Novinky

July 28, 2022

Zlí géniové dávají téměř jisté sázky

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Evil Geniuses je tým esportů v Severní Americe. Tento tým esportů je jednou z nejstarších franšíz esportů na světě. Byl založen ve Victorii v Britské Kolumbii v roce 1999. Tým obsahuje sbírku hráčů a týmů napříč různými žánry.

Zlí géniové dávají téměř jisté sázky

Zlí géniové je známá tím, že má velmi úspěšné hráče v každé konkurenční hře, kterou nabízí. Tým esportů je široce považován za jednu z nejlepších herních organizací na světě. Na svém seznamu má některá z největších jmen v esportu. Hráči, kteří hledají esportovní turnaje, na které mohou vsadit, si mohou snadno vybrat tento tým.

Oblíbené hry hráčů Evil Geniuss

Zlí géniové DOTA 2

Následující Mezinárodní ročník 2011, Evil Geniuses oznámili spuštění své nové divize Dota 2. Nový tým zahrnoval DeMoN, Jimmy Ho, Fear a Clinton Loomis. Počátečním úkolem týmu bylo odcestovat do Číny, aby se připravil na nadcházející soutěže SMM 2011 a G-League Season 3.

Evil Geniuss skončili na druhém místě jara LCS 2020. V roce 2021 tým vyhrál cenu LCS Rookie of the Year. Ve stejném roce se stali vítězi ceny LCS Coaching Staff of the Split a ceny LCS Summer Split All-Pro Team.

League of Legends zlých géniů

Koncem roku 2012 a začátkem roku 2013 tým EG hledal hráče, které by přidal do své League of Legends. Organizace zahájila svůj první League of Legends tým po akvizici bývalé sestavy Counter Logic Gaming EU line-up v lednu 2013. Dále EG podepsalo smlouvu s několika významnými hráči na jejich první LCS split.

Evil Genius byli na začátku Spring Splitu nároční. Tým byl efektivnější ve vztazích s veřejností a získal pozornost svým jedinečným logem „Evil“. Po prohraném začátku 5:7 tým otočil situaci. Po zbytek sezóny šli 5-1 a skončili v trojitém nerozhodném výsledku o druhé místo s 100 Thieves a FlyQuest.

Counter-Strike zlých géniů: Globální ofenzíva

Společnost se nejprve pustila do Protiúder na počátku roku 2000 a až do roku 2011 hostil několik soupisek. Když se v roce 2009 připojili ke starému seznamu compLexity Gaming, vyhráli finále IEM IV American Championship nad compLexity Gaming a porazili Fnatic na Beat it! 2010. Counter-Strike pobočka Evil Geniuses byla uzavřena v roce 2012, což znamenalo začátek sedmiletého volna ze hry.

Evil Geniuss se pokusili podepsat tým GX v roce 2015. Dohoda však selhala poté, co byla většina týmu doživotně vyloučena ze všech turnajů Valve. Zákaz byl kvůli jejich roli v severoamerickém incidentu s manipulací při zápasech. Koupí týmu NRG Esports v září 2019 vstoupili Evil Geniuses do Counter-Strike: Global Offensive.

Proč je sázka na Evil Genius populární?

Tento tým esportů má řadu her, na které mohou sázkaři vsadit. Hráči tak mohou najít širokou škálu kurzů na nejlepších sázkařských stránkách esportu. Úspěch Evil Geniuses závisí na schopnostech jejich hráčů podávat výkony na nejvyšší profesionální úrovni. Jejich efektivní implementace plánu týmové práce zanechala nesmazatelnou stopu v jejich historii. Tým symbolizuje rozmanitou škálu úspěchů předchozích hvězd. Tato historická dědictví a významné vazby pomohly získat vynikající zaměstnance. Ty také pomohly týmu v úsilí růst a znovu se objevovat, což z něj dělá jednoho z favoritů sázkařů u online sázkových kanceláří na esporty.

Sázení na týmy Evil Geniuss

Uživatelé musí být plnoletí, aby mohli být povoleni na jakékoli online sázkové stránce. Kromě toho si všichni hráči musí být plně vědomi rizik spojených se sázením. Nadšenci do sázení na esporty najdou kurzy Evil Geniuss téměř na každém webu pro sázení na esporty. Tyto stránky nabízejí různé sázkové trhy esportů, včetně mimo jiné vítězů turnajů, sázek na peněžní řady, součtů zápasů a handicapových sázek.

I tak má sázení na Evil Geniuses určité riziko jako každá jiná forma hraní. Hráči si musí před zapojením do jakékoli online sázkové aktivity udělat průzkum. Navzdory tomu, že žádný tým nemá zaručeno vítězství na žádné akci, mohou hráči využít tipy na sázení na esport dostupné na internetu. Ty mohou jednotlivcům pomoci seznámit se s některými hrami.

Strategie sázení na hry Evil Geniuses

Týmy Evil Geniuss se zapojují do různých online soutěží a získaly si reputaci jako přední esportová firma. Hráči musí využívat bonusy. Některé sázkové stránky nabízejí bonusové pobídky pro esporty pro nové i stávající hráče. Tyto bonusy pomáhají vytvářet hotovostní rezervy.

Je také nutné mít dobře definovaný strategie sázení. Hráči budou pravděpodobně úspěšnější, pokud budou mít základní představu o herní sázkové strategii. Tyto strategie chrání sázkaře před iracionálními rozhodnutími. Je vhodné sledovat kanály sociálních sítí Evil Genius a další oznámení na jejich webových stránkách. Tato oznámení pomáhají sázkařům udržet si přehled o týmu a jeho hráčích. Je důležité porozumět trhům nabízeným sázkovými weby esportů a porovnat tyto kurzy. Hráči musí využít těchto fantastických sázkových příležitostí, aby zvýšili své šance na výhru.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky