10 Nejlepší stránky pro sázení na eSporty v Švýcarsko

Švýcarská federace esportů pomáhá v postupu více špičkových hráčů v zemi. Jako nezisková organizace se snaží podporovat vášeň hráčů v nediskriminačním a spravedlivém prostředí pro hráče. Online sázení na esporty je ve Švýcarsku stále relativně novou formou zábavy a užívají si ho miliony lidí. V mnoha ohledech je podobný tradičním sportům. Fanoušci fandí svým oblíbeným týmům při sledování jejich zápasů a sázejí na to, kdo věří, že vyhraje.

Sázení na esporty si získává na popularitě u celého sázkařského publika. Obří společnosti provozující sportovní hazardní hry rozšířily své pokrytí e-sporty a také kurzy, aby zahrnovaly své švýcarské zákazníky. Mezi nejoblíbenějšími platformami hazardních her na webu mají nejlepší sázkové stránky esports české platformy jednoduchý vzhled a jednoduchou navigaci.

10 Nejlepší stránky pro sázení na eSporty v Švýcarsko
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Mnoho poskytovatelů nabízí uživatelsky přívětivé systémy, které sázkaři snadno pochopí a používají. Tyto faktory jim pomáhají získat popularitu a přilákat nové zákazníky a také udržet stávající zákazníky na trhu sázení na esporty ve Švýcarsku. Přijímají také dynamické a jedinečné způsoby platby.

Historie sázení na esporty ve Švýcarsku

Nejstarší důkazy o hazardu ve Švýcarsku pocházejí z doby římské říše. Hazardní hry byly v Římě obecně zakázány, ale festivaly a oslavy byly vyňaty. V celém středověku měli lidé stejný přístup. Vláda se pokusila zakázat mnoho typů hazardních her, ale byly povoleny neziskové loterie a další výjimky. Ve 20. letech 20. století Švýcaři přijali první zákony o hazardních hrách.

Mnoho druhů sportovní sázení jsou populární ve Švýcarsku a v posledních letech došlo k výraznému nárůstu počtu švýcarských občanů sázejících na e-sportovní soutěže. I když můžete sázet před začátkem esportového turnaje, sázení live se stalo velmi populárním také během her. Švýcarsko má v současné době stovky stránek pro sportovní sázení a většina z nich nabízí alespoň trh s esporty.

Některé jsou však skutečně malé podniky, které nejsou regulovány nebo regulovány právními systémy, které poskytují malý dohled. Tito jsou extrémně zranitelní vůči finančním výkyvům a pádům, které přicházejí s provozováním sázkové stránky. Je proto moudré hrát s organizacemi, které jsou dostatečně masivní a mají dostatek financí, aby se s takovými přesuny vyrovnaly a zajistily, že výhry ze sázek, které jste uzavřeli, budou vždy vyplaceny.

Esports v současnosti ve Švýcarsku

Federální zákon o hrách o peníze říká, že sázení na esporty je přijatelné. Online sportovní sázení je ve Švýcarsku legální, pokud je prováděno prostřednictvím jedné ze dvou loterijních organizací v zemi. Švýcarské zákony o online hazardních hrách poskytují občanům širokou škálu herních možností. Dokud esporty nejsou simulovány, nejsou hazardní hrou a nepodléhají švýcarským pravidlům hazardních her.

Budoucnost sázení na esporty ve Švýcarsku

Prostředí sázení na esporty ve Švýcarsku se rychle mění. Poměrně nedávné oznámení nového regulačního orgánu, GESPA, bylo jedním z nejvýznamnějších událostí. Stále však nebyl změněn; licenční systém stále existuje a státní monopol stále existuje.

Ve Švýcarsku je stále velký prostor pro zlepšení, pokud jde o sázení na esporty. Operátoři zvažovali své možnosti tváří v tvář přísnému souboru předpisů a malému trhu. Příštích několik let ukáže, zda stát chce, aby zahraniční sázkové weby měly licence, či nikoli.

Důvěra je extrémně důležitá ve vašem vztahu k vašim preferovaným sázkařským webům. Musíte vědět, že vaše informace jsou v bezpečí, že vaše peníze jsou oddělené od vašeho účtu bookmakera a že společnost zůstane v provozu po dlouhou dobu, takže vaše peníze nebudou ztraceny, pokud společnost zkrachuje nebo projde správou .

Směřuje Švýcarsko k legalizaci nebo proti?

V různých otázkách, jako je regulace hazardu ve Švýcarsku, národní vláda plně respektuje názory svých občanů. Ta uspořádala 10. června 2018 referendum, ve kterém se občané nakonec vyslovili pro. V důsledku toho byl přijat nový, poměrně přísný zákon o hazardních hrách.

I když chápeme zájem hráčů o nalezení poskytovatele, který se soustředí pouze na jejich vášeň pro esporty, weby s hazardními hrami pouze pro esporty mají několik nevýhod, kterých by si měli být vědomi. Tradiční stránky také mají lepší pokrytí esportovních událostí, více možností sázení, lepší kurzy a lepší sázkové platformy od známých společností.

Společnosti zaměřené výhradně na esporty obsluhující Švýcarsko prostě nemají dostatečný rozsah, aby mohly poskytovat špičkové služby, protože se zaměřují výhradně na esporty. Sázení na esporty je stále malou částí celkového trhu bookmakerů. Co dává smysl, je hledat tradiční online sázkové společnosti, které rozšířily své pokrytí esporty a kurzy, které slouží švýcarským zákazníkům.

Jsou sázkové kanceláře ve Švýcarsku legální?

Legislativa esportů ve Švýcarsku

Švýcarským zákonům o online sázení dominují internetové hazardní hry a sportovní sázení. Švýcarská kasina musí získat licenci potřebnou k provozování online kasina. Aby měli nárok na licenci online kasina, měli by již mít aktivní licenci pro kamenné kasino. Ve Švýcarsku se kvalifikuje 21 autorizovaných kamenných kasin.

V roce 2019 Švýcarsko přijalo novou legislativu, která vyžaduje, aby poskytovatelé širokopásmového připojení omezili sázkové weby, které nedodržují stejná pravidla jako kamenné hazardní podniky. I když jsou někteří mezinárodně licencovaní poskytovatelé sázek blokováni, sázkaři k nim mohou mít stále přístup a používat je, pokud učiní nezbytné kroky, aby měli přístup k dobré službě VPN. Švýcarské úřady nepůjdou po gamblerech dříve, než budou po offshore herních společnostech. Pokud web s hazardními hrami přijme váš účet, můžete se bezpečně zaregistrovat a hrát.

Sázkové akce ve Švýcarsku

Před rokem 2018 kasina ve Švýcarsku nesměla provozovat stránky s online hazardními hrami. Hráčům byla k dispozici pouze kasina mimo oblast se sídlem v jiných zemích. Hráči utratili za tyto zahraniční hazardní stránky miliony švýcarských franků, ale kasina z těchto peněz neplatila daně. Političtí představitelé Švýcarska rozhodli, že výnosy z daní budou použity na boj proti závislosti na hazardních hrách. Závislost na hazardních hrách postihuje mnoho lidí ve Švýcarsku a každý rok stojí půl miliardy švýcarských franků.

Švýcarští politici tak uzákonili federální zákon o hrách o peníze. Ve Švýcarsku federální zákon o hrách o peníze, neboli AMG, legalizoval a reguloval online hazardní hry. Kromě toho bylo pro mezinárodní provozovatele kasin nezákonné poskytovat služby obyvatelům země. Zdá se, že tato dvě ustanovení jsou v rozporu.

Jeden rozšiřuje možnosti hazardu, zatímco druhý je omezuje. Ve skutečnosti však každé z těchto ustanovení dosahuje stejného cíle. Omezením legislativy o online sázení na švýcarská kasina může stát zaručit, že tyto podniky budou dodržovat švýcarské zákony o hazardních hrách. AMG zmocňuje švýcarské úřady k vybírání hazardních her a blokování stránek, které tyto daně neplatí.

Důležité právní akty a politiky ve Švýcarsku

Švýcarské zákony o hazardních hrách jsou přísné od roku 2018. Tato pravidla se však týkají pouze vlastníků stránek, nikoli hráčů. Hazardní hráči ve Švýcarsku mohou stále legálně hrát online i osobně. Pokračujte ve čtení a zjistěte více o nových švýcarských zákonech o online hazardních hrách a pravidlech země pro hazardní hry na zemi. Švýcarská federální herní rada během té doby vytvořila černou listinu mezinárodních webů s online hazardními hrami. Tyto stránky již nesmějí přijímat sázky od hráčů ve Švýcarsku.

Poskytovatelé internetových služeb ve Švýcarsku mají ze zákona povinnost zamezit přístupu na jakékoli stránky na seznamech. Poskytovatelé internetu, kteří se rozhodnou neomezit stránky na černé listině, nemají žádné právní důsledky. Na druhou stranu poskytovatelé internetových služeb, kteří se rozhodnou vyhovět, jsou kompenzováni švýcarskou vládou. Aby instituce, které mají na starosti švýcarské zákony o hazardních hrách, prosadily AMG, neustále aktualizují své černé listiny.

Bohužel mnoho webových stránek na černé listině našlo způsob, jak pokračovat v poskytování služeb švýcarským hazardním hráčům. Používají různé strategie, včetně často se měnících doménových jmen.

Gespa, další organizace, má na starosti různé druhy sázek. Gespa, dříve známý jako Comlot, je švýcarský úřad pro dohled nad hazardními hrami. 1. ledna 2021 vstoupil v platnost rebranding. Loterie, sázení na esporty v České republice a hry založené na dovednostech spadají pod jejich jurisdikci. Povinnosti dozoru Gespa byly zákonem o hrách o peníze rozšířeny tak, aby zahrnovaly také online verze sportů, které již spravovali. Vydávají také povolení a prosazují švýcarské zákony o online sázení.

Oblíbené hry švýcarských hráčů

Některé sázky na esporty jsou specifické pro hru, například CS:GO, League of Legends a Dota2. Někdo by si mohl vsadit například na to, kdo udělá „první zabití“ v konkrétním zápase. Mezi další sázky patří: kdo vyhraje zápas, vítězové turnaje a dokonce i konečné výsledky. Většina sázkových kanceláří má hráče pokryté v každé velké soutěži. Pro hlavní sporty ve Švýcarsku je k dispozici široká škála trhů.

Navzdory tomu, že je Švýcarsko relativně malým evropským státem z hlediska rozlohy a počtu obyvatel, v soutěžích esportů trvale překonává své vrstevníky. Zatímco celkové kurzové rozpětí je důležité vzít v úvahu při posuzování ekonomické životaschopnosti sázkové stránky na makro úrovni, každá sázková stránka upraví své kurzy pro danou událost na mikroúrovni, bez ohledu na marži, aby udržela svou knihu platebních závazků.

V důsledku toho může mít jakýkoli velký sázkový web nejlepší šance a nejvyšší potenciální výplata za konkrétní sázky sázkařů. Sázející by si měli vždy zkontrolovat kurzy u sázek, které mají dobrou šanci se vyplatit, protože výplaty se mohou mezi sázkovými weby značně lišit.

Platební metody ve Švýcarsku

Bankovat můžete přímo ve švýcarských francích pomocí kreditní nebo debetní karty, elektronických peněženek jako Skrill, Neteller nebo EcoPayz nebo předplacených alternativ, jako je Paysafecard, pokud jste ve Švýcarsku. Chcete-li zjistit, kde si můžete karty ve Švýcarsku koupit, přejděte na Paysafecard. Jednoduše zadáte PIN kód jedné nebo více karet na sázkové stránce Esport a okamžitě obdržíte peníze na svůj účet.

Paysafecards přicházejí v předem určených nominálních hodnotách a můžete vložit až deset karet najednou. Stojí za zmínku, že tyto švýcarské sázkové stránky nepřijímají PayPal.

To je velmi závislé na vašem preferovaný způsob platby. Platby provedené prostřednictvím elektronické peněženky nebo internetového bankovnictví mohou trvat jen několik hodin, ale obvykle jsou provedeny do 24 hodin. Pokud můžete vybírat peníze pomocí kreditní nebo debetní karty, dostanete své peníze obvykle do jednoho až tří dnů. Pokud potřebujete použít bankovní převod, bude zpracování trvat déle, obvykle mezi třemi až čtrnácti dny, v závislosti na vaší sázkové stránce.

Nejčastější dotazy

Jak mohu hrát sázení na esporty ve Švýcarsku?

Nejjednodušší způsob, jak si užít nejlepší sázení na esporty ve Švýcarsku, je navštívit webové stránky nebo mobilní aplikace příslušné země. nejoblíbenější esportové sázkové stránky. Nabízejí pestrou škálu trhů a soutěží. Některé dokonce nabízejí novým zákazníkům uvítací bonusy.

Jací jsou nejoblíbenější poskytovatelé her ve Švýcarsku?

Většina mezinárodně známých sázkařů umožňuje švýcarským hráčům. Některé jsou však omezující, pokud jde o cílení konkrétně na švýcarské hráče.
Uživatelé by se také měli mít na pozoru před novými ligami esportů, které nemají dobré výsledky při zajišťování bezpečného a snadného sázení na esporty.

Je sázení na esporty ve Švýcarsku legální?

Ano. Ve Švýcarsku je sázení na esporty legální. Sázení však není povoleno osobám mladším 18 let.

Kdo reguluje online hazardní hry ve Švýcarsku?

Swiss Federal Gaming Board je hlavním regulátorem hazardních her v zemi.

Jaké jsou nejoblíbenější esportovní hry pro sázení ve Švýcarsku?

Právě teď Švýcarsko nemá mnoho špičkových profesionálních hráčů, kteří hrají spoustu her jako Dota 2 a Counter-Strike: Global Offensive. Sázkaři si však tyto hry na internetových stránkách sportovních sázek stále velmi oblíbili.

Mohou hráči ve Švýcarsku používat kryptoměnu pro sázení na esporty?

Ano. Tradiční platební metody nejsou jediným způsobem platby. Některé platformy se také rozšířily na kryptoměny, aby byly jejich platformy bezpečnější.

Jak dlouho bude trvat, než obdržím své výhry?

Rychlost výplaty je dána způsobem výběru, který preferujete. Ve většině případů jsou výplaty zpracovány téměř okamžitě po odeslání žádosti o výběr. Elektronické peněženky trvají několik hodin, zatímco bankovní převody mohou trvat až tři pracovní dny.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda