Váš nejlepší World of Tanks průvodce sázením 2024

World of Tanks (WoT) je nejlépe hodnoceným výtvorem společnosti Wargaming, kyperské videoherní společnosti. Ten oznámil svůj vývoj v roce 2009 s tvrzením, že jeho rozpočet byl větší než u jakéhokoli jiného titulu v tehdejším herním průmyslu. Tato hra byla vydána v srpnu následujícího roku po sérii úspěšných beta testů.

V prosinci 2013 měl World of Tanks více než 70 milionů registrovaných hráčů po celém světě. Je nepopiratelné, že uživatelská základna této hry od té doby enormně vzrostla. Je pozoruhodné, že ne každý hraje WoT, aby se zbavil nudy. K dispozici je také pododdělení eSports, kde mezi sebou zkušení hráči a týmy soutěží o různé cenové fondy.

Váš nejlepší World of Tanks průvodce sázením 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Co očekávat od World of Tanks?

Co očekávat od World of Tanks?

Hraní World of Tanks, ať už pro čirou zábavu nebo soutěž, od hráčů vyžaduje, aby o ní nashromáždili obrovské znalosti. Tento legendární masivně multiplayerová online (MMO) hra se může pochlubit stovkami bojových vozidel z 20. století, včetně dělostřelectva lokomotiv, tanků (lehkých, těžkých a středních) a lovců tanků.

Tyto obrněné automobily jsou z různých částí světa, jako je Británie, Francie, Japonsko, Polsko, Německo, Čína a Spojené státy americké. Navíc jsou všechny přizpůsobitelné a nepřicházejí s podobnými výkony, rolemi nebo silnými stránkami na bojišti. V závislosti na svých cílech se hráč rozhodne, jaké další vybavení jeho vozidlo potřebuje.

Hra Hráči vs. hráči (PvP) je primární herní režim World of Tanks. Každý hráč si proto vybere jedno bojové vozidlo, které použije. Jakmile přistanou na náhodném bojišti, mají na starosti jeho pohyb a střelbu. Mohou také využít funkci hlasového nebo psaného chatu ke komunikaci s ostatními hráči, ať už jsou spojenci nebo jinak, podle jejich potřeby.

Hráči WoT se v této hře mohou zapojit do různých bitev. Hlavní typy jsou následující:

 • Náhodné bitvy
 • Týmové bitvy
 • Bitvy tankových rot
 • Speciální bitvy
 • Týmové tréninkové bitvy
 • Pevnostní bitvy
Co očekávat od World of Tanks?
Sázení na World of Tanks

Sázení na World of Tanks

Bezpočet zkušených sázkařů World of Tanks může potvrdit, že sázení na tuto hru je jen přechod! Jedním z hlavních důvodů je, že to nabízí mnoho esportových sázkových webů, z nichž většina poskytuje příznivé funkce, jako jsou skvělé kurzy na různé turnaje WoT, způsoby vkladu/výběrua vstřícné týmy zákaznické podpory.

Kromě toho je sázení eSport World of Tanks přímočaré, zvláště poté, co sázkař identifikuje bookmakera, jehož aspekty splňují jeho jedinečné požadavky. Měli by udělat toto:

 • Navštivte sekci eSport na sázkařském webu
 • Klikněte na "World of Tanks (WoT)"
 • Vyberte trh
 • Zadejte částku sázky
 • Potvrďte sázku

Příprava na sázení World of Tanks

Ačkoli je sázení na World of Tanks jednoduché, sázkaři by se na něj měli připravit, pokud doufají, že z toho vytěží maximum. Ale jak to mohou udělat? Pro začátek si můžete prozkoumat dostupné populární trhy, jako jsou:

 • Handicapy
 • První krev
 • Vítěz mapy
 • Vítěz zápasu/sázky na peněžní linii
 • Základna zachycena
 • Celkové skóre

Pro sázkaře je také chytré vyhodnotit bezpečnost sázkové webové stránky, když se připravují na zahájení sázkového podniku World of Tanks. Pravdou je, že i když existuje velký počet bezpečných a legitimních sázkařských webů WoT, existuje i několik nezabezpečených. A sázkaři se jim musí za každou cenu vyhýbat.

Sázení na World of Tanks
Proč je WoT populární?

Proč je WoT populární?

World of Tanks se řadí mezi ty nejoblíbenější esport hry dnes na scéně. Důvodem mohou být následující faktory.

internetová komunita

World of Tanks se může pochlubit obrovskou komunitou s více než 160 miliony hráčů po celém světě. Zatímco většina z nich se nikdy osobně nesetkala, tráví spoustu času online diskusí o této hře. Mezi běžná témata, ke kterým se vyjadřují, patří předchozí a nadcházející turnaje, tipy na sázení a hraní a nejzkušenější hráči, na které si dát pozor.

Hrajte World of Tanks online

Jednoduchost a dostupnost WoT jsou další prvky, které mu umožnily získat přízeň mnoha milovníků eSports po celém světě. Tento titul je dostupný na více platformách, včetně Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android, Xbox 360 a macOS.

Hráči Big World of Tanks

Dá se také s jistotou říci, že legendární hráči World of Tanks sehráli obrovskou roli ve zlepšení fanouškovství této hry. Někteří z nich jsou Tyrannosaurus_Riggx a LuNaTic_-Lore, kteří inspirují hráče, aby tuto hru hráli častěji, aby zdokonalili své dovednosti.

Proč hráči milují World of Tanks

Vědět, proč se hráči stále nemohou hry World of Tanks nabažit, je klíčem k pochopení její rostoucí popularity. Ano, tento titul byl původně vydán před více než deseti lety, ale díky pravidelným aktualizacím stále působí svěžím dojmem. Mechanika WoT je také rozmanitá a nabízí působivé vizuální prvky. Většině hráčů se také líbí, že Wargaming při vydávání svých nejnovějších verzí zvažuje jejich příspěvky.

Jak hrát WoT

To by mohl být další důvod vysvětlující slávu World of Tanks. Naučit se hrát tuto hru je procházka. A pokud hráč zvládá své herní triky, je dobré jít! Hráči by například měli dát svým spoluhráčům určitý prostor, aby pomohli k optimálnímu výkonu. Parkování za spojencem se nedoporučuje, protože to minimalizuje zbraně v bitvě. Kromě toho by hráči měli procházet bojovými horkými zónami opatrně.

Největší týmy a hráči World of Tanks

Kromě toho je World of Tanks široce známý, protože sázkaři mají dlouhý seznam týmů a hráčů, o kterých musí přemýšlet, pokud jde o sázení na nejlepší esportová sázková stránka. Mohou dokonce podávat více sázek nebo prozkoumávat různé trhy, pokud jsou zmateni mnoha dostupnými možnostmi. To nepochybně zvyšuje vzrušení většiny hráčů, kteří čekají na výsledky.

Proč je WoT populární?
Lze vsadit na turnaj World of Tanks?

Lze vsadit na turnaj World of Tanks?

Ano. Existují různé šampionáty WoT, které umožňují různým profesionálním týmům esportů soutěžit proti sobě. Tyto akce mohou mít různé podmínky, kterými se řídí aktivity všech zúčastněných stran.

Typicky World of Tanks turnaje přicházejí ve třech formátech – šarvátky, výzvy a klanové turnaje. V závislosti na konkrétní soutěži mohou mít týmy tři až patnáct eSport sportovců. Většina z těchto organizací také přivádí kvalifikované „rezervní“ hráče, kteří nahradí ty, kteří se kvůli problémům, jako jsou vízové komplikace, nemusí dostat na pódium.

Posledním globálním turnajem World of Tanks byl v roce 2022 World of Tanks Championship International, první událost této hry 15VS15. Nejlepší týmy, které se ho zúčastnily, byly z Evropy, Číny, Asie a Tichomoří, Severní Ameriky a Společenství nezávislých států. Výherní fond byl €130,000, dostatečně velký, aby přiměl tyto týmy nabídnout to nejlepší.

Velké finále World of Tanks je jednou z nejprestižnějších událostí mezi hráči WoT. Je to také skvělá příležitost sázet na esporty.

Tyto globální turnaje World of Tanks jsou bezpochyby velkým přínosem, zejména pro ty, kteří jsou v komunitě eSports. Poskytují sportovcům příležitost předvést své šílené dovednosti WoT, vyzvat své soupeře, vybudovat si jméno a optimisticky připravit cestu pro další kariérní postup.

Lze vsadit na turnaj World of Tanks?
Sázení na World of Tanks u poskytovatelů

Sázení na World of Tanks u poskytovatelů

Každý nadšenec World of Tanks na něj může vsadit u některých z nejlepších poskytovatelů eSports současnosti, včetně 22BET, Betwinner a Megapari. Sázkaři by se měli na těchto sázkařských webech zaregistrovat až poté, co potvrdí, že vyhovují jejich různorodým sázkovým potřebám. Jaký je ale nejvhodnější způsob, jak toho dosáhnout? No, hodnocení jejich vlastností je vždy na prvním místě seznamu.

Důstojná sázková kancelář WoT přichází s intuitivní stránkou a umožňuje hráčům sázet na mobilu. Tímto způsobem mohou uzavírat sázky na tento oblíbený eSport na cestách, v práci nebo dokonce při společném jídle se svými přáteli.

Navíc poskytuje rozumné kurzy World of Tanks, které zvyšují šance sázkařů na úspěch bez ohledu na úroveň jejich zkušeností. To je motivuje a umožňuje jim rozvíjet jejich profesionální hráčskou kariéru.

Transparentnost je další klíčovou funkcí, na kterou je třeba dávat pozor u sázkové aplikace eSports poskytující World of Tanks. Měla by nabízet komplexní regulační politiku, aby sázkaři věděli, co mají a nemají využívat všech jejích služeb. Mají také čestné, vícejazyčné odborníky na zákaznický servis, kteří vedou sázkaře a pomáhají jim vytěžit maximum z jejich sázkových podniků WoT.

Sázení na World of Tanks u poskytovatelů
Sledujte nejlepší týmy WoT a sázejte přesně

Sledujte nejlepší týmy WoT a sázejte přesně

Při sázení na tuto hru se vždy hodí znalosti o nejlépe hodnocených týmech World of Tanks. Umožňuje sázkařům identifikovat sázkaře a favority a doufejme si vybrat nejziskovější sázkové trhy.

Toto jsou některé z dnešní nejlepší týmy WoT.

Natus Vincere

NAVI byla založena v roce 2009. Má týmy a eSports sportovce soutěžící nejen ve World of Tanks, ale také ve hrách Dota 2, FIFA, Apex Legends, League of Legends, Paladins, Valorant a Fortnite. Tento tým vyhrál první místo ve Wargaming.net League of World of Tanks v letech 2014 a 2016.

Energie tornáda

Zde je další vysoce hodnocený tým World of Tanks, který v průběhu let odehrál několik zápasů. Zvítězilo ve velkém finále WoT v roce 2017 a domů se vrátilo s neuvěřitelných 150 000 dolarů, které byly rozděleny mezi jeho WoT

tehdy aktivní seznam.

HellRaisers

HellRaisers je také známý svým fenomenálním týmem World of Tanks, který soutěžil s ostatními několik turnajů. Podepsala talentované hráče WoT, jako je Vladislav „Neskwi“ Kanaev, Andrei „lolwo“ Dzenisenka a Vladimir „DYADOR“ Drutskiy.

Další vynikající týmy World of Tanks, které stojí za to nyní sledovat, jsou:

 • Tým Dignitas
 • Virtus. pro
 • Povýšit
 • RoX
 • PENTA Sport
 • Ne tak vážně
 • Jejda – Tvrdý
Sledujte nejlepší týmy WoT a sázejte přesně
Výhody a nevýhody hry World of Tanks

Výhody a nevýhody hry World of Tanks

Sázkaři hrající World of Tanks by měli porozumět jeho výhodám a nedostatkům, aby získali náznak toho, co mohou očekávat. Zde jsou klady následovně.

 • Snadné a cenově dostupné: Hráči WoT nemusí podstupovat speciální školení, aby si tuto hru užili, protože se nejedná o hardcore simulátor. Ještě pohodlnější je, že se kvůli tomu nemusí rozloučit s desetníkem, protože je to hraní zcela zdarma. Díky tomu je vhodný pro amatérské a zdatné hráče s omezeným rozpočtem nebo jinak.

 • Nespočet bojových vozidel: World of Tanks obsahuje mnoho obrněných vozidel, která mohou hráči odemknout a využít během bitvy. Všechny tyto dostupné stroje lze upgradovat, což jim umožňuje experimentovat, identifikovat své silné stránky a nakonec realizovat svůj plný potenciál jako hráčů.

 • Mystery: World of Tanks je záhadou, která má uspokojit potřeby hráčů, kteří milují thrillery. Každá bitva v této hře se odehrává jinak, i když hráči používají podobné stroje přizpůsobené stejným způsobem. To znamená, že se vždy můžete těšit na něco jedinečného, co umocňuje dodané vzrušení.

Nevýhody

 • Jednou z hlavních nevýhod World of Tanks je, že hráči musí platit za prémiové funkce. Proto ti, kteří nemohou, jsou ochuzeni o nejvzrušující zážitky tohoto titulu.
Výhody a nevýhody hry World of Tanks
Pochopení sázkových kurzů World of Tanks

Pochopení sázkových kurzů World of Tanks

Naučit se číst kurzy World of Tanks by mělo být prioritou pro každého sázkaře, který to plánuje vsadit na tento esport pokud se nechtějí připravit na neúspěch.

Různé sázkové stránky obvykle poskytují svým členům kurzy WoT a mohou se lišit od jednoho bookmakera k druhému. Jejich pochopení je snadné, pokud člověk pochopí dnes populární formáty. Tyto zahrnují, ale nejsou omezeny na následující.

 • Desetinný kurz: Mnoho sázkařských webů World of Tanks využívá desetinné kurzy, protože většina sázkařů je může pohodlně číst a používat je k výpočtu svých potenciálních výher. Stačí je znásobit svými příslušnými sázkami.
 • zlomkové kurzy: Zlomkové kurzy WoT jsou mezi sázkovými kancelářemi esportů ve Spojeném království docela běžné. Stejně jako výše uvedené desetinné kurzy jsou také jednoduché. Zatímco horní číslo představuje možné výplaty, spodní ukazuje částku, kterou byste měli vsadit. Například bookmaker může nabídnout kurz 10/1 pro konkrétní tým World of Tanks. To znamená, že sázkaři vyhrají 10 $ za každý 1 $, který vsadí.
 • Americké kurzy: Sázkaři WoT mohou najít americké kurzy na sázkových platformách ve Spojených státech. Ty přicházejí s kladnými nebo zápornými čísly. První udává částku, kterou by mohli získat, kdyby vsadili 100 $. Na druhou stranu druhý ukazuje částku, kterou musí vsadit, pokud doufají, že získají rake 100 $.
Pochopení sázkových kurzů World of Tanks
Tipy a triky na sázení World of Tanks

Tipy a triky na sázení World of Tanks

World of Tanks je oblíbenou možností pro zkušené i začínající sázkaři. Tyto strany mohou využívat různé strategie, aby zajistily, že jejich sázkové podniky přinesou ovoce. Jedním z nich je sledování výkonů jejich oblíbeného týmu nebo hráče. To by mohlo být provedeno analýzou výsledků posledních deseti nebo více soutěží, kterých se účastnil.

Sázkaři mohou také sledovat své oblíbené hráče WoT na platformách jako YouTube a Twitch, aby změřili své dovednosti a rozhodli se, zda je rozumné na ně vsadit. Předpokládejme, že sázkař chce vsadit na turnaje WoT, měl by počkat až do závěrečných fází soutěží – ty kvalifikační jsou nepředvídatelné a je snadné vsadit na týmy World of Tanks nebo hráče, kteří mohou být vyřazeni dříve, než se očekávalo.

Tipy a triky na sázení World of Tanks