Sázkové kurzy

S tím, jak se esportovní hry stávají populárními, musí hráči rozumět tomu, jak sázet na různé týmy. Úspěšné sázení by však bylo možné pouze tehdy, pokud znají nějaké tipy na sázení na esporty. Jedním z nejdůležitějších tipů je pochopení toho, jak fungují sázkové kurzy na esporty.

Sázkové kurzy na esporty pomáhají lepším určit události, u kterých je vysoká pravděpodobnost, že nastanou. Zde máte po odehrání dvě hry se dvěma možnými událostmi. Jde o to, že jeden tým vyhraje, zatímco druhý prohraje. Zatímco oba týmy mohou zápas vyhrát, je tu jeden, který má větší šanci na výhru. Esports bookmakeři používají k výpočtu kurzů různé faktory, jako je historie týmů, forma, dostupné postavy, mimo jiné.

Ujistěte se však, že si projdete několik tipů na sázky na esporty, abyste se naučili, jak používat kurzy k podávání úspěšných sázek. Pokud je to možné, navštivte jiné sázkové stránky esportů, abyste viděli kurzy, které dali týmům, o které máte zájem vsadit.

Řádkové nakupování vám pomůže zjistit, co o hře předpovídají jiní bookmakeri, a tyto informace můžete použít k podávání úspěšných sázek. Můžete také hledat v obchodě sázkové stránky esportů který vám nabídne nejlepší výplaty, pokud vyhrajete. Pojďme nyní zjistit, jak fungují sázkové kurzy na esporty.

Vysvětlení sázkových kurzů EsportsTypy kurzů eSportsJak číst kurzy eSportsJak fungují různé kurzy eSportů
Vysvětlení sázkových kurzů Esports

Vysvětlení sázkových kurzů Esports

Jak fungují sázkové kurzy eSports?

Při sázení na esportovní hry vám může pomoc s užitečnými informacemi podívat se na kurzy. Sázkové kurzy závisí na pravděpodobnosti, která určí, který tým pravděpodobně vyhraje. Pokud je kurz ve prospěch výsledku konkrétního týmu, tým má vysokou pravděpodobnost výhry. Na druhou stranu, pokud šance na výsledek týmu nepřejí, má tým nízkou pravděpodobnost výhry.

Můžeme například použít čísla k určení pravděpodobnosti výhry týmu. Řekněme, že máte dva týmy, A a B, kde tým A má kurz 1/2 a tým B má kurz 2/1. Při sázení budete vědět, že tým A má vyšší pravděpodobnost výhry než tým B. Tým A má 66,7% pravděpodobnost výhry, zatímco tým B má 33,3% pravděpodobnost výhry. Částka, kterou vyhrajete, když vsadíte na výhru daného týmu, však bude značně ovlivněna kurzem.

Bookmakeři využívají sázkařů, kteří se příliš nezajímají o to, jak kurzy pomáhají při určování pravděpodobnosti. Váš oblíbený tým by mohl být smolař, takže sázení na jejich výhru by bylo pro bookmakery výhodou. Je pravděpodobné, že váš tým má vysokou šanci prohrát než vyhrát. Dále probereme, jak číst a porozumět kurzům, abyste mohli sázet moudře.

Vysvětlení sázkových kurzů Esports
Typy kurzů eSports

Typy kurzů eSports

Když se připojíte k sázkovým webům eSports, pravděpodobně se setkáte s kurzy zobrazenými v různých formátech. Tyto formáty určí region a popularita kurzů. Například většina sázkových kanceláří zobrazí své kurzy ve třech různých formátech. Tyto tři formáty jsou:

  • Desetinný kurz
  • zlomkové šance
  • americké kurzy

Většina bookmakerů preferuje použití desetinný kurz protože sázkaři je považují ve většině částí světa za snadno srozumitelné. Sázkové stránky ve Spojeném království a USA však nepoužívají desetinné kurzy. Pokud jste z jiného regionu a navštívíte USA nebo Spojené království, budete se muset seznámit s jejich sázkovými kurzy, abyste mohli uzavírat sázky.

Zlomkový kurz vytvořit nejstarší způsob zobrazování kurzů. Zlomkové kurzy byly používány v dostihových hazardních hrách a zůstávají populární ve Spojeném království a Irsku. Při použití zlomkových kurzů pro sázení v esportovních hrách budou mít oba týmy různé zlomky představující pravděpodobnost výhry. Musíte si dobře spočítat, abyste poznali svůj oblíbený tým a vyhráli, pokud na něj vsadíte.

Americké šance existuje v Amerika, ale někdy je můžete najít používané v Kanadě. Americké kurzy mohou být matoucí, zvláště pokud pocházíte z jiných regionů. Jakmile však pochopíte, jak fungují, možná vás překvapí, že se používají nejsnáze.

Pojďme nyní zjistit, jak číst a rozumět třem formátům sázení eSports. Naučíte se také používat kurzy k určení oblíbených týmů a výši výhry po sázení.

Typy kurzů eSports
Jak číst kurzy eSports

Jak číst kurzy eSports

Desetinný kurz

Při použití desetinných kurzů pro sázení byste měli vynásobit částku, kterou vsadíte (sázku), kurzem. Řekněme tvůj oblíbený tým A má kurz zobrazený jako 2,1. Když vsadíte na tým A, že vyhraje s vkladem 10 $, vaše celková výplata bude 21 $.

Pravděpodobnost výhry si můžete vypočítat tak, že vypočítáte procento obou týmů. K procentuálnímu podílu můžete dospět tak, že jedničku vydělíte pravděpodobností týmu, který se vynásobí 100. Pro tým A je vítězné procento (12,1) x 100=47,6 %.

Zlomkový kurz

Pokud má váš oblíbený tým 1/2 kurz a uzavřete sázku s 10 $ na výhru týmu, vaše celková výplata bude (2÷1) x 10 $= 20 $. Chcete-li zjistit procento výher svého oblíbeného týmu, vezmete čitatel a vydělíte celkovým počtem čitatelů a jmenovatelů a vynásobíte výsledky 100. Například procento výher vašeho oblíbeného týmu je (1÷3) x 100=33,3 %

americké kurzy

Americké kurzy přicházejí s kladnými nebo zápornými lichými čísly. Například váš tým může mít kurz +200. To znamená, že pokud vsadíte 100 $, dostanete výplatu 200 $, jakmile tým vyhraje. S nepříznivými kurzy znamenají zobrazená čísla částku, kterou byste vsadili, abyste vyhráli 100 $. Pokud měl váš tým například kurz -200, vsazená částka bude 200 USD na výhru 100 USD.

Jak číst kurzy eSports
Jak fungují různé kurzy eSportů

Jak fungují různé kurzy eSportů

Když se učíte, jak sázet na esporty, musíte pochopit, jak fungují kurzy eSportů. Pojďme analyzovat různé hry, abychom zjistili, jak fungují jejich šance.

MOBA

Hry MOBA (Multiple Online Battle Arena) mají tři významné zobrazení pravděpodobnosti. Kurzy se mohou objevit na sázkařských stránkách v desítkovém, zlomkovém nebo americkém formátu. Ujistěte se pochopit turnaj a účastníci před umístěním sázek.

Různé formáty používané k zobrazení kurzů ovlivní způsob, jakým sázíte. Pokud používáte americkou verzi, musíte pochopit rozdíl mezi dvěma kurzy, které se zobrazují s kladným a záporným znaménkem. K určení pravděpodobnosti výhry vašeho týmu můžete použít tři formáty.

Battle Royale

Při sázení na Battle Royale byste měli vyvinout strategii, která vám pomůže vyhrát. Považujete tým nebo hráče, který má za sebou několik výher v několika hrách. Dostupné kurzy vám pomohou zjistit, který tým nebo hráč má vyšší procento výher. Zde najdete kurzy zobrazené ve třech formátech – desítkové, zlomkové a americké.

Battle Royale hry jsou CoD: Warzone a PUBG.

Pokud ve Spojeném království sázíte na Battle Royale, vaše kurzy se zobrazí ve zlomkových formátech. Pokud například sázíte na a Call of Duty: Warzone hra, dva hrající týmy budou mít kurzy zobrazeny ve zlomkových formátech. V závislosti na vaší oblasti se vám také mohou zobrazit kurzy v desítkovém nebo americkém formátu.

FPS

Hry First-Person Shooter (FPS) mají kurzy zobrazené ve třech formátech. Při sázení na hry FPS zvažte hledání her s nejlepšími kurzy a vysokým procentem výher. Můžete vsadit na FPS hry jako Battlefield, Call of Duty: Warzone, Team Fortress 2, Udatný, mezi několika dalšími.

Sportovní hry

Při sázení na sportovní hry eSports je nejoblíbenější hrou eSports FIFA. Dobrá věc je, že pokud jste nadšenci do FIFA, užijete si sázení na eFIFA, protože liché zobrazení je podobné tomu u skutečného fotbalu. Při sázení hledejte týmy s konkurenčními kvalitami.

Zjistíte, že kurzy se budou zobrazovat ve třech formátech v závislosti na vaší oblasti. Pokud chcete vědět, který tým má větší šanci na výhru, lichý displej vás dobře navede. Můžete si také spočítat, jakou částku vyhrajete po vsazení pro daný tým.

RTS

Real-Time Strategy (RTS) zahrnuje několik her, včetně Age of Empires II nebo Starcraft II. Zobrazení kurzů závisí na hrách a regionech, kde k nim mají sázející přístup.

Sázející mohou najít kurzy zobrazené v desítkovém, zlomkovém nebo americkém formátu. Člověk by se měl velmi zajímat o kurzy, protože mohou znát týmy nebo hráče s vysokou pravděpodobností výhry. Kurzy také pomohou hráčům určit jejich výplaty v případě, že jejich favorit vyhraje.

Jak fungují různé kurzy eSportů

Nejnovější zprávy

Průvodce sázením eSports FIFA eWorld Cup 2022
2022-04-28

Průvodce sázením eSports FIFA eWorld Cup 2022

Jednou z velmi očekávaných událostí eSports tohoto roku je FIFA eWorld Cup 2022, nejprestižnější turnaj na scéně FIFA eSports. Ano, existuje mnoho dalších turnajů FIFA, na které lze vsadit, ale nepřitahují vliv, který přichází s eWorld Cupem FIFA. V tomto článku mohou sázkaři zjistit vše, co je třeba vědět o tomto nadcházejícím turnaji.