Základní strategie pro sázení na esporty: Kompletní přehled

Strategie sázení eSports je soubor pravidel, která vás vedou dál jak sázet na eSports. Mít strategii ukazuje vyspělost v sázení a také dobrou znalost současného prostředí sázení. Strategie se zabývá různými proměnnými, které mohou ovlivnit vaše šance na výhru v sázce eSports. Například před podáním sázky budete muset provést průzkum události, zjistit, zda jsou v nějakých novinkách, a přečíst si o jejich minulém výkonu, abyste zjistili, jaké jsou kurzy.

Základní strategie pro sázení na esporty: Kompletní přehled
Proč je užitečné mít strategii sázeníJak vytvořit strategii sázení eSportsTipy na sázení na esporty
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Proč je užitečné mít strategii sázení

V dnešní společnosti jsou lidé zvyklí na okamžité uspokojení, které pochází z jejich chytrých telefonů. Očekávají, že se věci dělají rychleji, protože je to živí marketing na sociálních sítích. Staromódní způsob, jak dělat věci – zabrat spoustu času a přemýšlet o tom – se dnešní generaci nehodí.

S touto náhlou změnou ve způsobu, jakým žijeme, vzrostla poptávka po sázkových strategiích eSports, které pomohou sázkařům vytěžit ze svých sázkových zkušeností maximum. Podívejte se na následující tři důvody, proč byste měli zvážit strategii pro vaše eSports sázení.

Pomáhá se správou bankrollu

Častou chybou, kterou většina lidí dělá při sázení na eSports, je nestanovení rozpočtu. Dobrá strategie sázení eSports pomůže se správou bankrollu. Může pomoci tím, že zajistí, že váš bankroll je zdravý a v případě špatné sázky nepřijdete o všechny své peníze. Je důležité porozumět tomu, kolik peněz byste měli denně vkládat na stránku, i když je to jen pár dolarů, protože ztráta peněz na sázení eSports není novinkou.

Jedním ze způsobů, jak ušetřit peníze při sázení na eSports, je mít strategii, která zahrnuje nastavení měsíčního limitu vkladu. To může pomoci se správou bankrollu a zajistit, že neutratíte všechny své peníze, pokud se věci během zápasu nebo turnaje začnou s vaším týmem vyvíjet na jih.

Pomáhá minimalizovat ztráty

Dobrá strategie sázení eSports neznamená pouze sázet na jakoukoli událost – ale pouze na ty, kde je vaše šance na výhru vysoká. Jedním ze způsobů, jak zjistit, kam vložit své peníze, je zjistit, který tým je favorizován bookmakery nebo jinými sázkaři. Navíc, pokud vaše strategie zahrnuje podávání malých sázek, budete se chránit před ztrátou příliš velkého množství peněz na jedinou sázku.

Umožňuje užít si maximum zábavy

To nejhorší, co můžete udělat, je jít do sázení eSports s myšlením vyhrát každou sázku. Ve skutečnosti je sázení, jako každá forma hazardu, o prohrách, i když výhra je velmi možná. Ale v sázení je víc než jen výhra nebo prohra; zábavná část.

Sázení na esporty je oblíbená zábava, která lidem dává příležitost se stýkat, sledovat eSport události a dokonce se stýkat. Pokud máte sázkovou strategii, která zahrnuje sázení malých částek, můžete si vsadit, sednout si a soustředit se na sledování svého oblíbeného dokonce s vědomím, že na sázce, kterou jste uzavřeli, není šance prohrát příliš mnoho peněz.

Jak vytvořit strategii sázení eSports

Vytvoření strategie sázení na esporty je složitý proces, který vyžaduje pochopení toho, jak strategie sázení fungují. To je ještě složitější, protože neexistuje žádná univerzální strategie, která by garantovala zisky. Odborníci na sázení proto doporučují vyzkoušet několik sázkových strategií, dokud nenarazíte na tu, která vám vyhovuje.

Základy tvorby strategie sázení na esporty

Bez ohledu na strategii, kterou vymyslíte, existují alespoň tři základy procesu tvorby: nalezení správného bookmakera, porozumění týmům eSports a znalost, jak spravovat svůj bankroll.

Nalezení správného bookmakera

Existuje mnoho sázkových kanceláří, ale ne všechny mají na každý zápas stejné kurzy. Chcete najít bookmakera s kurzy, které vyhovují vaší strategii umístění. Kromě toho je důležitá bezpečnost vašich peněz. Ignorování toho se pro vás může z dlouhodobého hlediska ukázat jako příliš drahé.

Zdá se, že sázkové platformy Rogue eSports jsou na internetu všude, ale skutečných bookmakerů je nespočet. Pokud si najdete chvilku na kontrolu Online recenze sázkových stránek eSports, měli byste snadno najít bezpečný a zabezpečený web.

Pochopte esport týmy a hráče

To je stejně důležité jako nalezení správného bookmakera. Je důležité vědět, na koho sázíte a jak jednotliví hráči hrají, případně jaké hráče by mohli využít ve svém týmu. Pochopení každé z jejich silných a slabých stránek vám může pomoci zúžit možnosti sázení před umístěním sázek.

Je také důležité vzít v úvahu věci, jako jsou výsledky proti běžným soupeřům nebo nedávné změny provedené týmem. Pomohlo by, kdybyste si také dávali pozor na potenciální nepříjemnosti, které by mohly ovlivnit, jak lidé na tyto zápasy sázejí.

Bankroll management

Velkou chybou, kterou lidé dělají s bankroll managementem, je příliš mnoho hraní a přílišné sázení. Tímto způsobem nakonec utratí příliš mnoho peněz za špatné sázky bez peněz.

Když vyhrají, jejich výhry obvykle sežerou prohry. To je důvod, proč je solidní bankroll management nezbytnou součástí každé efektivní sázkové strategie. Existuje mnoho způsobů, jak spravovat svůj bankroll, včetně nastavení limitů vkladů a méně častého sázení.

Kde hledat strategii

Hledání spolehlivé strategie sázení eSports není obtížný úkol. Na internetu je mnoho zdrojů informací, včetně blogů. Podívejte se na ně a uvidíte, co říkají. Ostatní sázkaři mohou mít také své vlastní strategie, které jim vyhovují; tito lidé mohou být také svým způsobem vynalézaví.

Tipy na sázení na esporty

MOBA tipy na sázení

MOBA je online bitevní aréna pro více hráčů, kde hráči ovládají hrdinu s jedinečnými dovednostmi a schopnostmi a připojují se k jednomu ze dvou týmů složených z jiných hrdinů. Pokud uvažujete o tom, že se ponoříte do MOBA sázení, zde je několik tipů, které vás provedou.

Vyberte si MOBA hry, kterým dobře rozumíte. Některé oblíbené možnosti zahrnují League of Legends, Heroes of the Storm, Dota 2a Smite. S tolika online hrami MOBA je možné být mistrem všech řemesel a mistrem žádného. To může být při sázení nebezpečné.

Sázejte na nejlepší týmy. Moudrý sázkař jen zřídka riskuje své peníze na nejslabších týmech.

Použijte profesionální sázkaře jako svého průvodce. Profesionální sázkaři nasbírali své vlastní hodiny hraní a zkušenosti s mnoha různými hrami a mohou vám poskytnout odborný přehled o všech typech sázek.

Tipy na sázení Battle Royale

Poznejte nejlepší týmy a nejlepší hráče při sázení na Battle Royale jako např PUBG. Týmy, které jsou v Battle Royale úspěšné, jsou ty s nejlepšími hráči. Je důležité vědět, kdo tito hráči jsou, protože vám poskytnou přehled o tom, co se děje ve hře, a poskytnou vám cenné informace o tom, jak uzavírat chytré sázky.

Poznejte nejlepší sázky pro vaše konkrétní potřeby. Existuje mnoho různých typů sázení, které můžete v Battle Royale provádět. Můžete si vsadit na vítěze, umístění nebo množství zabití.

Při sázení na Battle Royale si vyberte sázkové kanceláře s nejlepšími kurzy.

Tipy na sázení FPS

Existuje spousta FPS her, včetně CS: Jděte, Overwatch a Bojiště, na které si můžete vsadit. Prvním krokem je vědět, na jaký tým a hráče sázíte. To vám dává dobrou představu o jejich míře výher za posledních několik měsíců. Poté je důležité vědět, které sázkové kanceláře nabízejí nejlepší kurzy na trhu. Nakonec musíte vědět, na kterou FPS hru sázíte, protože různé hry mají různé kurzy.

Tipy na sázení RTS

RTT jsou typem online videohry pro více hráčů, název pochází z Real-Time Strategy. RTS byla mezi hráči vždy populární, ale popularita tohoto žánru roste rychlým tempem s jeho komunitou, soutěžemi a turnaji. S RTS hrami jako např Starcraft II, Total War: WARHAMMER II a Age of Empires II mají milovníci sázení spoustu příležitostí zkusit své štěstí v eSports sázení. Ale stejně jako jiné žánry, i RTS sázení vyžaduje strategii a triky.

V první řadě se nenechte chytit mezi podvodníky. Výběr renomované RTS esports sázkové stránky závisí na faktorech, jako je zkušenost hráče, platební metody a zákaznická podpora. Prozkoumejte web, na kterém se chcete zaregistrovat, a zjistěte, jak vypadá.

Dobrý web musí mít také vynikající rozhraní a měl by být rychlý, ať už na počítači nebo chytrém telefonu. RTS jsou rychlé hry, takže potřebujete super citlivou stránku, která vám umožní změnit vaše sázky během několika sekund. Dalším tipem na sázení je uzavírat sázky, když je kurz nejvyšší. Kurzy RTS se neustále mění, takže je možná budete chtít sledovat. Kromě toho se možná budete chtít držet dál od bookmakerů s nejnižšími kurzy.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Průvodce sázením eSports FIFA eWorld Cup 2022
2022-04-28

Průvodce sázením eSports FIFA eWorld Cup 2022

Jednou z velmi očekávaných událostí eSports tohoto roku je FIFA eWorld Cup 2022, nejprestižnější turnaj na scéně FIFA eSports. Ano, existuje mnoho dalších turnajů FIFA, na které lze vsadit, ale nepřitahují vliv, který přichází s eWorld Cupem FIFA. V tomto článku mohou sázkaři zjistit vše, co je třeba vědět o tomto nadcházejícím turnaji.