Vše o FIFA Betting Odds

Pokud už nějakou dobu hrajete videohry nebo jste obeznámeni se sportovními simulačními videohrami, pravděpodobně víte, co je FIFA. FIFA je pravděpodobně nejpopulárnější sportovní simulační hrou, kterou pravidelně hrají stovky tisíc hráčů.

Kvůli masivní popularitě videohry FIFA začalo nyní mnoho online sázkových kanceláří nabízet sázkové trhy na události esportů FIFA. Pokud se chcete dostat do sázení FIFA, pak máte štěstí. Zde je náš kompletní průvodce jedním z nejdůležitějších sázkových termínů pro sázení FIFA, sázkovými kurzy FIFA.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše, co potřebujete vědět o sázkových kurzech FIFA

Kdy začínáš vstup do sázení FIFA, jedna z prvních věcí, kterou byste se měli naučit, je, jak číst sázkové kurzy FIFA. I když existuje spousta dalších sázkových termínů, které byste také měli znát, začínající sázkaři se musí dozvědět více o sázkových kurzech FIFA než cokoli jiného.

Pokud jste začínající sázkař s dobrými znalostmi o kurzech FIFA, vaše šance na úspěch budou mnohem vyšší. Nicméně, i když víte vše o jiných sázkových podmínkách, ale nevíte nic o sázkových kurzech FIFA, v sázení se vám nebude dařit.

Jde o to, že sázení je trochu složitější, než si myslíte. Když uzavřete prvních pár sázek na FIFA webové stránky pro sázení esport, zjistíte, že na oplátku nedostáváte stejné procento ze své sázkové částky. Můžete získat 20 USD za vsazení 100 USD na jednu sázku a můžete získat 35 USD na jinou sázku.

Získávání různé výše výnosů z různých sázek je pro začátečníky jedním z nejvíce matoucích aspektů sázení. Přesně to však vysvětlují sázkové kurzy FIFA. Kurzy FIFA vám také prozradí další důležitou informaci, která je vysvětlena v další části.

Vysvětlení sázkových kurzů FIFA Esports

Když se naučíte číst kurzy FIFA esports, můžete získat dvě nejdůležitější informace o sázce. Tyto dvě informace zahrnují přesnou výši výnosu, který získáte za sázení určité částky, a pravděpodobnost, že k výsledku, na který sázíte, skutečně dojde.

Proč jsou důležité? Jsou to dva prvky, které vám pomohou rozhodnout, zda sázení na konkrétní výsledek pro vás stojí za riziko. Řekněme, že zápas pro a turnaj FIFA probíhá právě teď a vy se rozhodujete, zda se vyplatí vsadit na hráče A, že zápas vyhraje, či nikoli.

Plánujete vsadit 100 $, a když se podíváte na kurzy, uvědomíte si, že za výhru v sázce dostanete kolem 80 $, což přináší celkový výnos 180 $.

Když porovnáváte pravděpodobnost, že hráč A vyhraje zápas s hráčem B, uvědomíte si také, že šance na výhru hráče A jsou poměrně vysoké ve srovnání s hráčem B. Se všemi těmito informacemi se rozhodnete, že sázka na hráče A vyhraje zápas. stojí za to riziko pro vás.

Typy sázkových kurzů FIFA

Nyní víte, že kurzy FIFA vám řeknou výši výnosu, který získáte, a pravděpodobnost, že výsledek, na který sázíte, skutečně nastane. Tyto informace však nemůžete ze sázkových kurzů získat, aniž byste se naučili sázkové kurzy číst.

Metoda čtení sázek se trochu liší v závislosti na formátu lichosti použitém k vyjádření kursu. Existují tři hlavní typy formátů používaných pro sázkové kurzy FIFA.

Desetinný kurz

První a asi nejvíc běžný typ sázkových kurzů používané pro sázení FIFA jsou desetinné kurzy. Desetinný formát používá číslo s desetinným místem, které představuje přesný násobek sázkové částky, kterou na oplátku získáte.

Pokud sázíte 200 $ s kurzem 3,3, vynásobte 200 3,3 a dostanete výnos, který je v tomto případě 660 $. Protože na oplátku získáváte více než dvojnásobek sázkové částky, kurz 3,3 vám také říká, že výsledek není tak pravděpodobný.

Zlomkové kurzy

Dalším nejběžnějším typem sázkových kurzů FIFA jsou zlomkové kurzy. Ve zlomkových kurzech jsou všechny kurzy vyjádřeny zlomkem jako 5/2 nebo 3/2, kde druhé číslo představuje částku, kterou sázíte, a první číslo představuje částku, kterou získáte na oplátku.

S kurzem 3/2 získáte výnos 3 $ za sázku 2 $, nebo pokud vsadíte 100 $, dostanete na oplátku 150 $. Protože tento výnos nepřesahuje dvojnásobek sázkové částky, šance, že k tomuto výsledku dojde, jsou velmi vysoké.

Americké kurzy

Existuje malá možnost, že narazíte na platformy, které vyjadřují sázkové kurzy v americkém formátu. V tomto typu formátu jsou kurzy vyjádřeny pomocí čísla buď s kladným nebo záporným znaménkem.

Pokud vsadíte na výsledek s kurzem -180, budete muset vsadit 180 USD na výhru 100 USD nebo 90 USD na výhru 50 USD. Na druhou stranu, pokud vsadíte na výsledek s kurzem +180, dostanete 180 USD za sázku 100 USD nebo 90 USD za sázku 50 USD.

Kde najít nejlepší kurzy FIFA Esports

Na kurzech sázek FIFA je to, že každá stránka má jiné kurzy na stejný výsledek. I když se na určité úrovni shodují, existují drobné rozdíly. Pokud například uvažujete o sázení 200 USD, můžete získat návratnost 300 USD na jednom webu a na jiné platformě můžete získat 330 USD se stejným výsledkem.

I když rozdíl není tak velký, není třeba jít na nižší výnos. Některé platformy mají špatné kurzy, které vám při stejném výsledku mohou přinést výnosy až 250 USD.

Z tohoto důvodu byste měli vždy vybírat platformy s nejlepšími kurzy FIFA. Chcete-li najít nejlepší kurzy FIFA, můžete se podívat na několik stránek a porovnat kurzy, které nabízejí, a poté vybrat ten s nejlepšími kurzy. Jednodušší metodou je však odhlášení esportranker.com, platforma, která kontroluje sázkové stránky podle několika metrik, včetně sázkových kurzů.

Nejlepší živé sázkové kurzy FIFA

Představte si, že sledujete zápas esportů pro FIFA živě a sázíte na tento zápas, zatímco sledujete průběh zápasu. Ve skutečnosti to můžete udělat pomocí typu sázení tzv live sázení.

Jak zápas postupuje, pravděpodobnost konkrétních výsledků se mění zhruba každou minutu. Z tohoto důvodu se sázkové kurzy pro live sázení neustále aktualizují, které se nazývají live sázky kurzy. V tomto případě se nazývají živé sázkové kurzy FIFA.

Výhodou pozorného sledování živých sázkových kurzů FIFA je, že existuje možnost, že narazíte na kurzy, které nabízejí slušný výnos s velmi nízkým rizikem.

Chcete-li tyto příležitosti identifikovat, musíte mít značné množství zkušeností na scéně esportů FIFA, abyste věděli, jak zápasy FIFA probíhají. Nicméně, i když nejste tak zkušení, měli byste se podívat na live sázkové kurzy, protože můžete najít příležitosti s nízkým rizikem.

Sázejte na FIFA se skutečnými penězi

Nic není tak vzrušující než sázení se skutečnými penězi. Když jsou vaše peníze na hraně, vzrušení je na jiné úrovni a každá vteřina je vzrušující. Naštěstí můžete skutečně sázet na zápasy FIFA esports za skutečné peníze.

Chcete-li sázet na FIFA se skutečnými penězi, budete muset najít platformu, která nabízí sázkové trhy pro esporty FIFA. Naštěstí je jich na internetu dost. Jakmile si vyberete platformu a zaregistrujete se, jednoduše dělat vklady a poté tyto vklady použít k sázení na esporty FIFA. Před podáním sázky se nezapomeňte podívat na sázkové kurzy.

Sázení se skutečnými penězi na FIFA není pro každého. Pokud sami nejste zkušeným hráčem FIFA nebo pokud nejste dobří v předpovídání výsledků pro FIFA esportovní události, sázení na FIFA se skutečnými penězi nemusí být pro vás. Není však na škodu zkusit to v malých množstvích.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou sázkové kurzy FIFA?

FIFA sázkové kurzy je termín v sázení, který se používá k vyjádření pravděpodobnosti výsledku a výše výnosu, který sázkaři získají za vsazení určité částky.

Je legální sázet na FIFA se skutečnými penězi?

Z velké části je zcela legální sázet na FIFA se skutečnými penězi. Musíte však být starší než zákonný věk pro sázení a používat licencované a regulované platformy. Před sázením na FIFA se skutečnými penězi je také nejlepší zkontrolovat zákony vaší země.

Kde mohu sázet na FIFA se skutečnými penězi?

Na internetu je spousta platforem, které nabízejí sázkové trhy pro esporty FIFA. Na těchto platformách můžete sázet na FIFA se skutečnými penězi.

Jsou live sázkové kurzy FIFA lepší?

Pokud víte, jak se zápasy pro FIFA hrají, a sledujete esporty FIFA déle než rok, můžete najít neuvěřitelné příležitosti s živými sázkovými kurzy FIFA. Takže ano, živé sázkové kurzy FIFA jsou v některých případech lepší.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda