Žebříček nejlepších eSports bookmakerů s Q Card

Qcard Mastercard je vzrušující produkt z Nového Zélandu. Kombinuje kartu pro bezúročné platby u vybraných prodejců na Novém Zélandu s kartou Mastercard. To má zjevné výhody pro jednotlivce, kteří mají rádi punt na sázkové stránce eSport. Qcard Mastercards poskytuje obvyklou dostupnost, bezpečnost a pohodlí jako Mastercard.

O QcardJak provést vklad pomocí QcardJak provést výběr pomocí QcardKlady a zápory s QcardMožnosti zákaznické podpory Qcard
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Karta Qcard způsob vkladu poskytuje snadný online přístup k platebním údajům na webu a v aplikaci. Zákaznická podpora je také aktuální a zákazníci budou překvapeni všestranností karty. Poskytuje také uživatelům odměny a propagační akce. Na kartu se však vztahují některé zásadní limity a poplatky, proto se podívejme na možnost platby Qcard.

O Qcard

Společnost Qcard byla založena na Novém Zélandu a dříve ji vlastnila společnost Fisher & Paykel Finance Ltd. Karta začala jako způsob, jak zákazníci nakupovali zboží od maloobchodníků a později je spláceli.

Bezúročné období umožnilo zákazníkům provést levnější platbu Qcard před provedením dalších změn úroků. Australská společnost FlexiGroup převzala společnost v roce 2015 a společnost pokračovala v obchodním modelu společnosti.

Zákazníci mohou používat produkt QMastercard jako kteroukoli jinou kartu Mastercard. Může být použit pro online nákupy a vklady u obchodníků nebo Qcard sázková stránka eSport výběru. Kartu lze použít i u vybraných prodejců na Novém Zélandu. Sázkaři mohou nakupovat v libovolném obchodě v zemi a využít bezúročné období. Kartu lze použít v bankomatech a prodejcích Mastercard v zahraničí.

Uživatelé mohou platit inkasem, Bpay a automatickými platbami z online platformy. K výplatě účtu lze také použít šek. Vymazání však může trvat pět dní.

Jak provést vklad pomocí Qcard

Vklad na sázkové stránce Qcard eSport vyžaduje několik jednoduchých kroků. Nejprve je třeba získat Qcard pro provedení vkladu. To lze uplatnit prostřednictvím webových stránek nebo u vybraných prodejců.

Vklad na webovou stránku eSport začíná tím, že přejdete na stránku sázení Qcard eSport a přejdete na stránku bankovnictví nebo pokladny. Poté vyberte Mastercard z možností vkladu. Lepší budou nasměrováni k přidání částky vkladu.

Dalším krokem je zodpovězení některých bezpečnostních otázek, jako je jméno na vaší kartě a číslo karty. Jednotlivci mohou přidat datum vypršení platnosti a CVC kód na zadní stranu karty.

Zadejte částku, kterou chcete vložit na Qcard. Odpovězte na další bezpečnostní otázky, jako je jméno na kreditní kartě, číslo karty, datum vypršení platnosti a kód CVC karty. Uvědomte si, že bude existovat také minimální a vkladový limit. To bude záviset na každé sázkové stránce Qcard eSports. Platí se také poplatky.

Jak provést výběr pomocí Qcard

Výhra na webu eSports znamená, že je čas provést výběr. Mastercard často používají online kasina, ale ne všechna. Hráč přejde do sekce pokladny nebo bankovnictví na webové stránce a jako kartu vybere kartu Mastercard

Platební metoda Qcard. Online kasina obvykle požadují údaje o přední a zadní kreditní kartě, jako jsou vklady. Výběry musí být ověřeny online kasinem, což může trvat několik dní i déle.

Kontaktujte podporu pro více informací o požadavcích kasina na výběr. Existují také minimální a maximální limity pro výběr z online kasina. Výběr na mobilech je také jednoduchý, když přejdete do online kasina a vyberete si z příslušné sekce. To lze provést ve verzi webu pro počítače nebo pomocí aplikace a přechodem na stránku pro výběr.

Klady a zápory s Qcard

Profesionálové

 • Získejte kartu Mastercard pro vklady a výběry na sázkařských stránkách eSports
 • Získejte produkty předem bez poplatku a provádějte bezúročné platby po dobu tří měsíců u vybraných prodejců
 • Bezpečný a bezpečný způsob provádění vkladů na webové stránky eSports
 • Nakupujte u maloobchodníků po celém světě a provádějte výběry v zámořských bankomatech

Nevýhody

 • Vysoké úrokové sazby
 • Některé nákupy jsou po připočtení úroků nakonec dražší než původní cena
 • Maloobchodníci nabízejí tříměsíční bezúročné nabídky na produkty, jako jsou potraviny, což podporuje špatné utrácení
 • Vyčerpávající poplatky

Možnosti zákaznické podpory Qcard

Qcard má bezpečnou a šifrovanou platformu pro provádění plateb Qcard. Má také dostatek zákaznické podpory. Zákaznický servis je adekvátní a zákaznická podpora je dostupná na Novém Zélandu i v zahraničí. Zákaznický servis je více než dostatečný, aby zajistil, že dotazy lze brát vážně. Zde jsou některé další podrobnosti;

 • Telefon obchodníka: 0800 22 22 55
 • Telefon zákazníka: 0800 119 100
 • Zákazník v zámoří: +64 9 580 7399

Psaní je také další způsob odesílání korespondence.

Columbus Financial Services Ltd – tým pro řešení sporů Private Bag 94013 Auckland 2241

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda