Nejlepší Tekken sázkové stránky 2024

Přestože je Tekken populární hrou, scéna sázení na esporty není tak robustní jako u jiných esportových titulů. Například sázení Tekken není tak populární jako jiné známé esportovní hry jako CSGO, Dota a LOL. V důsledku toho ne všechny sázkové kanceláře nabízejí sázení na zápasy Tekken. Přesto i ta nejlepší esportová sázková stránka nabízí kurzy a sázkové příležitosti na velké turnaje Tekken. Obecně se sázky Tekken berou na zápasy mezi dvěma bojovníky. Zde jsou běžné sázky Tekken na sázkové stránky esportů:

 • Vítěz zápasu: Hráč, který vyhraje zápas 1v1. Pro Tekken je to nejjednodušší sázka. Hráči s nižšími kurzy pravděpodobně zvítězí
 • Vítěz kola: Hráč, který vyhraje kolo
 • Trvání kola: Sázející sází na to, jak dlouho kolo trvá
 • Vítěz turnaje: Vsaďte si na to, který tým nebo hráč vyhraje celý turnaj
 • Celkový počet kol: Sázka na počet kol, včetně pod nebo nad určité číslo.
 • Bojovník celkem: Sázející může vsadit na celkový počet kol, která bojovník vyhraje
 • Handicap: Při sázení s handicapem může hráč odebrat body oblíbenému hráči a převést je na smolného hráče.
 • Lichá nebo Sudá: Tato sázka se týká počtu kol v zápase, která připadají na sudé nebo liché číslo
 • Ostatní: Speciální sázky zahrnují, který hráč zaútočí jako první nebo který hráč zahájí první kombinaci zápasu.
Nejlepší Tekken sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Proč je Tekken populární?

Popularita Tekken je založena na skutečnosti, že je to jedna z prvních her, která získala celosvětovou sledovanost mnoha milionů hráčů. Pomocí nových technologií se vývojáři hry dostali na trh, který touží zúčastnit se pohlcujících her se schopností ovládat různé postavy.

internetová komunita

Díky silné internetové komunitě se Tekken těší celosvětové popularitě. Hru si užívají miliony hráčů. Jako jedna z nejpopulárnějších esportovních her v historii esportu se fanoušci Tekken účastní online komunit a aplikací sociálních médií, aby mohli komunikovat s podobně smýšlejícími hráči. Hráči z každé úrovně dovedností se scházejí, aby diskutovali o herních strategiích. Členové komunity plánují místní turnaje a setkávají se při hraní online. Někteří hráči mluví smack a jiní podporují ostatní hráče. Vzestup online platforem, jako jsou giganti sociálních médií Discord a Twitter, je konkurencí pro herní komunity ze staré školy. Jedna stránka, Tekken Zaibatsu, byla v roce 2021 uzavřena, protože hráči migrovali na populárnější stránky sociálních médií, aby se setkali, plánovali a zahazovali rozhovory.

Hrajte Tekken online

Jak se hraní videoher vyvíjí, způsob distribuce her Tekken se mění s poptávkou trhu. Videoherní soutěže Tekken mají formu organizovaných akcí. Amatérské hraní, které se hraje jednotlivě nebo v týmech, ustoupilo profesionální úrovni. Vývojář aktivně vytváří nové hry za účelem vývoje turnajů k vytvoření online fanouškovské základny.

Proč je hra mezi hráči oblíbená?

Hráči milují Tekken z pěti hlavních důvodů, včetně:

 1. Zajímavé postavy a bojové styly přitahují hráče, kteří chtějí zažít rozmanité herní zážitky
 2. Díky animacím a efektům je hra vzrušující a zajímavá na sledování.
 3. Možnost přizpůsobení hry je pro hráče atraktivní, zejména proto, že některé možnosti přizpůsobení nevyžadují další platby.
 4. Díky snadnému hraní je hra atraktivní pro nováčky, kteří si mohou vybrat možnosti hry a užít si hru pomocí snadno srozumitelné technologie.
 5. Režimy nabízejí intenzivní hru a dostatek bojové rozmanitosti, aby se hráči vraceli pro více.

jak to hrát?

Máte zájem hrát Tekken? Jednoduše si hru stáhněte do osobního počítače. Nainstalujte soubor. Hráči musí mít dostatek místa na pevném disku a RAM. Hra vyžaduje ke svému běhu alespoň 6 GB a RAM 2 GB.

Koná se turnaj Tekken?

Tekken 6 Global Championship je největší turnaj pro Tekken v historii hry v té době. V roce 2010 sponzorovala turnaj společnost Namco Bandai Games, včetně kategorií pro hráče: Xbox 360 a PlayStation 3. Organizátoři vybrali dva vítěze z každé kategorie na tokijském finále. Oficiálně nazvané Japonské kolo, Namco uspořádalo finále na mezinárodním fóru v Tokiu.

V roce 2022 společnost Namco a další organizátoři turnajů přijímají rozsáhlá zdravotní opatření k ochraně turnajových hráčů během pandemie. Mediální herní gigant Twitch spolupracuje s Bandai Namco Entertainment America na pořádání nadcházejících turnajových událostí. V červnu je v Orlandu na Floridě naplánováno turné po mistrovských bojových hrách. Celkový prize pool World Tour je 200 000 $.

Týmy Tekken

Od relativně nových hráčů až po týmy, které již nějakou dobu profesionálně soutěží, konkurenční prostředí Tekken je zralé pro extrémní konkurenci. Zde jsou a pár týmů ke sledování v nadcházejících turnajových sezónách.

Necertifikovaní geekové

Uncertified Geeks (také známý jako TUG) představuje skupinu samozvaných geeků se sídlem v Jižní Africe. Tito intenzivní hráči sledují geekovskou kulturu a pracují na zlepšení herního výkonu, aby zůstali konkurenceschopní. Tým začal, když si jeden přítel všiml, jak dobře hrají jeho vrstevníci, a navrhl, aby se skupina spojila a profesionálně soutěžila. Skupina, která se zrodila z přátelství a lásky ke hraní, tvrdě trénuje, aby dosáhla svého plného potenciálu. TUG soutěží v turnajích Tekken 7, Smash Bros a EA FIFA. Jak se dovednosti týmu zlepšují, směřuje k mezinárodnímu úspěchu na nejvyšší úrovni.

Vision Strikers

Vision Strikers je korejská esportová skupina, která se zabývá bojem na herní scéně. Po náboru tří nejlepších hráčů Tekken tým očekává, že bude soutěžit na nejvyšší úrovni. Vision Strikers si klade za cíl vybudovat v Asii špičkovou esportovní organizaci poté, co koupila tým Rox Gaming, který je legendární svými úspěchy v turnajích Tekken. Tato akvizice jistě přiměje ostatní konkurenty Tekken, aby si Vision Striker všimli na nadcházejících turnajích.

UYU

UYU je esports organizace v Severní Americe, která je konkurenceschopná v Call of Duty poté, co podepsala Skyz, Proto, Mayhem, Nova a Spoof. Při soutěžích v CWL Pro League zaznamenaly různé varianty soupisek úspěch v soutěžích esportů. Byl oznámen plán na franšízu organizace. Soupiska hráčů odešla na vlastní franšízové soupisky. Do roku 2019 UYU oznámila seznam obsahující Wrecks, Infamous, Zyrral, Tisch a Pentagrxm. Tým esportů je jedním z nejlepších turnajů Tekken, kteří vydělávají na turnajích.

Tým Liquid

Každý, kdo je spojen s esporty, to zná Tým Liquid, multiregionální esportová skupina, která se nachází v Nizozemsku. V roce 2000 zakladatelé spustili Team Liquid po vydání StarCraft II. Do roku 2012 tým získal severoamerický tým pro hru Dota 2. V roce 2015 fúze s Team Curse dala dohromady řadu vysoce postavených hráčů. Evropský tým Dota 2 zvítězil v International 2017 a vyhrál dosud největší cenu v historii esportových turnajů. Členové Team Liquid vyhráli tituly LCS a turnaj Intel Grand Slam 2019 za výjimečnou hru CS:GO. Team Liquid je nejlepším držitelem cenového fondu Tekken.

Talon Esports

Talon Esports se nachází v Hong Kongu a soutěží po celé Asii. Tým Tekken skupiny je uveden jako jeden z nejlépe vydělávajících za videohru. Také známý tím, že dobře hraje League of Legends, se týmu také říká PSG Talon díky partnerství s PSG Esports. Pacific Championship Series je známá liga působící v jihovýchodní Asii, na Tchaj-wanu, v Hong Kongu a Macau.

Tajemství týmu

od roku 2014 Tajemství týmu má nadšené fanoušky vynikající hratelností Dota 2. Tým esportů získal ženský tým CS:GO v roce 2016. Také rozšířil svou konkurenceschopnost v herním světě Street Fighter a podepsal top hráčku Super Smash. Do roku 2018 Team Secret získal klíčové členy Team TyRanT, aby získal konkurenční výhodu v Age of Empires. V roce 2018 se tým znovu rozšířil, když podepsal Rainbow Six Siege Team IDK. Team Secret má vysoké umístění v turnajových výdělcích Tekken.

Výhody a nevýhody

Každá postava Tekken má řadu kladů a záporů, o kterých se hráči dozvídají během hraní hry. Některé postavy jsou například trvale uzamčeny jinými postavami a jsou nekonzistentní. Jiné jsou rychlé a zábavné. Hra samotná získává uznání a jednu hlavní výtku.

Profesionálové

 • 3-D animace
 • Kreativní postavy
 • Přizpůsobení
 • Snadné hraní

Nevýhody

 • Časy načítání

Pochopení sázkových kurzů Tekken

V Tekken esports jsou kurzy reprezentativní pro pravděpodobnost, že tým nebo jednotlivec může vyhrát. Pro hráče je zásadní sázet u online sázkových kanceláří se spravedlivými kurzy. Existují tři hlavní typy sázkových kurzů, včetně amerických, zlomkových a desítkových.

Většina sázkových kanceláří nabízí desetinné kurzy. U desetinných kurzů platí, že čím nižší kurz, znamená to, že sázející pravděpodobně vyhraje. Výplata je však obecně nízká. S vyšším kurzem sázkař podstupuje vysoké riziko, ale výplata je spíše pro vítěze. Před uzavřením sázky je nezbytné porozumět tomu, jak vypočítat sázkové kurzy.

Tipy a triky pro sázení na esporty Tekken

Poznejte hru

Pro hráče je důležité pochopit hru Tekken. Aby hráč vyhrál sázku esports, měl by znát pravidla hry. Sledování online výukových programů, čtení průvodců a sledování novinek z oboru zvýší šance na výhru v sázce.

Rozpočet

Každá sázka je riziko. Sázející proto musí určit svůj rozpočet na sázení. Dodržování rozpočtu pomáhá udržovat bezpečné sázkové návyky pro začátečníky i zkušené profesionály. Nastavení rozpočtu je zásadní a chytré chování při hazardních hrách. Plánování, kolik a kdy vsadit, pomáhá hazardnímu hráči činit informovaná a vítězná rozhodnutí.

Vyberte si dobrého bookmakera

Renomované sázkové kanceláře s větší pravděpodobností nabízejí příznivé kurzy a spolehlivé výplaty. Průzkum, abyste se ujistili, že sázková kancelář má řádnou licenci a je důvěryhodná. Ať už sázíte prostřednictvím webové stránky nebo aplikace pro sázení na esporty, přečtení podmínek zajistí, že sázející pochopí, co může očekávat při vkládání finančních prostředků a uzavírání sázek. Pohled na online recenze může dát hazardnímu hráči představu o tom, jak se ostatním spotřebitelům dařilo při hraní hazardních her v konkrétních zařízeních.

Vlastní kontrola

Stejně jako u všech hazardních her je důležité samostatně sledovat rizikové chování při hazardních hrách v esportech, abyste se vyhnuli závislosti při hraní na sázkových stránkách esportů. Návykové chování zahrnuje neschopnost přestat uzavírat sázky, sázet peníze, které si hráč nemůže dovolit prohrát, a zažívat pocity úzkosti a deprese. Pokud zaznamená některý z těchto příznaků, může se člověk rozhodnout, že se sám vyloučí. Licencovaná místa obvykle umožňují hráči dát si pauzu tím, že se rozhodne pozastavit účet na určitou dobu. Místní, národní a mezinárodní agentury, jako je Anonymní hazardní hráči, poskytují poradenství a další služby na pomoc lidem s problémy se závislostí.

Tekken od Namco je jednou z nejstarších a nejznámějších videoher na trhu. Jako jedna z prvních, která obsahuje pokročilé animace a grafiku, hra nadále poskytuje hráčům pohlcující herní zážitek. Hra s řadou kreativních postav uchvátí hráče schopností přizpůsobit si postavy a vybrat si různé režimy hraní.

Turnaje Tekken jako zásadní člen prostředí esportů nadále podporují účast hráčů a nadšení fanoušků s každým novým provedením hry. V novém prostředí sázkových kanceláří sází velké turnaje Tekken proti tomu, kdo bude chtít vyhrávat velké turnaje. Hráči ve velkých e-sportovních týmech se blíží statusu celebrity, protože týmy vyhrávají velké cenové fondy a získávají popularitu.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim