Nejlepší Mortal Kombat sázkové stránky 2024

Mnoho z populárnějších esportových her pochází z poměrně nedávných franšíz. Série Mortal Kombat je však jiná, protože soutěžní turnaje probíhají od konce 90. let. To znamená, že předchází samotnému konceptu internetového sportovního hazardu. Zatímco pozdější díly Mortal Kombat přinesly pokrok v grafice a hratelnosti, základní prvky zůstaly stejné od vydání první hry v roce 1992.

Hráči ovládají postavu, která musí bojovat proti nepřátelům v zápasech 1v1. Když hráč nebo nepřítel vyčerpají dostatek zdraví, mohou být zabiti závěrečným pohybem.

Nejlepší Mortal Kombat sázkové stránky 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Čím je Mortal Combat výjimečný?

V závislosti na zvolené postavě je k dispozici směs neozbrojených stylů útoku a stylů útoku založených na zbraních. Sázení na esport Mortal Kombat je poměrně jednoduché. Hráč bude obvykle muset předpovědět, který z těchto dvou hráčů získá vítězství. Proto má tento styl sázení široké uplatnění.

V rámci esportů existuje mnoho bojových her, ze kterých si lidé mohou vybrat. Mortal Kombat vydržel po celá desetiletí, protože nabízí jedinečný zážitek jak pro hráče, tak pro diváky. Odehrává se ve fantasy vesmíru plném velmi nezapomenutelných postav.

Scorpion, Sub-Zero a Johnny Cage se stali ikonickými postavami pro fanoušky videoher. Pozdější hry licencovaly další postavy z populární kultury. To znamená, že fanoušci sázení na esporty mohou vsadit na Freddyho Kruegera, Jasona Voorheese, Predátora, Terminátora a Robocopa, abychom jmenovali jen některé.

Série se také stala výraznou díky svým notoricky násilným dokončovacím pohybům. Ty jsou známé jako „Fatality“ a bývají extrémně brutální. I když to může odradit některé skromnější fanoušky sázení na videohry, tyto sekvence jsou uctívány těmi, kdo mají rádi viscerální média. V podstatě poskytuje stejný druh zábavy, jaký jsme viděli v minulosti v gladiátorských arénách. Dělá to však v prostředí digitální fantazie.

Sázení na Mortal Kombat online

Mortal Kombat sázení je mnohem jednodušší než mnoho jiných esportovní hry tam venku, díky omezením zápasů. Postaví proti sobě dva hráče. Pokud chce hráč pouze předpovědět vítěze kola, pak jsou šance docela spravedlivé. Pokud jsou konkurenti vyrovnaní, pak to může dát sázkařům šanci 50/50. Z tohoto důvodu se velká většina sázek Mortal Kombat točí kolem výběru potenciálního šampiona v zápase.

Pokud však lidé chtějí něco složitějšího, existují i jiné možnosti. Místo toho mohli vsadit na délku zápasu nebo počet kol. Postavy obvykle umírají tak, že jejich zdraví je zcela vyčerpáno, nebo si utrpí fatalitu. Sázka Mortal Kombat může být uzavřena s předpovědí, která z nich nastane.

Počet kol v rámci zápasu se může značně lišit. Bude záležet na akcích hráčů. Někdy sázková kancelář nabídne sázku na překročení/podcenění pro celkový počet kol na zápas. Případně by si hráč mohl vsadit na to, kolik kol vyhraje jednotlivá postava. Pokud tomu tak je, pak potřebují znát jejich silné a slabé stránky. Před vložením sázky je také důležité si uvědomit všechny hrany, které může mít druhá postava.

Proč je Mortal Kombat populární?

Není náhodou, že tato série trvala tak dlouho. Od první hry se vývojářům podařilo vytvořit něco, co osloví mnoho různých hráčů. Nabízí známé mechanismy jiných bojových titulů, ale s uspokojivým koncem kola díky funkci Fatality.

Znamená to, že i poražený si může užít viscerální animaci dokončovací postavy. Ovládání je také snadné se naučit a zůstalo konzistentní pro většinu her. Popularita byla posílena multimediálními přírůstky do franšízy, včetně několika hraných filmů.

internetová komunita

Od té doby série existuje už 30 let, dává smysl, že existuje prosperující fandom. Internet spojil zkušené hráče, kteří si pamatují starší díly, a novou generaci posedlou těmi pozdějšími. Pokud jde o eSports, existuje několik populárních fór.

Mohou lidi informovat o novém vývoji turnajů. Tyto stránky jsou také dobrými zdroji, které vám pomohou vybrat potenciálního vítěze. Spousta profesionálních hráčů Mortal Kombat dokonce zveřejňuje online videa se svými nejlepšími výkony v kole. Jejich sledování je skvělý způsob, jak prozkoumat jejich silné a slabé stránky.

Hraní Mortal Kombat online

V minulosti žádná z raných her Mortal Kombat nenabízela online hraní. To se změnilo s více aktuálními verzemi. Když například v roce 2019 vyšel Mortal Kombat 11, bylo doporučeno, aby hráči vždy zůstali připojeni k webu. Některé z miniher byly dostupné pouze přes internet.

Toto sleduje populární trend v odvětví jako celku. Nejnovější generace konzolí poskytují neustálé připojení, takže lze instalovat nové aktualizace. Mimo příběhový režim mohou hráči vyzvat své přátele online prostřednictvím zápasů pro více hráčů. Tento režim obvykle tvoří základ pro eSport turnaje.

Hráči Big Mortal Kombat

V průběhu historie této franšízy organizátoři šampionátu upřednostňovali nejnovější díl pro použití v soutěžích. Toto je aktuálně Mortal Kombat 11 (MK11). Proto hráči potřebují znát nejlepší hráče v tomto konkrétním titulu, pokud chtějí zvýšit své šance na úspěšnou sázku.

Mnoho eSport her obsahuje šampiony z různých prostředí. Nejlepší hráči pro MK 11 jsou však všichni z USA. Jejich herní štítky jsou Wuuuzie, Burninini007, Woolender, Han Rashid a Fadedsal. Je důležité si uvědomit, že úspěch hráče bude často záviset na tom, jakou postavu si vybere.

Světový pohár Mortal Kombat

Nejlepší sázková stránka esportu nabídne trhy pro největší turnaje v rámci komunity Mortal Kombat. Tato série se zaměřuje na fiktivní soutěž, kde shromáždili se všichni největší bojovníci ve vesmíru. Je proto překvapivé poznamenat, že pro esport neexistuje žádná definitivní událost v reálném světě. Důvodů je několik.

Vývojáři pravidelně vydávají nové hry Mortal Kombat. Teoreticky by to nebyl problém. Další franšízy jako např Treska a Bojiště skutečně těžit z aktualizovaných splátek, aby se objevily ve významných zápasech. Kdykoli však vyjde nejnovější hra Mortal Kombat, vytvoří se v komunitě reset. Kromě toho vývojáři přestávají poskytovat důležité aktualizace populárních starších titulů.

Navzdory těmto problémům mohou hráči stále sázet na šampionáty založené na Mortal Kombat. Mají tendenci se zaměřovat na jeden lokalizovaný region. Mezi dobré příklady patří Severoamerická liga a La Liga. InterKontinental Kombat se pokouší spojit více komunit.

Omezuje se však především na Oceánii a Evropu. Jedním z nejširších turnajů je ESL Mortal Kombat X Pro League. Vítěz je často označován jako mistr světa. Navzdory tomu komunitě Mortal Kombat eSports chybí cokoliv, co by se dalo považovat za světový pohár.

Sázení u poskytovatelů esportů

v Japonsko, sázkový trh pro sérii Mortal Kombat je poměrně populární. Hazardní hráči na Západě si však všimnou, že je to mnohem více specializované. Mohou mít potíže s nalezením aplikace nebo stránky pro sázení videoher, která by tyto turnaje zajišťovala.

Mortal Kombat 11 je nejnovějším dílem série. Proto se na něj zaměří většina sázkových kanceláří. Sázkaři budou mít také větší štěstí při hledání trhů během jedné z vysoce profilovaných událostí Mortal Kombat. Pravděpodobnost, že bude mít bookmakera, bude záviset na tom, jakou pozornost si získá ze strany médií obecně.

I když to může být problém najít online sázkové stránky na esport se sázkami Mortal Kombat je třeba si dát pozor na několik věcí. Nejlepší poskytovatelé nabídnou řadu různých možností sázení. Sázky na vítěze kola jsou oblíbené u mnoha lidí. Někteří gambleři však budou chtít něco konkrétnějšího.

Je také dobré vybrat si poskytovatele, který nabízí přístup k živým přenosům zápasů. Minimálně by měly podávat aktuální statistické informace ve formě grafiky. Pokud se sázky Mortal Kombat stanou významnějšími v komunitě esportů, pak by mohlo dojít k nárůstu sázkových webů, které se na něj zaměřují.

Pozoruhodné týmy MK

Pokud jde o sázení na esporty, je to vždy dobrý nápad sledovat nejlepší týmy. Tímto způsobem mohou hráči sázet přesněji. Problém je, že Mortal Kombat je omezený, pokud jde o počet vysoce profilovaných turnajů. Lidé proto mohou mít problém určit, které týmy jsou skvělé. V průběhu let se však několik z nich osvědčilo.

Tyto organizace mají tendenci hrát v zápasech o velké množství různých herních titulů. Je velmi vzácné, aby se skupiny zaměřovaly pouze na sérii Mortal Kombat. Ve skutečnosti z top 10 pouze jeden tým odehrál celkově více než devět turnajů. Následující skupiny jsou často uváděny jako nejsilnější uchazeči:

 • Echo Fox
 • NASR eSports
 • UYU
 • zvířecí pobřeží
 • Panda Global
 • Zlí géniové
 • Ušlechtilý eSport
 • Dark Sided
 • Pittsburgh Knights
 • Circa eSports

Při hledání nejvýkonnějších týmů je moudré sáhnout po těch, které si vedly dobře v jiných hrách bojového žánru. Mortal Kombat totiž vyžaduje stejnou sadu dovedností. Když se proti sobě postaví dvě nejvlivnější skupiny, je těžší určit potenciálního vítěze. Hráč bude muset zvážit, který z nich má výhodu.

Výhody a nevýhody

Profesionálové

 • Toto je ikonická herní série, která má 30 let obsahu, který si můžete užít.
 • S každou novou hrou se grafika a herní mechanismy zlepšují. Hazardní hráči musí pouze vybrat potenciálního vítěze ze dvou soutěžících hráčů. To jim dává velkou šanci na výhru.
 • V posledních letech se do her dostaly i postavy z jiných ikonických prvků popkultury.
 • Toto je ideální druh hry pro lidi, kteří chtějí jednoduchý zážitek ze sázení.
 • Fanoušci viscerální akce si užijí sledování zápasů.
 • Existuje potenciál pro další sázkové kanceláře, které budou v budoucnu nabízet trhy Mortal Kombat.

Nevýhody

 • V současné době neexistuje žádný konkrétní turnaj, který by sloužil jako celosvětové mistrovství.
 • Extrémní povaha násilí by mohla některé hazardní hráče odradit.
 • Mezi jednotlivými díly jsou určité problémy s konzistencí hry. To by mohlo znamenat, že sázkaři mají potíže získat důležitý přehled o tom, co mají hledat u vítěze.
 • Hazardní hráči budou s největší pravděpodobností mít problém najít poskytovatele pro tento trh.
 • Tato franšíza nedosáhla stejné popularity eSportů jako jiné vysoce profilované značky.
 • Aby hazardní hráči získali výhodu v sázce, musí zkoumat silné a slabé stránky desítek postav.

Nejlepší kurzy Mortal Kombat

Důvtipní hráči budou vyhledávat hry, které mají co nejméně potenciálních výherců. Tímto způsobem zvyšují své šance na úspěšnou sázku. Mortal Kombat je mezi sázkaři oblíbený díky tomu, že v každém zápase o výhru soutěží pouze dva lidé. Proto neexistuje žádná střední cesta sázkové kurzy na esport. Budou buď 1:1, nebo 2:1. Pokud je sázka zaměřena na to, kdo vyhraje zápas, může být v případě nerozhodného výsledku dokonce vrácena částka.

Pokud hráči hledají lákavější kurzy s lepšími výplatami, mohou se rozhodnout pro konkrétnější sázku. Například, mohou předpovědět, jak dlouho bude zápas trvat nebo kolik kol konkrétní postava vyhraje.

Tyto sázky jsou však také rizikovější. Bookmakeři budou znát statistiky kolem těchto her. Postavy jako Sub-Zero mají výhody, díky nimž je pravděpodobnější, že vyhrají. Na kurz tedy může mít vliv i postava, kterou si hráč zvolí. Některé sázkové kanceláře také berou v úvahu jejich minulé výkony.

Tipy a triky na sázení Mortal Kombat

Na výběr je několik strategií, každá s jinou úrovní rizika. Někteří sázkaři rádi cíleně sází na smolného hráče. Důvodem je, že zápasy Mortal Kombat jsou 1v1. Proto i smolař pravděpodobně získá případné vítězství. Myšlenka je taková, že když to udělají, pokryje to ztráty z jiných sázek.

Další taktikou je sázet na počet úmrtí v kole na základě průměru na turnaj. To bývá kolem 2,5. Tyto sázky však mají poměrně nízké výplaty. Bez ohledu na povahu sázky Mortal Kombat je vždy moudré vyhledat si statistiky her Mortal Kombat.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
e-sporty
About

Zhang Wei, lépe známý v esports aréně jako „DragonMaster“, si vytvořil výklenek jako myšlenkový vůdce na křižovatce online kasin a esportů. S neomylným instinktem pro trendy v kombinaci s puntičkářskou pozorností k detailu je to jak stratég, tak vizionář v oboru.

Send email
More posts by Zhang Wei