Nejlepší Rainbow Six Siege sázkové stránky 2024

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, vydaný Ubisoftem před několika lety, je v současné době v kategorii vysoce hodnocených esportovních her. Většina lidí tuto videohru se střílečkou z pohledu první osoby (FPS), kterou Ubisoft Montreal vydal v roce 2015, označuje jako R6. Zpočátku byla dostupná na Xbox One, Microsoft Windows a PlayStation 4. O několik let později, v prosinci 2020, byla vydána vylepšená verze Rainbow Six hratelná na Xbox Series X/S a PlayStation 5, díky které byla tato hra dostupná pro více FPS fanoušky po celém světě.

Je pozoruhodné, že Rainbow Six nahradilo Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots, které bylo v roce 2014 zrušeno kvůli technickým komplikacím. Ubisoft se rozhodl, že bude nejlepší, když franšíza Rainbow Six umožní hráčům napodobit některé ze světově známých protiteroristických agentů. Tým, který vytvořil Rainbow Six Siege, byl zaměřen na detaily, aby vytvořil ty nejvěrohodnější obléhací scény.

Nejlepší Rainbow Six Siege sázkové stránky 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Jak hrát esporty Rainbow 6 Siege?

To vyžadovalo špičkové dovednosti ve vývoji videoher a rozsáhlý výzkum k pochopení skutečných vojenských operací. Vývojáři R6 si dokonce museli nechat poradit od mocných protiteroristických jednotek z různých částí světa.

Sázkaři, kteří plánují zahájit sázení R6 eSport, by se měli naučit, jak tato vysoce uznávaná hra funguje. Využívá technologii RealBlast společnosti Ubisoft, která umožňuje poskytovat destruktivní prostředí.

To znamená, že systém je dynamický a povzbuzuje hráče, aby spolupracovali a byli bdělí, aby zvládli své okolí. Dostupné mapy jsou navíc působivě rozmanité, s rozlišovacími prvky, jako je poloha, denní doba, měřítko a design. Je pozoruhodné, že každý z nich představuje novou výzvu, která má hráče přimět k vývoji nové taktiky.

Rainbow Six Siege přichází se dvěma typy operátorů – útočníky a obránci. První z nich má za úkol porušit, vyčistit a převzít kontrolu nad cílem. Na druhou stranu má obránce za úkol zadržet cíl a udělat vše, co je potřeba, aby zabránil útočníkům prorazit vchody.

Hráč se rozhodne, jakou roli chce hrát v dostupných herních režimech, včetně rukojmí, zabezpečené oblasti, bomby, situací a taktického realismu. Mohou si také přizpůsobit své zbraně a vybavení podle toho, co si myslí, že jim vyhovuje. Každý provozovatel má nárok na následující:

 • Dva gadgety: R6 jich má v době psaní tohoto příspěvku 36.
 • Sekundární zbraň: V této hře je k dispozici více než 70 jedinečných sekundárních zbraní.
 • 1 – 3 primární zbraně: Hráči si je mohou přizpůsobit pomocí vzhledů příloh, vzhledů zbraní nebo kouzel.

Sázení R6 2024 : vše, co potřebujete vědět

Sázení na Rainbow Six Siege je hračka. Sázkaři mohou sázet v pohodlí svého domova nebo na jakémkoli jiném místě, které považují za vhodné. Nejprve by však měli najít to nejlepší sázková stránka eSport, zaregistrujte se jako sázkař a ověřte své účty. Sázková platforma si může vyžádat ověřovací dokumenty, jako je státem vydaný průkaz totožnosti, potvrzující, že sázkař dosáhl zákonného věku požadovaného pro gamblera v jejich jurisdikci.

Před umístěním sázek na R6 by si sázkař měl také zvolit způsob vkladu/výběru, aby mohl financovat své herní účty a přesunout z nich finance. Pak je také rozumné prozkoumat sázení ve videohrách, abyste pochopili základy sázek R6 a osvědčené postupy, které je třeba dodržovat. Některé z detailů, které stojí za to objevit, jsou možnosti sázení R6 a turnaje.

Při sázení na Rainbow Six Siege důvtipní sázkaři nejprve analyzují dostupné zápasy, než vsadí své peníze. Chcete-li je zobrazit, měli byste jít do centra esportů na jejich vybraných online sázkových kancelářích esportů a kliknout na „Rainbow Six Siege“. Začátečníkům se doporučuje vsadit malé částky, nejlépe 10 – 20 USD. To jim umožňuje být na bezpečné straně, protože nemusí pochopit, zda jsou šance v jejich prospěch nebo ne.

Proč je R6 populární pro hraní a sázení?

R6 patří mezi střílečky z pohledu první osoby s nejprominentnější hráčskou základnou po celém světě. Podívejte se na některé faktory vysvětlující jeho stoupající popularitu v rozvíjejícím se herním průmyslu.

internetová komunita

Rainbow Six Siege se může pochlubit rozsáhlou, různorodou internetovou komunitou, což přispívá k tomu, že je důstojným konkurentem jiných videoher, jako je např CS: Jděte a League of Legends. Jeho členové často komunikují prostřednictvím různých platforem nebo fór, kde diskutují o této hře, včetně jejích fantastických funkcí a nedostatků.

Jelikož je online komunita Rainbow Six Siege soudržná, je běžné, že milovníci R6 sdílejí tipy týkající se sázení na ni. Někteří mluví o nejspolehlivějších sázkových kancelářích v celosvětovém měřítku a cenných strategiích, jak využít jejich služeb. Jiní vzdělávají své kamarády o sázkách na Rainbow 6 Siege a co ne.

Hraní Rainbow Six Siege online

Ještě něco, co zvýšilo popularitu této hry, je její vynikající online hratelnost. Tuto hru může hrát kdokoli, pokud splní doporučené systémové požadavky R6, včetně:

 • Operační systém: 64bitová verze (Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 nebo Windows 10)
 • RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i5-2500K @ 3,3 GHz
 • DirectX: 11
 • Podporované ovladače: Musí být kompatibilní s X-Input
 • Pevný disk: 85,5 GB
 • Zvuk: Karta kompatibilní s DirectX nainstalovaná s nejnovějšími ovladači
 • Videokarta: AMD Radeon HD7970 nebo Nvidia GeForce GTX 670

Naštěstí jsou některé z těchto požadavků na nastavení R6 obchodovatelné. Hráč může například získat 6 GB RAM místo 8 GB RAM.

Hráči Big Rainbow Six Siege, na které se vyplatí vsadit

Není překvapením, že láska některých nadšenců Rainbow 6 k této hře byla inspirována jejími nejlepšími hráči a výkony, kterých dosáhli. Například Psycho, vlastním jménem Gustavo Rigal, hraje tento esport už dlouho.

Tento brazilský hráč ESL skončil na druhém místě během Six Invitational 2020 jako člen ikonického týmu R6 Ninjas in Pyjamas, který turnaj vyhrál v roce 2021. Rigal je v současnosti (od roku 2021) herním lídrem týmu. Hraje bezpočet fanoušků R6, aby se pokusili být tak dobří jako on, a další pozoruhodní hráči jako Troy „Kanaďan“ Jaroslawski, Jeremy „HysteriX“ Mao Xuan Tan, Njr, JRDN a Muzi.

Proč hráči R6 milují hru?

Většina hráčů Rainbow Six Siege se toho nemůže nabažit, a to díky některým z jeho jedinečných funkcí, které zvyšují laťku pro každého moderního hráče. Například tato rychlá videohra přichází se zajímavým výběrem operátorů, jejichž kombinace dovedností a gadgetů jim umožňuje vyniknout.

Hráči, kteří se snaží prospívat hraním R6, musí být špičkovými strategickými plánovači. Měli by také mít výjimečné schopnosti kritického myšlení a být schopni se bez námahy dostat do stavu toku. Rainbow Six Siege má navíc nepředvídatelnost, která vyžaduje, aby byli hráči neustále ve střehu – není prostor pro sebeuspokojení.

Jak hrát Rainbow Six Siege?

Rainbow Six Siege se stal široce preferovaným esportem, protože se snadno hraje a ovládá. Zainteresovaní hráči mohou začít tím, že si prohlédnou nespočet příruček pro začátečníky R6 dostupných online. Po znalosti základů této FPS by měli vytvořit nejlepší nastavení pro tuto hru.

Ale dosažení špičkové úrovně vyžaduje mnohem víc. Hráčům se doporučuje experimentovat s různými operátory, herními režimy a gadgety, dokud nenajdou herní styl, který jim dokonale vyhovuje. Nováčci by se neměli bát postavit se proti jiným operátorům na jejich úrovni a namáhat se, aby se dostali do různých fází.

Největší hráči a týmy esportů Rainbow 6

Big Rainbow Six Siege hráčů a týmů také hráli značnou roli při zvyšování popularity této hry po celém světě. Spousta lidí sleduje turnaje R6, aby sledovali jejich výkon a viděli, kdo vyhraje. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších týmů R6 a několik jejich nejzkušenějších hráčů.

 • Ninjové V Pyžamu: Psycho, Muzi, Kamikaze, pino a JULIO
 • Tým Liquid: NESKWGA, psk1, Paluh, muringa a Xs3xyCake
 • TSM FTX: Beaulo, Merc, Chala, Geo a Achieved
 • MIBR: Faallz, LuKid, FelipoX, reduct a Rappz
 • Team oNe Esports: Neskin, Levy, Lagonis, Alem4o a KDS
 • Giants Gaming: HysterRIX, Lunar, SpeakEasy, jrdn a Ysaera
 • FURIA Esports: Lenda, Highs, R4re, Miracle a Fntzy

Vše o šampionátech Rainbow Six Siege

Koná se světový pohár Rainbow Six Siege, kde soutěží 45 národních týmů, aby dokázaly, že jsou nejlepší v hraní této střílečky. Zúčastněné týmy musí být jedné národnosti a každý z jejich hráčů musí mít občanství v jurisdikci, kterou zastupují. Bohužel jen dvacet z nich postoupí do závěrečné fáze a vítěz si odnáší domů Světový pohár Rainbow Six trofej a působivý 1 milion dolarů (což se může kdykoli změnit)!

Zejména Ubisoft zorganizoval v létě 2021 světový pohár R6. Jako první svého druhu byla tato událost velkou věcí pro celou komunitu Rainbow Six a skvělým doplňkem do ekosystému tohoto esportu.

Představovala perfektní příležitost pro nejtalentovanější hráče Rainbow Six Siege, aby si tuto střílečku užili a zároveň předvedli své mistrovství. Většina fanoušků R6 navíc využila této příležitosti, aby demonstrovala svou nehynoucí podporu svým oblíbeným týmům a podělila se s ostatními, kteří podporují stejnou stranu.

Ubisoft pozval prvních čtrnáct týmů k účasti ve finále šampionátu Six Invitational 2021. Tito byli z Mexika, Austrálie, Brazílie, Španělska, Ruska, Jižní Koreje, Kanady, Francie, Německa, čínské Tchaj-peje, Velké Británie, Japonska, Itálie a Spojených států. Zbývajících 31 muselo bojovat o umístění mezi 20 týmy v konečné fázi.

Týmy, které se zúčastnily Six Invitational 2021

Bohužel, Virtus.pro a Wildcard Gaming se kvůli pandemii Covid-19 nedostaly do Paříže na tento turnaj R6. Zúčastnilo se 18 týmů Šest pozvání 2021 byly: Ninjas in Pyjamas, Team Liquid, Oxygen Esports, FaZe Clan, Parabellum Esports, Spacestation Gaming, Giants Gaming, G2 Esports, Team oNe Esports, MIBR, Team Empire, Mkers, DarkZero Esports, CYCLOPS athlete FURIA, Esports9, , BDS Esports a TSM FTX.

Tyto týmy Rainbow Six Siege musely dodržovat různá pravidla, aby zůstaly způsobilé pro tento globální turnaj. Například směli pouze střídat hráče R6 před začátkem zápasu. Kromě toho jim bylo zakázáno oddávat se jakýmkoli činnostem, které by jim poskytly nespravedlivý náskok před jejich konkurenty, včetně používání závad nebo chyb. Ti, kdo budou přistiženi při zakázaných akcích, utrpí ztráty nebo budou diskvalifikováni.

Kdo vyhrál mistrovství světa R6 2021?

Brazílie vyhrála Six Invitational Championship 2021, přičemž Ninjas In Pyjamas obsadili první místo. Tento tým porazil v závěrečné fázi Team Liquid ze stejné země 3-2. Další brazilské týmy, které podnikly cestu do Paříže na tuto soutěž, byly:

 • Klan FaZe
 • FURIA
 • Tým oNe
 • MIBR

Někteří z nejvýkonnějších hráčů oceněných během Six Invitational 2021 byli Paluh, NESKWGA, Beaulo, Pino a JoyStiCK.

Sázení na turnaje Rainbow Six Siege

Sázení na mistrovství světa Rainbow 6 funguje podobně jako sázení na fotbalové nebo jiné esportové tituly. Sázkaři by si měli nejprve vybrat tým, který bude podporovat. Nemusí to být jejich oblíbenec, zvláště pokud kurzy ukazují, že jde o smolař a jde o peníze. Další věcí je vytvořit strategii hazardu, která pokryje částku, kterou by chtěli vsadit, typy sázek R6, které je třeba upřednostnit, a aplikace pro sázení na esporty, které je třeba prozkoumat.

Je také rozumné seznámit se se sázkovými trhy R6, které nabízí většina sázkových kanceláří. Jedním z nich je absolutní vítěz, který umožňuje hráčům vsadit na tým, o kterém si myslí, že odejde s trofejí R6 World Cup a peněžní odměnou.

Dalším trhem R6 je turnajový finalista, který nabízí kurzy na to, zda se konkrétní tým dostane do finále nebo ne. Za prozkoumání stojí i krajský vítěz. Umožňuje sázkařům sázet na týmy v určitém regionu, jako je Asie, Evropa nebo Severní Amerika.

Najděte perfektní sázkové kanceláře R6

Výběr důvěryhodného poskytovatele Rainbow Six Siege je při online sázení na tuto FPS povinný. Někteří začátečníci narážejí na různé problémy při identifikaci těch nejlepších, ale není to složité. Prvním krokem je projít funkcemi stránek pro sázení na esporty, které chcete objevit.

Je moudré hledat věci, jako jsou velkorysé promo akce, špičková zákaznická podpora a živé vysílání. Aplikace pro sázení na esporty, které stojí za to, by také měly poskytovat mnoho platebních metod pro pohodlí. Ty by měly zahrnovat univerzální, jako je PayPal, Bitcoin, Neteller a Skrill.

Některé z nejlépe hodnocených esports bookmakerů na dnešním trhu jsou Betsson, BetWay, 10bet, Betwinner, Casumo, ComeOn, 22BET a Bet365. Přicházejí s různými funkcemi. Sázkaři by proto neměli očekávat stejné registrační procesy, systémy vkladů/výběrů nebo metody podpory. Poskytované bonusy se také liší podle typu a ceny. Online sázková kancelář R6, se kterou se hazardní hráč spokojí, závisí na potřebách, které plánuje uspokojit, nebo na zážitcích, po kterých touží.

Sázkaři by měli vědět, že R6 není tak populární jako průmysloví titáni, jako jsou League of Legends a Dota 2, i když se snaží dohnat. Proto mohou být sázkové aplikace esports, které to nabízejí, omezené, protože jejich trh je menší.

Sledujte nejlepší týmy Rainbow 6 a sázejte přesně

Není pochyb o tom, že Rainbow Six Siege přichází s prosperující esportovou scénou. Sázkaři, kteří se snaží uzavírat vítězné sázky, by měli sledovat nejlepší týmy R6 na základě jejich výkonnosti. Některé z nich jsou následující:

Tým Liquid

s výhrou přes 1 milion dolarů, Tým Liquid je hrdá na to, že je dnes jedním z uznávaných lídrů na esportové scéně. Výjimeční hráči tohoto týmu se mohou pochlubit obrovskými zkušenostmi nejen s R6, ale také s dalšími známými esportovými tituly, jako jsou CS: GO a Fortnite. Kromě toho má na svém kontě mnoho vítězství, včetně ceny 450 000 $, kterou vyhrál na Six Invitational 2021 poté, co se dostal na druhé místo.

BDS Esport

BDS je ženevský eSports, který hraním R6 získal přes 500 000 dolarů. Jedním z nejlepších hráčů tohoto týmu Rainbow Six Siege je Elemzje, jehož výkon byl pozoruhodný, přestože byl málo vystaven mnoha taktikám R6. Dalším je Shaiiko, legendární francouzský hráč, který prokázal záviděníhodnou dokonalost v hraní esportů díky svému hyper-zaměření a vynikajícímu povědomí.

Ninjové v pyžamu (NiP)

NiP zajistili ohromný 1 milion dolarů poté, co se stali konečným vítězem Six Invitational 2021. V roce 2020 skončila na stejném turnaji druhá; proto to bylo působivé zlepšení. Tento tým dominuje esportovému průmyslu už roky a působí v něm více než dvě desetiletí. Dlouhou dobu také soutěží v Counter-Strike: Global Offensive.

Tým Empire

Team Empire je přední R6 tým s pověstí prosperujícího ve všech esportovních titulech, včetně Call of Duty, StarCraft II a League of Legends. Na jeho seznamu vynikajících hráčů R6 jsou JoyStiCK, ShepparD, Scyther a Always. Tento tým si zajistil první místo v Six Major Raleigh 2019.

Team one eSports

Tato brazilská esportová organizace si získala reputaci hraním R6 a dalších her, jako je Counter-Strike, League of Legends a Free Fire. Mezi jeho aktivní hráče Rainbow Six Siege patří Lagonis, Neskin, KDS, Levy a Alem4o.

Tým SoloMid (TSM)

TSM je dalším skvělým interpretem v Rainbow Six Siege. Hráči této esportovní organizace se sídlem v USA také předvedli vynikající dovednosti při hraní dalších napínavých her, jako jsou Apex Legends, League of Legends, Magic: The Gathering Arena a Battlegrounds Mobile India. Beaulo, Merc, Chala a Geometrics jsou jedni z nejpozoruhodnějších hráčů tohoto týmu R6.

Obří hry

Obři se může pochlubit dvěma týmy rainbow 6 – španělským a singapurským. Někteří ze solidních členů této profesionální esportové organizace jsou SpeakEasy a HysteRiX. Giants má také týmy, které soutěží v Call of Duty, CS: GO, Fortnite, League of Legends a Rocket League. Bohužel, přestože jde o renomovaný tým R6, prohrál na Six Invitational 2020.

Klady a zápory online sázení R6

Přestože Rainbow Six Siege letěl pod radarem, když byl poprvé představen světu v roce 2015, získal nespočet pozitivních recenzí jak od hráčů, tak od fanoušků esportu.

Profesionálové:

 • Různé hráčské třídy: R6 má mnoho operátorů, ze kterých si hráči mohou vybrat v závislosti na jejich preferovaném herním stylu. Příklady těch ve skupině útočníků jsou Hibana, Thermite, Zero, Kali, Ace, Blackbeard, Thatcher, Nomad, Gridlock, Zofia a Maverick. Seznam obránců této online taktické střílečky je dodáván s operátory, jako jsou Aruni, Smoke, Wamai, Melusi, Jäger, Warden, Clash a Alibi.
 • Běžné rozšiřující balíčky: Tým stojící za vývojem R6 vydává nové rozšiřující balíčky každé tři měsíce. Obsahují další obsah a užitečné aktualizace hry, které nadšencům Rainbow 6 nabízejí pozoruhodné herní zážitky.
 • Soutěžní scéna: R6 přichází s výrazně konkurenční povahou, která postupně roste. Silné týmy se stále snaží zlepšovat, aby zvýšily své šance porazit své soupeře. Co je ještě lepší, je možné si vyměnit role nebo herní styly a potenciálně tak soupeře zaskočit.

Nevýhody:

 • Někdy jsou servery Ubisoft mimo provoz. Spousta hráčů si stěžovala na náhlé odpojení od R6. Jiní se také přiznali, že nejsou schopni najít zápasy. Je pozoruhodné, že Ubisoft vynaložil veškeré úsilí na vyřešení těchto problémů a poskytování uspokojivějších herních zážitků.

Pochopení Rainbow 6 sázkových kurzů

Naučte se rozlišovat R6 sázkové kurzy je zásadní pro sázkaře, kteří plánují vsadit na tuto taktickou střílečku. To jim umožňuje vypočítat své potenciální výhry a vědět, zda by se měli držet konkrétní webové stránky pro sázení esportů nebo ne. Většina sázkových kanceláří je obvykle zobrazuje jako desetinná čísla, zlomky nebo kurzy R6 na peněžní hranici.

Popularita desetinných kurzů Rainbow 6 Siege roste díky jejich snadnému čtení. Sázkař je musí vynásobit jejich vkladem, aby zjistil jejich výhru. Pokud například sázka R6 přichází s kurzem 1,65, zde je návod, jak by si měli vypočítat svůj zisk za předpokladu, že vsadí 30 GBP:

30 GBP x 1,65 = 49,5 GBP (jejich zisk je 19,5 GBP po odečtení jejich původní sázky od 49,5 GBP).

Jako desetinné kurzy jsou také zlomkové kurzy docela snadné pochopit. Pokud má například tým R6, na který chcete vsadit, kurz 7/4, znamená to, že za každé 4 £, které vsadíte, získáte 7 £, což znamená zisk 3 £.

Kurzy peněžní linie jsou mezi americkými sázkovými platformami R6 extrémně oblíbené. Ty jsou uvedeny ve vztahu k -100. Na základě jejich výpočtů závisí přesný symbol a číslo dané konkrétní sázkové možnosti na tom, zda si sázková kancelář myslí, že konkrétní tým R6 vyhraje nebo prohraje. Obvykle znaménko plus ukazuje smolného hráče v zápase, zatímco záporné znaménko ukazuje vítězný tým.

Tipy a triky na sázení R6

Každý sázkař může uspět v sázení na Rainbow Six Siege, bez ohledu na úroveň jeho zkušeností. Toho lze snadno dosáhnout, pokud ovládají několik praktických tipů a triků na sázení R6. Jedním z nich je zjištění jak fungují online sázkové kanceláře jako součást jejich předsázkového výzkumu. Díky tomu je vytvoření jejich herního účtu a umístění sázek jednoduché – šetří jim čas a umožňuje jim soustředit se na konkrétní zápas R6.

Další věc, kterou by horliví sázkaři na esporty měli udělat, je dozvědět se o různých týmech R6 a jejich historii. Pomáhá jim vědět, na koho vsadit, aby se zvýšila pravděpodobnost, že obdrží slušnou výplatu. Minulost týmu v podstatě není jediným faktorem, který stojí za zvážení při výběru strany během online sázení Rainbow 6 Siege.

Sázkaři také musí počítat s kurzy. Proto je vhodné podporovat jasného favorita místo doufání, že smolař bude mít lepší výkon, přestože má nízké šance.

Být chytrý se také doporučuje při sázení R6. Hazardní hráči by se měli snažit dělat ty nejlepší tahy na základě jejich jedinečných situací. Pokud například sázkař právě vstoupil na scénu sázení na esporty, měl by se vyhýbat složitým sázkám, dokud plně nepochopí, jak vše funguje. Kromě toho by výhra jedné nebo dvou sázek neměla způsobit přílišnou sebedůvěru, aby vsadila extrémně riskantní sázky.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
e-sporty
About

Zhang Wei, lépe známý v esports aréně jako „DragonMaster“, si vytvořil výklenek jako myšlenkový vůdce na křižovatce online kasin a esportů. S neomylným instinktem pro trendy v kombinaci s puntičkářskou pozorností k detailu je to jak stratég, tak vizionář v oboru.

Send email
More posts by Zhang Wei