceláří na esporty se sázkami Valorant, dnes existuje spousta sázkových stránek Valorant.
 • Sázení je zábava: Pro fanoušky Valorant může sázení na jejich oblíbené týmy přidat adrenalin při sledování živých přenosů.
 • Udatné sázkové bonusy: Sázkové kanceláře nabízejí fantastické bonusy pro fanoušky eSports sázení, včetně sázkařů Valorant.
 • Spousta turnajů: Nyní, když je tato hra rušivou silou v eSportech, může se pochlubit mnoha turnaji. Sázející si mohou být jisti, že trhy Valorant budou probíhat po celý rok.

Nevýhody

 • Nedostatek adekvátních dat: Pro mnoho událostí s nízkou úrovní může být obtížné najít kritická data, jako je forma týmu, h2h a tak dále.
 • Sázky Valorant jsou návykové: Sázení na Valorant může být návykové, stejně jako hraní samotné hry. Hráči musí hrát zodpovědně, aby byli na bezpečné straně.

Udatné sázkové kurzy

Než se pustíte do sázení Valorant, musí hráči pochopit, jak fungují kurzy. Dobrá věc je, že kurzy Valorant fungují stejným způsobem jako kurzy of další esportovní hry na sázkařské scéně. V zásadě existují tři formáty kurzů.

 1. Desetinný kurz: Také známý jako evropské kurzy, toto je nejoblíbenější formát kurzů Valorant. Pro výpočet výhry vynásobte desetinný kurz vkladem
 2. zlomkový kurz: Také známý jako britské nebo britské kurzy, jedná se o nejstarší formát kurzů. Jak název napovídá, je zastoupen ve zlomcích; existuje čitatel a jmenovatel. Některé sázkové stránky Valorant mají zlomkové kurzy. Čitatel (vlevo) představuje, kolik jste vyhráli, zatímco jmenovatel (vpravo) je sázka
 3. Moneyline: Také známé jako americké kurzy, zde jsou kurzy reprezentovány buď jako záporné (oblíbené) nebo kladné (smolné). Oblíbené kurzy (-) označují částku, kterou je třeba vsadit, abyste vyhráli 100 $. Kurz Underdog (+) ukazuje částku vyhranou za každých 100 $ vsazených. Hráči dostanou svůj vklad zpět.

Některé stránky budou mít pouze jeden z těchto formátů kurzů, ale nejlepší stránka pro sázení na esport dává hráčům na výběr použití preferovaného formátu kurzů.

Tipy a triky

Existuje několik tipů, které mohou hráčům pomoci lépe se rozhodovat ve Valorantu.

 1. Nejprve nezapomeňte sledovat soutěže Valorant, abyste věděli, kdy se konají, jaké jsou herní formáty a zúčastněné týmy. Je také nezbytné porozumět nejlepším týmům, na které lze sázet.
 2. Za druhé, podívejte se, co říkají odborníci na sázení Valorant esport. I když takové předpovědi Varorant nemusí být 100%, mohou pomoci hodně daleko.
 3. Konečně, buďte zvědaví na šance. Čím vyšší je kurz, tím nižší je pravděpodobnost a naopak. Bookmakeři analyzují týmy do hloubky, takže ve většině případů mají s kurzy vždy pravdu.
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim