Váš průvodce kurzy sázek na esporty

Předpokládejme, že plánujete začít sázet na své oblíbené hry eSports, pochopení toho, jak fungují kurzy, bude předpokladem úspěšných sázek. Bylo by marné sázet na hry, aniž bychom zvážili, která má vyšší šance na výhru. Někdy však může být nemožné určit, který tým má větší šanci na výhru. Tady přichází na řadu šance.

Bookmakeři používají kurzy k vyjádření pravděpodobnosti události. Kurzy také pomáhají sázejícím určit hry s vyšší pravděpodobností výhry. Když sázkaři vsadí na týmy, které rády vyhrávají, mohou určit své potenciální výhry.

CSGO sázení je v dnešní době poměrně populární. Jedním z hlavních důvodů, proč je sázení csgo tak populární, je to, že samotná hra je velmi populární. CSGO má také masivní esportovou scénu se šíleným humbukem a prize pooly pravidelně přesahující půl milionu dolarů. Soutěže CS: GO jsou jedny z nejzajímavějších sportovních událostí a lidé na ně rádi sázejí.

Zobrazit více

Když mluvíme o střílečkách z pohledu první osoby, pravděpodobně první hrou, která vás napadne, je Call of Duty. Tuna lidí považuje tuto esportovou hru za průkopníka stříleček z pohledu první osoby. COD je také jednou z nejoblíbenějších her, Call of Duty pravidelně hrají miliony hráčů z celého světa. Do Call of Duty se dostává spousta dalších hráčů, protože každý rok vychází nová hra.

Zobrazit více

Za posledních několik let došlo k masivnímu nárůstu lidí, kteří se začali věnovat sázení na esportovní hry, jako je League of Legends. Jedním z hlavních faktorů, které k tomu přispěly, bylo uzavření pravidelných sportovních akcí kvůli Covid 19.

Zobrazit více

Dota 2 je pravděpodobně nejoblíbenější esportová hra s několika miliony aktivních hráčů. Spolu s těmito aktivními hráči existuje spousta dalších lidí, kteří byli běžnými hráči Dota 2, ale nyní sledují pouze esportovní události pro Dota. Lidé z obou těchto komunit se začínají dostávat do sázení na esporty, protože je to vzrušující.

Zobrazit více

Pokud už nějakou dobu hrajete videohry nebo jste obeznámeni se sportovními simulačními videohrami, pravděpodobně víte, co je FIFA. FIFA je pravděpodobně nejpopulárnější sportovní simulační hrou, kterou pravidelně hrají stovky tisíc hráčů.

Zobrazit více

Valorant byl uveden na trh s jednou z nejlepších marketingových strategií, jaké kdy kdo viděl. Byla tak úspěšná, že miliony hráčů začaly hrát hru ještě předtím, než vyšla z beta fáze. Rychle vpřed k dnešku je hráčská základna pro Valorant stále silná. Hra má také masivní esportovou scénu s každým rokem obrovskými událostmi.

Zobrazit více

Pokud celý život hrajete FPS hry, pravděpodobně jste o této hře ještě neslyšeli. Byli byste však překvapeni, že Age of Empires je super populární videohra. Age of Empires má také svou vlastní esportovou scénu, kde se pravidelně konají esportovní akce.

Zobrazit více

Uvedení Rainbos Six Siege nebylo přinejmenším tak skvělé. Hra se však od svého spuštění hodně změnila. Podařilo se mu získat tuny trakce. Nyní došlo k bodu, že existuje masivní esportová scéna věnovaná R6.

Zobrazit více
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Vše, co potřebujete vědět o sázkových kurzech na esporty

Ale nemusíte se bát, pokud se cítíte zmatení. Tato příručka vám pomůže porozumět tomu, jak fungují sázkové kurzy na esporty, abyste se při sázení mohli informovaně rozhodnout.

S tím, jak se esportovní hry stávají populárními, musí hráči rozumět tomu, jak sázet na různé týmy. Úspěšné sázení by však bylo možné pouze tehdy, pokud znají nějaké tipy na sázení na esporty. Jedním z nejdůležitějších tipů je porozumět tomu, jak fungují sázkové kurzy na esporty.

Sázkové kurzy na esporty pomáhají lepším určit události, u kterých je vysoká pravděpodobnost, že nastanou. Zde máte po odehrání dvě hry se dvěma možnými událostmi. Jde o to, že jeden tým vyhraje, zatímco druhý prohraje. Zatímco oba týmy mohou zápas vyhrát, je tu jeden, který má vyšší šanci na výhru.

Jak se počítají kurzy esportů?

Esports bookmakeři používají různé faktory, jako je historie týmů, forma, dostupné postavy, mimo jiné, pro výpočet kurzů.

Ujistěte se však, že si projdete několik tipů na sázky na esporty, abyste se naučili, jak používat kurzy k podávání úspěšných sázek. Pokud je to možné, navštivte jiné sázkové stránky esportů, abyste viděli kurzy, které dali týmům, o které máte zájem vsadit.

Řádkové nakupování vám pomůže zjistit, co o hře předpovídají jiní bookmakeri, a tyto informace můžete použít k podávání úspěšných sázek. Můžete také hledat v obchodě sázkové stránky esportů který vám nabídne nejlepší výplaty, pokud vyhrajete. Pojďme nyní zjistit, jak fungují sázkové kurzy na esporty.

Vysvětlení sázkových kurzů Esports

Jak fungují sázkové kurzy eSports?

Když sázíte na esportovní hry, podívejte se na kurzy, které vám mohou pomoci s užitečnými informacemi. Sázkové kurzy závisí na pravděpodobnosti, aby určily, který tým pravděpodobně vyhraje.

Pokud je kurz ve prospěch výsledku konkrétního týmu, tým má vysokou pravděpodobnost výhry. Na druhou stranu, pokud šance na výsledek týmu nepřejí, má tým nízkou pravděpodobnost výhry.

Můžeme například použít čísla k určení pravděpodobnosti výhry týmu. Řekněme, že máte dva týmy, A a B, kde tým A má kurz 1/2 a tým B má kurz 2/1.

Při sázení budete vědět, že tým A má vyšší pravděpodobnost výhry než tým B. Tým A má 66,7% pravděpodobnost výhry, zatímco tým B má 33,3% pravděpodobnost výhry. Částka, kterou vyhrajete, když vsadíte na výhru daného týmu, však bude značně ovlivněna kurzem.

Bookmakeři využívají sázkařů, kteří se příliš nezajímají o to, jak kurzy pomáhají při určování pravděpodobnosti. Váš oblíbený tým by mohl být smolař, takže sázení na jejich výhru by bylo pro bookmakery výhodou. Je pravděpodobné, že váš tým má vysokou šanci prohrát než vyhrát. Dále probereme, jak číst a porozumět kurzům, abyste mohli sázet moudře.

Typy kurzů eSports

Když se připojíte k sázkovým webům eSports, pravděpodobně se setkáte s kurzy zobrazenými v různých formátech. Region a popularita kurzů určí tyto formáty. Například většina sázkových kanceláří zobrazí své kurzy ve třech různých formátech. Tyto tři formáty jsou:

  • Desetinný kurz
  • zlomkové šance
  • americké kurzy

Většina bookmakerů preferuje použití desetinný kurz protože sázkaři je považují ve většině částí světa za snadno srozumitelné. Sázkové stránky ve Velké Británii a USA však nepoužívají desetinné kurzy. Pokud jste z jiného regionu a navštívíte USA nebo Spojené království, budete se muset seznámit s jejich sázkovými kurzy, abyste mohli uzavírat sázky.

Zlomkový kurz vytvořit nejstarší způsob zobrazování kurzů. Zlomkové kurzy byly používány v dostihových hazardních hrách a zůstávají populární ve Spojeném království a Irsku. Při použití zlomkových kurzů pro sázení v esportovních hrách budou mít oba týmy různé zlomky představující pravděpodobnost výhry. Musíte si dobře spočítat, abyste poznali svůj oblíbený tým a vyhráli, pokud na něj vsadíte.

Americké šance existuje v Amerika, ale někdy je můžete najít používané v Kanadě. Americké kurzy mohou být matoucí, zvláště pokud pocházíte z jiných regionů. Jakmile však pochopíte, jak fungují, možná vás překvapí, že se používají nejsnáze.

Pojďme nyní zjistit, jak číst a rozumět třem formátům sázení eSports. Naučíte se také používat kurzy k určení oblíbených týmů a výši výhry po sázení.

Jak číst sázkové kurzy eSports

Co jsou desetinné kurzy?

Při použití desetinných kurzů pro sázení byste měli vynásobit částku, kterou vsadíte (sázku), kurzem. Řekněme tvůj oblíbený tým A má kurz zobrazený jako 2,1. Když vsadíte na tým A, že vyhraje s vkladem 10 USD, vaše celková výplata bude 21 USD.

Pravděpodobnost výhry si můžete vypočítat tak, že vypočítáte procento obou týmů. K procentuálnímu podílu můžete dospět tak, že jedničku vydělíte šancí týmu, kterou vynásobíte 100. Pro tým A je vítězné procento (12,1) x 100=47,6 %.

Zlomkový kurz

Pokud má váš oblíbený tým 1/2 kurz a uzavřete sázku s 10 $ na výhru týmu, vaše celková výplata bude (2÷1) x 10 $= 20 $. Chcete-li zjistit procento výher svého oblíbeného týmu, vezmete čitatel a vydělíte celkovým počtem čitatelů a jmenovatelů a vynásobíte výsledky 100. Například procento výher vašeho oblíbeného týmu je (1÷3) x 100=33,3 %

Jak fungují American Odds?

Americké kurzy přicházejí s kladnými nebo zápornými lichými čísly. Váš tým může mít například kurz +200. To znamená, že pokud vsadíte 100 $, dostanete výplatu 200 $, jakmile tým vyhraje.

S nepříznivými kurzy znamenají zobrazená čísla částku, kterou byste vsadili, abyste vyhráli 100 $. Pokud měl váš tým například kurz -200, částka na vsazení bude 200 USD na výhru 100 USD.

Jak fungují různé kurzy eSports podle žánru

Když se učíte, jak sázet na esporty, musíte pochopit, jak fungují kurzy eSportů. Pojďme analyzovat různé hry, abychom zjistili, jak fungují jejich šance.

MOBA

Hry MOBA (Multiple Online Battle Arena) mají tři významné zobrazení pravděpodobnosti. Kurzy se mohou objevit na sázkařských stránkách v desítkovém, zlomkovém nebo americkém formátu. Ujistěte se pochopit turnaj a účastníci před uzavřením sázek.

Různé formáty používané k zobrazení kurzů ovlivní způsob, jakým sázíte. Pokud používáte americkou verzi, musíte pochopit rozdíl mezi dvěma kurzy, které se zobrazují s kladným a záporným znaménkem. Pomocí těchto tří formátů můžete určit pravděpodobnost výhry vašeho týmu.

Battle Royale

Při sázení na Battle Royale byste měli vyvinout strategii, která vám pomůže vyhrát. Považujete tým nebo hráče, který má za sebou několik výher v několika hrách. Dostupné kurzy vám pomohou zjistit, který tým nebo hráč má vyšší procento výher. Zde najdete kurzy zobrazené ve třech formátech – desítkové, zlomkové a americké.

Battle Royale hry jsou CoD: Warzone a PUBG.

Pokud ve Velké Británii sázíte na Battle Royale, vaše kurzy se zobrazí ve zlomkových formátech. Pokud například sázíte na a Call of Duty: Warzone hra, dva hrající týmy budou mít kurzy zobrazeny ve zlomkových formátech. V závislosti na vaší oblasti se mohou kurzy zobrazit také v desítkovém nebo americkém formátu.

FPS

Hry First-Person Shooter (FPS) mají kurzy zobrazené ve třech formátech. Při sázení na hry FPS zvažte hledání her s nejlepšími kurzy a vysokým procentem výher. Můžete vsadit na FPS hry jako Battlefield, Call of Duty: Warzone, Team Fortress 2, Udatný, mezi několika dalšími.

Sportovní hry

Při sázení na sportovní hry eSports je nejoblíbenější hra eSports FIFA. Dobrá věc je, že pokud jste nadšenci FIFA, užijete si sázení na eFIFA, protože liché zobrazení je podobné tomu u skutečného fotbalu. Při sázení hledejte týmy s konkurenčními kvalitami.

Zjistíte, že kurzy se budou zobrazovat ve třech formátech v závislosti na vaší oblasti. Pokud chcete vědět, který tým má větší šanci na výhru, lichý displej vás dobře navede. Můžete si také spočítat částku, kterou vyhrajete po vsazení pro daný tým.

RTS

Real-Time Strategy (RTS) zahrnuje několik her, včetně Age of Empires II nebo Starcraft II. Zobrazení kurzů závisí na hrách a regionech, kde k nim mají sázející přístup.

Sázející mohou najít kurzy zobrazené v desítkovém, zlomkovém nebo americkém formátu. Člověk by se měl velmi zajímat o kurzy, protože mohou znát týmy nebo hráče s vysokou pravděpodobností výhry. Kurzy také pomohou hráčům určit jejich výplaty v případě, že jejich favorit vyhraje.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda