Váš průvodce živého sázení na esporty

Vzhledem k tomu, že Covid vypukl a konvenční sportovní události se začaly uzavírat, sázkaři přešli na živé sázení na esporty, protože online se mohly konat pouze esportovní události. Dalším důvodem popularity živého sázení na esporty je to, že je velmi vzrušující uzavírat sázky na živý zápas esportů, kde se situace mění během několika sekund.

Pokud se chcete pustit do živého sázení na esporty a dozvědět se o tom více, pak jste na správném místě. Zde je naše verze rozsáhlého průvodce pro živé sázení na esporty, kde se podíváme na vše, co o něm potřebujete vědět.

Váš průvodce živého sázení na esporty
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Proč se sázení na živé esporty liší?

Hraní an esportová hra je jedna věc. Sázení na živý esportový zápas během jeho konání je něco úplně jiného. Když jsou vaše peníze na lince, musíte přesně vědět, co děláte, pokud byste nakonec nemuseli prohrávat častěji, než byste měli.

I když jste sázeli živě na konvenční sporty, stále byste se měli podívat na live průvodce sázením na esporty protože esportovní hry jsou mnohem rychlejší než běžné sporty. Situace se může během esportového zápasu změnit během několika sekund. Vidět téměř nemožné věci, které se dějí v zápase esportů, není tak neobvyklé.

Co je to živé sázení na esporty?

Řekněme, že zítra se bude konat esportová událost a jste si jisti, že vyhraje váš oblíbený tým. Řekněme, že jste chtěli vsadit na svůj oblíbený tým. S konvenčním sázením na esporty to můžete udělat ještě před začátkem zápasu.

S konvenčním sázením na esporty je však problém. Sázkové kurzy na esporty se obvykle mění podle situace zápasu. Pokud vsadíte ještě před začátkem události, nebudete se moci přizpůsobit měnícím se kurzům.

To je důvod, proč většina sázkařů preferuje živé esportovní sázky. V esports live sázení můžete uzavírat sázky na esportovní událost, když probíhá. Svou sázkovou strategii můžete měnit podle měnících se kurzů. Je také mnohem vzrušující sázet na zápas, když jej sledujete živě.

Další výhodou živého sázení na esporty je, že otevřelo dveře dalším sázkovým trhům, nebo jinými slovy událostem, na které mohou lidé vsadit. Lidé mohou například vsadit na skóre poločasu nebo na to, který tým vyhraje určitý počet kol jako první.

Jak sázet na živé esporty?

Sázení na živé esporty je stejné jako jakékoli jiné sázení. Vyberete si sázkový trh, na který chcete vsadit živě na esporty, například vítěze zápasu, zkontrolujete kurzy, abyste zjistili, zda se vám líbí, a poté vsadíte na výsledek, který si myslíte, že pravděpodobně nastane.

K podávání sázek budete potřebovat sázkovou kancelář. Existují fyzické sázkové kanceláře, kam můžete jít a sázet. Nebo můžete využít online sázkové kanceláře, které vám umožní uzavírat sázky na vašem počítači nebo mobilním telefonu.

Většina sázkařů na esporty dává přednost používání online sázkových kanceláří. Jedním z důvodů je, že je to pohodlné. Můžete sázet, když sedíte na pohovce. Druhým důvodem je, že fanoušci esportu jsou zvyklí sledování esportových událostí online než se akce osobně zúčastnit.

Výběr online e-sportovní knihy

Výběr správné sázkové kanceláře pro živé sázení na esporty je velmi důležitý. Za prvé, výběr správné sázkové kanceláře vás ochrání před podvodem nebo únikem vašich informací.

Chcete-li podávat sázky pomocí online sázkové kanceláře, provedete nějaké vklady a zadáte některé ze svých nejcitlivějších informací, jako jsou informace o kreditní kartě. Existuje mnoho platforem, které mohou buď ukrást vaše vklady, nebo uniknout vaše informace.

Z tohoto důvodu je první věcí, kterou byste měli v online sázkové kanceláři zkontrolovat, zda se jedná o legitimní platformu a zda je bezpečné ji používat. Pro lepší představu se můžete podívat na online recenze sázkových kanceláří.

Další věc, na kterou byste se měli podívat při rozhodování o online bookmaker esportů je zjistit o všech jeho funkcích a zjistit, zda má ty, které hledáte. Můžete například zkontrolovat, zda má sázková kancelář preferovaný způsob platby nebo zda pokrývá turnaj, na který chcete vsadit.

Nejlepší tipy na živé sázení na esporty

Abychom vám pomohli na vaší cestě k živému sázení na esporty, zde je několik jednoduchých tipů, které můžete uplatnit právě teď.

Proveďte průzkum o týmech a hráčích esportů

Než začnete podávat živé sázky na zápas esportů, měli byste si vyhledat hráče, kteří se chystají v této události soutěžit. Měli byste vědět, jaké týmy byli součástí, než se připojili k tomuto týmu, a jaký byl jejich výkon v posledních zápasech.

Řekněme například, že jste zjistili, že hráč byl dříve v nepopulárním týmu, ale přesto dokázal pro svůj tým získat několik vítězství. Poté, co prokázal některé působivé dovednosti, byl hráč přijat do lepšího týmu. Z toho můžete usoudit, že by mohli dobře fungovat i na nadcházející akci.

Měli byste se podívat na další faktory, jako je to, jaké vztahy má hráč se svým týmem, zda má problémy s komunikací nebo zda mu chybí řádné vedení. Přestože je hráč vysoce kvalifikovaný, pokud nemá dobré vztahy se svým týmem, nemusí být schopen zápas vyhrát.

Pozorně sledujte zápas

Tento bod vám může připadat trochu zřejmý, ale byli byste překvapeni, kolik začátečníků to ignoruje. Někteří začátečníci dělají tu chybu, že před uzavřením sázky nesledují zápas živě.

Esportovní zápasy jsou opravdu nepředvídatelné a věci se mohou změnit během několika sekund. V esportech se vyskytlo několik případů, kdy se hráčům podařilo vytáhnout nějaké šílené a téměř nemožné spojky.

Pokud si tedy myslíte, že určitý tým vyhraje, protože jste viděli, jak fungují, není na škodu počkat a zápas pozorně sledovat. Nikdy nevíte, kdy smolař může začít brát zpět vedení a vyhrát zápas.

Zaměřte se na hry, které znáte nejvíce

Může být lákavé uzavírat sázky na různé esportové tituly, o kterých toho moc nevíte. Všechny různé možnosti jsou jistě atraktivní. Nejlepší je však držet se her, které znáte nejvíce, zvláště pokud jste začátečník.

Pokud víte více o CSGO a sledujete jeho esportovou scénu již dlouhou dobu, bude pro vás lepší předpovídat události CSGO esports. Na druhou stranu, pokud jste Dotu 2 nehráli tak často a vsadili jste na sázku „první, kdo zničí věž“, je pravděpodobnější, že se spletete. Jako začátečník nechcete sázet tam, kde nejsou kurzy ve váš prospěch.

Začněte s trhem sázení na vítěze zápasu

Mnoho online sázkových kanceláří má spoustu možností, pokud jde o trhy s esportovými sázkami. Můžete si vybrat první sázku na krev, sázku na první zničení věží nebo dokonce sázku na první, kdo dosáhne 10 zabití. Ty jsou však mnohem nepředvídatelnější, protože se na tom podílejí tuny proměnných.

Pokud jste začátečník, měli byste se držet trhu sázení na vítěze zápasu. Neměli byste uvažovat o jiných sázkových trzích, pokud nezačnete správně získávat většinu sázek na vítěze zápasu. Sázení na vítěze zápasu je mnohem jednodušší a snáze předvídatelné. Takže pokud se vám to většinou podaří, teprve potom byste měli zvážit přechod na jiné sázkové trhy.

Nejčastější dotazy

Je sázení live esports bezpečné?

Dokud jste seriózní a legitimní online esports bookmaker, budete v naprostém bezpečí. Mnoho lidí přišlo o spoustu svých peněz a jejich informace unikly na online platformy, které nejsou legitimní. Pokud nejste na žádném z těchto typů stránek, nemáte se čeho obávat.

Je sázení na živé esporty legální?

Odpověď na tuto otázku závisí na tom, v jaké části světa žijete. Pokud žijete v zemích, kde jsou hazardní hry obecně legální, pak se nebudete dostávat do žádných potíží, pokud se zúčastníte živého hraní esportů. . Některé země však hazardní hry nepovolují. Pokud žijete v některé z těchto zemí, sázení live pro vás není legální.

Jaká je nejlepší online sázková kancelář pro živé sázení na esporty?

To je subjektivní otázka. Zatímco nejlepší online sázkové kanceláře budou vždy zcela legitimní a budou mít prvotřídní zabezpečení, výběr toho nejlepšího závisí na osobních preferencích.

Na jaké esportovní hry bych měl sázet live?

Existuje spousta esportovních her, na které můžete vsadit živé sázky, jako jsou CS: GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, Rocket League a Overwatch. Měli byste však sázet pouze na hru, kterou znáte nejvíce.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda