The best esports teams and players

V posledních letech se videohry staly běžnějšími. V podstatě je esports název pro soutěžní hraní, které se provádí na profesionální úrovni. Mnoho titulů uváděných ve velkých turnajích je založeno na týmech a každý člen bude hrát důležitou roli. 

Nejlepším týmům esportů se podaří vyhrát výrazně vysokou finanční odměnu. To se může pohybovat v řádu milionů dolarů. Takto vysoké sázky znamenaly, že sázkové stránky esportů získaly pozornost tradičních sázkových fanoušků. Tato forma hazardu je víceméně stejná jako běžné sportovní sázení.

Alliance

Při používání sázkových stránek na esporty si uživatel musí vybrat správný tým, na který chce vsadit. Nejlepší je vybrat si takový, který má dlouhou historii vyhrávání turnajů. To je jistě případ Alliance. Sídlí ve Švédsku a jsou součástí profesionální herní scény od roku 2013. Na organizaci dohlíží manažerský tým pěti jednotlivců. V minulosti se zaměřovali na StarCraft II a League of Legends. 

Zobrazit více…
Astralis

Astralis, také známý jako AST, je bezpochyby jedním z nejlepších eSports týmů na světě. Dánský oděv vyšplhal do výšek, aby se stal dominantní silou na vrcholných eSports turnajích a soutěžích. V tomto shrnutí zjistěte každý detail o Astralis, od jejího založení až po různé hry, ve kterých má soupisy. Zjistěte také o úspěších a úspěších týmu v globální eSports aréně, a co je důležité, o tom, jak na Astralis sázet.

Zobrazit více…
Cloud9 Esports

Cloud9 je jednou z nejpopulárnějších, největších a nejúspěšnějších esports organizací na světě. Od roku 2013 organizace se sídlem v Santa Monice v Kalifornii v USA rozvíjí vlny v různých disciplínách po celém světě esportu. Bylo na vítězné cestě jak v soutěži, tak na obchodní frontě a stalo se druhým nejhodnotnějším oblečením pro esporty roku 2020.

Zobrazit více…
Dignitas

Dignitas je slavný esport tým založený v roce 2003. Tým je jednou z nejrenomovanějších a nejuznávanějších společností v oboru her. Mají některé z největších a nejoblíbenějších esports týmů. Pro partnery, kteří hledají přímou bránu na herní a esportovní trhy, poskytuje jedinečná a výrazná pozice značky Dignitas příležitost, která se stane jednou za život. Dignitas koupil Philadelphia 76ers z NBA v září 2016. 

Zobrazit více…
Evil Geniuses

Evil Geniuses je jedním z nejpopulárnějších esportových týmů se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Patří mezi nejstarší známé videoherní instituce. Evil Geniuses svou dlouhou historií utvářeli herní scénu od svého založení v roce 1999. Jejich úspěch závisel na schopnosti jejich hráčů zvolit si cestu a být odvážní, aniž by byli omezováni požadavky. 

Zobrazit více…
FaZe Clan

FaZe Clan, dříve známý jako FaZe Sniping, je společnost zabývající se eSports se sídlem v Los Angeles založená v roce 2010. Může se pochlubit konkurenčními týmy v široké škále titulů, včetně Rocket League, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), FIFA a dalších. Halo, Valorant, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Fortnite, Call of Duty a PUBG: Battlegrounds. Tento špičkový esportový tým se připojil k hernímu světu jako Call of Duty tým složený z Jeffa „House Cat“ Emanna, Bena „Resistance“ Christensena a Erica „CLipZ“ Rivery. 

Zobrazit více…
Fnatic

Team Fnatic, také známý jako FNC, je profesionální esportovní oblečení. Je hodnocen jako jeden z nejlepších esports týmů v historii soutěžního sázení na elektronické sporty. Organizace za posledních několik let exponenciálně rostla a získala místo mezi nejoblíbenějšími týmy esportu. Kromě své popularity v událostech je Fnatic oblíbeným mezi nadšenci do esports sázení. Značka se také může pochlubit řadou profesionálního herního vybavení, včetně klávesnic, myší, sluchátek, podložek a dalších.

Zobrazit více…
G2 Esports

G2 eSports, dříve Gamers2, je evropská franšíza eSports, která se účastní několika eSport turnajů a akcí. Organizace sídlí v Berlíně v Německu. Byla založena v únoru 2014 profesionálním hráčem League of Legends jménem Carlos Rodriguez Santiago a investorem jménem Jens Hilgers. Gamers2 byl přejmenován na G2 eSports v říjnu 2015. 

Zobrazit více…

Gambit Esports

Nejoblíbenější esport týmy, na které lze vsadit

Nejoblíbenější esport týmy, na které lze vsadit

Tento typ sázení může být nepředvídatelný. Pokud chtějí hráči zvýšit své šance na úspěšnou sázku, je nejlepší vybrat si slavné esport týmy s historií výher.

Tým Liquid

Jsou považovány za jednu z nejúspěšnějších organizací ve všech esportech. Team Liquid byl původně vytvořen, aby soutěžil v turnajích StarCraft. Během posledních 22 let se stali vysoce respektovanými mezi ostatními týmy videoher. V současné době mají zavedenou přítomnost v Severní Americe, Evropě a Brazílii. Team Liquid se také začíná rozšiřovat do asijských her.

OG

Pokud fanoušci sázení hledají jeden z nejlepších esports týmů Dota 2 a CS:GO, pak OG stojí za zvážení. Poprvé vznikli v roce 2015 a vyhráli International ve dvou po sobě jdoucích příležitostech. OG se také stal jedním z nejpopulárnějších herních týmů během turnajových sezón Valorant. Na začátku roku 2022 oznámili svůj záměr vzít žánr MMO útokem.

Zlí géniové

Nejlepší stránky pro sázení na esporty bude pravděpodobně představovat tato skupina se sídlem v Seattlu. Místo aby se soustředili na hrstku her, soutěžili v nepřeberném množství různých titulů. To zahrnuje Fortnite, Halo, League of Legends, COD, CS:GO, Rocket League a WoW. V roce 2015 Evil Geniuses vyhráli největší cenu v historii esportu v té době. Jsou obzvláště zběhlí v Call of Duty: WWII.

Kolektivní duch

Tato moskevská skupina si vedla velmi dobře v turnajích CS:GO, League of Legends, Hearthstone a Dota 2. Na International 2021 vyhrála působivých 18 milionů dolarů. To z nich dělá jedny z nejlépe vydělávajících ve všech esportech.

Nejoblíbenější esport týmy, na které lze vsadit
Esport týmy v různých hrách

Esport týmy v různých hrách

Pokud mají hráči na mysli konkrétní hru, je moudré vybrat si tým, který si v turnajích o tento titul vedl velmi dobře. Vysoce postavené týmy mají tendenci se soustředit na jeden z osmi největší videohry.

Věk říší

Aftermath, Team GamerLegion, Vietnam Legends (VNA) a Suomi jsou dobře považováni za hraní tohoto titulu strategie v reálném čase (RTS). Další skupiny, na které si dát pozor, jsou Rulers of Rome, Clown Legion, Team Secret, Infinity Legends, Dark Empire a Tempo Storm.

Apex Legends

V současné době si tuto multiplayerovou střílečku užívá více než 100 milionů lidí. Pozornost v rámci komunity hazardních her si však získala jen hrstka týmů. Počet hráčů stále roste díky vydání nových sezón Apex Legends. Během turnajů by si hráči měli dávat pozor na Team Liquid, Fnatic, Evil Geniuses, Natus Vincere a Virtus.pro.

Arena of Valor

Tato hra je v rámci esportů poměrně odlišná, protože týmy musí být výjimečné v mobilní hře. Valor sdílí mnoho podobností s League of Legends, takže u nejlepších hráčů u každého titulu dochází k určitému překrývání. Šampioni Dota také bývají dobří ve Valoru. Mezi skupiny, které si v turnajích vedly dobře, patří Royal Never Give Up, EDward Gaming, Rogue Warriors, Talon Esports, Buriram United Esports, Qiao Gu Reapers a eStar Gaming.

Bojiště

Na rozdíl od jiných her na tomto seznamu má Battlefield pouze několik velmi úspěšných týmů. Jedná se o PENTA Sports a Epsilon eSports. Střílečky z pohledu první osoby mají tendenci být velmi běžné esport turnaje. Battlefield však teprve začíná získávat takové uznání jako podobné tituly jako COD a Halo.

CS:GO

Je spravedlivé říci, že CS: GO je dominantní silou ve videohrách. Existuje několik velkých soutěží. Astralis, Natus Vincere, G2 eSports a Team Vitality vynikají jako silní soupeři.

COD: Warzone

V posledních letech se tento battle royale titul stal extrémně oblíbeným u hráčů na konzolích i PC. Týmy, které hrají v tomto režimu, mají obvykle za sebou dobré výsledky v jiných COD turnajích. Patří mezi ně Atlanta FaZe, OpTic Gaming, ComLexity, Fariko Impact a Evil Geniuses.

Dota 2

To je ideální pro hráče, kteří chtějí sledovat, jak hráči soutěží o vysoké ceny. Během každoročního mistrovství světa jde o miliony dolarů. Čtyři nejvýše postavené organizace jsou TNC Predator Virtus.Pro, Evil Geniuses a Team Secret.

FIFA

Ne všechny vysoce postavené turnaje jsou zaměřeny na střelbu a fantazii. Fotbalová videohra FIFA vyrostla v jednu z největších franšíz v oboru. Sázející by si během zápasu měli dávat pozor na Fnatic, Tundra Esports, MKers, Manchester City Esports a Schalke 04 Esports.

Esport týmy v různých hrách
Nejlepší hráči esportu na světě

Nejlepší hráči esportu na světě

Pokud jde o celkové výdělky, všichni čtyři nejlepší hráči na světě hrají Dota 2 profesionálně. Jsou to muži ve věku 22 až 29 let. Všichni čtyři vydělali většinu svých peněz z International 2019.

Johan "N0tail" Sundstein

Tento dánský hráč je v současnosti celosvětově na prvním místě. Zúčastnil se 129 zápasů a dosáhl kolem 7 183 837 $. Před přechodem na Dota 2 byl Sundstein hráčem Heroes of Newerth. Během zápasu International 2019 vyhrál 3 124 036,20 $ na odměnách.

Jesse "JerAx" Vainikka

Vainikka pochází z Finska a zatím nastoupil v 66 zápasech. I když to není tak působivé jako Sundstein, je třeba poznamenat, že Vainikka vydělal $ 6,475,948. To z něj dělá druhého nejlepšího hráče esportů na světě. Dostal se na místo číslo 2 na Shanghai Major 2016.

Anathan "ana" Pham

Tento Australan se dostal do pozornosti esports bookmakerů již v raném věku. Než bylo Phamovi 18 let, vydělal již $604,739 z 15 turnajů. Jeho aktuální součet přesahuje 6 004 411 $.

Sébastien "Ceb" Debs

Čtvrtý nejlepší hráč je z Francie, s $5,773,909 vydělanými z 65 turnajů. Debs byla na International 2018 první, než v následujícím roce znovu vyhrála. Během své kariéry hrál za devět velkých týmů.

Nejlepší hráči esportu na světě
Jak si vybrat nejlepší esport tým, na který chcete vsadit?

Jak si vybrat nejlepší esport tým, na který chcete vsadit?

To bude do značné míry záviset na povaze hry, kterou hrajete. Některé z nich vyžadují, aby účastníci měli rychlé reflexy a přesnost. Jiné jsou spíše taktické povahy. Nejlepší týmy esportů, na které lze vsadit, budou vědět, jaké vlastnosti jsou potřeba k tomu, aby zápas vyhrály.

Jedním z nejkritičtějších aspektů tohoto typu sázení je výzkum. Hazardní hráč by měl jen velmi málo ponechat náhodě. Na většině turnajů se o první místo ucházejí desítky týmů.

Aby mohl sázkař zúžit nejpravděpodobnější vítěze, musí znát traťový rekord každého z nich. Naštěstí před závěrečným šampionátem bývá sezonní kvalifikační období. To dává divákům příležitost analyzovat různé silné a slabé stránky každého uchazeče.

Slavné esportové týmy si dělají jméno tím, že dosáhnou velkého počtu významných výher. Pokud se jejich soupeři zdají být vyrovnaní, pak je složitější předpovědět, kdo získá hlavní cenu. Pokud si hráči nejsou jisti, mohou prozkoumat herní režim a mapu. Poté mohou sledovat minulá utkání, kde každý z obou týmů soutěžil v podobných scénářích. Díky tomu získají lepší představu o tom, jak dobře si hráči povedou.

Jak si vybrat nejlepší esport tým, na který chcete vsadit?