Vše o sázení na Evil Geniuses

Evil Geniuses je jedním z nejpopulárnějších esportových týmů se sídlem v San Franciscu v Kalifornii. Patří mezi nejstarší známé videoherní instituce. Evil Geniuses svou dlouhou historií utvářeli herní scénu od svého založení v roce 1999. Jejich úspěch závisel na schopnosti jejich hráčů zvolit si cestu a být odvážní, aniž by byli omezováni požadavky.

Účinné uplatňování této strategie vedlo k jejich pokračujícímu úspěchu ve světě profesionálního hraní a zanechává dlouhotrvající stopu v jejich historii.

Vše o sázení na Evil Geniuses
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Týmová víra

Tým také představuje širokou škálu úspěchů šikovných minulých hvězd. Tato historická dědictví a významná partnerství přispěla k přilákání špičkových talentů. Navíc pomohly týmu v jeho úsilí budovat a znovu objevovat.

Odvážné strategie týmu jsou vytvářeny díky jejich důvěře, že vítězství je více o přípravě než o zvednutí trofeje. Zvedl laťku neustálým výběrem toho, co je správné, spíše než norem herního průmyslu. Profesionální úroveň péče a respektování členů týmu, včetně hráčů, byla vynikající. Nové způsoby, jak odměnit diváky a fanoušky, také představil špičkový esportový tým.

Tyto akce zlepšily celkové šance týmu na úspěch. EG tým přešel do herního světa tím, že v průběhu let představil nové herní vizuály. Tým úspěšně pokročil v začleňování bojových sportů do svého herního světa. Společně s náborem nových hráčů pomohly tyto závazky týmu udržet si konkurenceschopnost v novém prostředí.

Nábory provádí tým příležitostně a vždy se zaměřují na udržení talentovaných zaměstnanců. Potenciálním hráčům jsou dány rovné příležitosti soutěžit a získat šanci připojit se k týmu. Vedení tohoto týmu preferuje vášeň a talent před nálepkami, jako je pohlaví, etnický původ nebo orientace. Jejich cílem je, aby jejich prostor poznal všechny hráče.

Hry, které slavný esport tým je dobrý v Dota 2, League of Legends, CS: GO, Rocket League, EG Prodigies, LC Academy, Valorant a Fighting Games.

Hráči Evil Geniuss

Soupiska Dota 2 pro tým má docela dost talentů. Arteezy (Artour Babaev Carry, Kanaďan), JerAx (Jesse Vainikka, Fin) a Nightfall (Egor Grigorenko, Rus) jsou zkušenými hráči týmu. Cr1t (Andreas Nielsen, Dán) a Filipínský Abed (Abed Yusop) doplňují tým 5 hráčů.

Tým League of Legends tvoří šikovní Contractz (Juan Arturo Garcia, Mexičan) a Svenskeren (Dennis Johnsen, Dánsko). Jiizuke (Daniele Di Mauro, Ital) a Danny (Kyle Sakamaki, Američan-Japonec) jsou také zkušení a talentovaní členové. Šestičlenný tým tvoří dva Jihokorejci, Impact (Jeong Eon Young) a IgNar (Lee Dong-Geun).

Čtyři hráči tvoří tým LCS Academy. Jojopyun (Joseph Pyun, Kanaďan) a TeamLuke (Luke Wasikowski, Američan) jsou zkušenými členy tohoto týmu. Zruční a zkušení jsou i Mystiques (Patryk Piórkowski, Polský) a Tony Top (Zheng Fen, Číňan).

Hráči zastupující Zlí géniové v CS: GO jsou všichni Američané. Jsou to Brehze (Vincent Cayonte), Stewie (Jake Yip), Autimatic (Timothy Ta), Rush (William Wierzba) a CeRq (Cvetelin Dimitrov), který je bulharského původu.

Hráči Rocket League jsou tři Kanaďané: Skytec (Daniel Joseph Soetikno), Tomio (Tomio Phanlith Chan) a Shoryu (Quentin Perera). Pětičlenný tým doplňují dva Američané, Aspect (Joshua Yongjoon Lee) a Srtty (Jett Joye), který je původem z Austrálie.

Temperature (Nolan Pepper) a Boostio (Kelden Pupello) jsou oba Američané.

Hráči Rocket League mají dva hráče; Rizex45 (Riccardo Mazzotta, Němec) a Catalysm (Leonardo Christ Ramos, německo-kubánský).

Mezi hráče bojových her patří Ricki (Ricki Ortiz), Dekillsage (Jon Coello) a SonicFox (Dominique McLean), všichni Američané.

