Nejlepší FIFA sázkové stránky 2024

FIFA, lidově EA Sports FIFA, je videohra inspirovaná moderním fotbalem. Hry jsou obvykle vyvíjeny a vydávány každý rok společností Electronic Arts, která pracuje pod značkou EA Sports. EA Sports FIFA je uvedena v Guinessově knize rekordů jako nejprodávanější franšíza sportovních videoher všech dob. Aktuálně bylo zakoupeno více než 325 milionů kopií hry.

Popularita hry stále roste a pravděpodobně bude i nadále růst. První hrou ze série FIFA byl EA Soccer, později známý jako FIFA 94. Hra byla vydána v prosinci 1993 a přišla s poměrně velkým humbukem. Dával hráčům relativně nový herní pocit, protože měl izometrický pohled, když byli hráči zvyklí na hry s pohledem shora dolů.

Nejlepší FIFA sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Historie FIFA

Hra obsahuje pouze národní týmy a skutečná jména hráčů se nepoužívají. Několik týdnů po vydání byla hra již uvedena jako hra číslo jedna v britských žebříčcích a tuto pozici si udržela šest měsíců.

Další hrou v sérii byla FIFA 95, vydaná v listopadu 1994. FIFA 95 představila klubové týmy některých hlavních fotbalových lig, jako je Bundesliga, Series A, Premier League a La Liga. Hráči byli poměrně snadno rozpoznatelní, ale hra stále nepoužívala skutečná jména hráčů. Hra přišla s několika významnými vylepšeními EA Soccer.

Nejnovější hra ze série FIFA

Každým rokem vyšla nová hra ze série. Každá další hra přišla s vylepšeními týkajícími se uživatelského zážitku a celkové hratelnosti. Nejnovější je FIFA 22, která vyšla v říjnu 2021. FIFA 22 je v současnosti dostupná pouze pro Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Stadia a Xbox Series X/S.

Tvář hry

Kylian Mbappe je tváří franšízy ve FIFA 21 a FIFA 22 a objevuje se na obálce hry, reklamách a propagačních kampaních. Převzal to po Edenu Hazardu z Realu Madrid, který byl na FIFA 20. Lionel Messi se před tím objevil ve čtyřech po sobě jdoucích přebalech a Wayne Rooney má nejvíce vzhledů obalu hry, od FIFA 06 po FIFA 12.

FIFA Mobilní hra, který byl poprvé vydán v roce 2016, se na obálce objevili Marco Reus, Christiano Ronaldo, Kevin de Bruyne, Eden Hazard, Neymar, Mbappe a Dybala.

Hra FIFA

Hra FIFA je navržena tak, aby kopírovala téměř vše, co se děje ve skutečných fotbalových ligách. FIFA 22 umožňuje hráčům užívat si hry z téměř všech hlavních lig na světě. Hráči mohou také vytvářet a rozvíjet své týmy, které pak mohou použít ke hraní kariérního režimu.

Hra využívá proprietární algoritmy strojového učení, aby zajistila, že si plátci užijí nejlepší hratelnost při hraní bez skutečného soupeře. Algoritmus nezvýhodňuje žádného hráče, když hraje v týmech nebo proti někomu jinému.

Jak sázet na FIFA esports

Všechny e-sportovní sázkové kanceláře na FIFA jsou obvykle nabízeny prostřednictvím e-sports lig hry. Proto je nezbytné, aby hráči jasně rozuměli ligám esportů, než přistoupí k uzavírání sázek. FIFA Global Series je nejvyšší soutěžní liga FIFA.

Obvykle se zde každoročně koná řada online turnajů a kvalifikací, které vyvrcholí nejprestižnější událostí ligy, tzv FIFA eWorld Cup. Pochopení struktury a obecné výkonnosti týmů pomáhá hráčům lépe sázet na hru.

Po pochopení všech základů esportů FIFA mohou hráči najít vhodnou stránku, na kterou mohou sázet. Stránky hodnocení kasina může pomoci hráčům najít nejvhodnější poskytovatele sázek, kteří nabízejí sázkové trhy FIFA.

Navzdory široké popularitě této hry se tato hra stále ještě nedostala do horní vrstvy esportů. To znamená, že najít renomovanou sázkařskou stránku, která nabízí online sázkové trhy FIFA, může být obtížné bez pomoci hodnotících stránek.

Sázkové trhy FIFA

Sázkové kanceláře FIFA jsou stále relativně omezené ve srovnání s těmi, které jsou k dispozici pro její protějšky v esportech. Hráči však vždy najdou dostatek sázkových trhů, které jsou obvykle velmi atraktivní a snadno pochopitelné. Některé sázkové trhy zahrnují vítěze zápasu, vítěze turnaje, první gól a počet skóre. Všechny jednotlivé správné předpovědi vedou k pozitivním výsledkům sázek.

Proč je FIFA esports tak populární?

FIFA je velmi populární z mnoha důvodů. Hlavní je, že vychází z fotbalu, nejpopulárnějšího sportu na světě. Mnoho hráčů tak začne hrát hru, aby napodobili pocit, který si užívají při sledování nebo hraní skutečného fotbalu.

Je také populární díky svým herním funkcím. To platí zejména pro FIFA 22, která má nejnovější a zdánlivě nejlepší funkce. K popularitě přispívá herní grafika, ovládání a možnost upravovat řadu aspektů hry podle představ hráče. Pomáhají zajistit, aby si hry užívaly nejlepší uživatelský zážitek ze hry.

internetová komunita FIFA

FIFA má poměrně rozsáhlou online komunitu. To platí zejména pro fanoušky této hry i pro ty, kteří sázejí na esporty FIFA. Většina online diskusí komunity FIFA se obvykle odehrává na oficiálním sportovním fóru EA, což je stránka vytvořená speciálně pro umožnění snadné a efektivní komunikace.

Fórum také slouží jako zdroj zpráv a místo, kde mohou hráči hledat pomoc u ostatních hráčů. Zdá se však, že většina fanoušků dnes dává přednost komunikaci prostřednictvím sociálních sítí. Důvodem je především rostoucí popularita sociálních sítí a vyšší rychlost odezvy.

Hraní FIFA online

Je možné hrát FIFA online. To je však omezeno pouze na hry ze série FIFA Online. Všechny online hry mají model zdarma, ale vyžadují nákupy přímo ve hře, aby byla hra zajímavější. S online FIFA se hráči nemusí starat o stahování a instalaci hry.

Vše, co potřebujete, je kompatibilní prohlížeč a spolehlivé připojení k internetu. U her ze série FIFA se hráči mohou stále připojit k internetu, získávat aktualizace a užívat si hru s ostatními vzdálenými hráči. Mohou však hrát i offline, aniž by to ovlivnilo herní zážitek.

Největší hráči FIFA eSports, na které lze vsadit

Řada hráčů je známá svým úspěchem a dominancí ve světě online esportů. Od Lee Sang Hyeoka Korea je považován za nejlepšího hráče populární League of Legends. Třikrát vyhrál mistrovství světa, IEM Championship 2015, All-Star Paris 2014 a další. Ve věku 17 let už vyhrál přes 1,2 milionu dolarů.

Mladý Lee, který hraje za týmy Evil Geniuses a KT Rolster, je dalším špičkovým hráčem proslulým svými dovednostmi ve StarCraftu. V Counter-Strike je hlavní jméno Patrick Lindberg. Diago z Japonska je považováno za nejlepší v pouličních bojových hrách.

Proč hráči milují FIFA?

Mezi hlavní důvody pro hraní videoher obvykle patří užít si hodnotu zábavy, kterou nabízejí. FIFA byla vyvinuta komplexně, aby poskytovala herní zážitek, který se liší od všech ostatních videoher. Úžasná grafika, četné herní režimy, strojové učení a snadné ovládání jsou některé z funkcí, které hru odlišují od ostatních.

FIFA také poskytuje pohlcující zážitek díky zvukovým efektům fandění fanoušků, komentátorům analyzujícím hru, osvětlení, texturám hřiště, oslavám gólů a mnoha dalším věcem. Hra kopíruje atmosféru, kterou fanoušci obvykle cítí, když si užívají fotbal.

Jak hrát videohru FIFA?

Hraní FIFA videohry může být pro nováčky trochu zastrašující. Je to kvůli četným ovládacím prvkům, které musí zvládnout a zároveň se soustředit na hru. Hra umožňuje hráčům upravit ovládací prvky na to, co jim nejlépe vyhovuje, aby to bylo jednodušší. Ve hře jsou také četné tutoriály a tréninkový režim, který hráčům pomůže hru naučit.

Myšlenkou hry je ovládat hráče, aby stříleli góly proti týmům soupeře a zároveň se stále bránili, aby se zabránilo tomu, že tým soupeří skóruje. V režimu kariéry mohou hráči také vytvářet a spravovat týmy. Poté mohou hrát v zápasech během sezóny nebo simulovat zápasy, pokud mají zájem pouze o řízení.

Velké hráče esportů FIFA, na které se vyplatí vsadit

V průběhu let se objevilo několik profesionálních hráčů FIFA, kteří prokázali velký talent. Někteří dominovali v mnoha turnajích, které se nyní zdají být ve hře nepřekonatelné. Nejlépe hodnocený hráč se jmenuje Mosaad Adlossary, také známý jako The Saudi Prince.

Začal hrát soutěžní FIFA již v roce 2017 a hraje dodnes. Mezi jeho mnoha úspěchy patří výhra nejprestižnější trofeje v esportech FIFA, FIFA eWorld Cup.

Donovan Hunt, také známý jako Tekkz, je na druhém místě. Začal hrát ve věku 16 let a porazil všechny hráče, aby vyhrál šampionát FUT 18. Je známý svým útočným přístupem ke hře a agresivní obranou. Mezi další pozoruhodná jména patří Nicolas Villalba, Shaun Springette, Christopher Holly a Tom Leese.

Vše o FIFA eWorld Cup

The FIFA eWorld Cup byl dříve nazýván FIFA Interactive World Cup. Esport turnaj obvykle pořádají zastupující partneři společnosti, která za hrou stojí, EA Sports. Tato událost se koná jednou ročně, přičemž je použita nejnovější inkarnace videoherní série FIFA.

FIFA eWorld Cup má otevřený kvalifikační formát. To umožňuje milionům hráčů z celého světa soutěžit v úvodních kvalifikačních online fázích. Díky tomu je FIFA zapsána v Guinessově knize rekordů jako největší online e-sportovní hra.

Historie eWorld Cup FIFA

Zahajovací akce se konala již v roce 2004 a s každým dalším rokem se začala rozrůstat. V roce 2013 zaznamenal nejvyšší počet hráčů, kteří si povzdechli na turnaj, přes 2,5 milionu. Hráči PlayStation 4 a Xbox One se této události poprvé utkali v roce 2015.

Integrace nových konzolí pomohla udržet počet účastníků v průběhu let poměrně vysoký. V roce 2018 se název turnaje změnil z FIFA Interactive World Cup na FIFA eWorld Cup.

Poslední událost FIFA eWorld Cup se konala v roce 2019. Vítězem turnaje se stal Mohammed Harkous, který hrál na PS4. Akce byla na rok 2020 a 2021 zrušena kvůli pandemii Covid-19, která zasáhla svět. Termíny dalších akcí zatím nejsou známy.

Vyplatí se sázet na Světový pohár E-sports?

Světový pohár v esportu byl přejmenován na Světová konference elektronických sportů (ESWC). Každoroční herní mistrovství je soutěží mezi mezinárodními profesionálními hráči z některých nejpopulárnějších videoher. Jde o nejsledovanější e-sportovní událost na světě.

Společnost zodpovědná za vytvoření turnaje se nazývá Ligarena. Francouzská společnost byla v herním průmyslu již nějakou dobu, než se v roce 2003 rozhodla pro škálování. ESWC později získala agentura Oxent, která se specializuje na esporty.

Hry hrané v ESWC

Vybrané hry v turnajích FIFA eWorld Cup se obvykle mění pro každý turnaj. V ideálním případě se obvykle objeví nejoblíbenější a nejsoutěžnější hry v době konání akce.

Některé z her, které se v průběhu let objevily několikrát, zahrnují FIFA, Counter-Strike, WarCraft, Trackmania Nations, Dota a Call of Duty. Částka nabízená jako finanční odměna pro vítěze se obvykle každý rok liší. Ve většině let obdrží ceny všichni čtyři nejlepší vítězové.

ESWC nejlépe hodnocené země

Nejjednodušší způsob hodnocení zemí, které se kdy zúčastnily akcí ESWC, je podle počtu získaných medailí. Francie se drží na prvním místě s neuvěřitelným součtem 62 medailí, z toho 23 zlatých.

Na druhém místě jsou Spojené státy s 13 zlatými medailemi a celkem 30. Švédsko je těsně třetí s 12 zlatými medailemi a celkem 35 medailemi. Páté je Polsko s pěti zlatými medailemi, třemi stříbrnými medailemi a třemi bronzovými medailemi. Pouze 32 ze všech zemí, které kdy byly zastoupeny v turnaji, získalo jednu nebo více medailí.

Nejlepší hráči ESWC

Nejlepším hráčem ESWC je Ilyes Satouri, který používá hráčské ID Stephano. Celkem vyhrál přes 34 000 $. V těsném závěsu za ním je Grzegorz Komincz, který má na výhrách $32,000. Michael Bignet, Alexej Januševskij a Bruce Grannec mají 25 333 dolarů, 24 500 dolarů a 24 000 dolarů.

Nejlepší sázkové kanceláře esports pro sázení na FIFA

Tato hra patří mezi celosvětově nejoblíbenější esporty, jak dokazuje počet fanoušků, kteří se účastní a sledují turnaje a události FIFA. Jako takový přitahuje velký zájem sázkařů, protože poskytuje četné sázkové příležitosti. Většina poskytovatelů sázek však nemá zájem poskytovat sázkové kanceláře FIFA esports.

Hráči proto musí před pokračováním hledat stránky, které nabízejí sázení na tuto hru. Weby pro online sázení, které si vyberou, by měly být renomované, aby se předešlo případům podvodů. Po nalezení správné stránky si hráči musí vytvořit své sázkařské účty a vložit prostředky před sázením. Bonusy lze také použít k uzavírání sázek.

Dalším krokem je zjistit, na které týmy vsadit a jaký typ sázek FIFA podat. V ideálním případě je dobrý nápad sázet na týmy, které se ukázaly jako skvělé. To platí zejména pro týmy, které existují již dlouho a vykazují konzistentní výkon.

Výběr správného typu sázky je také nezbytný pro maximalizaci šancí na výhru. Hráči by měli být při uzavírání sázek velmi opatrní, protože to může být občas trochu matoucí. To platí zejména pro nováčky v online sázení na esporty a když sázková stránka není uživatelsky přívětivá. Udělané chyby mohou vést ke značným ztrátám.

Jaké jsou některé pozoruhodné týmy v EA Sports FIFA?

FIFA 22, nejnovější ze série videoher FIFA, přichází s mnoha týmy. To zahrnuje klubové týmy a mezinárodní týmy. Hráči si dokonce mohou vytvořit své týmy a pojmenovat všechny hráče v týmech.

Hlavním rozlišovacím faktorem týmů je výkon. Některé týmy podávají mnohem lepší výkon a mohou dát hráči větší šanci na výhru v závislosti na použité herní taktice. Týmy jsou obvykle hodnoceny tak, aby hráčům usnadnil výběr.

PSG

PSG je aktuálně žebříček nejlepšího týmu, který sází na FIFA 22. Mezi hlavní důvody patřil příchod jednoho z největších hráčů Lionela Messiho. Útočná síla Messiho, Mbappeho a Neymara je docela impozantní. Tento tým je skvělou volbou pro hráče, kteří preferují útočný typ hry.

město Manchester

Manchester City je druhým nejvýše hodnoceným týmem ve FIFA 22. Tým má pět hráčů zařazených mezi 20 nejlepších hráčů hry, což přispívá k tomu, že tým je docela lepší. Mezi některé hráče patří Kevin de Bryuine, Ruben Dias a Raheem Sterling.

Manchester United

Podobně jako Messiho příchod do PSG, příchod Christiana Ronalda do Manchesteru United posloužil k vylepšení týmu ve FIFA 22. Je jedním z nejlepších hráčů všech dob a má vysoké hodnocení hry. Paul Pogba a Bruno Fernandez jsou někteří z dalších hráčů týmu, kteří mají také výrazně vysoké hodnocení, které pomáhá týmu zařadit na třetí místo.

Bayern Mnichov

Hráči, kteří mají rádi skórování, se mohou hrát s Bayernem Mnichov opravdu dobře. Tým předvedl v předchozí kampani plodný výkon, pokud jde o počet gólů, což FIFA 22 zohlednila při hodnocení týmu. Má dva hráče s hodnocením přes 90, Lewa a Manuela Neura.

Liverpool

Liverpool je jedním z nejzábavnějších týmů na sledování. Mo Salah, Sadio Mane a pět dalších hráčů patří mezi 20 nejlépe hodnocených hráčů ve videohře. Kombinace všech takových hráčů je receptem na nádherné počítačové hraní.

Real Madrid

Real Madrid byl dlouhodobě nejlépe hodnoceným týmem v La Lize a FIFA 22 o tom uvažovala. Tým by měl pravděpodobně mnohem vyšší hodnocení, kdyby klub neopustili hráči jako Raphael Varane a Sergio Ramos.

Dalšími týmy v první desítce žebříčku FIFA 22 jsou Chelsea, Borussia Dortmund, Atletico Madrid a Barcelona.

Výhody a nevýhody

Profesionálové

 • Pohlcující herní zážitek: FIFA je jednou z nejpůsobivějších sportovních videoher. Vývojáři nenechají kámen na kameni, pokud jde o to, aby byla hra ta nejnapínavější. Nejlepší grafika, zvukové efekty, vysoké snímkové frekvence a realistická povaha zajišťují, že i hráči, kteří nemají nutně rádi skutečný fotbal, si hraní videohry užijí.
 • Různé herní režimy: Hráči mohou přepínat mezi herním režimem a režimem kariéry a užít si hru v různých aspektech. Například režim kariéry umožňuje hráčům žít svůj sen o řízení fotbalového týmu, i když je virtuální. Hráči mohou dokonce využít režim jednoho hráče.
 • Památní fotbalisté a týmy: Hra umožňuje hráčům znovu prožít vzpomínky na některé z největších hráčů této hry. Je to díky novým FUT Heroes přidaným do FIFA 22 Ultimate Team. Vyzkoušení může u většiny hráčů zvýšit nostalgii.
 • Online hraní: FIFA 22 umožňuje hráčům hrát svou hru online, kde mohou najít více konkurence. Úroveň spokojenosti, která přichází s vyhranými hrami proti skutečným soupeřům, dělá hru ještě zábavnější.

Nevýhody

 • Stojí to peníze: Nejviditelnější nevýhodou FIFA je, že si ji hráči musí koupit. Hráči mohou také muset provést nákupy ve hře, aby zlepšili své zkušenosti. Existuje možnost hrát zdarma online FIFA, ale to obvykle přichází s mnoha omezeními.
 • Není k dispozici na mnoha sázkařských webech: Sázení na FIFA ve světě esportu stále roste. Mnoho online sázkových kanceláří zatím nenabízí trhy s esportovými sázkami. To omezuje sázkaře, aby nebyli příliš vybíraví.

Vše, co potřebujete vědět o sázkových kurzech FIFA esports

Kurzy nabízené většinou sázkových webů se obvykle liší v závislosti na potenciálním výsledku her nebo událostí. Ve většině případů jsou obvykle nižší kurzy FIFA pro hráče, kteří mají statisticky vyšší pravděpodobnost výhry kvůli jejich traťovým rekordům a dalším faktorům. Kurzy mohou být na výsledky jednotlivých zápasů nebo celých turnajů.

Sázkové trhy

Kurzy jsou obvykle nabízeny na širokou škálu sázkových trhů, téměř podobné skutečnému fotbalu. Nejběžnější jsou pro vítěze zápasů. V takovém případě stačí hráčům vsadit na FIFA, který tým hru vyhraje nebo zda zápas skončí remízou. Tyto typy sázek jsou jednoduché a snadno pochopitelné.

Sázet lze také na počet vstřelených gólů. To může být pro jeden nebo oba týmy. Různému počtu možných gólů jsou přiřazeny různé kurzy. Sázkaři si navíc mohou vsadit na to, kteří hráči vstřelí góly a během kterého období hry skórují.

Handicapové sázky jsou docela běžné, když hrají týmy, které nejsou vyrovnané. V ideálním případě poskytovatel sázek obvykle poskytuje slabšímu týmu virtuální výhodu nebo virtuální nevýhodu vůči silnějšímu týmu. Virtuální výhoda je obecně z hlediska počtu gólů.

Tipy a triky na sázení FIFA

Existuje několik tipů a triků, které mohou sázkaři použít při sázení na esporty FIFA. Je však nezbytné poznamenat, že nikdy neexistuje záruka pozitivního výsledku sázek bez ohledu na použité tipy a triky.

 • Použijte správnou sázkovou stránku: Hráči by měli začít tím, že najdou správného bookmakera esportů. V ideálním případě by tato stránka měla být seriózní a poskytovat mnoho bookmakerů FIFA v kategorii sázení na esport.
 • Vyberte si správné sázky: Sázkové trhy mohou být trochu matoucí, zejména pro nové sázkaře. Hráči by měli zcela rozumět typům sázek, než si vyberou ty nejvhodnější.
 • Využijte dostupné bonusy: Téměř všechny online sázkové stránky nabízejí bonusy a další propagační nabídky pro sázkaře. Využití takových výhod je zásadní. Noví hráči mohou využít nabídky k tomu, aby se naučili sázet na esporty FIFA bez pravděpodobnosti ztráty peněz a přitom si zachovali možnost nějaké vyhrát.
 • Vsaďte správnou částku: Různí sázkaři obvykle sázejí různé částky v závislosti na finančních možnostech. Nalezení správné strategie bankroll managementu je klíčem k minimalizaci ztrát.
 • Cvičte sebekázeň: Sebedisciplína je nezbytná pro zajištění toho, aby si hráči udrželi kontrolu nad svými hazardními aktivitami. Hráči by například neměli sázet opilí nebo v depresi, protože to může ovlivnit jejich rozhodovací schopnosti.
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim