Sázka na The International 2024

Seznam esportových lig nebo turnajů je dlouhý, přičemž The International je jedním z nejprestižnějších. The International je globální esportový turnaj pro Dota 2 vyvinutý a pořádaný společností Valve. Od prvního turnaje v roce 2011 se The International koná každý rok, kromě ročníku 2020, který byl kvůli pandemii Coronavirus zrušen.

Soutěž se koná na konci léta. Finále se konala v různých městech, včetně Seattlu, Kolína nad Rýnem, Vancouveru, Šanghaje, Stockholmu a Bukurešti. První International vyhrál Natus Vincere, který si odnesl odměnu 1 600 000 $. Turnaj je sponzorován několika společnostmi a organizacemi, včetně Valve, výrobců hardwaru ASUS a Acer a oděvní značky Team Secret. Trvá to asi deset dní.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Výherní fond The International

První ročník turnaje se konal v roce 2011 s prize poolem 1 600 000 $. Ta byla zvýšena na 2 874 380 $ v roce 2013 a 40 018 195 $ v roce 2021, což znamená, že od počáteční první ceny vzrostla na více než 25násobek. Zde je souhrn cenového fondu pro každý rok.

 • 2011: 1,6 milionu dolarů
 • 2012: 1,6 milionu dolarů
 • 2013: 2,8 milionu dolarů
 • 2014: 10,9 milionu dolarů
 • 2015: 18,4 milionu dolarů
 • 2016: 20,7 milionu dolarů
 • 2017: 24,7 milionů dolarů
 • 2018: 25,8 milionu dolarů
 • 2019: 34,3 milionu dolarů
 • 2021: 40,0 milionů dolarů

Jak můžete říci, prize pool se od roku 2012 neustále zvyšuje, což znamená, že můžeme s jistotou předpokládat, že trend bude pokračovat.

Jak velká je akce The International?

International je považován za jeden z největších esportových turnajů na světě. Přitahuje statisíce soutěžících a sledují ho miliony lidí online.

S prize poolem, který dosáhl 45 000 000 $ (edice 2022), The International zjevně není malý turnaj. Ve skutečnosti tento cenový fond není změna kapsy a žádný malý turnaj by neměl tak ohromující množství peněz, které by bylo možné vyhrát.

Dalším důvodem, proč je The International velký turnaj, je to, že se na něm sejde 18 týmů z různých částí světa. Turnaj není jen o jedné zemi nebo kontinentu; je to pro svět. Co se týče sledovanosti, The International přitahuje miliony diváků. Například počet souběžných diváků vydání 2021 vzrostl až na 2,74 milionu.

O Dotě 2

Dota 2 je online hra pro více hráčů vyvinutý společností Valve Corporation, stejnou firmou, která stojí za populární sérií videoher Counter-Strike. Hra využívá systém strategie v reálném čase (RTS), kde hráči musí ovládat postavu hrdiny a bojovat proti ostatním hráčům nebo počítačově řízeným protivníkům. Na rozdíl od mnoha eSport her s více než jednou hráčskou postavou, Dota 2 poskytuje každému hráči k použití pouze jednu postavu hrdiny.

Hra se hraje pomocí dvou různých možností; obchod s předměty Dota 2, který umožňuje hráčům nakupovat různé předměty za měnu ve hře, a předměty Dota 2, které lze použít k přizpůsobení jejich postav hrdinů.

Dota 2 je mod Warcraftu 3 a je populární od svého vydání v roce 2013. Udržuje hráče ve střehu. Cílem hry je zničit nepřátelskou základnu a zároveň bránit svou.

Proč je Dota 2 populární?

Dota 2 má řadu funkcí, díky kterým je zábavná. Některé z nich zahrnují:

 • Je snadné to pochopit i pro ty, kteří nejsou příliš obeznámeni s videohrami.
 • Přináší vzpomínky na dávnou dobu, kdy videohry měly draky a další stvoření, proti nimž mohli hráči bojovat.
 • Hráči si mohou vybrat z různých postav s různými schopnostmi, které lze upgradovat.
 • Hra je dobrá ve všech aspektech; hratelnost, grafika a animace jsou plynulé. Hrdinové jsou krásní a nové najdete hned, jak vyjdou (někdy během dnů nebo hodin po jejich debutu). Proto je vždy něco nového na hraní.

Proč je The International populární pro sázení?

The International je nepochybně jedním z nejvíce vzrušujících esport online turnajů na světě. Poskytuje sázkařům příležitost vsadit si na své oblíbený tým nebo hráč. Čím je ale tento turnaj mezi sázkaři opravdu oblíbený?

1. Turnaj spojuje nejlepší týmy Dota 2 na světě. Každý z těchto týmů má obrovské množství fanoušků, z nichž většina jsou také sázkaři. Turnaj, ve kterém se utkají ty nejlepší týmy, bezesporu přiláká miliony sázkařů.

2. International nabízí širokou škálu sázkových trhů, ze kterých si sázkaři mohou vybrat. Některé z nich zahrnují:

 • Tým, který vyhraje The International
 • Hráč, který vyhraje The International
 • Vítěz skupinové fáze
 • Vítěz play off

3. International je také velmi soutěživý turnaj. Do finále se probojují jen ty nejlepší týmy světa, což je pro sázkaře napínavější.

4.Dota 2 Kurz on The International turnaje jsou k dispozici na všech online sázkových stránkách esport, pokud je událost zapnutá. Sázející se proto nesnaží najít, kde vsadit na tento turnaj.

Mezinárodní vítězné týmy a největší momenty

Internacionála je jednou z nich velké esportové turnaje které jsou velmi konkurenční; závod o cenu je tužší, než si dokážete představit. Od prvního vydání v roce 2011 se pouze jednomu týmu podařilo být dvakrát korunován šampionem. Ostatní vítězové byli uznáni pouze jednou. Zde jsou vítězové a nejvýznamnější okamžiky v historii turnaje.

Natus Vincere

Toto byl první tým, který testoval titul The International. Své NaVi vyhrál první ročník v roce 2011. V tomto finále tým porazil EHOME 3-1 a zvedl titul. V tomto týmu vystupoval Puppey (Clement), legendární hráč Dota 2, který se turnaje zúčastnil více než kterýkoli jiný jednotlivec.

Mezi další patřily XBOCT, Artstyle a Dendi. Odnést si domů ohromující 1 milion USD z hlavní ceny ve výši 1,6 milionu je něco, na co tým nikdy nezapomene; my to taky nenecháme být.

A přestože tým nezískal titul podruhé, neustále obtěžoval své protivníky a zajistil jim, že musí utíkat pro své peníze. Skutečnost, že NaVi se následující rok (2012) dostala až do finále, mluví za vše.

Invictus Gaming

Vybojovat titul mistrů z první edice nebylo snadné a to možná zdůrazňuje, jak silný byl tento tým v té době. Během tohoto finále, Invictus Gaming porazil Natus Vincere 3-1 a odnesl si domů hlavní cenu 1 milion USD.

Aliance

Toto byl nejlepší tým turnaje v roce 2013. Stejně jako Invictus Gaming, Aliance nikdo jiný než Natus Vincere jim nedal šanci a byli prvním evropským týmem, který turnaj vyhrál. Své soupeře porazili 3:1 a odnést si domů cenu 1,4 milionu dolarů bylo velkolepé. Mezi hráči zde patřili Akke, Loda, EGM, AdmiralBulldog a s4. Toto třetí vydání je to, co dostalo The International na globální mapu z hlediska popularity.

Newbee

Vzhledem k tomu, že popularita turnaje v předchozím roce prudce vzrostla, Newbee hledal korunu na pozadí vysoce medializované soutěže. A zatímco turnaj hostil Washington, Newbeemu nestálo v cestě ani venkovní hřiště. V tomto vydání (2014) byli finalisté zcela noví, s Newbee na jedné straně a Vici Gaming na straně druhé.

První jmenovaný by porazil druhého 3-1, čímž by získal neuvěřitelných 5 025 029 USD a znovu potvrdil dominanci Číny v soutěži.

Další vítězové

2015: Zlí géniové
2016: Wings Gaming
2017: Team Liquid
2018: OG
2019: OG

Kde a jak sázet na The International?

International je celosvětový turnaj, a proto je to jeden z nejlepších esportových turnajů, pokud jde o sázení. Nezáleží na tom, odkud sázíte na esport turnaje; měli byste mít přístup k události, dokud to vaše země umožňuje. Na vyberte nejlepší stránku pro sázení na mezinárodních nebo jiných mistrovstvích eSportu je zde několik věcí, na které se můžete podívat:

 • Kurzy nabízené webem: Čím lepší je kurz, tím více můžete vyhrát, pokud vsadíte na turnaj.
 • Pověst webu: Podívejte se, jaké jsou jejich výsledky a zda je stránka licencována nebo ne.
 • Live sázení: Pokud chcete podávat sázky při sledování hry živě, je to faktor, který budete chtít zvážit. Některé stránky vám také umožňují uzavírat sázky během poločasu.
 • Mobilní kompatibilita: Některé stránky fungují pouze na stolním počítači nebo notebooku, takže tento faktor budete chtít zvážit.
 • Zákaznická podpora: Pokud budete mít nějaké dotazy ohledně webu nebo procesu sázení, tým podpory by vám měl být schopen efektivně pomoci.

Jak sázet na The International

Postup pro sázení na The International je jednoduchý:

 • Zaregistrujte se na stránce esportu který nabízí kurzy na turnaj
 • Přihlaste se a proveďte vklad
 • Vyberte zápas, na který chcete vsadit
 • Vyberte si svůj vklad a dokončete proces
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Top 5 sázkových turnajů Esports 2022
2022-12-08

Top 5 sázkových turnajů Esports 2022

Esports se rozšiřuje a do sázkových trhů se zařazuje více soutěží a her. Vzhledem k tomu, jak populární se sportovní soutěže v posledních letech staly, není divu, že sázení na esporty roste na popularitě.