Nejvýkonnější hry Evil Geniuss

Counter Strike: globální útočné

Původně byl tým Counter-Strike složen výhradně z Kanaďanů. Nyní je prioritou, aby tým byl složen ze spousty zkušených a talentovaných hráčů. Vlastnosti CeRqa mu vynesly uznání na mezinárodních akcích, jako je ESL One Year York 2019. Byl to jeho první turnaj pod hlavičkou EG. Jejich hry jsou vždy nabízeny na trzích předními sázkovými weby na esporty.

Brehze je spoluhráči s CeRq více než dva roky. Jeho konzistence na soupisce také rozšiřuje jeho silné stránky ve hře. Oba se etablovali jako hlavní hrozba tím, že důsledně dávali velké počty. Jakeovy a Willovy zkušenosti týmu také výrazně prospěly. Will strávil většinu své kariéry soutěží na nejvyšší úrovni v Evropě. Na jaře 2020 vyhrál jarní finále BLAST.

Tim také poskytuje této skupině bohaté zkušenosti. HLTV ho jmenovala jedním z 20 nejlepších hráčů roku poté, co vyhrál ESL Major Boston v roce 2018. Díky kombinaci skvělých hráčů se tým Dota 2 Epic Geniuses stal jedním z nejnebezpečnějších na velkých šampionátech. Díky jedinečné kombinaci šikovných a zkušených hráčů získal tým několik titulů.

League of Legends

V lednu 2013 se subjekt EG rozhodl vstoupit na scénu League of Legends. V současné době má League of Legends obrovské množství talentů. Contractz je jungler známý svými schopnostmi vytvářet hry a stylem nošení.

Impact je také považován za jeden z nejlepších top lanerů v historii hry. Vyhrál řadu regionálních šampionátů v Koreji a Severní Americe. Navíc také vyhrál Světový šampionát v roce 2013. Svenskeren začal svou soutěžní ligovou kariéru ve věku 15 let. V průběhu let si vytvořil jméno jako špičkový jungler téměř deset let.

Danny je 17letý hráč ADC, který se od chvíle, kdy se na jaře 2021 připojil k soupisce LCS z Amateur, vypracoval v jeden z nejlepších talentů NA.

IgNar je ostřílený podpůrný hráč, který v minulosti zastupoval Misfits a FlyQuest ve třech různých regionech, získal několik předních umístění a dvě světové vystoupení. Je známý tím, že je jedním z nejlepších tvůrců hry ve hře. Jeho zasnoubení s podpisovými šampiony vyvolalo v jeho oponentech strach.

Kombinace těchto obrovských talentů pod Legends vyhrála pro tým nějaké trofeje.

Proč jsou Evil Genius populární

Tým EG se v průběhu let ukázal jako působivý. V současnosti je považována za jednu z nejsilnějších v oboru. Partnerství, která se vyvinula v důsledku jejich herního úspěchu, popularizovala tým. Community, je skupina, která podporuje diverzifikaci her. Zavázali se, že budou spolupracovat na zvýšení účasti menšinové mládeže na hraní a herním průmyslu.

Také podpořili rozmanitost uvnitř týmu a mezi svými fanoušky. Argumentují tím, že při hraní online nikdy nevíte, kdo je na druhé straně. Proto nezáleží na tom, kdo jsou, jak vypadají nebo zda sdílejí stejný jazyk, pokud mají šílené dovednosti. Všichni jsou spolu a vyhrají.

Wolverhampton Wanderers a Monster Energy jsou oba partneři klubu. Jedná se o dvě obrovské značky, které jsou známé po celém světě. Výsledkem je, že přispěli k další popularizaci Evil Genius jako jednoho z nejlepších esportových týmů.

Významným partnerem je také společnost LG UltraGear. Mají herní obrazovky, které jsou profesionální a určené pro seriózní hraní. Vysoce výkonné funkce, které reagují na všechny trháky, které Evil Geniuses hrají, jsou vyvinuty tímto partnerem. Kromě toho poskytují každé hře nejčistší obraz, nejrychlejší obnovovací frekvence a nejostřejší čistotu. Ty umožňují týmu hrát hry a zároveň mluvit se svými fanoušky po celém světě.

Vítězné týmy Evil Geniuss a nejpamátnější okamžiky

CS: Jděte

EG začal hrát Counter-Strike na začátku 21. století. V roce 2009 zaznamenali úspěch poté, co se zapsali do zaniklého seznamu Complex Gaming. V důsledku toho vyhráli IEM IV American Championship Finals. Přesto v roce 2012 ukončili svou Counter-Strike divizi. Zakoupení soupisky NRG Esports v roce 2019 umožnilo týmu EG znovu získat své postavení.

Jednotka EG CSGO má v posledních soutěžích dobré výsledky. Jejich vítězství přišlo v srpnu na ESL One: Kolín nad Rýnem 2020 online turnaj v Severní Americe. V červnu byli jmenováni šampiony amerického finále BLAST Premier: Spring 2020. Získali také první místo v soutěži CS: Summit 6 Online: North America v roce 2020.

Dota 2

Po roce 2011 Mezinárodní, Evil Geniuss oznámili svou novou divizi Dota 2 v říjnu 2011. Kurtis 'Aui 2000' Ling získal EG v roce 2014 od Cloud9 a Sumail. Tým vyhrál The International 2015 a odnesl si odměnu 6 616 014 USD. To byla největší herní cena, která kdy byla udělena v historii esportu. Tým skončil druhý ve třech velkých turnajích v roce 2021. Jednalo se o turnaje Dota Pro Circuit 2021: S2 – NA Upper Division a ONE Esports Singapore Major 2021: League of Legends.

Než se Evil Geniuses v roce 2014 skutečně přestěhovali do Severní Ameriky, vstoupili v roce 2013 do League of Legends a odehráli dva splity v EU LCS. Bojovali v Severní Americe a byli nuceni prodat své místo v lize společnosti Winterfox. Vrátili se do NA LCS v roce 2019 poté, co získali franšízový slot Echo Fox. Postoupili k získání ceny LCS 2021 Nováček roku. Kromě toho vyhráli cenu LCS 2021 Coaching Staff of the Split a také cenu LCS 2021 Summer Split All-Pro Team. Skončili druzí v LCS 2020 Spring Split.

Kde a jak sázet na Evil Genius

Uživatelé by měli být plnoletí a měli by si být plně vědomi rizik spojených s hazardními hrami. Také by jim dříve nemělo být zakázáno sázet. The nejlepší stránky pro sázení na esporty k vyhledání trhů v týmech Evil Geniuses jsou GGBet, Rivalry, ArcaneBet, Vulkanbet a BetDSI. Vítězové turnajů, sázky na peněžní hranici, více/méně, první mapa a handicapové sázky jsou jen některé ze sázkových možností dostupných na těchto stránkách. Ale i tak s sebou sázení na Evil Geniuses, stejně jako každá jiná hazardní hra, nese riziko.

Týmy soutěží v různých konkurenčních online hrách a etablovaly se jako široce uznávaná přední herní společnost. V důsledku toho si hráči musí vybrat web, který je pro ně vhodný. Poté by měli vydělávat na bonusech. Bonusové nabídky esportů jsou k dispozici na některých z těchto sázkařských webů pro nové i stávající hráče. Tyto bonusy zvyšují hotovostní rezervy. Umožňují tak sázkařům vsadit více skutečných peněz, čímž zvyšují šanci na úspěch.

Vyžaduje se také jasná strategie sázení. Mít přibližnou představu o herní sázková strategie budete používat vám pomůže uspět. Také vás chrání před iracionálními hazardy na základě vašich emocí.
Chcete-li mít aktuální informace o týmu a jeho hráčích, musíte sledovat účty týmu na sociálních sítích a oznámení na webových stránkách. Je důležité být si vědom různých sázkových trhů a začít porovnávat kurzy nabízené různými sázkovými weby. Pokud tak učiníte, pomůžete hráčům využít skvělých sázkových příležitostí a zvýšíte své šance na výhru.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Zlí géniové prý opustí odvětví esportů: Potenciální dopad a finanční výzvy
2023-11-23

Zlí géniové prý opustí odvětví esportů: Potenciální dopad a finanční výzvy

Nedávno se objevila tvrzení naznačující, že Evil Geniuses, prominentní esportová organizace, se možná připravuje na odchod z tohoto odvětví. Tato tvrzení, vznesená „zasvěcenými osobami z odvětví“, byla uvedena ve Sports Business Journal. Spekulace vznikly poté, co se Evil Geniuses rozhodli odstoupit z LCS (League of Legends Championship Series). Bylo uvedeno, že se organizace aktivně snaží prodat svou divizi esportů, ale zatím neprojevili zájem žádní kupci.

Zlí géniové dávají téměř jisté sázky
2022-07-28

Zlí géniové dávají téměř jisté sázky

Evil Geniuses je tým esportů v Severní Americe. Tento tým esportů je jednou z nejstarších franšíz esportů na světě. Byl založen ve Victorii v Britské Kolumbii v roce 1999. Tým obsahuje sbírku hráčů a týmů napříč různými žánry.