Nejlepší Fortnite sázkové stránky 2024

Fortnite patří v současnosti mezi nejoblíbenější online videohry. S přibližně 350 miliony registrovaných hráčů a více než 10 miliony přihlášení denně je hra vytvořená společností Epic Games skutečným hitem v tomto odvětví. Tato popularita se rozšířila i do odvětví sázení. Mnoho eSports sázkových webů to má mezi svými tituly. Stále však existují otázky, zda by Fortnite měl být zařazen na seznam eSports her.

Tento článek hru podrobně prozkoumá. Cílem článku je nabídnout více mechanik pro lidi, kteří hodlají vsadit na Fortnite. Je toho také hodně, z čeho mohou těžit hráči populárního esportu. Fortnite byl poprvé vydán společností Epic Games v roce 2017. Stalo se tak po sérii zpoždění způsobených především potřebou inovovat dřívější hry od společnosti Epic. Hra byla vydána jako placený titul s předběžným přístupem. Plánem bylo, aby bylo hraní zdarma v roce 2019. Fortnite je k dispozici ve třech verzích: Save the World, Battle Royale a Creative.

Nejlepší Fortnite sázkové stránky 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Verze Fortnite

Fortnite: Zachraňte svět

Byl to první vydaný titul. Jedná se o střílečku s hybridní věží o přežití, která pojme až čtyři hráče. Úkolem je bojovat proti stvořením, která vypadají jako zombie, aby bránili území a objekty hráčů. Hráči mohou stavět opevnění a používat pasti k poražení těchto tvorů.

Fortnite: Battle Royale

To bylo také vydáno v roce 2017. Přibližně v době vydání Save the World se Player Unknown Battlegrounds také stalo široce populárním napříč herními kruhy. Epic se rychle pustil do budování režimu Battle Royale ve své dřívější hře.

V tomto režimu bojuje až 100 hráčů, dokud nezůstane pouze jeden vítěz. Když byla v září 2017 vydána jako bezplatná hra, během dvou týdnů ji přijalo více než 10 milionů hráčů. Zůstává nejúspěšnějším modelem Fortnite. Tento režim také hrají jako Fortnite kompetitivní miliony hráčů.

Fortnite: Kreativní

Vyšel v prosinci 2018. Tento režim dal hráčům ještě více svobody. Mohou si vytvořit vlastní bojové arény a světy. Na svých soukromých ostrovech mohou mít hráči přátele a soutěžit, jako je závodění. Začalo to jako koupená hra, než se přešlo na free-to-play model.

Save the World je podporován na macOS, Windows, Xbox One a PlayStation 4. Battle Royale a Save the World jsou podporovány na všech těchto zařízeních a navíc na Androidu, iOS a Nintendo Switch.

Sázení na Fortnite

Jako špičkový esport, Fortnite je k dispozici na mnoha katalozích sázkových webů na esport. Prvním krokem je tedy najít sázkařskou stránku, která vám vyhovuje. Vhodnost je určena mimo jiné dostupností ve vaší zemi, sázkovými trhy a soutěžemi, kurzy a transakčními náklady. Někteří hráči považují za faktor vhodnosti také dostupnost online aplikace pro sázení na esporty.

Vaše sázky budou určeny podle režimu, na který sázíte. Nejoblíbenějším režimem sázení je Battle Royale. Je populární kvůli vyšší nepředvídatelnosti a množství lidí, kteří se na něm podílejí. Kvůli číslům je nabízen v mnoha sázkových kancelářích a často má lepší kurzy Fortnite. Měl bys do toho jít taky!

Vybírání hráčů

Dále si vybírejte hráče moudře. Nejjednodušší sázka je 1X2, kde vyberete absolutního vítěze.

Výběr hráčů se řídí porozuměním rozložení šancí. Rozložení kurzů ukazuje, který hráč má lepší schopnosti. Pokud mají hráči A a B spread -1,5 (+130) respektive +1,5 (-158), znamená to, že hráč jedna je zručnější.

Nyní sázka na hráče jedna (v nejlepším ze tří) znamená, že musí vyhrát alespoň dvě hry, aby vaše sázka vyhrála. Sázka na hráče dva znamená, že by měl vyhrát nebo prohrát o méně než 1,5 mapy. Rozpětí hráče 2 technicky dává hráči svobodu prohrát dva zápasy a vaše sázka stále vyhrává.

Mezi další oblíbené sázky patří sázka na trvání mapy, celkový počet zničených věží, vítěz prvního/druhého mapy, celkový počet kol a handicapy kola. Měli byste postupovat ke složitějším sázkám, až budete více rozumět hrám a hráčům.

Proč je Fortnite populární?

Pokud 300 milionů lidí miluje hru, musí na ní být něco zvláštního. Obvykle to ani nejsou složité věci. Jednoduché věci, jako je grafika a mobilní podpora, mohou při popularizaci hry výrazně pomoci. Co je tedy na Fortnite speciální?

Více edic/režimů

Tři herní režimy dávají hráčům s různým vkusem na výběr. Lidé přirozeně rádi mají možnosti. Pokud chcete mít svůj Zvláštní ostrov a naprostou svobodu, Creative je režim pro vás. Zabíjejte soupeře, dokud nezůstanete poslední?

Zahrajte si Battle Royale. Save the world je skvělé pro týmy, které chtějí konat dobro tím, že likvidují zombie.
Někteří lidé rádi čas od času přepínají mezi různými režimy. To funguje dobře, aby se hra nestala monotónní.

Podporováno na různých zařízeních

Velmi silná stránka, pokud jde o moderní hry. V dnešní době většina lidí přistupuje k internetu prostřednictvím mobilních zařízení. Stále větší oblibě se těší také práce na dálku, což znamená, že se lidé hodně stěhují. Tito lidé chtějí mít přístup ke svým oblíbeným hrám odkudkoli a na jakémkoli zařízení, které si vezmou s sebou.

Fortnite si v této oblasti vedl skvěle. Jeho počáteční verze podporuje čtyři operační systémy. Dva následující režimy přidaly další dva a nedávno byly spuštěny pro konzole Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Pravidelné soutěže

Po celém světě se pravidelně konají soutěže organizované nadšenci Fortnite. Tyto turnaje jsou ve většině případů vedeny online. Díky tomu mohou hráči hrát prakticky odkudkoli na světě. Některé z těchto soutěží mají také dobré finanční odměny.

S tím, jak se esporty staly mainstreamem po celém světě, jsou tyto soutěže dobrou půdou pro rozkvět Fortnite. Hře se dařilo navzdory argumentům z některých stran, že se nejedná o esport. Někteří mají pocit, že je to mnoho přestávek, např. když se schováváte, odebere se „sportovní“ aspekt. Tuto kritiku však znovu a znovu obstála. To je ukazatel toho, jak napínavá hra to je.

Zahrnutí sázek

Stejně jako u mnoha jiných sportů se o Fortnite zajímají sázkaři. Nad nalezením nejlepší esportová sázková stránka, chtějí vědět, jak se vyvíjejí hry, na které sázejí. Vážní sázkaři potřebují čas na to, aby prozkoumali, jak hrají různé týmy a hráči, než na ně vloží peníze. To samo o sobě přineslo Fortnite mnoho následovníků.

Aktualizace a opravy

Dobrá hra musí být dynamická. Fortnite to dokázal produkcí tří herních režimů. Battle Royale byl obzvláště včasnou a moudrou reakcí na konkurenci. I dnes si můžete zahrát aktuální verze Save the World. Epic odvedl dobrou práci při provádění pravidelných aktualizací a rychlých oprav chyb pro každý herní model.

Hraní zdarma a předběžný přístup

Zavedení Early Access je dobrý trik, jak přitáhnout lidi do hry, ale udržet si je vyžaduje víc než jen to. Epic obě karty skvěle využil. Mnoho lidí se připojilo k Save the World, aby využili možnosti Early Access. Některé zůstaly, i když to šlo prémiově. Epic pak nabídl svůj nejnovější režim jako hru zdarma. Jedná se o pobídku pro lidi, kteří se ke hře nepřipojili, a odměnu pro ty, kteří zůstali věrní předchozím režimům.

Existuje turnaj Fortnite?

Ano, existuje Fortnite World Cupa spousta vzrušujících věcí kolem toho.

Co je Fortnite World Cup?

Toto je každoroční událost, kterou Epic představil po vydání třetí verze Fortnite. Úvodní turnaj se konal mezi 26. červencem a 28. červencem 2019. Hostil ho stadion Arthur Ashe 23, 771 v New Yorku, který je největším tenisovým stadionem na světě. Světový pohár svedl dohromady sólové hráče a týmy v různých kategoriích, jmenovitě:

 • Solos (28. července): 3 miliony dolarů v hotovosti pro vítěze, 50 000 dolarů pro každého účastníka. Vyhrál Kyle Giersdorf, 16letý Američan používající online přezdívku Bugha.
 • Duos' (27. července): 3 miliony $ pro vítěze, účast 100 000 $ pro každé duo. O hlavní cenu se podělili Emil Bergquist Pedersen aka Nyhrox a David 'Aqua' Wang.
 • Creative Cup: prize pool 3 miliony dolarů pro vítěze. Vyhrál Faze Cizzorz pod vedením „Fish Fam“
 • Pro-Am (26. července): 1 milion dolarů pro vítěze na charitu dle vlastního výběru. 3 miliony dolarů na zbytek, také na vybrané charitativní organizace. Vyhrál Airwaks (Streamer) a RL Grime (producent hudby).

Kvalifikace

Proběhl kvalifikační proces, který vybral asi 200 hráčů/týmů, které se měly zúčastnit světového poháru. Aby se hráči a týmy kvalifikovali, hráli proti ostatním ve svém online regionu. Každý týden sehráli sólisté a duo týmy určité oblasti až deset zápasů se soupeři ve své kategorii. Události se konaly online a bylo vybráno přibližně 3000 týmů/hráčů s nejvyššími body.

3000 se pak zúčastnilo nedělní akce, kde se nejlepších 20 týmů/hráčů kvalifikovalo na mistrovství světa. Celosvětově se kvalifikačního procesu zúčastnilo více než 40 milionů účastníků.
Fortnite Creative Cup měl podobný kvalifikační proces. To však bylo provedeno v pěti dvoutýdenních obdobích mezi dubnem a červnem 2019.

Hráči se každý aktivní týden účastnili kreativní výzvy. Dokončená výzva byla poté předložena společnosti Epic, která na oplátku použila panel porotců k výběru tří nejlepších pro Světový pohár. Každá kvalifikace vydělala 5 000 $.

Pro-Am týmy byly vybrány podle eposu. Každý tým měl streamera (pro) a celebritu (am).

Správné mistrovství světa

Na světovém poháru sehrály kategorie duo a sólo po šesti zápasech. Zbývající kategorie odehrály po pěti zápasech/akcích.

Druhé vydání Fortnite World Cup mělo následovat v dubnu 2020. Bylo však zrušeno, protože se svět po vypuknutí koronaviru dostal do přísných uzamčení. Vydání 2021 se také nepodařilo uskutečnit ze stejného důvodu. Epic však nadále pořádá různé soutěže Fortnite online.

Fortnite World Cup sázení

Sázet můžete jak na mistrovství světa, tak na kvalifikační události. To do značné míry závisí na vaší sázkové kanceláři. Některé sázkové kanceláře pokrývají všechny události, zatímco jiné nabízejí kurzy pouze na vybrané esportovní hry Fortnite. Ačkoli je sázení na skutečném mistrovství světa nejběžnější praxí, sázení na kvalifikace vám poskytuje velkou výhodu. Nabízí vám možnost seznámit se s týmy a hráči v různých kategoriích. Tímto způsobem získáte znalosti o tom, jak sázet na vrcholové fázi her.

Při sázení na kvalifikace je důležité sázet málo. Obrovský počet hráčů, kteří se snaží získat slot, znamená, že i do značné míry amatérští hráči se prezentují. Tuto úroveň použijte čistě pro seznámení se s účastníky.
Naštěstí mezi nejlepšími hráči panuje konzistence. Airwaks a Grime například společně vyhráli více než jednu soutěž Fortnite.

Sázení na Fortnite u poskytovatelů

Jak již bylo zmíněno, existuje několik faktorů, které by vás měly vést výběr poskytovatele sázek vsadit se s. Sázení na e-sporty je stále relativně nové. Do některých sázkových kanceláří se proto ještě nedostalo. Ale to číslo je už dost velké na to, abyste měli z čeho vybírat.

Kromě výše uvedených faktorů byste se měli také podívat na to, jak sázková kancelář prezentuje své kurzy. Vždy hrajte s šancemi, kterým rozumíte. Více o typech kurzů je diskutováno o něco níže.

Před sázením byste si také měli prostudovat. Několik tipů na nejlepší týmy, na které lze ve Fortnite sázet, jsou probrány v další části.

Přesto by sázení na esporty nemělo být obtížné. Je to skoro jako každá jiná forma sportovního sázení. Některé sázkové kanceláře nyní zahrnují sázení ve hře na své trhy. Brzy se pravděpodobně objeví virtuální hry, jako tomu bylo u konvenčních sportů. Pokračujte ve čtení zde pro aktualizace a prohlížení sázkových webů, které přidávají nové trhy Fortnite. Nezapomeňte také využít množství nabídek nabízených sázkařskými weby, které se snaží popularizovat sázení na esporty.

Mezi přední kasina, která byste měli navštívit, často patří 888Betting, BetWinner, BetMaster, 22Bet, MegaPari a 1Xslots.

Pozoruhodné týmy Fortnite

Během téměř čtyř let existence se mnoho hráčů snažilo být profesionály na Fortnite sóla a týmy. Většina z nich je konzistentní, když se dostanou na vrchol, a často jsou to bezpečné sázky, když hrají.

Znalost těchto hráčů zvyšuje vaše šance na rozumné sázky během velkých soutěží. Měli byste však vždy pamatovat na to, že se střetávají profíci proti profíkům a sázení zůstává hrou absolutní náhody. Zde jsou některé z nejlepších ve hře:

Bugha

První zmínka patří vítězi úvodní kategorie Fortnite World Cup-Solo. Nyní 18letý americký mladík si domů odnesl celou 3 miliony dolarů a stále je obhájcem titulu. V turnaji měl 59 bodů, kde skončil na druhém místě s 33 body.

Během svého působení v týmu No Clout a v rámci svého současného e-sportu Sentinel se zúčastnil několika soutěží. Je tak dobrý, že mu Epic, vývojáři z Fortnite, dali v červenci 2021 herní skin, který vypadá jako on. Jak byste uhodli, hraje Battle Royale!

Sentinely

Bugha není jen velké jméno Sentinelů. Tým má hráče, kteří mají tři hlavní tituly od vytvoření týmu v roce 2018. Za krátkou dobu, co hrají, vyhráli mistrovství světa a Pro-Am. Vede je Dylan Sprouse 'Daequan' a mají hráče jako Tyler Blevins 'Ninja', Dennis Lepre 'Cloak' a Jacob 'Knapman

Tajemství týmu

Tajemství týmu je evropský gigant Fortnite se sídlem v Berlíně v Německu. Je zajímavé, že je starší než samotný Fortnite, který vznikl v roce 2015. V jeho čele stojí Maksym Koshkyn 'Maxaxi' a Victor Trifonov 'Vitrus Pro.' Udělali stabilní pokrok v soutěžích Fortnite a v sérii las Polaris LAN Pro se zvýšili z 21. na šesté místo. Jde o perspektivní tým, který by měl mít každý sázkař na očích.

Klan Faze

Toto je jeden z nejsledovanějších týmů Fortnite s více než 800 miliony zhlédnutí na jejich videích na YouTube. Tým založený profesionálními hráči Cloak, Team Captain a FaZe má zajímavý talent. Jako Ninja, Dakotaz a CouRage jsou součástí této stáje.

Cloud devět

Cloud devět je populární a úspěšný americký Fortnite tým. Na Twitchi byli skvělí a patří mezi první konkurenty na turnajích Fortnite. Tým složený z Camachokiee, Brandona Alvarada 'Patito,' Tylera Blevinse 'Ninja,' Timothy Millera 'Bizzle' a TSM_Mýtus vyhrál 87 % soutěží Fortnite, kterých se účastnili.

Výhody a nevýhody

Když jsme se podívali na to, proč je Fortnite tak populární, tato sekce by měla být pouze shrnutím toho, co bylo probráno - plus velmi málo doplňků. A zmínka o nevýhodách (kterých je překvapivě málo).

Profesionálové

 • Rozmanitost – hry dávají hráčům na výběr ze tří režimů
 • Pravidelné aktualizace – obavy hráčů jsou naslouchány a řešeny včas, spolu s krásnými doplňky
 • Vícenásobné soutěže – Existují soutěže, kde si hráči mohou vydělat skutečné peníze. Epic nadále drží některé z nich online i během období blokování.
 • Kompatibilita – Hry Fortnite jsou dostupné na více zařízeních a operačních systémech. Drželi krok s nejnovějšími verzemi jako PlayStation 5.
 • Free-to-play – Kreativní režim hry je volně hratelný a nabízí hráčům spoustu tvůrčí svobody

Nevýhody

 • Počáteční režim Fortnite není kompatibilní s některými operačními systémy, jako je Android a iOS
 • Fortnite: Battle Royale zastínil ostatní režimy. V důsledku toho se zdá, že Epic mu dává větší důraz než ostatní režimy, což znevýhodňuje ty, kteří preferují tyto režimy
 • Některé režimy vyžadují, aby hráči za hraní utráceli peníze

Pochopení sázkových kurzů Fortnite

Sázkové kurzy jsou v různých zemích prezentovány odlišně. Je vhodné sázet pomocí kurzů, které se používají ve vaší zemi, nebo těch, kterým dobře rozumíte. Kurzy se objevují třemi hlavními způsoby

Americké kurzy

Také známé jako odds peněžní linie, tyto kurzy se zobrazují jako běžná čísla se znaménky + a - před nimi. Znaménka mínus se udělují hráčům/týmům, u kterých je větší pravděpodobnost výhry. Například tým s kurzem -100 je oblíbený, zatímco tým s +100 je smolař.

Zlomkové kurzy

Také známé jako britské nebo tradiční kurzy. První část zlomku je, kolik vyhrajete proti penězům, které umístíte, což je druhá část. Objednávky 10/1 znamenají, že vyhrajete 10 $, pokud vsadíte 1 $.

Desetinný kurz

Tyto kurzy jsou populární v Evropě a označují se také jako digitální, evropské nebo kontinentální kurzy. Jsou snadno pochopitelné, protože jednoduše vynásobíte kurz svým vkladem, abyste získali konečnou částku, kterou obdržíte, pokud vaše sázka vyhraje. Pokud vsadíte 5 USD s kurzem 2,00, obdržíte v případě výhry 10 USD, včetně vašeho vkladu.

Musíte také rozumět kurzům, jako jsou sázky seskupené a akumulační sázky. Jedná se o novinku v esportech a Fortnite sázení, ale brzy budou populární v mnoha sázkových kancelářích.

Tipy a triky na sázení Fortnite

Sázení na Fortnite esport se příliš neliší od sázení na jiné esporty. Je proto nečestné říkat, že existuje solidní sázková strategie, která vám může zajistit výhru. Je to věc náhody. Naštěstí na rozdíl od jiných sportů má Fortnite obvykle soutěže až o šesti zápasech, takže máte více šancí.

Tip 1: Vždy sledujte trendy

V soutěži o šesti hrách se možná budete chtít vyhnout první nebo dvěma hrám. Dominantní hráči brzy nastolí trend a pokračují ve vyhrávání i v dalších kolech. V těchto kolech je snazší dělat správné odhady.

Tip 2: Vyberte si konkrétní trhy

Nemějte sázky všude; mít jeden nebo několik trhů a specializovat se na ně. Můžete se například specializovat na sázky na absolutního vítěze a trvání sázek na kola. Díky tomu budete ve svém výzkumu konzistentní, kde přesněji vidíte trendy.

Tip 3: sledujte soutěže

Často se říká, že skuteční fanoušci neuzavírají nejchytřejší sázky. Vítězství však vyžaduje trochu práce. Mějte kalendář soutěží a skutečně sledujte týmy, když hrají.

Nakonec je třeba dodržovat pravidelné rady ohledně sázení, které platí pro všechny sporty. Nesázejte emocionálně. Mít pevný rozpočet. Hrajte spíše pro zábavu, než abyste si vydělali.

Udělejte ze sázení Fortnite něco, co vás bude bavit, a něco, díky čemu si hru zamilujete (více).

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
e-sporty
About

Zhang Wei, lépe známý v esports aréně jako „DragonMaster“, si vytvořil výklenek jako myšlenkový vůdce na křižovatce online kasin a esportů. S neomylným instinktem pro trendy v kombinaci s puntičkářskou pozorností k detailu je to jak stratég, tak vizionář v oboru.

Send email
More posts by Zhang Wei

Nejnovější zprávy

Vzrušující přechody a události k vylepšení zážitku z Palworldu
2024-02-16

Vzrušující přechody a události k vylepšení zážitku z Palworldu

S globální dominancí Palworldu videohernímu průmyslu jsou fanoušci nadšeni z toho, co budoucnost této crafting-survival hře nachycující tvory přinese. V tomto článku prozkoumáme několik zábavných možností pro crossovery a události, které by se mohly odehrávat v Palworldu.