Nejlepší PUBG sázkové stránky 2024

Každý, kdo se jen trochu zajímá o e-sporty, zná PUBG: Battlegrounds. Hra vyvinutá společností PUBG Corporation je žánrem battle royale, kde konkurenti bojují na život a na smrt. Ve hře je až 100 hráčů, kteří se snaží navzájem zabít. Díky četným funkcím je hra náročná a vzrušující. Hra je vylepšením předchozích modů vytvořených Brendanem Greenem, přezdívaným 'PlayerUnknown'. a inspirovaný filmem Battle Royale.

Díky tomu je realistický a díky možnosti stavět na existujících nápadech je velmi rafinovaný. První vydání PUBG bylo speciálně pro Microsoft Windows. Stalo se tak v březnu 2017 prostřednictvím modelu předběžného přístupu založeného na Twitchi.

Nejlepší PUBG sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše o hraní PUBG esportů

K prvnímu úplnému vydání došlo v prosinci 2017, s vydáními pro Xbox Game Preview a Xbox One později ve stejném měsíci. K úplnému vydání došlo v roce 2018. Ve stejném roce byla vydána bezplatná verze PUBG pro mobilní zařízení iOS a Android spolu s portem PlayStation 4. V roce 2020 byla vydána výkonnější verze pro streamování na stadionech.

Po jeho úplném vydání se do června 2018 prodalo přes 50 milionů kopií PUBG. Dnes je na PUBG registrováno přes 400 milionů hráčů. Často dosahuje maxima více než 3 milionů souběžných hráčů. Mobilní verze zaznamenala do března 2021 více než miliardu stažení a vydělala více než 6,2 miliardy dolarů.

Hratelnost

Na začátku hry jsou hráči vysazeni na ostrov s mapou. Zde se okamžitě vydávají hledat zbraně, jak se bránit a útočit na soupeře. Musí zůstat ve všech bodech na mapě. Jak hra postupuje, velikost bezpečné oblasti se stále zmenšuje.

Hráč se musí snažit být vždy na bezpečném místě, aby se snížila šance na smrtelné útoky. Rychlé myšlení a reakce jsou základní dovednosti k vítězství. Recenzenti ocenili schopnost her přizpůsobit se hráčům s pomalou úrovní dovedností a zároveň zůstat výzvou pro ty s pokročilými dovednostmi.

The žánr battle royale Za svou popularitu vděčí z velké části PUBG. To zpopularizovalo žánr natolik, že ihned po svém prvním vydání se Epic rozhodl vytvořit Battle Royale model své hry, Fortnite. Jeho účinek také vedl k vytvoření klonů v Číně v neoficiální funkci. Úspěch hry byl oceněn několika nominacemi v kategorii Hra roku.

Hra získala ocenění jako Mobile Game of the Year (PUBG Mobile) na 36. Joystick Awards, Esports Game of the Year na 2018 SXSW Gaming Awards, Nejlepší hra pro více hráčů na The Game Awards 2017 a mnoho dalších. Některé země jako Gujarat (Indie), Irák, Nepál, Jordánsko a indonéská provincie Aceh měly pocit, že to lidé hrají příliš.

Jak sázet na PUBG: Battlegrounds

Popularita PUBG z něj již dělá senzační sázkařskou hru. Online sázkové stránky a sázkaři to milují stejně. Je to jednoduchá hra, na kterou se sází, zvláště pokud jste pravidelným sportovním sázkařem. I když jste nováček, zvládáte to PUBG: Battleground sázení je snadné. Musíte pouze správně provést následující:

Naučte se hru

Říká se to ve všech hrách, ale je legrační, kolik lidí to ignoruje. Sázení na PUBG vyžaduje, abyste věděli víc než jen cíl hry. Musíte porozumět aktivitám ve hře a tomu, jak ovlivňují výsledek. Které zbraně jsou nejsmrtelnější? Ve kterých kolech je zabito nejvíce hráčů? Jak dlouho trvá mapa?

Znalost těchto věcí vám pomůže dělat více než jen přímé PUBG sázky. Hru se můžete naučit hraním nebo sledováním ostatních. Sledování soutěží vám také umožňuje identifikovat nejlepší hráče, což je klíčová informace při uzavírání sázek.

Vyberte si tu správnou stránku pro sázení na esport

Sázkové stránky nabízejí téměř stejné kurzy. Jsou to však další faktory, které určují, zda je pro vás stránka dobrá. Je ve vaší zemi licencován? Jaké měny přijímají? Existují transakční poplatky? I když je možné hrát na online esport bookmakerech, které nejsou licencovány ve vaší zemi, ztratíte tím oprávnění k ochraně hráče, když tak učiníte.

Proč je PUBG: Battlegrounds populární?

Většina hráčů PUBG se ani nepozastaví nad tím, proč hru tak milují. Pravděpodobně na vás budou zírat prázdným pohledem a budou se divit, proč se ptáte na hloupou otázku, když se jich zeptáte. Je to rétorické? Pro ně byla hra prostě vytvořena, aby byla milována. Ale tady je to, co ti, kteří se obtěžují odpovědět, musí říci:

Vzrušení

Na mnoha online fórech hráči říkají, že vzrušení, které přichází s PUBG, je bezkonkurenční. Risk a adrenalin, který přichází se snahou přežít v zmenšujícím se prostoru a neutuchajícími útoky, jsou návykové. K přežití to vyžaduje hodně dovednosti.

Čím méně zůstanete ve hře, tím bude riskantnější - legrační, co? Také vyřazení soupeřů přináší velké uspokojení. Je to jako útěk ze skutečného života, šance vybít se ze situací, které byste obvykle zadržovali.

Na jednom konkrétním fóru se hráči shodují, že Brendan Greene, kreativní mysl za hrou. "Ví něco, co ostatní ani nezačali chápat." Jeho předchozí zkušenosti v tomto odvětví pomohly vytvořit režim Battle Royale, který nemá obdoby.

Úžasné vlastnosti

PUBG má vynikající vlastnosti od první úrovně, všechny úžasné v kvalitě. Na každé úrovni lze odemknout nové funkce, od zbraní po odměny. Přidání nových funkcí do každé aktualizace znamená, že hráči mohou mít „novou“ hru pokaždé, když hrají.

Zatímco mnoho jiných her má pouze textové chaty, PUG umožňuje hráčům hlasový chat s ostatními. Díky tomu je zážitek z hraní ještě živější. Hra má také anti-cheat funkci pro zlepšení fair play.

Přizpůsobí různé úrovně dovedností

Kritici hodnotí hru, že je vhodná jak pro začátečníky, tak pro profesionály. To, jak se mu podařilo propojit jednoduchost a propracovanost, drží PUBG hlavu a ramena nad mnoha jinými hrami.

Online dostupnost

To je dnes nezbytný požadavek pro každou videohru. Mělo by být snadné hrát jak přes LAN síť, tak přes celosvětovou síť. PUBG nemá žádné zpoždění oproti stabilním připojením. Hráči, kteří jsou od sebe vzdáleni velkou geografickou vzdáleností, mohou hrát proti sobě, aniž by se museli starat o odlehlost svých serverů. Tato dostupnost dělá z PUBG společenskou hru, která může spojit hráče po celém světě bez frustrace způsobené některými hrami.

Sázení na PUBG

Sázkové šílenství posloužilo ke zvýšení popularity esportovních her. Jako jedna z nejlepších her je PUBG milována četné esportovní sázkové stránky. Jak to mnoho lidí najde na sázkařských webech, počet lidí, kteří se připojují do boje s hráči a sledujícími, roste.

Mobilní kompatibilita

Zdá se, že PUBG velmi jasně zná význam dnešního mobilního telefonu. Ukázali to vydáním vysoce responzivní mobilní verze hry. Udělali to free-to-play. Tato verze měla nyní do března 2021 více než miliardu stažení. A tato čísla se nezastaví. Mobilní verze umožňuje lidem hrát na cestách nebo v jakékoli poloze v domě.

Model Stadia

PUBG si již vedl dobře s verzemi kompatibilními s PC, Xbox a PlayStation 4. Pak šli ještě lépe a vydali další verzi pro streamování na stadionech v roce 2020. To dalo hře nový rozměr. Přestože uzamčení související s koronavirem v té době světu primárně znepříjemňovala, vzrušení mezi fanoušky PUBG bylo stále velké.

Myšlenka osobních turnajů po zrušení blokování jim poskytla něco, na co se mohli těšit a něco, z čeho se mohli během ponurého období těšit. Mnozí šli do praxe, aby zdokonalili své dovednosti v připravenosti na soutěž, pokud a až to bude možné.

Vše o turnajích PUBG: Battlegrounds

PUBG: Battlegrounds má celosvětovou soutěž známou jako PUBG Global Championship. To se rovná světovému poháru. Koná se každoročně a sdružuje 32 týmů z celého světa. Je to také oblíbená událost pro online sázení eSport, protože proti sobě staví nejlepší hráče. Šampionát obvykle znamená konec soutěžního ročníku PUBG.

Hosting

Každý rok je vybrán jiný hostitel. Hostitel se stará o všechny organizační činnosti, od příjezdu hráčů až po ubytování a samotnou hru. Korea hostí 2021 PUBG Global Championship. Bude se konat v Paradise City, Incheon. Toto je jeden z nejlepších hotelů v Koreji.

27 týmů bydlí v hotelu na měsíční akci. Místo konání má také zavedenu online úpravu, která pojme pět týmů z Číny, které se nemohly spojit se zbytkem kvůli problémům s cestovními vízy.

Hostitelskými mistry ceremoniálu budou Steven Pierce (Toffees, USA), James Carrol (Kaelaris, Velká Británie a John Robert Sargent (JoRoSaR, Velká Británie). Bude zde také sedm komentátorů a sedm analytiků vybraných z celého světa. hostí a komentátory z deseti dalších jazyků a regionů – korejštiny, ruštiny, čínštiny, Asie, vietnamštiny, thajštiny, turečtiny, Evropy, Latinské Ameriky a hostí Koreu.

Formát

Global Championship se účastní 32 týmů. Ačkoliv turnaj je pozvánka, výsada je rozšířena na týmy, které v průběhu roku excelovaly. Pokud se stanete nejlepším týmem soutěže ve svém regionu, získáváte automatickou pozvánku.

Země v Asii/Pacifiku (APAC), Evropě a Americe se kvalifikují vítězstvím v kontinentální sérii ve svých příslušných oblastech. Slot dostanou také vítězové letní Ligy mistrů PUBG. Týmy jsou nasazeny v závislosti na jejich kvalifikační části.

Rozhodnutí o pořadí (bodové pravidlo)

Na globálním šampionátu začíná soutěž kola rozhodnutí o pořadí. Účelem toho je poskytnout týmům soutěžící pozice (1-32). Týmy jsou seskupeny do čtyř skupin po osmi. Týmy ve skupině hrají každý s každým systémem každý s každým. V prvním týdnu soutěže se denně hraje šest zápasů.

Nejlepších 16 týmů z tohoto kola se kvalifikuje na start v First Weekly Survival. Týmy na pozicích 17-31 sestupují na čekací listinu pro první týdenní přežití. 32. tým přichází o týdenní přežití a jde do fáze Bottom-16.

Týdenní přežití (pravidlo WWCD)

Ve všední dny hraje 16 nejlepších 16 zápasů. Účelem je získat '16 vítězů kuřecí večeře.' Když tým vyhraje hru, kvalifikuje se do Weekly finále a opustí Weekly Survival. Další tým zaujme své místo na čekací listině. Toto pokračuje, dokud se v týdenním finále nezúčastní 16 týmů.

Spodních 16 (bodové pravidlo)

Týmy, které se nedostanou do týdenního finále plus tým č. 32, hrají v této fázi, aby našli účastníky pro další týdenní přežití. Jakmile jsou nalezena čísla 17-31, kolo končí a spodní tým klesá na další dolní 16.

Týdenní finále (bodové pravidlo)

V této fázi se hraje deset zápasů. Cílem je najít týmy 1-16 pro nadcházející Weekly Survival. Devět týmů s nejvíce body v Weekly Finals se kvalifikuje do Grand Finals. Pokud stejný tým vyhraje po sobě jdoucí týdenní finále, zvýší se celkový počet kvalifikačních míst o celkový počet bodů.

Velké přežití (pravidlo WWCD)

Tohoto kola se účastní týmy na pozicích 13-31 v bodovacím deníku. Každý vítěz zápasu se dostane do Velkého finále. Soutěž opouští 32. tým v celkovém počtu bodů. V tomto kole se hrají čtyři zápasy.

Velké finále (bodové pravidlo)

V tomto posledním kole se hraje 15 zápasů. Tým s nejvyšším počtem bodů je vítězem turnaje.

Vysílání PUBG esports

Zápasy jsou vysílány živě na oficiálních kanálech PUBG YouTube a Twitch.

Ocenění

Pro soutěž je připraven prize pool 2 000 000 $. Každý týdenní vítěz získá 30 000 $. Celkový vítěz získá 600 000 $. Druhé místo získá 290 000 $, třetí místo 150 000 $ a čtvrté místo 120 000 $. Ostatní týmy získávají ceny v klesajícím poměru. Ceny se mohou lišit od jednoho mistrovství k druhému.

Nejlepší sázkové kanceláře PUBG na esporty

V segmentu na sázkařských stránkách PUBG je zmíněno, že byste si před sázením měli vybrat správného poskytovatele. Ale kdo jsou skuteční skvělí poskytovatelé, kteří již nabízejí sázení PUBG: Battlegrounds. Na tuto otázku nejlépe odpovíte, když vyzkoušíte esports bookmakery, přečtete si recenze a poslechnete si, co říkají hráči.

 • 1xSázka se neustále prosazuje jako přední poskytovatel. Značka 1X, která zpočátku nabízela pouze kasinové hry, se pustila do sportu a nyní i do esportu. Je to skvělé kasino s pěknými uvítacími nabídkami, pěknými kurzy a obecně snadným používáním.
 • 22Bet je dalším skvělým poskytovatelem k vyzkoušení. Stejně jako 1X má skvělé uvítací nabídky a nepřetržité akce. Transakce jsou rychlé a bezplatné při použití většiny platební metody. Má také mnoho trhů, ze kterých si můžete vybrat. V posledních letech byla nominována jako jeden z nejprogresivnějších poskytovatelů.
 • Kasino 888 působí na trhu již nějakou dobu a vždy byl lídrem. Má snadno procházet webovou stránku, je vysoce responzivní a má vícevrstvé zabezpečení. Má také mnoho sázkových trhů a je k dispozici v mnoha částech světa.

Jak sázení na esporty pokračuje, poskytovatelé se budou i nadále zlepšovat a přibudou další. Vylepšení, jako jsou aplikace pro sázení na esport, ještě více vylepšují zážitek ze sázení. Stále se sem vracejte pro informace o nových událostech ve světě videoherních sázek.

Nejlepší sázkařské týmy PUBG: Battlegrounds

Bylo jich mnoho pozoruhodných PUBG týmy jak nyní, tak v minulosti. Někteří se rozpadli a jiní stále žijí. Není divu, vzhledem k popularitě hry. Ve prospěch sázení PUBG se tento seznam zaměřuje na týmy, které jsou stále aktivní.

1218

Tým složený z Tulika, Kle1n, TTCUX a Marmelad je e-sport organizovaný v CIS. Do centra pozornosti se dostali během jarního finále Split Europe 2020. Skončili také na třetím místě na PMPL-EMEA Championship a skončili na druhém místě v PUBG Mobile Pro League – sezóna 1/2021: finále CIS.

Šílený klan

Mad Clan je profesionální tým A-Tier PUBG z Koreje. To bylo dříve známé jako FarmPC E-sports. Hrají v kategorii PC. Členy týmu jsou Lee Sung-Do „DAEVA“, No Tae-Young „EEND“, Kim Dong-Jun „Lash“ a Yu Jae-Won „2Tap“. Ha "Muker" Young-jin je trénuje. Tým je jedním z účastníků PUBG Global Championships 2021, na které by si nadšenci PUBG esports sázení měli dávat pozor.

Tým Weibo

Současní držitelé 2021 Peacekeeper Elite League jsou radostí pro každého sázkaře na esporty. Tým se po akvizici čínským mikroblogerem Weibo přejmenoval z ELG Gaming na současný název. Porazili Nova E-sports a vyhráli 2019 PMCO Berlin. Jsou také aktuálními držiteli Peacemaker Elite League. Aktuální hráči jsou Z9, General, Ming, Beizhai a Broncho.

Útok všude kolem

Jedná se o thajský tým složený z Thanachit 'Jayers' Sonsuwon, Thanachot 'Gems' Sonsuwon, Nattapol 'J4nku2of' Laorngoen, Waritnan 'Glooms' Bangkerdrit, Chanwut 'Boblee' Tangon a Sakun 'Svioens.iTT' Sitticharens. Trénuje je Nitipon „nitipon“ Klinkajorn. Tým je také hlavní součástí PUBG Championships.

Výhody a nevýhody

Jako jedna z nejpopulárnějších esportovních her má PUBG: Battle Ground spoustu kladů. Má to ale i pár nevýhod. Zde je to, co je na této hře dobré a ne tak milé:

Profesionálové

 • Mobilní adaptabilita – bezplatné stahování a a skvělý zážitek z mobilního sázení přilákaly více než miliardu stažení.
 • Dostupnost u mnoha bookmakerů esportů. Někteří dokonce zavádějí sázkové aplikace eSport.
 • Úžasné funkce, jako je grafika, anti-cheat a hlasový chat.
 • Efektivně hratelné online
 • Hráči mohou vyhrát peníze v soutěžích PUBG
 • Režim streamování Stadia pro fyzické soutěže
 • PUBG pojme hráče všech úrovní dovedností a nabízí dobrou výzvu pro každou kategorii. Náročnost hry pomáhá hráčům zlepšit jejich duševní i fyzickou bystrost.
 • Kompatibilní s více zařízeními a operačními systémy
 • Pravidelné aktualizace, které přicházejí s novými a zajímavějšími funkcemi

Nevýhody

 • Vysoce návykové – Úžasná povaha PUBG znamená, že se do něj může zapojit mnoho hráčů, zejména ti mladší. Totéž se může stát těm, kteří sázejí na PUBG.
 • Neadekvátní soutěže – Přestože již existuje mnoho soutěží PUBG, velký počet hráčů znamená, že nejsou dostatečně obsluhováni.

Pochopení PUBG sázkových kurzů

Kurzy sázení PUBG: Battlegrounds se výrazně neliší od kurzů u jiných sportů. Kurzy PUBG jsou určeny především regionem, ze kterého hrajete. Existují kurzy vyjádřené ve zlomcích, desetinách nebo +/-. Bez ohledu na to, jak se objevují kurzy, částka, kterou pravděpodobně vyhrajete ve hře, je vždy stejná.

Pokud je například zlomkový kurz 2/1, znamená to, že když vsadíte 1 dolar, získáte 2 dolary. Návratnost je stejná, pokud umístíte $ na lichou sázku 2,00. Americké kurzy jsou trochu matoucí, pokud na ně nejste zvyklí. Oblíbený tým má kurz -2, zatímco smolař má +2. Jako v každé druhé druh sázení, čím vyšší je kurz v PUBG, tím je sázka riskantnější.

PUBG: Tipy a triky na sázení Battlegrounds

Vyhýbejte se neznámým soutěžím

Na rozdíl od mainstreamových týmů, jako je fotbal, které se těžko zakládají, může PUBG tým vytvořit kdokoli. Proto můžete sázet v soutěži, kde jsou všechny týmy označeny jako profi, ale jen málo z nich. Vyhněte se sázkám na soutěže, kde nemáte ponětí, které týmy hrají.

Na druhou stranu se vždy vydejte na velké turnaje, jako je PUBG Global Championship. Tyto turnaje jsou uváděny na nejlepších sázkařských webech. Protože se snaží popularizovat sázení na esport, tyto domy nabízejí skvělé akce, kterých můžete využít.

Vybírejte rizikové sázky, sázejte nízko

Jeden účel online sázení na esporty je zvýšit vzrušení. Vzrušení v PUBG stoupá, když přijímáte riskantnější sázky. Sázky PUBG, jako je trvání mapy, příliš nezávisí na dovednostech hráčů, přesto mají pěkné výnosy. Při uzavírání takových sázek však vždy buďte opatrní a sázejte nízko, protože šance, že se tak stane, jsou minimální.

Sázejte na živé hry

Najděte web, který nabízí živé hry a hrajte na něm. Navzdory hráčské úrovni dovedností jsou dny, kdy hry jdou svou cestou a jiné, kdy nic neklapne. Při sázení pubg live závisíte při rozhodování o sázení nejen na známé dovednosti, ale také na denní výkon.

Pamatujte na pravidla sázení

Přestože je sázení na e-sporty nové, je hazardem. Přináší s sebou všechna rizika spojená s tradičním hazardem. Nezapomeňte sázet střízlivě, sázet pro zábavu, mít rozpočet a nehonit se za výhrami/prohrami.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim