Nejlepší Warcraft sázkové stránky 2024

Hra byla původně vydána v roce 2002 jako „Warcraft 3: Reign of Chaos“ a byla vyvinuta společností Vánice a vydané pro Microsoft Windows jako součást již slavné série videoher Warcraft. Ale až vydání svého rozšiřujícího balíčku, 'The Frozen Throne', o několik let později v roce 2003, se Warcraft 3 stal základní součástí eSports scény.

Stala by se stálou přítomností na řadě různých festivalů eSports, jako je Světový pohár v elektronických sportech, World Cyber Games a World Series of Video Games, abychom zmínili alespoň některé. Populární by byl zejména v Jižní Koreji a Číně. Zatímco jeho popularita v roce 2010 mírně poklesla kvůli představení různých dalších eSport titulů, udržela si silnou sledovanost, která v posledních letech rostla.

Warcraft 3 se odehrává několik let po událostech z Warcraftu II a sleduje příběh pokusu Burning Legion zmocnit se fiktivního světa Azerothu s pomocí armády Nemrtvých v čele s padlým paladinem Arthasem Menethilem. Sleduje Lidskou alianci, Orkskou hordu a Noční elfy, jak spolupracují, aby je zastavili dříve, než zkazí Světový Strom.

Warcraft 3 je strategická hra v reálném čase zasazená do světa plné fantazie. Strategie v reálném čase, neboli RTS, je podžánrem strategické videohry ve kterém mohou všichni hráči hrát současně v "real-time" spíše než v tazích.

Ve strategické hře v reálném čase, jako je Warcraft, každý hráč umisťuje budovy a manévruje s jednotkami pod svou částečnou kontrolou, aby zajistil umístění na mapě a/nebo decimoval zdroje svých protivníků. V tradiční RTS hře je možné stavět další jednotky a budovy, i když je to obvykle omezeno potřebou utrácet nasbírané zdroje.

Abych to shrnul, RTS hra jako Warcraft zahrnuje shromažďování zdrojů, stavbu základny, technologický vývoj ve hře a nepřímé ovládání jednotek.

Nejlepší Warcraft sázkové stránky 2024
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Sázení na Warcraft

Jak hra rostla v popularitě a jak se eSports sázková scéna vyvíjela, bylo nevyhnutelné, že bookmakeři, sázkové kanceláře a sázkové weby wow eSports začaly zahrnovat Warcraft 3 do své sázkové nabídky.

Jakmile se rozhodnete vsadit na Warcraft, budete muset najít správnou sázkovou stránku eSports pro sázku, kterou chcete uzavřít. Sázení eSports je nyní dostupné na stále větším počtu webů s online hazardními hrami, od tradičních sázkových kanceláří až po specializované weby pro sázení na eSporty.

Sázení na videohry se může zdát odlišné od tradičního sportovního sázení, ale jak si na eSporty zvyknete, uvidíte, že sázka na akci eSports je stejná jako sázka na fotbal, basketbal nebo koňské dostihy.

Jak tedy vsadit eSports a jak svou sázku vyhrát? Je to stejné jako uzavřít a vyhrát tradiční sázku. Vyberte si trh sázek eSport, který vás zajímá, a podívejte se na něj kurzy eSports abyste se ujistili, že je to pro vás to pravé.

Velkou výhodou sázení eSports je, že je interaktivnější s komunitami, živými přenosy, statistikami, sociálními médii a dalšími od nejlepších sázkových kanceláří eSports, díky nimž je sázení na videohry tak skvělým zážitkem.

Proč je Warcraft populární?

Warcraft 3 byl obrovský úspěch a během krátké doby od vydání přepracoval online videohry pro více hráčů. Hra prodala miliony kopií, čímž si vytvořila kultovní status a nesmírně loajální fanouškovskou základnu. Když hra vstoupila do konkurenční sféry eSports, zplodila spoustu populárních turnajů a hvězdných hráčů.

S tolika prominentními hrami na trhu s e-sporty byl Warcraft 3 poněkud přehlížen bookmakery, i když profesionální turnajové akce se i nadále konají na různých místech po celém světě téměř každý rok.

Blizzard na druhou stranu ví, jak vzkřísit starou klasiku. Jak popularita Warcraftu 3 upadala, Blizzard se rozhodl vdechnout hře nový život. Warcraft 3: Reforged, vizuálně vylepšená a aktualizovaná verze klasické hry, byla vydána v roce 2020.

Internetová komunita

Hra byla obzvláště populární v Číně, Jižní Koreji, Německu, Švédsku a Japonsku. Miliony lidí po celém světě sledovaly turnaje jako Electronic Sports World Cup, World Cyber Games, World eSports Games, International eSports Festival a World Series of Video Games. A hra se neomezovala jen na profesionální soutěže; měl stovky tisíc uživatelů na různých amatérských konkurenčních arénách, jako je Battle.net.

Hrajte Warcraft online

Hráči ve Warcraftu 3 jsou umístěni na mapě a musí sbírat suroviny, jako je zlato a řezivo, aby mohli rozvíjet svou základnu a budovat dostatečně velkou armádu, aby porazili svého soupeře.

A to je teprve začátek hry. Aby hráč vyhrál hru, musí bránit svou základnu a zároveň zničit nepřátelskou základnu. Mezi mnoha novými funkcemi představila Reign of Chaos dvě nové rasy: Noční elfové a Nemrtví, aby šli po boku původních Orků a lidí, čímž se počet ras zvýšil na čtyři.

Warcraft 3 je jednou z mála her, která obsahuje hrdiny v armádních jednotkách, na rozdíl od her jako Dota, League of Legends nebo Starcraft 2, ve kterých buď ovládáte šampiona, nebo se soustředíte čistě na budování základny. Každá rasa Warcraftu 3 má jedinečného hrdinu, přičemž každý hrdina je klasifikován na základě svých základních statistik – síly, obratnosti a inteligence.

Někteří z nejlepších hrdinů z každé rasy jsou Král hor pro lidi, Orkův náčelník Taurenů, oblíbený Death Knight z Nemrtvých v pozdní hře a Lovec démonů rasy Elfů, která má pravděpodobně nejhorší hrdiny ve hře. .

Velcí hráči Warcraftu

Warcraft 3 byl s největší pravděpodobností první počítačovou hrou v historii, která dala vzniknout legendám eSportu. Na konkurenční gamingové scéně Warcraftu 3 bylo mnoho známých jmen.

Li 'Sky' Xiaofeng

Li Xiaofeng byl mistr čínského Warcraftu 3, který způsobil revoluci ve způsobu, jakým je ve hře zastoupena lidská rasa. V letech 2005 a 2006 vyhrál World Cyber Games v čínském červeném dresu. Tato soutěž byla považována za vrchol mezinárodního hraní Warcraft 3 a Liovo vítězství v ní dva roky po sobě mu vyneslo místo v síni slávy World Cyber Games. .

Yoan 'ToD' Merlo

Yoan Merlo je dalším známým hráčem, který vyhrál World eSports Games, Blizzard Worldwide Invitational a Cyberathlete Professional League. Obdivuhodně si vedl také na World Cyber Games, kde získal stříbrné a bronzové medaile a byl vyhlášen nejlepším hráčem Warcraftu 3 roku 2007.

Wang 'Infi' Xuwen

Při hraní hry byl Wang Xuwen známý tím, že stavěl četné útočné a obranné věže. Vyhrál řadu turnajů, včetně International eSports Festival v roce 2007, KODE5 v Moskvě, World eSports Games v roce 2008, World Cyber Games v roce 2009 a Warcraft 3 Champions League Season XIV s týmem World Elite.

Existuje turnaj nebo liga ve Warcraftu?

Snad největším a nejočekávanějším turnajem ve Warcraftu je ESL Pro Tour, neboli to, co je někdy známé jako DreamHack Open.

Dreamhack začal na začátku 90. let jako malé setkání spolužáků a přátel v suterénu základní školy v Malungu, Švédsko. V roce 1994 byla přemístěna do školní jídelny a stala se v té době jednou z největších regionálních ukázkových technologických a herních akcí. Toto byla také první událost, která byla nazvána DreamHack.

Akce, která se konala v roce 1997 v Arena Kupolen v Borlänge, se stala největší švédskou LAN party a třetí největší party ve Skandinávii té doby. Kromě toho se DreamHack 2001 a následné akce konaly na výstavišti Elmia v Jönköpingu, kde zůstal od té doby.

Dne 15. listopadu 2012, DreamHack oznámil partnerství s Major League Gaming (MLG) a Electronic Sports League (ESL) na podporu růstu a rozvoje severoamerických a evropských eSports scén. Tyto spolupráce zahrnovaly univerzální hodnocení, jednotné struktury soutěže a další funkce.

30. září 2020 ESL oznámila, že se rozhodla sloučit s DreamHack. Tyto dva podniky fungují jako jeden, ale obě značky jsou provozovány nezávisle. ESL Pro Tour 2020 je první profesionální turné Warcraft 3 na světě. ESL ve spolupráci s DreamHack organizuje, sponzoruje a pořádá akci.

Není divu, že nejlepší zemí, která zvítězila v konkurenci na světové scéně, je Jižní Korea. Když Gen.G, kalifornská společnost zabývající se e-sporty, otevřela v roce 2019 Gen.G Elite Esports Academy v Soulu, zašli tak daleko, že prohlásili, že „Jižní Korea je stále považována za mekku eSportu“ a že „toto je tam, kde je většina talentů"

Jižní Korea byla vždy definicí toho, jaká je konkurenční videohra. Online hraní se nakonec v Jižní Koreji rozjelo dříve a rychleji než kdekoli jinde na světě. Když národ na konci 90. let poprvé zavedl vysokorychlostní internet, zaznamenal prudký nárůst počtu 24hodinových herních kaváren známých jako PC bangs.

Tato zajímavá, často podzemní místa se vyvinula v epicentra herní kultury, která nakonec hostila neformální turnaje. Do roku 2000 byly jihokorejské kabelové kanály prvními na světě, které vysílaly online herní soutěže.

Podle nedávného průzkumu ministerstva školství je eSport pátou nejrozšířenější budoucí pracovní pozicí obyvatel Jižní Koreje studenti, za nimiž jsou pouze sportovci, lékaři, učitelé a tvůrci digitálního obsahu. V roce 2022 bude eSports dokonce zařazen do Asijských her.

Špičkoví hráči, jako např League of Legends“ Lee Sang-hyeok, kódové jméno Faker, dosáhl stejné úrovně slávy a bohatství jako K-pop idoly. Miliony lidí si je naladí, aby je sledovali, jak hrají na internetu v reálném čase. Před pandemií se fanoušci tísnili v eSports arénách, které vypadaly jako kříženec mezi rockovým koncertem a pro-wrestlingovým stadionem.

Nejlepší hráč je nepřekvapivě korejského původu. Jang 'Moon' Jae Ho je pětinásobný mistr světa Warcraft 3, bývalý legendární hráč Night Elf ve Warcraftu 3 a hráč Zergů ve Starcraft II. Vyhrál tři televizní národní jihokorejské ligy a také čtyři sezóny světové války MBCGame.

Moon byl často viděn ve Warcraftu 3 využívající strategie, které se staly standardem pro mnoho hráčů Night Elf a byly nazvány „5. rasa“. Zúčastnil se a vyhrál nejvíce televizních her Warcraft 3 ze všech hráčů Warcraftu 3.

Když byl vydán Starcraft II, soutěžil ve velkých akcích pro Starcraft II a Warcraft 3, ale Moon nakonec přešel na Starcraft II na plný úvazek, když se připojil Fnatic v lednu 2012.

Moon se objevuje v dokumentárním filmu „Beyond the Game“ jako jeden z hráčů Warcraftu 3.

Sázení na Warcraft u poskytovatelů

Sázkové weby Warcraft 3 jsou v dnešní době prakticky čtyřlístky, ale existují sázky dostupné online. Nově vydaný Warcraft 3: Reforged, stejně jako oddaná fanouškovská základna pěstovaná po celá desetiletí a úspěch sázek na World of Warcraft a Heroes of the Storm, to vše pomohlo sázkové scéně Warcraft 3.

Existuje mnoho sázkových kanceláří, kde můžete vsadit na Warcraft 3. Při hledání nejlepší online sázkové kanceláře musíte zvážit své potřeby a preference. Na vaše rozhodnutí mohou mít vliv faktory, jako je četnost hraní a typy sázek, které chcete uzavřít. Někteří lidé mohou preferovat online bookmakery s uživatelsky přívětivým rozhraním, zatímco jiní se mohou více zajímat o počet sázek, které mohou za den podat.

Chcete-li sázet, musíte se nejprve zaregistrovat u renomované sázkové kanceláře. Abyste snížili svá rizika, měli byste si nejprve přečíst pravidla sázkové kanceláře pro sázení na Warcraft 3.

Nejlepší Warcraft 3 sázkové stránky jsou následující:

  • 1xSázka
  • Betwinner
  • 10bet
  • Parimatch
  • Betsson

Mějte na paměti, že to, že stránka nabízí eSport, nemusí nutně znamenat, že nabízí sázky na všechny zápasy. Opět, protože některé online sázkové kanceláře pouze namáčejí prsty do vody, pokud jde o videohry, mohou se rozhodnout zaměřit se pouze na velké události, jako jsou mezinárodní poháry, a ignorovat rozpisy menších událostí.

Počítejte s tím, že byste se neměli omezovat pouze na jednu sázkovou kancelář. Pokud jde o sázení na Warcraft 3, ne všechny sázkové kanceláře jsou si rovné. Některé mohou poskytovat pouze několik trhů, zatímco jiné mohou poskytovat širší rozsah.

A co je nejdůležitější, ne všichni esport bookmakeri jsou tak pilní nebo kompetentní při stanovování cen na svých trzích jako ostatní. Než tedy vsadíte, promyslete si všechny své možnosti. Brzy možná zjistíte, že máte dobrý přehled o tom, u kterých sázkových kanceláří se vám nejvíce vyplatí sázet.

Chcete-li plodně vsadit na Warcraft 3, tyto věci jsou nejdůležitější: naučit se hru a podívat se na současnou podobu všech relevantních hráčů a týmů.

Mít tyto věci na paměti poskytuje velkou podporu, protože jsou vzájemně propojené. Je také dobré dávat si pozor na personální přesuny, protože i drobné změny mohou mít velký vliv na celkový výsledek zápasu ve Warcraftu 3.

Věnujte pozornost současným hrám, protože mohou mít vliv na budoucí hry, pokud chcete vydělat více peněz sázením na Warcraft 3.

Sledujte nejlepší týmy Warcraft a sázejte přesně

Někteří předpokládají, že Warcraft 3 byl první hrou, která vytvořila první legendy eSports. Může to být proto, že Warcraft 3 je vysoce eSport 1 versus 1, přičemž pouze některé mapy a turnaje vyžadují 2 versus 2.

ESL Pro Tour 2021 je online turnaj s hráči rozdělenými do tří regionů: Amerika, Asie a Evropa.

Pravidelnou soutěžní cestou bez ohledu na region je přihlásit se do otevřené kvalifikace a poté získat místo v uzavřené kvalifikaci. Pak se zúčastněte uzavřené kvalifikace a dejte Challengeru místo. Nejlepší hráči jsou pozváni na Challenger; nesoutěží v kvalifikacích.

Pokud chcete sledovat nejlepší hráče Warcraftu 3 a umět přesně sázet, zde jsou některé z nejlepších hráčů, které byste měli mít na očích.

Z Ameriky se musíte dívat na Victora 'Hitmana' Lina, původem z Oregonu. Je aktivním skřetím hráčem, v současnosti hraje za DuSt Gaming a Zero Effort. Abdulaziz „CrunCher“ Abed z Oregonu je také aktivním lidským hráčem. V současné době je součástí DuSt Gaming.

Na asijském bojišti ve Warcraftu 3 je Lai „Colorful“ Yongyun profesionálním hráčem čínského nočního elfa. Samozřejmě, Jang "Moon" Jae Ho je legendární korejský hráč Night Elf, v současnosti hraje za DRX. Guo "eer0" Zixiang hrál Orca, když byl v ZDR, ale nyní hraje Undead a je trénován WFZ.

Eom „FoCuS“ Hyo Sub, Park „Lyn“ Joon a Jeon „Soin“ Jin Hwan jsou všichni profesionální hráči korejských orků. Moon "Chaemiko" Chae Young, nezaměňovat s Jang "Moon" Jae Ho, je profesionální korejský hráč Human, který je v současné době v lize s RAPTOR Gaming.

Xu "Fortitude" Yuxing, nazývaný také roztomilou přezdívkou 'Romantic', je profesionální čínský hráč, který se specializuje na lidskou rasu.

Na evropské straně hry je v čele rady proslulý Dmitry "Happy" Kostin, nejlepší hráč Warcraftu 3, jaký kdy pocházel z Ruska, který se zaměřuje na rasu Undead. Andriy "Foggy" Koren pochází z Ukrajiny a specializuje se na rasu Night Elf.

Sergey "HawK" Shcherbakov je další ruský hráč, ale specializuje se na lidskou rasu. Daniel "XlorD" Spenst je profesionální německý hráč Undead, který v současnosti zastupuje mousesports. Další ruský hráč, Ilya „JohnnyCage“ Yashenkov, je aktivním ruským lidským hráčem, který v současnosti hraje za Thunder Ducks.

Výhody a nevýhody

Profesionálové

Warcraft 3: Reforged vylepšuje několik aspektů původní hry, zatímco jádro hry zůstává nezměněno, což je dobrá věc. Reforged z větší části vylepšuje vzhled. Struktury, NPC, monstra a většina jednotek byly oproti původním hrám vylepšeny.

Kampaně pro jednoho hráče v Reforged vás zabaví na hodiny a hodiny, protože obsahují rozsáhlé příběhy vyprávěné z perspektivy různých ras. V Reforged jsou navíc zahrnuty mise z původního Warcraftu 3 a rozšíření The Frozen Throne.

Nevýhody

Odhalení Reforged slibovalo výrazné grafické přepracování, a zatímco Reforged vylepšuje vizuál, tuhé animace přispívají k celkové vizuální lacinosti. Některé textury a mapy jsou podivně rozmazané, takže vypadají v nižším rozlišení, než jsou.

Protože nemůžete vytvářet speciální klávesové zkratky, musíte přejít do svých herních souborů a upravit je v souboru DOC nebo TXT, abyste mohli znovu vytvořit zážitek. Aby toho nebylo málo, uživatelská smlouva pro Reforged byla přepsána tak, aby Blizzard vlastnil všechny vlastní hry. Reforged nenabízí mnoho nového pro veterány a odstraňuje funkce, na které si tito hráči zvykli.

Pochopení Warcraft sázkových kurzů

Dnes, online bookmaker esportů poskytovat sázkařům čtyři různé typy sázek Warcraft 3. Příkladem jsou sázky z trhu sázení na vítěze zápasů, trhu s handicapy, trhu futures nebo trhu přímých vítězů a trhu speciálních nabídek.

Trh vítězů zápasů je nejjednodušším typem sázkového trhu, který lze pochopit. Sázkaři si na konci hry vyberou, který ze dvou týmů vyhraje. Sázení na handicap staví jeden tým (obvykle favorit) do bodové nevýhody (například -0,5, -1 nebo 1,5) a aby vyhrál sázku, musí tým vstřelit o jeden gól více, než je jeho handicap.

Kromě výše zmíněných trhů mohou sázející na Warcraft 3 uzavírat sázky na futures nebo trh s přímými vítězi, kde mohou předvídat vítěze konkrétního turnaje před jeho začátkem, a na speciální trhy. Speciální trhy jsou obzvláště vzrušující, protože zahrnují sázky jako Správné skóre nebo Počet zabití (nad/méně), které bude schopen správně předpovědět pouze skutečný fanoušek Warcraftu 3.

Warcraft Tipy A Triky

Je to nevyhnutelně hazardní hra, jako u všech sázek; avšak sázkaři, kteří vědí o soupeřích a týmech nejvíce, budou mít vždy větší šanci na výhru. Než vsadíte na eSport, mějte na paměti následující tipy na sázení Warcraft 3.

Než vsadíte, měli byste se seznámit se všemi nejlepšími hráči a týmy Warcraftu 3. Podívejte se na výsledky týmů a hráčů, abyste mohli sázet. Pokud tyto dva týmy již dříve bojovaly, dá vám to představu o tom, jak se tento poslední zápas bude vyvíjet. Toto je typ informací, které mnoho sázkařů používá k tomu, aby jim pomohli vybrat nejlepší tým v a různé eSporty a tradiční sporty.

Pokud například jeden z hráčů mezi nimi vyhrál posledních deset her, je nepravděpodobné, že hráč, který prohrál těchto deset her, vyhraje jedenáctý zápas. Před výběrem vítěze v turnaji družstev byste měli prozkoumat hráče v každém týmu. Jak se jednotlivé soupisky skládají? Podívejte se na předchozí výsledky zápasů a soutěží každého hráče, abyste získali lepší představu o tom, který tým je nejsilnější.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda