Novinky

September 22, 2022

Nejnovější zprávy o sázení na NewBee

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

NewBee je čínská eSports organizace. V určitém okamžiku byl NewBee 4 nejlepším týmem v globálním žebříčku Dota2 a druhým týmem v Číně. Jejich úspěch přiměl komunitu Dota 2 označovat NewBee jako Dream Team. Zhang „Xiao8“ Ning tvořil tým, zatímco Wang „Niuwa“ Yue, čínský miliardář, byl sponzorem týmu.

Nejnovější zprávy o sázení na NewBee

Přestože je NewBee jedním z nejlepších týmů Dota2 eSports, je na scéně relativně nová a byla Mezinárodní šampion 2014. Je zajímavé, že NewBee dokázalo vyhrát soutěž a přitom se blížilo vyřazení ze skupinové fáze.

Tým NewBee je trvale zakázán z akcí ventilů

Po osmi měsících společnost Valve Corporation trvale zakázala společnosti NewBee napravit zápas. Trvalé omezení platilo od 1. ledna 2021. Pět členů sestavy NewBee dostalo kromě organizace také doživotní zákazy.

Distributor Dota 2 Perfect World oznámil, že NewBee a jeho pěti hráčům nebude povoleno účastnit se žádných soutěží spojených s Valve nebo Perfect World. Tito hráči byli Xu „Moogy“ Han, Yin „AQ“ Rui, Wen „Wizard“ Lipeng, Yan „Waixi“ Chao a Zeng „Faith“ Hongda.

Byl NewBee populární před tímto zákazem?

Před zákazem patřil NewBee mezi nejoblíbenější a nejúspěšnější týmy, které soutěžily Dota 2. Skupina skončila druhá v The International 7 a první v The International 4. The International neboli TI je považována za vrchol soutěžní scény Dota 2.

NewBee byl nejen jedním z nejlepších čínských týmů Dota 2 a mezi nejlepší týmy na celém světě. Společnost skončila na druhém místě v roce 2017 a na prvním místě v soutěži TI v roce 2014. Pokud jde o celkové prize money, NewBee byl šestým nejlépe vydělávajícím esportovým týmem.

Čínská esportová organizace NewBee vyhrála v roce 2014 Dota 2 International. Tým byl ale v květnu 2020 obviněn z ovlivňování zápasů. K tomuto incidentu došlo v únoru 2020 ve hře proti Avengerls ve Starladder ImbaTV League, což je malá konkurence na okruhu Valve Dota Pro Circuit.

Tým NewBee Nedávné soutěže a výsledky

Od založení týmu Dota2 2014-02-13 dosáhli vynikajících úspěchů. Tým získal odměny ve výši přes třináct milionů dolarů z různých turnajů. NewBee se stal známým poté, co vyhrál The International 2014.

Soutěž se konala v Seattlu, Washington. V době této události, která se konala v Seattlu již třetím rokem v řadě, to bylo ve své čtvrté iteraci. NewBee ve finále porazil Vici Gaming a vydělal $5,025,029 na prize money.

NewBee dosáhlo slávy i v The International 2017. Tato událost znamenala šestou iteraci The International a třetí Major kampaně v roce 2017. Seattle sloužil jako hostitelské město turnaje již šestým rokem po sobě.

Již počtvrté za sebou se Main Event konal v KeyArena v Seattle Center, víceúčelové aréně s více než 17 000 diváky. Po prohře s Team Liquid v mistrovském zápase získal NewBee cenu pro druhé místo ve výši 3 950 067 $.

Jak sázet na Team NewBee

Dota 2 pořádá pravidelné soutěže po celý rok, přičemž The International je největší. Celá komunita Dota 2 věnuje pozornost, když Dota Pro Circuit pořádá události. Bookmakeři nabízejí vynikající možnosti sázení na tyto události a pokrývají je. Příležitostně mohou hráči objevit příznivé kurzy na jiné samostatné události Dota.

Když je v zemi, kde sázkař sídlí, povoleno sázení na esport, může na takové hry hrát. Četné sázkové stránky esportu poskytují kurzy na různé události NewBee. Při sázení si hráči mohou vybrat mezi použitím skinů (virtuálních objektů ve hrách) nebo skutečných peněz. V dnešní době je kožní hazard mnohem častější než sázení v hotovosti.

Více než polovina všech sázkových aktivit u skin bookmakerů je umístěna pomocí herních skinů, nejčastěji používaných peněz. Některé špičkové sázkové stránky na esporty poskytují jedny z nejagresivnějších sázkových kurzů NewBee. Mezi ty patří Dota 2 a League of Legends esportovní hry propagované na trzích.

Sázení na výsledek her

Nejpřímější forma online sázení v Dota 2 je na výsledek zápasu, i když to není vždy to nejnapínavější. Sázení na konkrétní výsledky a události hry může být vzrušující a zvýšit šance. Sázkaři si mohou vybrat, který tým vyhraje hru v sázení Esports, což je nejpřímější.

Hry Dota 2 se často hrají ve formátu Bo1, Bo3 nebo Bo5, kde je vítěz určen maximálně po 1, 3 nebo 5 hrách, mapách nebo kolech (kromě velkých finále) (ekvivalent setů v tenisu ). Plánovači některých soutěží volí systém založený na zápasech Bo2. Tyto hry mohou také skončit remízou. Skoro každý online sázení na esporty umožní jednotlivcům uzavírat tyto Dota 2 sázky. Některé však mohou hráčům nabídnout vyšší kurzy esportů.

Další sázkové strategie na Team NewBee

Sázení na vítěze jakékoli soutěže NewBee na předních sázkařských stránkách esportu je jednou z nejpřijatelnějších taktik. Na trhu s vítězi zápasu jsou možnosti sázení, jako je Správné skóre a Handicap. Kromě toho mohou sázkaři vsadit na to, kolik kol tým vyhraje na mapovém handicapu a kolik map NewBee vyhraje v sérii.

Navzdory jejich složitosti jsou nabízeny i sázky na remízu hry, přesčasy a na celkový počet odehraných kol mapy. Hráči by měli neustále zkoumat novinky, tipy na sázení na esport, obecné trendy v oboru a historické výkony týmů, aby informovali o svých metodách sázení.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky