Nejlepší Hearthstone sázkové stránky 2024

Hearthstone je dobře přijímaný esportový titul vyvinutý a vydávaný společností Blizzard Entertainment. Přestože tato digitální sběratelská karetní hra (CCG) byla vydána teprve v roce 2014, přitáhla pozornost více než 100 milionů sázkařů na esporty po celém světě. Jednou z nejvíce fascinujících vlastností Hearthstone je bezpochyby to, že si své postavy a předměty vypůjčuje z World of Warcraft. Tato masivní multiplayerová online hra na hrdiny (MMORPG), kterou také vydala společnost Blizzard Entertainment před téměř dvěma desetiletími, přichází s designem otevřeného světa.

Umožňuje hráčům zapojit se do nepřeberného množství vzrušujících aktivit, jako je plnění misí a boj s monstry. Jak jeho vývojáři doufali, dosáhl neuvěřitelného komerčního úspěchu a následně položil základy pro vytvoření osmi velkých rozšiřujících balíčků.

Nejlepší Hearthstone sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hearthstone karty

Karty jsou jádrem hry Hearthstone. Obvykle tento esport přichází s těmito čtyřmi typy:

 • Minion karty
 • Karty kouzel
 • Karty hrdinů
 • Karty se zbraněmi

Je pozoruhodné, že každá karta je jedinečná a představuje schopnosti, efekty a postavy, které mohou hráči mít během zápasů. Například karty kouzel spouštějí specifický jednorázový efekt a hráči je mohou použít ke zničení svých protivníků nebo jejich přisluhovačů.

Hra Hearthstone

Přitažlivým aspektem Hearthstone je jednoduchá hratelnost a lze ji hrát na PC i Mac. Uživatelé systému Android/iPhone si také mohou stáhnout mobilní verze tohoto esportu a užít si jeho hraní.

Hearthstone je soutěžní esport pro dva hráče, který přichází se zápasy 1vs1. Každá se může pochlubit dvěma protivníky, kteří se zapojují do bitvy a střídají se v hraní karet. Hráči si mohou volně povolat „miniony“, kteří se mohou zapojit do zápasů jejich jménem, což znamená, že bitva může probíhat mezi počítačem řízeným účastníkem a lidským hráčem nebo dvěma lidskými protivníky.

Ve hře Hearthstone si hráči vyberou „hrdinu“ z tradice Warcraft, který je bude reprezentovat. Některé z dostupných herních režimů jsou:

 • Sólová dobrodružství
 • Aréna
 • Souboje
 • Bojiště
 • Tavern Brawl

Sázení na Hearthstone

Hearthstone byl klasifikován jako jedna z nejlepších esportových her, na které lze vsadit, což objasňuje, proč se k němu mnozí sázkaři pustili. Když si na to někdo chce vsadit, musí hledat renomovanou webovou stránku sázení Hearthstone. Platforma, kterou preferujete, by měla sázejícím této hry poskytovat skvělé kurzy a skvělé bonusy.

Úspěšné sázení na Hearthstone však vyžaduje víc než jen výběr nejlepší esportová sázková stránka. Sázkaři mají také odpovědnost naučit se, jak to funguje nebo co se od nich očekává. Obvykle mohou sázet na jednotlivce, kteří pravděpodobně vyhrají zápasy, a další faktory, jako jsou hráčské role a karty. Kromě toho by se sázející měli seznámit s dostupnými sázkami Hearthstone esport. Tyto zahrnují:

 • Vítěz zápasu
 • Otočte sázky
 • Speciální sázky
 • Sázky za skutečné peníze
 • Handicapové sázky

Sázející musí pochopit, co každá z těchto sázek znamená, než je podá. Například vítěz zápasu je vhodný pro ty, kteří plánují vsadit na hráče, o kterém si myslí, že vyhraje konkrétní zápas. Na druhou stranu speciální sázky jsou specifičtější. Sázející může vsadit na něco jako hráče, který pravděpodobně dokončí určitou aktivitu v zápase jako první, nebo na karty, které hráči použijí v průběhu zápasů.

Proč je Hearthstone populární?

Někteří lidé nechápou, proč je Hearthstone jedním z nejoblíbenějších esportů současnosti. Pravdou je, že existuje mnoho důvodů, proč to vysvětlit. Tyto zahrnují:

Hearthstone internetová komunita

Hearthstone si získal přízeň milionů registrovaných hráčů, kteří u něj tráví hodiny. Většina z nich komunikuje se svými vrstevníky na různých fórech a webech sociálních sítí. Některá z témat, která probírají, zahrnují nadcházející turnaje a tipy, jak si užít tuto digitální karetní hru, která začátečníkům pomůže vydat se na cestu hraní a sázení Hearthstone.

Hraní Hearthstone online

To je něco jiného, co způsobilo, že popularita Hearthstone v průběhu let postupně rostla. Hráči nemusí splňovat žádné složité požadavky, aby si tuto hru užili. Potřebují získat pouze zařízení s doporučenými požadavky na procesor a operační systém. Tyto zahrnují AMD® Athlon™ 64 X2 nebo Intel® Pentium® D a Windows 7, Windows 8, nebo Windows 10.

Hráči Big Hearthstone

Dalším prvkem, který zvýšil popularitu tohoto CCG, je jeho přívětivost pro začátečníky, která otevírá dveře amatérům, aby se proměnili ve velké hráče Hearthstone. Stojí za zmínku, že Blizzard Entertainment vyžaduje, aby všichni hráči prozkoumali "Nové pozice hráčů" před připojením ke správným hodnoceným režimům. To jim umožňuje hrát proti jiným nezkušeným hráčům a během hry získávat balíčky zdarma.

Proč to hráči Hearthstone milují?

Hráči Hearthstone to považují za podmanivé kvůli všem úžasným výhodám, které přináší. Pro začátek, tato hra nabízí neuvěřitelné vizuální prvky, nemluvě o špičkovém zvukovém designu. Díky napínavé hratelnosti hráči neočekávají nic jiného než fantastický čas, kdykoli vstoupí do jejich herny.

Jak hrát Hearthstone

Někteří hráči esportu tíhnou k Hearthstone, protože jeho učení je nenáročné. Jednou ze strategií, které mohou použít k vylepšování svých herních dovedností, je zlepšit jejich pořadí tím, že se zaměří na hru. To jim umožňuje sledovat správné pořadí přisluhovačů a zvyšuje kvalitu jejich zážitků.

Největší hráči a týmy Hearthstone

Jak se dalo očekávat, spoustě nadšenců Hearthstone se tato hra líbí díky vlivu některých z jejích nejplodnějších hráčů, jako jsou:

 • Santo Kenta (sláva)
 • Wataru Ishibashi (posesi)
 • Yashima Nozomi (Alutemu)
 • Thijs Molendijk (Thijs)
 • Jerome Faucher (Monsanto)
 • Brian Eason (bloodyface)
 • Simone Liguori (Leta)
 • Enzo Flock (Warma)

Mnoho sázkařů také sleduje populární Hearthstone týmy, na které lze vsadit je během soutěží. Příklady:

 • Tým Liquid
 • Nova eSports
 • Tým SoloMid
 • Cloud9
 • Fnatic
 • G2 Esports
 • Tajemství týmu
 • Hraní na vesmírné stanici
 • Dallasská říše
 • Soudruh Gaming

Existuje šampionát v Hearthstone?

Ano. Každoročně se zde koná mistrovství světa v Hearthstone a pro celou komunitu této karetní hry je to obrovská nabídka. Osm pozoruhodných hráčů Hearthstone během této soutěže soutěží o předem určený peněžní fond. Pocházejí z Evropy, Asie a Tichomoří, Ameriky a Číny.

První turnaj v Hearthstone se konal v roce 2013, tedy měsíce předtím, než byla tato hra vůbec oficiálně vydána. Blizzard vybral osm význačných hráčů Hearthstone, kteří se této soutěže zúčastnili. Artosis (Daniel Ray Stemkoski), jeden z nejprominentnějších hráčů esportu, vyhrál tuto soutěž a vysloužil si kýžené "Velmistr krbu" titul.

Následovaly další turnaje, přičemž tím posledním bylo mistrovství světa v Hearthstone 2021, které se konalo mezi 18. a 19. prosincem. Zvítězil Japonec Wataru Ishibashi, lidově známý jako „posesi“, a odnesl si neuvěřitelných 200 000 dolarů. Posesi porazil slávu (Sato Kenta) 3-2 během finálového zápasu, ale druhý jmenovaný také obdržel cenu 100 000 $.

Sázení na světový pohár Hearthstone

Nadšenci sázení Hearthstone esport mohou navštívit kanál Hearthstone Esports YouTube a streamovat zápasy Hearthstone World Championship. Zjednoduší proces sázení tím, že je vybaví přesnými podrobnostmi o hráčích a turnaji. Dostupné jazyky jsou:

 • Angličtina
 • japonský
 • Mandarinka
 • španělština (LATAM)
 • korejština
 • portugalština (LATAM)

Chcete-li sledovat zápasy mistrovství světa v Hearthstone a získat různá ocenění, musíte propojit svůj účet Blizzard Battle.net a YouTube. Je vhodné, aby se nejprve naučili pravidla způsobilosti, aby je dodržovali a užili si bezproblémové sledování.

Sázení na Hearthstone u poskytovatelů

Sázení Hearthstone je mnohem uspokojivější, když si sázkař vybere špičkovou aplikaci pro sázení na esporty, která jej poskytuje. Je pozoruhodné, že to není vždy hračka, hlavně pro nové nadšence do sázení na esporty. Na které faktory by si tito sázkaři měli dávat pozor? Podívejte se na některé z nich níže.

Kurzy

Různí poskytovatelé nabízejí různé kurzy pro sázkaře Hearthstone. Sázkaři, kteří si chtějí užít nezapomenutelné sázkové zážitky, si musí vybrat platformy s výhodnými kurzy, protože se promítají do vyšších výplat.

Propagační akce

Bonusy obohacují sázkařské zkušenosti. Ti, kteří sázejí na Hearthstone, by se proto měli spokojit se sázkovými weby esportu, které poskytují lukrativní promo akce, aby mohli vsadit na více zápasů, týmů nebo hráčů.

Platební metody

The nejlepší stránky pro sázení na esport přijímat různé bezpečné platební metody pro usnadnění spolehlivých výběrů a vkladů. Možnosti, které poskytuje, by také měly podporovat mnoho měn, aby bylo vkládání a výběr hotovosti pro sázející Hearthstone po celém světě pohodlnější.

Solidní zákaznický servis

Skvělá sázková platforma Hearthstone upřednostňuje potřeby sázkařů a využívá spolehlivé odborníky zákaznické podpory, kteří jim pomohou je splnit. Tito odborníci by měli být vícejazyční, přátelští, trpěliví a dosažitelní po celý den i noc.

Dnes mezi přední poskytovatele Hearthstone na trhu patří 22Bet, Megapari, Betmaster, Casumo a Betwinner. I když tyto platformy nemají stejné funkce, mají pověst, že nabízejí skvělé zážitky ze sázení na esporty.

Sledujte nejlepší týmy Hearthstone a sázejte přesně

Jak je doporučeno, sázkaři Hearthstone by měli prohledat internet a najít všechny cenné informace o tomto CCG, aby mohli sázet co nejpřesněji. To zahrnuje vysoce postavené týmy této hry, jako jsou následující:

 • Team Liquid: Tento tým Hearthstone byl založen v roce 2000 v Nizozemsku. Dnes se pyšní tím, že je v lize nejlepších esports organizací, s hráči specializovanými na Hearthstone a další hry, jako je League of Legends, Dota 2, Heroes of the Storm, Apex Legends a Valorant.
 • Cloud9: Tento herní tým byl založen v Severní Americe. Přichází s profesionálními hráči známými pro výjimečné dovednosti v Hearthstone a dalších populárních esportech, jako je Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Smite a League of Legends.
 • Soudruh Gaming: Sázející by si také měli dávat pozor na Comrade Gaming, britský herní tým s hráči Hearthstone z různých částí Evropy.
 • Tým SoloMid: Někteří fanoušci esportů znají tento tým pod názvem TSM, který sídlí ve Spojených státech a staví super talentované hráče v Hearthstone a dlouhém seznamu dalších her, včetně Battlegrounds Mobile India, Fortnite, League of Legends, Rainbow Six Siege, Apex Legends a Magic: The Gathering Arena.

Je pozoruhodné, že to nejsou jediné vynikající týmy Hearthstone v okolí. Sázkaři by také měli prozkoumat další, jako jsou Ace Breakers EU, Team Ascension, FlowEsports, Infected Gaming, ROOT Gaming, Meet Your Makers a Team Archon.

Výhody a nevýhody

Níže se podívejte na hlavní výhody a nevýhody Hearthstone.

Profesionálové

 • Vysoká kvalita: Hearthstone je pravděpodobně jednou z nejlepších sběratelských karetních her, které jsou dnes k dispozici. Jeho celkový design je atraktivní, nemluvě o tom, že se jedná o běžnou, leštěnou variantu navrženou tak, aby nabídla maximální zábavu pro hráče i fanoušky.
 • Přístupnost: Nadšenci Hearthstone nemusí za hraní nic platit, protože je zdarma. Pak je tato hra k dispozici na operačních systémech Microsoft Windows a Mac OS X, kromě smartphonů Android, což znamená, že zařízení hráče není konečným určujícím faktorem, zda si Hearthstone užije, nebo ne. Kromě toho jej nabízí nepřeberné množství aplikací pro sázení na esporty, což dává sázkařům mnoho možností, aby zvážili, kdy si na něj chtějí vsadit.
 • Živá komunita: Hearthstone se může pochlubit rozsáhlou, rozmanitou a temperamentní komunitou, ke které se mohou připojit hráči a fanoušci, aby si o ní mohli popovídat a dozvědět se více. Každý je vítán, bez ohledu na úroveň jeho zkušeností nebo znalostí o sběratelských karetních hrách. Většina členů rodiny Hearthstone je přístupná prostřednictvím platforem jako YouTube, Twitch, Facebook, Reddit a Twitter.
 • Jednoduchost: Mnoho hráčů se přiznalo, že je snadné pochopit Hearthstone a jak to funguje. Zatímco někteří z nich jsou začátečníci, kteří právě vstoupili do světa esportů, jiní jsou profesionálové s rozsáhlými znalostmi o těchto hrách, včetně série Warcraft.

Ošidit

 • Hráči se musí vykašlat na pár dolarů, aby otevřeli nejnovější rozšíření Hearthstone.

Pochopení sázkových kurzů Hearthstone

Všichni sázkaři Hearthstone by měli před uzavřením sázek pochopit tento kurz CCG. Obvykle je sázkové kanceláře počítají, ale ne podobným způsobem. To je důvod, proč se ty, které nabízí jeden web, mohou lišit od jiných. Naštěstí fungují stejně jako jakýkoli jiný sport, takže pokud má člověk zkušenosti se sázením na ten druhý, může jim bez námahy porozumět.

Nejoblíbenější kurzy Hearthstone jsou díky své přímočarosti desetinné kurzy. S nimi je pro jednoho docela snadné vypočítat jejich možné výnosy na základě jejich vkladů. Předpokládejme například, že hráč Hearthstone Y má kurz 3,22 a sázkař vsadí s 10 dolary, pokud vyhraje, pravděpodobně obdrží 32,2 dolaru (3,22 x 10).

Většina sázkových kanceláří ve Spojených státech poskytuje kurzy peněžní linie, také označované jako americké kurzy. Ty jsou prezentovány s kladným (+) nebo minusovým (-) znaménkem jako předponami. Zatímco záporné (-) kurzy (oblíbené) označují částku, kterou musíte vsadit, abyste získali 100 $, kladné (+) ukazují částku, kterou lze získat za každých vsazených 100 $, a jsou obvykle přiřazeny smolařům.

Sázkaři mohou také najít bookmakery se zlomkovými kurzy prezentovanými ve zlomkové formě. Jejich čtení je snadné. Pokud jsou například ¼, jsou nepříznivé, protože sázkaři vydělávají 1 dolar za každé 4 dolary, které investují. Horní číslo obvykle představuje výplatu, zatímco spodní označuje výši sázky.

Tipy a triky na sázení na Hearthstone

Nepřipravená návštěva webové stránky sázení Hearthstone se nedoporučuje, protože sázkař může udělat mnoho chybných tahů a ztratit celý svůj bankroll. Jedním z tipů, které by měli mít vždy na paměti, je, že znalosti o této hře jim poskytují pravomoc uzavírat výherní sázky. Proto by sázející měli rozumět všem aspektům Hearthstone, včetně karet, rozšiřujících balíčků, turnajů a tříd.

Hráčům Hearthstone se opět doporučuje, aby byli při sázení na tuto karetní hru selektivní a objektivní. Ve většině případů je sázení na hráče, protože je má rád, špatná strategie. Místo toho by sázkaři měli sázet pouze na zápasy a hráče, kterým alespoň věří. Sázení na každý zápas nebo turnaj za účelem maximalizace výher je také špatný nápad.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim