Nové sázkařské weby

S celosvětovým vzestupem eSports soutěží přitahují sázkové kanceláře zákazníky, kteří chtějí sázet na týmy a jednotlivé účastníky turnajů. Zejména se očekává, že sázky na videohry dosáhnou do roku 2025 tržní hodnoty 13 miliard dolarů. Popularita esportů podnítí novou generaci hazardních her.

Společnosti využívají technologie a inovace k vytváření ekonomických příležitostí z boomu eSports. Od mobilního sázení po sportovní kluby, sázkové stránky eSports vytvářejí nový rámec pro podporu mezinárodního růstu pro nadšence sázení. Zde je několik ostřílených značek, které spouštějí nové herní sázkové stránky.

Platformy esportůVýhody nových sázkových stránekJak hodnotíme a kontrolujeme nové sázkové stránkyZodpovědné hraní
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Platformy esportů

Nedávno se přidal generální ředitel FansUnite Scott Burton Kanadské Rada herní asociace. Jako generální ředitel dohlíží na obchodní operace a vývoj v oblasti licencování her a sázení na eSports. FansUnite je na špici, od zahajování turnajů až po zkoumání technologie blockchainu pro sázení eSports. FansUnite, provozovatel online kasina pro prémiové eSporty, technologie a herní obsah, zajišťuje zásadní partnerství a zaměřuje se na sporty a zábavu založené na technologiích.

Poskytováním zákonných online herních příležitostí ve sportu, kasinech a eSportech značka dělá svou značku v tomto odvětví. Společnost využívá sílu internetu k vylepšení pouze sázení pro eSports, od sociálního sázení po sázkové kanceláře.

Přestože je FansUnite ostřílenou značkou, její nedávné sloučení s Askott Entertainment v roce 2020 podnítí nové oblasti vývoje pro nadšence eSports, včetně nových webových stránek. Organizace má licenci na více místech, včetně Malty, ostrova Man a Spojeného království.

Od roku 2018 je FanDuel uznávaným poskytovatelem sázení eSports. Společnost, která je známá svou dohodou o sázení s významnými sportovními organizacemi, jako je NBA, rozšířila sportovní a eSports sázení. Jen v New Yorku mohou daňové příjmy z online sportovního sázení do roku 2025 vzrůst až na 500 milionů dolarů, a to díky rozsáhlé zákaznické základně FanDuel.

Každá nová mobilní sportovní sázková společnost, která uzavřela smlouvu se státem New York, bude platit 51procentní daň z hrubého příjmu. V roce 2019 byl FanDuel prvním operátorem, který nabízel sázení na soutěže eSports v USA. S rozšiřováním podnikání spustil nové webové stránky eSports.

Výhody nových sázkových stránek

Větší bonusy a akce

Nové sázkové stránky eSports nabízejí řadu bonusů a propagačních akcí, aby přilákaly nové zákazníky. Stejně jako kasina i webové stránky eSports lákají sázkaře na tučné uvítací bonusy. Je populární a standardní pro většinu online sázkových webů eSports. Po provedení vkladu obdrží nový majitel účtu peníze na vsazení z domu. Obvykle pobídka umožňuje hráčům naučit se sázet, než utratí osobní prostředky.

The uvítací bonus láká sázkaře, aby pokračovali v sázení na sázkových platformách eSports, čímž se z nich staly dlouhodobé zákazníky. Bonusy obvykle přicházejí s podmínkami. Sázející si musí přečíst drobné písmo před složením lodního nákladu v hotovosti a doufat v odpovídající bonus. Bonusy jsou obvykle omezeny na ochranu domu. Mohou platit další omezení, například požadavek na minimální sázky před výběrem výher.

Sázky bez rizika

Sázení bez rizika se zdá být až příliš dobré na to, abychom tomu uvěřili. Aby však přilákaly nové zákazníky, nabízejí některá zařízení eSports bezplatné sázení. Pokud například hráč vsadí 10 $, může získat dalších 5 $. Platforma může vytvořit odpovídající sázku s jinou hrou.

Pokud například sázkař vsadí 40 dolarů na League of Legends, může získat doplňkovou sázku ve stejné výši na jiný oblíbený turnaj videoher eSports. Tyto bezplatné a bezrizikové sázky umožňují novým uživatelům užít si sázení a naučit se pravidla hry.

Akumulátorové bonusy

Sázející mohou získat bonusy na základě počtu sázek. Tím, že dává hazardním hráčům pobídku pro každou novou sázku, dům láká sázkaře k účasti na akumulátorech. Bonusová procenta se mohou lišit v závislosti na sázkové platformě eSports.

Platební metody

Od PayPalu po bitcoiny, řada pro sázející na eSports jsou k dispozici platební metody. Když hráč plánuje vsadit velkou sumu peněz, vybere si bezpečnou finanční platformu. ESportovní sázkové kanceláře uzavírají smlouvy s uznávanými poskytovateli plateb. Mezi oblíbené platební metody patří kreditní karty MasterCard nebo Visa a PayPal.

Jak se hazardní hry eSports rozšiřují po celém světě, počet online platebních metod pro sázení eSportů roste. Bankovní převody a digitální peněženky soutěží s tradičními platebními metodami, jako jsou bankovní převody, při poskytování služeb převodu plateb pro sázkové vklady a výběry eSports.

Atraktivní šance

Sázející vždy preferují příznivé kurzy. ESports sázení nabízí tři typy kurzů, včetně zlomkových, desítkových a amerických. Pro bookmakery, kteří píší desetinné kurzy pomocí desetinných míst, jako je 1,50, jsou výnosy vítěze odvozeny z vynásobení sázky desetinným číslem. Například sázkař, který vsadí 10 USD, vyhraje 15 USD při sázce s kurzem 1,50. Sázející získá zisk 5 $ na výhrách 15 $.

Kurzy ve zlomkových formách, jako je 3/1, dávají sázejícímu zisk založený na 1. číslici. Například za každých 10 USD vsazených na kurz 3/1 sázkař vydělá 30 USD plus sázka 10 USD na celkovou návratnost 40 USD. Americké kurzy zahrnují znaménko mínus pro favorizovaný tým a znaménko plus pro tým s menší pravděpodobností výhry. Číslo, které následuje za symbolem, označuje možný zisk ze sázky 100 USD. Sázející na esporty po celém světě hledají nejvýhodnější kurzy, aby vyhráli co nejvíce peněz.

Sbírka her

Soutěž mezi webové stránky pro sázení eSports je divoký. Proto může robustní herní kolekce pomoci přilákat hráče. Některé oblíbené stránky se zaměřují pouze na jednu konkrétní hru, např League of Legends. Některé sázkařské weby uzavírají exkluzivní partnerství s konkrétními herními značkami.

Jiné nabízejí hráčům různé možnosti herních zápasů a turnajů, aby mohli vsadit. Kolekce her je jedním z nejdůležitějších aspektů přilákání nových i ostřílených sázkařů do sázkové kanceláře eSports.

Inovativní technologie

Nové technologie pro sázení eSports poskytují každému sázejícímu bezproblémový zážitek. Od technologie blockchain po generátory okamžitých kurzů, společnosti zkoumají nové a inovativní způsoby sledování zápasů, turnajů a sázek.

Sázení na konkrétní výsledky, například kteří účastníci hry skončí na předních místech, je podporováno novými pokroky. Od sázení po platby, online technologické inovace usnadňují platformám eSports efektivní fungování.

Vysoce citlivá podpora

S miliony hráčů online je podpora nezbytná k zajištění spokojených zákazníků. Platformy používají různé metody, které zákazníkům umožňují komunikovat s online podporou. S podporou chatu může sázející odeslat otázku prostřednictvím chatboxu a hovořit se zástupcem zákaznického servisu v reálném čase.

Některé platformy nabízejí nepřetržitý zákaznický servis prostřednictvím telefonního čísla 800. E-mailová podpora umožňuje hráčům zadat dotaz a obdržet odpověď do 24 hodin. Špičkové sázkové platformy eSports nabízejí návštěvníkům webových stránek, kteří mají dotazy, všechny tyto možnosti.

Mobilní aplikace

Uživatelé mobilních telefonů podněcují růst hazardních her eSports. Miliony hráčů sázejí pomocí chytrých telefonů. Pro společnosti je zásadní prosazovat tento důležitý segment trhu a poskytovat robustní mobilní řešení. Sázkové platformy využívající nejmodernější technologie nabízejí stejný zážitek ze sázení na mobilu, jaký mají hráči na webových stránkách značky.

Jak hodnotíme a kontrolujeme nové sázkové stránky

Sledování vývoje v odvětví eSports je zásadní pro revizi nových sázkařských webů, aby čtenářům poskytly informace o tom, jak tyto platformy odpovídají trendům a vývoji na trhu.

Od nejnovějších zpráv po data, poskytování přístupu k informacím o vznikajících platformách pomáhá čtenářům činit informovaná rozhodnutí o tom, která zařízení nabízejí nejlepší sázkové služby. Zde jsou některá z kritérií, která používáme k hodnocení sázkových platforem eSports.

Bezpečnost a zabezpečení

Webové stránky vyžadují silné bezpečnostní protokoly, aby byla zajištěna bezpečnost údajů o majiteli účtu. Odborníci v oboru používají šifrování, 2faktorovou autorizaci, požadavky na heslo a další bezpečnostní opatření k ochraně uživatelských informací. Interní technologická oddělení často provádějí kontroly, aby zkontrolovali transakce a zajistili, že platforma funguje na nejvyšší úrovni zabezpečení.

Rozmanitost sázkového trhu

Sázející hledají různé způsoby sázení. Od sázení na zápas až po sázení na to, který tým skončí v první pětce, je sázení na eSports rok od roku propracovanější. Pomocí inovativní technologie mohou platformy efektivně sledovat řadu různých typů sázek.

Sázkové kurzy

Hazardní hráči porovnávají sázkové platformy eSports, aby našli nejlepší kurzy. Čtenáři se mohou na základě kontroly dat rozhodnout o sázkových institucích, které držitelům účtů trvale nabízejí výhodné kurzy. Profesionální sázkaři vyvíjejí strategii, jak vyhrát, na základě odborných historických dat. Kurzy hrají zásadní roli v tom, že pomáhají sázejícím sázet efektivně vybrat favorizované týmy a jednotlivé hráče.

Živý přenos

V následujících situacích sázet na turnaje, je pro hráče klíčové sledovat zápasy živě. Živé vysílání umožňuje sázejícím sledovat akci v reálném čase před uzavřením sázky. Čtením o možnostech živého vysílání zůstávají naši čtenáři konkurenceschopní.

Vzhledem k tomu, že trh eSports pokračuje v rychlém vývoji a inovacích, je životně důležité mít přehled o změnách v odvětví a platformách nabízejících ty nejlepší celkové služby pro nadšence do eSports. Naše webové stránky poskytují cennou službu sledováním a podáváním zpráv o vývoji trhu.

Zodpovědné hraní

Pro sázející je životně důležité, aby se sami kontrolovali, aby se vyhnuli rizikovému chování. U dospívajících je monitorování rodičů životně důležité pro zajištění bezpečnosti mládeže. Závislost na hazardních hrách byla dlouho vnímána jako problém dospělých. Nedávné studie však ukazují, že miliony mladých lidí ve věku 14 až 21 let jsou závislé na online hazardních hrách. Toto jsou znepokojivé statistiky pro trh eSports, který často vychází vstříc teenagerům, kteří hrají videohry.

Rodiče a opatrovníci musí přijmout zvláštní opatření, jako je online rodičovská kontrola, aby zajistili, že teenageři budou hrát bezpečně. Pro dospělé mohou sázkové platformy eSports poskytovat možnosti, jak se odhlásit ze hry poté, co utratíte určitou částku peněz. Doporučení organizacím, které poskytují pomoc v souvislosti se závislostí na hazardních hrách, je také nabízeno na licencovaných webových stránkách pro sázení eSports.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda