Nejlepší Overwatch sázkové stránky 2024

Overwatch je populární videohra, která vyšla 3. května 2016. Tuto střílečku vyvinuly společnosti Blizzard Entertainment a Iron Galaxy. Tuto hru lze hrát na platformách jako PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows a Nintendo Switch. Overwatch eSports je střílečka z pohledu první osoby, která dává prostor pro možnosti hry pro více hráčů. Tato eSports hra rozděluje hráče do dvou týmů, z nichž každý má šest hráčů.

Za prvé, hráči jsou povinni vybrat své postavy z velkého fondu. Tyto postavy jsou označovány jako hrdinové a mají jedinečné schopnosti. Úkolem je využít omezený čas ke splnění zadaných cílů na mapě. Jediný poplatek, se kterým se ve hře setkáte, je nákup volitelných kosmetických předmětů.

Nejlepší Overwatch sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Overwatch Betting 2024 : vše, co potřebujete vědět

Blizzard Entertainment získal největší uznání za to, že je vývojářem a vydavatelem Overwatch, i když mnoho lidí do hry přispělo velkým dílem. Mezi designéry za úspěchem Overwatch patří Jeremy Craig, Michael Elliott a Scott Mercer.

Mezi další významné zmínky patří Derek Duke, skladatel, zatímco Michael Chu a Alyssa Wong byli spisovatelé. Za zmínku také stojí, že Mike Elliott a John LeFleur odvedli skvělou práci v programovém oddělení. Tuto hru pro více hráčů režírovali také Jeff Kaplan, Chris Metzen a Aaron Keller.

Tento tým zajistil pokračování této hry vydáním Overwatch 2. Jedná se o pokračování původního vydání. Bylo oznámeno v roce 2019. Hra upgraduje původní projekt o nové hrdiny, pokročilé herní režimy a nové mapy. Oznámili, že se hra bude prodávat jako samostatný titul, včetně nového hráče versus prostředí.

Vše o sázení na Overwatch esports

Hra si od svého uvedení na trh vysloužila několik prestižních ocenění. Patří mezi ně British Academy Games Award za hru pro více hráčů v roce 2017, The Game Award za hru roku 2016, The Game Award za nejlepší esportovní hru v roce 2018, Cena BAFTA Games za Evolving Game v roce 2018 a Teen Choice Award za Choice Video Game.

Sázení na Overwatch je snadné i pro začínající hráče. A co je ještě lepší, tato hra je snadno dostupná a má přímé sázkové trhy. Několik špičkových sázkových platforem eSports kryt Overwatch hazard. Mezi hlavní hry, které na oblíbených stránkách najdete, však patří zápasy Overwatch League a World Cup. Hráči mají jistotu prvotřídních sázkových služeb a velkorysých akcí a bonusů.

Některé sázkové stránky pokrývající Overwatch eSports události zahrnují BetOnline, BetWay, 888 Sport, William Hill, ArcaneBet, Leo Vegas, Betsson, Bwin, Nitrogen a Bet365. Jakmile se přihlásíte ke svému sázkařskému účtu, měli byste najít sekci eSports a najít OW. Některé trhy, které najdete v této sekci, jsou vítěz zápasu, handicap a úplný vítěz.

Vítěz zápasu je přímočarý trh, kde sázíte na zcela vítězné overwatch nejlepší týmy. Znění se může na různých stránkách lišit a pro nové hráče může být matoucí. V některých najdete „head-to-head“, zatímco v jiných použijte termín „Moneyline“, ale nejběžnější je termín „vítěz zápasu“.

V handicapu sázíte na to, zda zápas vyhraje strana s handicapovou výhodou nebo nevýhodou. Tento trh však většina sázkových kanceláří nenabízí. Absolutní vítěz je sázková situace, kdy vsadíte na potenciálního vítěze v turnajích. Trh se nezaměřuje na jednotlivé zápasy.

Proč je Overwatch tak oblíbený?

V současné době existují smíšené názory na popularitu Overwatch. Někteří lidé věří, že hra by mohla brzy ztratit svou slávu, zatímco jiní předpovídají úspěšnou budoucnost. Klesající trend v počtu aktivních hráčů může být důvodem, proč někteří lidé zůstávají skeptičtí ohledně popularity hry. V roce 2020 tato hra přilákala asi 10 milionů každý měsíc. Hra také získává tisíce streamů díky oblíbeným tvůrcům obsahu.

Nejsledovanější Overwatch týmy esportů jsou San Francisco Shock, Shanghai Dragons, Dallas Fuel, New York Excelsior, Guangzhou Charge a jihokorejská dynastie Soul.

internetová komunita

OW je populární mezi internetovou komunitou a každý den dostává mnoho streamů. Slavní tvůrci obsahu mají obrovský podíl na online úspěchu hry. Poté, co byla hra uvedena na trh, získala více než 2 500 streamů, což je číslo, které si udrželo až do roku 2020. To ukazuje, že hra je mezi streamery stále oblíbená.

Hraní Overwatch Esports online

Nejpopulárnější eSports nabízí online turnaje, které jsou dostupné veřejnosti. Chcete-li se zúčastnit online turnajů Overwatch, musíte splnit určité požadavky specifické pro konkrétní turnaje. Turnaje OW jsou vysoce konkurenční, protože přitahují hráče po celém světě, z nichž většina je vybírána z nejlepších světových. Mezi populární hráče eSports po celém světě patří JJonak, Gamsu, Sinatraa, Jake, Profit, Neko a Jeff Wilpon.

Pro začátek se těchto online turnajů může zúčastnit kdokoli se stabilním internetem. Hry Overwatch esports mohou být lukrativní kariérní možností pro hráče, kteří soutěží na nejvyšší úrovni. Můžete být vývojář her, YouTuber vytvářející obsah na eSportech, účastnit se soutěžních turnajů nebo se připojit k týmu eSportů.

Velké hráče Overwatch, na které se vyplatí vsadit

Existuje několik hráčů eSport po celém světě, kteří se účastní různých akcí. Pořadí těchto sportovců může být z hlediska turnaje a ligy vyhrál a také vydělal prize money. Některá velká jména zahrnují;

Falešný: Toto je 25letý jihokorejský hráč za T1, který soutěží v profesionální League of Legends. Faker hraje za svůj tým od roku 2013 jako mid-laner a je považován za nejlepšího hráče League of Legends všech dob. Projevil také zájem o hraní Overwatch, kde by byl také skvělou sázkou.

Super: Oficiálně známý jako Matthew De Lisi, tento mladík vyvolává vlny v OW průmyslu. Je všestranný a přesto super se specifickými postavami. Pozoruhodné je, že super byl dvakrát mistrem Overwatch League. Byl také vítězem 2. etapy, mistrem světa, Role Star, vítězem květnového turnaje na blízko a druhým MVP. Zrovna nedávno získal 1,5 milionu dolarů ve velkém finále Overwatch League, zatímco reprezentoval San Francisco Shock, velký tým v kruzích této hry.

Gesto: Ostřílený hráč, který soutěží od roku 2017. Hrál za tým London Spitfire a má za sebou velké výhry jako Overwatch League Season Playoffs a APC Premier v roce 2017. Také skončil druhý ve finále Overwatch League Grand 2020 a odvezl si domů 750 000 $.

Proč hráči milují Overwatch?

Hráči milují eSports díky snadnému přístupu a pohodlí při hraní. Totéž platí pro Overwatch. Být profesionálním hráčem Overwatch může být dobrá kariéra s dobrým zdrojem příjmů. Můžete také získat dobré stipendijní příležitosti na nejlepších vysokých školách, které mají týmy Overwatch.

Mezi vysoké školy s týmy OW patří Maryville University, Akron University, Northwood University a Harrisburg University, mezi mnoha dalšími. Různé vysoké školy mají stipendijní programy v různých časech, takže je dobré být ve střehu.

Zapojení do eSport aktivit je prospěšné pro vaše zdraví, konkrétně pro zlepšení funkce vašeho mozku.

Jak hrát Overwatch esports?

Hraní Overwatch je docela podobné jako u jiných eSportů. Nejprve si musíte vybrat preferovanou hru. Dalším krokem je výběr platformy, která vám poskytne dobrý herní zážitek.

Prostudujte si hru a všechny její aspekty. Můžete se spolehnout na výukové programy YouTube a streamy na Twitchi, abyste se učili od těch nejlepších. Pokud je to možné, můžete zvážit najmutí zkušeného trenéra, který vám zlepší vaše dovednosti.

Můžete také zvážit pořízení nebo vylepšení herního vybavení, abyste zvýšili svou konkurenční výhodu. Jakmile splníte tyto požadavky, můžete založit tým nebo se k němu připojit a zúčastnit se turnajů.

Největší přispěvatelé Overwatch

Mnoho lidí mělo velký přínos pro eSport. Někteří pomohli navrhnout hry a jiní založili a vlastnili týmy. Je třeba poznamenat, že hráči Overwatch pro měli také významný vliv na dnešní postavení hry.

Mezi legendární vlastníky týmu patří Jack Etienne, který založil Cloud9. Cloud9 je známý tím, že vychovává hráče a má některá z nejlepších jmen díky svému prostředí přátelskému pro hráče. Matthew je další vysoce uznávanou osobností v odvětví eSportu, protože spoluvlastnil 100 zlodějů. Je také bývalým profesionálním hráčem Call of Duty.

Vše o Overwatch League

Každý rok se koná Overwatch World Cup, tzv Overwatch League. Za touto každoroční soutěží stojí společnost Blizzard Entertainment, která je vývojářskou společností hry. Tato mezinárodní akce přitahuje týmy z celého světa. Tato soutěž byla slavnostně zahájena v roce 2016.

Od svého založení má nejvíce titulů Jižní Korea, v roce 2021 tři. V roce 2016 se této eSports akce zúčastnilo 16 účastníků, 32 v roce 2017, 24 v roce 2018 a 10 v roce 2019. Tato mezinárodní událost se konala ve Spojených státech státy, Austrálie, Čína, Polsko, Thajsko a Jižní Korea.

V průběhu let se Overwatch spojil s některými renomovanými vysílacími platformami, aby zvýšil svůj globální dosah. Jedním z populárních kanálů je platforma Twitch, která má mnoho kanálů pro živé vysílání. Overwatch také navázal partnerství s Disney, aby zajistil, že rozšíří svou fanouškovskou základnu po celém světě. Jazyky používané v live sázení vysílání je v angličtině, korejštině, ruštině, francouzštině, japonštině, němčině, čínštině a thajštině, aby vyhovovalo potřebám různých fanoušků.

Turnaj měl v průběhu let různé formáty. V nedávném vydání byla pro určení týmů, které se kvalifikovaly do skupinových fází, použita přípravná fáze. Prvních pět týmů na žebříčku má přímou kvalifikaci do skupinové fáze.

Co je to mistrovství světa v eSportu?

Světový pohár v eSportu je a profesionální soutěž zahrnující elektronické sporty. Vzhledem k tomu, že jde o celosvětový turnaj, přitahuje tento sport celosvětově špičkové týmy, a proto má obrovskou základnu fanoušků. Mnoho turnajů Světového poháru se pořádá pro různé eSporty.

Některé z těchto mezinárodních turnajů mají několik sportovních aktivit omezených na jediné vydání. Například Electronic eSports World Convention (ESWC) hostí hry jako Call of Duty a Counter-Strike: Global Offensive. Jiné, jako například Overwatch World Cup, obsahují jedinou událost eSports

Nejlépe hodnocené země na poli OW eSports

Mezi země, o kterých je známo, že se aktivně zapojují do Overwatch eSports, patří Spojené státy, Německo, Rusko, Jižní Korea a Čína. Jak se dalo očekávat, žebříček je dán analýzou počtu konkurenčních hráčů v dané zemi. Od roku 2020 statistiky eSports ukázaly, že USA měly více než 4 300 aktivních profesionální týmy. Následovalo Německo s 973, Jižní Korea s 890 a Brazílie s 852.

V Overwatch World Cup je na prvním místě seznamu Jižní Korea se třemi tituly, zatímco USA mají jeden a jsou aktuálně mistry světa

Overwatch eSports World Cup sázení

Stejně jako sázení ve sportu je sázení na online turnajích Overwatch esports o štěstí. Události Světového poháru Overwatch pokrývají několik špičkových sázkových kanceláří. Pro události Overwatch eSports je k dispozici mnoho trhů.

Kvůli velké nejistotě v oblasti eSports nejsou sázkové kurzy nabízeny, dokud se událost neblíží. Trhy, které najdete na většině předních sázkových webů na esporty, zahrnují:

 • Vzájemný vítěz.
 • Konečný vítěz v turnaji.
 • Vedoucí střelec.

Při sázení online na tyto události OW mějte vždy na paměti, že možnost prohrát je. Z tohoto důvodu většina sázkových kanceláří vždy upozorňuje hráče, aby sázeli zodpovědně. Kdykoli narazíte na problémy v sázení na eSporty, měli byste si projít často kladené otázky na stránce a získat kontakty na kontaktní zákaznickou podporu pro pomoc. Případně můžete kontaktovat jejich chatovou zákaznickou podporu a získat řešení.

Najděte perfektní sázkové kanceláře Overwatch

Události OW se stále více stávají lukrativním trhem pro fanoušky eSports. Sázkaři Overwatch však mohou hrát v licencovaných a registrovaných kasinech. Několik poskytovatelů sázkových kanceláří esportů pokrývá možnosti sázení Overwatch. Mezi tyto poskytovatele patří 888 Casino, Spinamba a Bet Master.

Začátečníci v online sázení na esporty by měli být vybaveni některými základními tipy, aby měli šanci vyhrát své sázky. Mezi tyto základní tipy patří: Poznejte hru. Když začínáte sázet na Overwatch, měli byste se ujistit, že máte nějaké základní znalosti o hře. S lepším pochopením máte navrch, abyste vyhráli.

Další věcí, kterou je třeba hledat, jsou informace o trzích v sázkových aplikacích eSports. Různí poskytovatelé mají různé trhy. Některé jsou stejné, ale rozdíl je ve značce. Než se do něčeho pustíte, ujistěte se, že dobře znáte trhy.

Poznejte zapojený tým a hráče v každém z nich. To je nutné, protože najdete trhy zahrnující jednotlivé hráče. Na závěr se ujistěte, že máte dobrou správu svých finančních prostředků na hazardní hry. Sázejte s tím, co si můžete dovolit ztratit, abyste měli hladký sázkový zážitek s Overwatch.

Nejlepší Overwatch sázkařské týmy

Šanghajský drak

Toto je čínský tým Professional Overwatch. Tým byl založen v roce 2017 a účastní se Overwatch League, která zahrnuje týmy z Číny, Kanady, Spojeného království, Francie a USA. Shanghai Dragons jsou nejnovějšími mistry ligy pod vedením Moon Byung-Chul, který je jejich současným trenérem.

Atlanta Reign

Toto je profesionální stránka esportů Overwatch z Atlanty ve státě Georgia. Tento tým byl založen v roce 2018 a soutěží v Overwatch League. Je ve vlastnictví Atlanta Esports Ventures a je členem západního regionu ligy. V současné době je spravuje Brad Sajani a jsou sponzorovány Cox Communications. Brad dovedl tým do tří přímých play-off a jednoho finále v roce 2021, kde skončil na druhém místě.

Palivo Dallas

Toto je další pozoruhodný tým Overwatch, který byl založen 3. února 2016. Začal jako Team EnVyUs, než byl v roce 2017 přeznačen na Dallas Fuel. Tým je spoluvlastněn Mikem Rufailem a Kenneth Hersh. Účastní se Overwatch League a využívá Esports Stadium Arlington.

Stojí za zmínku, že Envy Gaming je jejich mateřská skupina a Yun Hee-won je hlavním trenérem. Jack in the Box, americká restaurace rychlého občerstvení, sponzoruje jejich aktivity.

Gladiátoři v Los Angeles

Tento americký tým Overwatch eSports sídlí v Kalifornii. Účastní se Overwatch League, protože jsou členem ze západní oblasti ligy. Tento tým esportů spoluvlastní Stan a Josh Kroenkeovi, kteří vlastní Kroenke Sports & Entertainment. Tým je v akci od roku 2017 a pod vedením svého prvního trenéra Davida Peie se mu čtyřikrát podařilo dostat do play-off sezóny.

New York Excelsior

Toto je špičkový profesionální tým Overwatch, který vlastní Jeff Wilpon. Historie týmu sahá až do roku 2017, kdy byl založen a začal soutěžit v Overwatch League. Tým z východní oblasti ligy je sponzorován T-Mobile a jako oficiální barvy používá černou, modrou a červenou.

Soulská dynastie

Tento esportový tým Overwatch pochází z Jižní Korea. Tým byl založen v roce 2017 a je sponzorován Net Gear. Jejich nejúspěšnějším trenérem byl Dong-gun, který je dovedl k vystoupení v první sezóně v play-off.

Výhody a nevýhody

Profesionálové

 • Kompatibilní s více hracími zařízeními a platformami
 • Milují ho sázkové kanceláře
 • Slibuje velkou konkurenci se štědrými oceněními
 • Skvělé vizuální zpracování. Overwatch pomáhá hráči zlepšit jeho vizuální schopnosti.
 • Zlepšuje zrak a koordinaci rukou. Když se zapojíte do Overwatch, vaše paže budou harmonicky spolupracovat, protože to, co vidíte, zpracováváte a provádíte rukama.
 • Hráči rozvíjejí své schopnosti řešit problémy.
 • Hráči mají tendenci rozvíjet zájem o vědu, inženýrství, matematiku a techniku.
 • Zapojení do Overwatch vám pomůže spojit se s ostatními hráči, kteří přispívají k vašemu společenskému životu.

Nevýhody

 • Hráči riskují rozvoj herních poruch. Přílišné zapojení do sázení eSport je návykové. To může být škodlivé, zvláště v neregulovaném prostředí, kde mohou být děti.
 • Konkurenti na pokročilých úrovních se mohou zapojit do užívání léků zvyšujících výkon, které mají vážné vedlejší účinky.
 • Mohlo by to hráče vystavit vizuálním problémům. Dlouhé hodiny na obrazovce mohou poškodit váš zrak.
 • Tyto nevýhody nejsou jedinečné pro hry Overwatch, ale pocházejí z obecných eSportů nebo hazardních her.

Vše, co potřebujete vědět o sázkových kurzech Overwatch

Jako nový eSports si Overwatch získal mnoho fanoušků a prosadil se na sázkařské scéně. Sázkové aplikace Esport nabídly uživatelům mnoho možností sázení. Zahrnují peněžní hranici, součty a spready. Níže jsou uvedeny podrobnosti o výše uvedených kurzech esportů:

Sázky na peníze

Tato jednoduchá možnost sázení vyžaduje, abyste předpověděli vítěze zápasu. Sázkové kurzy Overwatch v sázce na peněžní linii jsou zobrazeny v amerických kurzech. Jsou ve formě čísel, která mají buď záporné nebo kladné znaménko. Tým se záporným kurzem má vysokou šanci vyhrát hru, zatímco smolař má kladný kurz.

Pomazánky

Jedná se o kurzy, které se zaměřují na body získané ve hře. Výsledek zde není až tak důležitý. Sázka Overwatch má spready pro mapy a každý tým může získat kladný nebo záporný handicap. Kladný handicap znamená, že tým může začít 1,5 nebo 2,5 mapy dopředu, což znamená, že k výhře sázky potřebujete jednu výhru nebo dvě mapy.

Celkový

Tyto sázky pokrývají celkový počet věcí. Webová stránka sázení Overwatch esports nastavuje číslo, které můžete vsadit nad nebo pod. Pokud vsadíte na výsledek více než 3,5 mapy, jakýkoli výsledek nad tento součet je příznivý.

Sázkařské triky a tipy

Poznejte své hrdiny

Overwatch je střílečka, ve které si hráči vybírají hrdiny, které budou hrát. Hrdinové mají jedinečné přednosti a stejně tak i slabé stránky. Abyste v této hře měli dobrý zážitek ze sázení na esporty, věnujte pozornost různým postavám. Se znalostmi se dobře rozhodnete, do kterého týmu vložíte své peníze.

Pochopte různé sázkové stránky

Měli byste navštívit různé sázkové platformy nabízející sázkové kanceláře Overwatch a vyhodnotit jejich služby. S chutí si všimnout kolísání šancí a dostupné trhy. Před podáním sázky najděte nejlepší platformu. Nikdy se také nespokojte s jedinou sázkovou platformou; vždy hledejte změny a aktualizace, abyste našli ty, které vám vyhovují.

Staňte se součástí hry

Můžete být aktivně součástí hry sledováním nebo hraním. Tímto způsobem se naučíte některé základy hry, které vám pomohou při sázení online. Můžete zvážit a zobrazit oblíbené položky ve hře a rozhodnout, který z nich je nejvhodnější.

Pochopte šance

Toto je základní požadavek při sázení eSports. Pochopte, jak fungují kurzy a čísla v Overwatch. Hazardní hry naslepo obvykle vedou ke ztrátám.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim