Váš průvodce sázením na eSporty

Herní průmysl eSports si v posledních dvou až třech letech získává značnou oblibu. Jedním z hlavních důvodů rostoucí popularity je pandemie Covid-19, která zasáhla svět. Pandemie měla za následek zrušení mnoha mainstreamových sportovních akcí. V důsledku toho se eSports staly běžnou možností, protože události mohly během této doby pokračovat online. Mnoho sázkařů také přešlo na punting na eSports, protože trhy sportovních sázek se zmenšovaly.

Mnoho hráčů a sázkařů je v sázení na esporty stále relativně nováčky. Křivka učení však může být trochu strmá a pro sázející může znamenat velmi vysoké náklady. Místo toho, aby hráči zjišťovali vše za pochodu, zatímco jsou jejich peníze v sázce, mohou použít průvodce sázením na esporty.

Nejlepší průvodce sázením na esportyTypy vodítekSlovníček sázení na esporty
Arbitrage Betting

Zkušení sázkaři vždy hledají techniky a další způsoby, které mohou využít k tomu, aby pro ně bylo sázení co nejméně rizikové a zaručovalo jim výhru. Jednou z těchto technik je arbitrážní sázení, které se na scéně sázení na esporty stává velmi populární. Fungování arbitrážního sázení na esporty je poměrně jednoduché. Efektivní využití arbitrážního sázení je však trochu složité, zvláště pokud jste začátečník. 

Zobrazit více…
Beginner's Guide

Na trhu existuje mnoho stránek pro sázení na esporty, ale ne všechny jsou dost dobré na výběr. Musíte najít web, který je v provozu dostatečně dlouho, aby si získal důvěru svých uživatelů. Zde je to, co je třeba zvážit při výběru nejlepší stránky pro sázení na esporty:

Zobrazit více…
Betting Picks

Pokud hrajete hazardní hry na esportech po dlouhou dobu, pravděpodobně máte nějakou představu o tom, co jsou tipy na sázení na esporty. Na druhou stranu, pokud jste začínající sázející na esporty a právě jste se o tomto termínu dozvěděli, pravděpodobně o něm máte spoustu otázek. Bez ohledu na to, na jaké úrovni zkušeností se sázením na esporty jste, pokud se chcete dozvědět více o tipech sázení na esporty, jste na správném místě. 

Zobrazit více…
Crypto Betting

Pravděpodobně jste si všimli, že internetem koluje nové módní slovo. Mluvíme o krypto nebo kryptoměnách. Tuny lidí tvrdí, že je to další velká věc. Crypto slibuje revoluci v tom, jak přemýšlíme o penězích nebo fiat měnách. Kvůli všem výhodám, které kryptoměny poskytují ve světě financí, je mnoho lidí začalo používat ke vzájemným transakcím nebo vzájemné výměně hodnoty. 

Zobrazit více…
Esports Game Genres

Sázkaři mohou vsadit na několik žánrů eSports a každý žánr má svou sadu jedinečných vlastností. V tomto článku budeme diskutovat o tom, jaké jsou různé žánry esportů a jak se od sebe liší. Sázející musí získat toto porozumění, aby věděli, kam umístit své peníze. Samozřejmě chcete vsadit na eSports hry, u kterých rozumíte jejich fungování. Níže je uveden seznam nejoblíbenějších herních žánrů v eSports.

Zobrazit více…
Jak sázet

V tomto průvodci sázením eSports se dozvíte vše o sázení na elektronické sporty. Zůstaňte naladěni a zjistěte, jaké jsou nejlepší žánry videoher a tituly videoher, na které lze vsadit, a také tipy na sázky eSports. Není pochyb o tom, že odvětví eSports zažívá exponenciální růst. S příchodem pandemie sázení eSports rozkvetlo a dnes je to nejrychleji rostoucí forma sázení. Podle zprávy z roku 2019 od podnikatele v hazardním průmyslu Chrise Grovea z Las Vegas, celkové peníze vsazené do eSportů kolem hlavních eSport titulů do roku 2020 dosáhly globálně přibližně 12,9 miliardy dolarů, zatímco počet sázkařů na eSports na celém světě byl přibližně 6,5 milionu. Příchod pandemie a následně i zastavení živých zápasů musely explodovat.

Zobrazit více…
Live Betting

Vzhledem k tomu, že Covid vypukl a konvenční sportovní události se začaly uzavírat, sázkaři přešli na živé sázení na esporty, protože online se mohly konat pouze esportovní události. Dalším důvodem popularity živého sázení na esporty je to, že je velmi vzrušující uzavírat sázky na živý zápas esportů, kde se situace mění během několika sekund.

Zobrazit více…
Mobile Betting

Mobilní telefon nám v mnoha ohledech změnil život. Zatímco většina lidí to považuje za samozřejmost, byli bychom značně omezeni v úkolech, které můžeme dělat, pokud bychom ztratili mobilní telefony. Z tohoto důvodu má v dnešní době téměř každý mobilní telefon.

Zobrazit více…

Sázení vysvětleno

Nejlepší průvodce sázením na esporty

Nejlepší průvodce sázením na esporty

Pro zkušené nebo ostřílené sázkaře, kteří chtějí zlepšit své strategie, jsou k dispozici také průvodci sázením. Průvodci jsou k dispozici pro téměř všechny e-sporty nabízené na stránkách s hazardními hrami.

Je třeba poznamenat, že ne všechny průvodce sázením na esporty jsou účinné pro každého. Některé mohou mít dokonce zavádějící informace. Je tedy nezbytné, aby hráči získávali své průvodce pouze z renomovaných zdrojů. Hráči by si také měli vybrat, kterým průvodcem se budou řídit.

Výzkum se hodí při výběru nejlepších průvodců esporty. Různé esportovní události obvykle nabízejí různé sázky na stejnou hru nebo turnaj. Rozhodování o tom správném může být trochu matoucí, zvláště pro nováčky. Někteří sázkaři dokonce nemusí vědět o některých typech sázek vhodných pro jejich sázkové strategie. Dobrá výzkumná práce může hráči pomoci vybrat sázky, které s největší pravděpodobností budou mít pozitivní výsledek.

Esports průvodci mohou také pomoci sázkařům lépe předpovídat. To proto, že umožňuje sázkařům dozvědět se více o týmy nebo hráči. To zahrnuje jejich výkonnostní historii a současnou formu. Takové informace mohou pomoci zlepšit rozhodování o sázení.

Čtení průvodců je důležitou součástí úsilí každého hráče o due diligence. Příručky sázení na esporty neposkytují pouze obecné informace, ale také pomáhají sázkařům vytvářet efektivní strategie sázení. Vědět více o esportových týmech nebo hráčích a jejich výkonech usnadňuje formulování nových strategií, zejména jak a kdy sázet.

Důvody, proč používat průvodce při sázení na esporty

Sázení na eSports může být docela náročné, natož znát správné sázky. Návody přijdou vhod zejména nováčkům, kteří nemají jasnou představu o tom, jak sázet na esporty.

Dalším hlavním důvodem je úspora času. Použití průvodce sázením může minimalizovat čas, který musí hráči věnovat zkoumání. Musí se pouze řídit tím, co je v průvodci. Musí však zajistit, aby používali spolehlivé průvodce sázením ze spolehlivých zdrojů.

Pomoci mohou také průvodci sázením na esporty, které se mohou hodit i jednotlivcům, kteří o esportech nebo sázení obecně nic nevědí. Jinými slovy, průvodci sázením na esporty mohou pomoci zakrýt nedostatek znalostí.

Nejlepší průvodce sázením na esporty
Typy vodítek

Typy vodítek

Existují čtyři hlavní typy průvodců sázením na esporty, z nichž každý nabízí jiné výhody. Níže je uveden krátký popis každého z nich.

 • Návody: Návody jsou obecně navrženy tak, aby pomohly sázkařům v obecném procesu hledání a podávání sázek. Obvykle jsou ve formátu krok za krokem. Například sázkař, který neví, jak vstoupit do sekce esport na sázkařské stránce nebo vsadit na esport hru, se může podívat na návody jak na to.
 • Průvodce strategií: Jak název napovídá, strategická příručka je navržena tak, aby pomohla sázkařům vybrat efektivní strategie sázení na esporty. Mnoho různých sázkových strategií pro esporty činí výběr těch správných náročným, takže průvodce strategiemi je nezbytný.
 • Vysvětlivky: Vysvětlení jsou vodítka určená k poskytování informací. Mají pomoci sázkařům lépe porozumět všemu, co se týká sázení na esporty. Sázkaři pak mohou tyto znalosti využít k informovanějšímu rozhodování o sázení.
 • Průvodci kurzů: Průvodci kurzů esportů jsou navrženi tak, aby pomohli sázkařům porozumět nabízeným kurzům pro esportovní hry. Průvodci jim také mohou pomoci pochopit, jak mohou kombinovat šance a výhody a rizika kombinování šancí. S výběrem správných kurzů mohou hráči pomoci také průvodci kurzů.
Typy vodítek
Slovníček sázení na esporty

Slovníček sázení na esporty

 • Sázka 3: Toto je oblíbený formát v esportech, ve kterém se o vítězné sázce rozhoduje ve třech kolech nebo mapách. Hráč nebo tým, který vyhraje dvě kola nebo mapy, se stává vítězem.
 • bookmaker: Bookmaker je neformální termín pro bookmakera. Využít lze také sázkovou kancelář nebo provozovatele sportovních sázek.
 • Exkluzivní esportová sázková kancelář: To se týká bookmakera, který nabízí pouze sázení na esporty. Bookmaker nenabízí sázky na žádné konvenční sporty.
 • Bankroll: Bankroll označuje peníze hráčů na jejich sázkařských účtech, které mohou použít pro sázení podle svého uvážení.
 • Příležitostný sázkař: Příležitostný sázkař je hráč, který sází především pro zábavu a při sázení nepoužívá žádné strategie.
 • První krevní sázka: Jedinečný typ sázky online sázení na esporty ve kterých sázkaři mohou vsadit na to, který tým nebo hráč zaznamená první zabití ve střelbě nebo bitvě.
 • Pokud sázky: Jedná se o speciální typy sázek, které platí pouze při splnění různých předem stanovených podmínek.
 • Sázení ve hře: To je, když hráč vsadí na zápas poté, co již začal. Dostupnost takových sázek se během hry obvykle často mění a stejně tak se mění i kurzy.
 • Sázka na vítěze mapy: To je sázka umístěná na tým, který vyhraje individuální mapu v relevantním zápase esportu.
 • Další sázka na zabití: Sázka esport umístěná na tým, aby dosáhl „dalšího zabití“ v příslušné esportové hře.
 • Žádné akce: Trh nebo výběr byly zrušeny, což má za následek proplacení mzdy všem sázkařům.
 • Absolutní sázka: To je sázka na výsledek a soutěž nebo turnaj jako celek.
 • Sázení skinů: Neobvyklý typ sázení na esporty, při kterém sázkaři sázejí své položky z esportů ve hře.
 • Hodnotná sázka: To je sázka s pravděpodobnějším výsledkem, než naznačují její kurzy, obvykle podle sázkaře.
 • Formát kurzů: Takto jsou prezentovány kurzy, například ve formátu desítkové soustavy, zlomku nebo peněžních linek.
Slovníček sázení na esporty