Vše, co byste měli vědět o E-sporty : Arbitrážní sázení

Zkušení sázkaři vždy hledají techniky a další způsoby, které mohou využít k tomu, aby pro ně bylo sázení co nejméně rizikové a zaručovalo jim výhru. Jednou z těchto technik je arbitrážní sázení, které se na scéně sázení na esporty stává velmi populární. Fungování arbitrážního sázení na esporty je poměrně jednoduché. Efektivní využití arbitrážního sázení je však trochu složité, zvláště pokud jste začátečník.

Pokud se chcete dostat do esports arbitrážního sázení, pak jste na správném místě. Zde je vše, co potřebujete vědět o arbitrážním sázení esportů.

Vše, co byste měli vědět o E-sporty : Arbitrážní sázení
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Co je arbitrážní sázení na esporty?

Arbitrážní sázení na esporty je jednou z nejlukrativnějších sázkových technik. Zkušení hráči používají arbitráž sázení na esportové události zaručit jejich zisky a zajistit, aby jejich sázka byla stoprocentně bez rizika.

Co je arbitráž

Nejprve si zkusme definovat pojem arbitráž. Arbitráž je, když lidé využívají rozdílů v cenách na různých trzích. Ceny produktů nejsou ve všech částech světa stejné. Na různých trzích, jako jsou asijské nebo australské trhy, existují různé ceny za stejný produkt.

Řekněme například, že konkrétní hotový výrobek má hodnotu 50 USD na čínském trhu a stejný výrobek má hodnotu 200 USD na americkém trhu. Tento rozdíl v cenách lze využít tím, že jej koupíte na levnějším trhu a prodáte na drahém trhu.

Vše o arbitrážním sázení na esporty

Esports arbitrážní sázení je technika, kterou hazardní hráči využívají různé kurzy na různých online sázkových stránkách, aby byl zaručen zisk bez ohledu na výsledek.

Bookmakeři mají obvykle podobné kurzy na esportovní události. Pokud se například populární tým utká se smolařem, všechny sázkové kanceláře budou mít za to, že smolný tým má nízkou šanci na výhru. Někdy se však sázkové kanceláře mezi sebou neshodnou na výsledcích esportovní události, což vytváří příležitost k arbitráži.

Řekněme například, že Bookmaker A považuje tým A za méně pravděpodobné, že vyhraje, a má kurz 2,04 na výhru týmu A. Na druhou stranu Bookmaker B si myslí, že tým B má menší šanci vyhrát ve stejné události a má kurz 2,08 na výhru týmu A.

Pokud vsadíte 100 USD na oba tyto výsledky, máte zaručený výnos přes 200 USD, přičemž částka, kterou získáte nad 200 USD, je váš zisk.

Jak používat arbitrážní sázení Esports?

Chcete-li použít arbitrážní sázení, musíte nejprve najít dva online bookmaker esportů které nesouhlasí s konkrétním výsledkem.

Řekněme například, že mezi týmy A a B probíhá zápas esportů. Bookmaker A má kurz 2,09 pro tým A a 1,90 pro tým B. Na stejnou událost má bookmaker B kurz 1,88 pro tým A a 2,11 pro tým B. Oba bookmakeri se neshodnou na tom, kdo vyhraje.

Jakmile najdete kurzy jako je tento, vyberte výsledek s nejvyšším kurzem od obou bookmakerů a vsaďte na ně. V tomto případě budete sázet na tým A u bookmakera A s kurzem 2,09. Na tým B budete sázet také u Bookie B s kurzem 2,11.

V tomto příkladu je jasné, že pokud vsadíte 100 $ na oba výsledky, dostanete na oplátku 209 nebo 211 $. Takže buď získáte zaručený výnos 9 nebo 11 $.

Možná se ptáte, zda existuje způsob, jak využít arbitrážní sázení na esporty a získat stejný výnos namísto toho, aby jeden byl 9 $ a jeden 11 $. No, existuje způsob, a proto se musíte naučit některé výpočty vysvětlené v dalších částech.

Tipy a triky pro sázení na arbitráž esportů

Než vám vysvětlíme, jaké výpočty musíte použít při arbitrážním sázení, zde je několik tipů, které můžete použít k dosažení lepších výsledků při vyzkoušení arbitrážního sázení na esporty.

 • Vyberte si sázky pouze se dvěma možnými výsledky: Věci se mohou příliš zkomplikovat, pokud se pokusíte použít arbitrážní sázky na sázky s více než dvěma výsledky. Ve většině případů není arbitráž možná s více než dvěma výsledky. Pokud tedy nejste odborník, neměli byste zkoušet arbitrážní sázky na sázky s více než dvěma výsledky.
 • Dvakrát zkontrolujte své výpočty: Při používání arbitrážního sázení budete provádět několik výpočtů. Pokud je některý z těchto výpočtů chybný nebo obsahuje nějakou chybu, arbitráž nemusí fungovat. Můžete také skončit ztrátou hodně peněz. Je dobré vždy dvakrát zkontrolovat všechny své výpočty a ujistit se, že nejsou žádné chyby.
 • Naučte se rychle přepínat Bookamekrs: Bookmakeři neustále aktualizují své kurzy a nikdy nevíte, kdy se objeví příležitost k arbitráži. Měli byste být schopni rychle a efektivně přejít z jedné sázkové kanceláře na druhou.

Výpočet arbitrážního sázení

Při používání arbitrážního sázení na esporty musíte počítat se dvěma hlavními věcmi. První věcí je arbitrážní procento, které určuje, zda jsou kurzy použitelné pro arbitrážní sázení. Další věcí je vsazená částka, což jsou částky, které musíte vsadit na každý výsledek, abyste zaručili podobný zisk.

Výpočet procenta arbitráže

Chcete-li zkontrolovat, zda kurzy umožňují arbitráž, musíte vzít nejvyšší kurzy od obou bookmakerů, vydělit je jednou, sečíst a poté vydělit součet 100. Pokud je odpověď nižší než 100, máte arbitráž. Toto číslo se nazývá arbitrážní procento.

Výpočty pro výše uvedený příklad jsou následující:

(1/2,09 + 1/2,11) x 100 = 95,24.

Arbitrážní výpočet sázky

Částku, kterou potřebujete vsadit, abyste získali podobný výnos, můžete vypočítat tak, že vydělíte kurz 1, vynásobíte ho 100, poté vynásobíte celkovou částkou sázky a poté vynásobíte procentem arbitráže.

Pokud máte ve výše uvedeném příkladu na sázení celkem 200 $, vaše výpočty budou:

 • (((1/2,09) x 100) x 200) / 95,24 = 100,48
 • (((1/2,11) x 100) x 200) / 95,24 = 99,52

Takže musíte vsadit 100,48 $ na výsledek s kurzem 2,09 a 99,52 $ na výsledek s kurzem 2,11. Tímto způsobem získáte garantovaný výnos kolem 10 $.

Esports Arbitrážní sázení krok za krokem

Abychom vám pomohli lépe porozumět tomu, jak můžete sami používat arbitrážní sázení na esports události, zde je podrobný průvodce pro esports arbitrážní sázení.

 • Krok 1: Najděte dvě sázkové kanceláře, které nesouhlasí s výsledkem konkrétní esportové události. Ujistěte se, že pro tuto sázku existují pouze dva výsledky.
 • Krok 2: Vyberte si výsledek s nejvyšším kurzem od obou sázkových kanceláří. Ujistěte se, že to není stejný výsledek, jinak by to znamenalo, že se na tom shodnou obě sázkové kanceláře.
 • Krok 3: Vypočítejte celkové procento arbitráže a ujistěte se, že je nižší než 100. Pokud je vyšší než 100, arbitráž není možná.
 • Krok 4: Rozhodněte se, kolik celkových peněz chcete použít na arbitrážní sázku.
 • Krok 5: Použijte celkovou částku, kterou chcete vsadit, kurz na oba výsledky a vzorec, který jsme uvedli výše, k výpočtu částky, kterou musíte vsadit na každou sázku.
 • Krok 6: Počkejte na uzavření sázky a užijte si své výhry.
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda