Průvodce sázením na esporty: Fantasy sázení pro začátečníky

Fantasy sázení explodovalo na scéně online hazardních her díky své vzrušující a rychlé povaze spolu se skutečností, že sportovní nadšenci, kteří mají vhled do hráčských statistik a sportu obecně, mají vrozený talent, pokud jde o základy týmu. výběr – a to je v podstatě to, o čem fantazie je.

Stručně řečeno, sázení na fantasy sporty lze popsat jako dovednostní online hru, která spočívá v tom, že sázkař vytváří virtuální tým hráčů, kteří sbírají body na základě určitých statistik souvisejících s daným sportem.

Máte chuť to zkusit? Zde je přehled všech základů, jako je hraní fantasy, výběr důvěryhodné sázkové kanceláře, oblíbené sporty, na které můžete sázet, a tipy, triky a strategie, jak zvýšit svůj vítězný potenciál.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Vysvětlení fantasy sportů

Základní vysvětlení sázení na fantasy sporty jsme nabídli již dříve a realita je taková, že je skutečně velmi jednoduchá. Jako dovednostní hra vám dobře poslouží, když budete rozumět sportu, na který sázíte, ale i nováčci to mohou vyzkoušet tím, že se naučí některé z příslušných taktik, přizpůsobí je a improvizují na nuance. hry.

Fantasy sázení pouze vyžaduje, abyste sestavili tým hráčů na základě určitých kritérií výběru. Vaši hráči pak získávají body pro váš virtuální tým na základě jejich výkonu ve skutečných živých hrách, a pokud je váš celkový počet bodů nejvyšší, jste vítězem.

Snadné, že?

S tradiční sportovní sázení, sázkaři sázejí na výsledek sportovních událostí, ale ve fantasy sázkách uzavíráte sázky s jinými sázkaři, kteří také vytvořili fantasy týmy, a vítězem je ten, jehož tým předčí ostatní.

Vzít na vědomí:

Zatímco fantasy sázení je považováno za dovednostní hru, je zde také prvek náhody. Sázejícím – bez ohledu na úroveň jejich odbornosti nebo kompetence – není nikdy zaručena výhra. I s těmi nejlepšími, nejlépe hodnocenými hráči mohou týmy prohrát a prohrají zápas, turnaj, sezónu atd. Dojde k některým zraněním a tyto nešťastné, nepředvídané události negativně ovlivňují vaše šance, ale jsou nedílnou součástí a často zvyšují očekávání a vzrušení ze hry.

Jak hrát sázení na fantasy sporty

Jak již bylo zmíněno, existuje několik způsobů, jak sázet ve fantasy sportech, ale typ sázky, který si vyberete, závisí na sportu a na tom, zda se účastníte ligy po celou sezónu, nebo se rozhodnete pro sázky na denní fantasy sporty.

Pravidla pro vytváření týmů se také liší podle sportu, ale většinou máte k dispozici rozpočet nebo platový strop, abyste si vybrali hráče (každý je s cenovkou) do svého týmu. Body a bodovací systémy se také liší. Například to, jak váš tým získává body ve fotbale, se bude lišit od toho, jak je získává v baseballu nebo fotbalu. Ve fotbale by hráč na pozici širokého přijímače sbíral body na základě svých yardů, touchdownů atd., zatímco fotbalista by se řadil za góly, penalty atd.

Fantasy ligy

Už víte, že fantasy ligy obecně zahrnují hraní proti jinému fantasy týmu. Ve fotbale je vítěz korunován, pokud jeho tým nasbírá nejvíce bodů ze své základní sestavy, takže cílem je vybrat formaci, která přinese nejlepší celkové statistiky, což povede k většímu počtu bodů, a nakonec i vítěze cenového fondu. .

Některé ligy však neudělují 100 % cenového fondu. Místo toho vítězové dostanou určité procento z toho a menší částky budou uděleny těm, kteří se umístili na druhém místě.

Sázející na fantasy sporty si také mohou vybrat, že budou hrát pouze proti jedinému soupeři. Jejich vsazené částky by byly stejné a vítěz (který odejde s vkladem svého soupeře) je určen podle toho, jehož tým získá nejvíce bodů.

Denní fantasy sporty

Denní fantasy sporty rozdělují měsíce trvající celosezónní formát klasických fantasy lig na menší, akčnější kousky, kde si můžete každý den nebo týden vybrat přesně své oblíbené hráče. Není s tím spojeno žádné těžké nasazení, takže nezůstanete, řekněme, u špatného výběru hráčů (po celé měsíce a měsíce), kteří nepřinášejí výsledky ani vám nevyhrávají žádné peníze.

V denních fantasy sportech nejsou zranění a špatné drafty a obchody problémem jako u sezónní verze.

Milovníci sportu a fantazijní sporty se mohou těšit na nepřetržitou zábavu a zábavu při výběru přesné základní sestavy nebo týmu podle vlastního výběru. Existuje také více příležitostí k výhře, protože soutěže neustále probíhají s denním a týdenním sázením.

Platový strop, který do určité míry omezuje váš výběr, je stále platný, ale nemusí nutně bránit vaší kontrole. Pamatujte, že ne vždy platí, že nejdražší hráči jsou nejlepší – to platí zejména pro každodenní fantasy sporty.

Zde jsou kroky, jak začít s fantasy sázením:

1. Najděte si renomovanou sázkovou kancelář. Vyberte důvěryhodnou fantasy stránku nebo sázkovou kancelář (více o tom za chvíli).

2. Zaregistrujte se nebo se přihlaste. Pokud jste nový, vytvořte si účet nebo se jednoduše přihlaste.

3. Vyberte Fantasy Sport. Přejděte na nabídku denních fantasy sportů a vyberte si ten, ve kterém si nejvíce věříte. Měli byste mít dostatečné znalosti o tomto sportu a také přehled o hráčích, týmech a hře.

4. Zvolte typ hry. Vyberte si typ sázení nebo hry (tím se budeme zabývat v další části).

Výběr typu denní fantasy hry a velikosti ligy

Zdarma Roll hry

Zde vám doporučujeme začít svou cestu fantazijního sázení. Riziko neexistuje, protože je hraní zdarma, takže není vyžadován žádný vklad ani sázka a umožňuje vám vyhrát skutečné peníze, abyste zvýšili svůj bankovní zůstatek. Stále máte také možnost vybrat si preferovaný typ hry: Head-to-Head (H2H), Double Up (50/50) nebo Garantovaný cenový fond (GPP).

Head-to-Head a Double Up

Tyto typy her vám nabízejí přibližně 50% šanci, že buď vyhrajete stanovenou částku v hotovosti, nebo doslova zdvojnásobíte své peníze. Ve hrách H2H hrajete proti jedinému soupeři, zatímco hry 50/50 vyžadují, abyste porazili polovinu pole. Výhodou těchto typů je, že nemusíte budovat nejlepší tým, abyste vyhráli – místo toho se podívejte na vytvoření komplexnějšího týmu s bezpečnými možnostmi.

Garantovaný cenový fond

Tyto hry jsou o něco těžší, ale výhodou je, že vstupní poplatky jsou nízké a pokud se vašemu vybranému týmu daří, ceny jsou obvykle vysoké. V turnaji GPP se utkáte se spoustou dalších sázkařů, takže vaše znalosti a znalosti hráčů atd. musí být mimořádně dobré.

Jak vybrat nejlepší stránku pro sázení na fantasy

Fantasy sportovní sázení není klasifikováno jako tradiční hazard, protože je vnímáno spíše jako dovednostní hra než hra o štěstí nebo náhodě. Ale i když je znalost vámi zvoleného fantasy sportu rozhodně důležitá, výsledek není nikdy jasný, protože v podstatě sázíte na skutečnou hru, kterou nemáte pod kontrolou. Pokud nehrajete volnou fantasy hru, vsazení jakéhokoli druhu na výsledky hry znamená, že s tím bude vždy spojeno určité riziko.

Než se vrhneme na to, jak vybrat fantasy web, musíme zdůraznit důležitost praktikování zodpovědného hraní. Než budete hrát fantasy o skutečné peníze, stanovte si realistický rozpočet a nikdy jej nepřekračujte.

Kritéria při výběru stránky eSports nebo sázkové kanceláře

Nejlepší stránka pro online sázení se bude lišit od osoby k osobě v závislosti na konkrétních hrách nebo turnajích a soutěžích, na které chtějí vsadit – pro mnohé jsou dokonce i typy nabízených sázek v úvahu. Zde jsou klíčové vlastnosti dobrých eSports stránek:

Důvěryhodná licence

Ujistěte se, že vaše vybraná sázková kancelář má licenci od renomovaného úřadu pro hazardní hry. Zákonná licence znamená, že stránka je nepřetržitě monitorována a slouží jako záruka, že bookmaker funguje spravedlivě a bezpečně.

platební metody

Přejděte na možnosti platby a ujistěte se, že jste si vybrali způsoby vkladu a výběru jsou podporovány.

Hra zdarma

To je důležité zejména pro nové sázkaře. Hraní bezplatných fantasy sportů je stejně vzrušující, ale je to bez rizika a skvělý způsob, jak hru pořádně pochopit, než do ní vsadíte skutečné peníze.

Promo akce a bonusy

Mnoho sázkových stránek eSports nabízí novým zákazníkům propagační akce a bonusy aby jejich bankroll začal. Peněžní bonus znamená, že sázkaři se musí starat pouze o to, aby provedli svůj první vklad v pozdější fázi.

Zákaznická podpora

V případě, že se něco pokazí, je nezbytné mít call centrum, linku pomoci nebo přítomnost na sociálních sítích, které poskytují služby sázkařům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Uživatelská zkušenost

Sázková kancelář, kterou si vyberete pro fantasy sporty, by měla mít fantastické uživatelské rozhraní a měla by používat pouze ten nejlepší software od předních poskytovatelů v oboru.

Oblíbené fantasy sporty, na které můžete vsadit

Fotbal

Americký fotbal (a NFL zvláště) dominuje fantasy v USA. Renomovaná virtuální liga se může pochlubit fanouškovskou základnou více než 35 milionů lidí, což odpovídá zhruba 78 % fantasy hráčů v zemi.

Fotbal

Fotbal je přední fantasy sport ve Spojeném království s přibližně 8 miliony aktivních hráčů fantasy. Fanouškovská základna neustále stoupá díky celosvětové popularitě tohoto sportu. Premier League – největší fotbalová liga na světě – vlastní svou oficiální fantasy hru, Fantasy Premier League (FPL).

Kriket

v Indii fantasy kriket patří mezi vrcholy s ohromující sledovaností více než 100 milionů hráčů. IPL a Twenty20 Cricket Championship jsou primárními virtuálními zaměřeními a odborníci se domnívají, že v příštím desetiletí vyskočí na přibližně 400 milionů.

Basketball

Basketbal je na vrcholu žebříčku denních fantasy sportů. Basketbaloví fanatici se akce nemohou nabažit, takže je logické, že její přítomnost v eSports je také obrovská. USA mají v současnosti nejaktivnější uživatele a střety mezi různými týmy v NBA jsou hlavním cílem fantazie.

Tipy a triky pro úspěšné sázení na fantasy

Sázení za skutečné peníze? Dopřejte si náskok ve fantasy sportovní aréně s těmito vítěznými strategiemi:

Mějte přehled o hráčích

Měli byste mít opravdu dobrý přehled o vrcholech a pádech každého hráče a jediný způsob, jak si tyto statistiky udržet, je sledovat živé hry. Pochopení typického výkonu hráče vám pomůže předvídat jeho schopnosti v budoucích hrách.

Poznejte sport

To jde ruku v ruce se znalostí výkonu každého hráče. Chcete-li vyniknout a co nejlépe využít fantasy příležitostí, musíte být fanouškem tohoto sportu nebo této hře dobře rozumět.

Mějte strategii

Mít strategii sázení je o porozumění výkonu hráčů a vynikajícím pochopení tohoto sportu jako celku. Špatná strategie bez přemýšlení může zničit vaši fantasy sezónu ještě předtím, než vůbec začne. Draftování nejlepších hráčů neznamená, že všichni musí být na vrcholu žebříčku. Všechno je to o rovnováze – a vždy byste měli zvážit, jak ušetřit část svého rozpočtu (platový strop, o kterém jsme mluvili dříve) na obchody v polovině sezóny atd.

Začněte s méně drahými ligami

Zavolali jsme nejoblíbenější ligové sporty, na které lze vsadit ve fantasy, ale pamatujte, že ty jsou také dražší na hraní. Pokud jste nováčkem v sázení na fantasy sporty, začněte s levnějšími ligami, abyste ušetřili nějaké peníze (dokud nebudete připraveni zvýšit své sázky) a abyste se lépe seznámili s tím, jak věci fungují.

Vždy se bavte

Jistě, trocha soutěživosti je skvělá, ale na konci dne má být účast (a dokonce i sledování) jakéhokoli sportu, skutečného nebo virtuálního, zábavou. Poznejte také své limity a provozujte zodpovědné hraní.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Faq

Vše, co potřebujete vědět o kasinech

Co je to fantasy sázení?

Fantasy sázení je dovednostní online hra, kde sázkař vytváří virtuální tým hráčů, kteří shromažďují body na základě určitých statistik relevantních pro daný sport.

Na který fantasy sport je nejsnazší sázet?

Nejjednodušší fantasy sport, na který se dá vsadit, je ten, který znáte nejlépe, protože se budete moci lépe rozhodovat a vaše strategie úspěchu bude motivována tím, že hře rozumíte.

Můžete hrát fantasy sportovní sázení zdarma?

Ano, můžete hrát fantasy sportovní sázení zdarma na mnoha uznávaných a důvěryhodných sázkařských stránkách eSports. Hra zdarma snižuje riziko ztráty peněz a také vám poskytuje příležitost se s hrou blíže seznámit.

Je fantasy sázení formou hazardu?

Sázení na fantasy sporty není právně považováno za tradiční hazardní hry, protože jsou považovány za dovednostní hry. Sázkaři však sází skutečné peníze, takže je to trochu šedá zóna.