Nejoblíbenější bookmakery eSportů v Spojené království Velké Británie a Severního Irska

Nadšenci esportů používají důvtip a drzost k tomu, aby sázeli na vítěze ve vysoce sázkových akcích britských esportů. Sázení na esporty ve Spojeném království (UK) není pouze legální; je velmi populární mezi sportovními fanoušky. Ve skutečnosti některé z největších značek herního průmyslu naskakují do rozjetého vlaku, protože sázení na esporty ve Spojeném království rozšiřuje dosah a popularitu.

Díky značné tržní hodnotě se britské sázení na esporty nadále těší pozornosti velkých společností i hráčů. Od League of Legends po Dota 2 přitahují esportovní hry významnou základnu fanoušků, fenomenální růst a rekordní cenové fondy na turnajích.

Nejoblíbenější bookmakery eSportů v Spojené království Velké Británie a Severního Irska
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Sázkové stránky ve Velké Británii

Sázkové stránky ve Velké Británii

To šílenství, kdo vyhraje velkých mezinárodních soutěží podnítí růst esportů a podněcuje touhu začlenit sázení na trh. Zde je několik britských stránek pro sázení na esporty, jejichž popularita ve Velké Británii roste

Spreadex

S 10 procenty sázkového trhu pro sázení na spread nabízí Spreadex britským nadšencům do esports sázení řadu výhod v Živé sázky na esportovní hry.

Virgin Bet

Flexibilita plateb odlišuje tuto sázkovou stránku od balíčku. Nabízí širokou škálu platebních možností, včetně PayPal pro ty, kteří preferují populární digitální peněženku.

QuinnBet

QuinnBet je oblíbenou volbou mezi Brity, kteří se rozhodnou sázet na esporty, a nabízí vynikající živé vysílání stovek sázkových událostí ve Spojeném království.

Pomocí online sázkových kanceláří s licencí mohou Britové legálně sázet. Webové stránky Esports věnované hazardním hrám se zaměřují na videohry, aby si zajistily významný podíl na trhu neustále se rozšiřujícího a vyvíjejícího se odvětví. Ve Spojeném království britský sázkový průmysl na esporty nadále roste o 8,5 procenta ročně, vytváří více než 1200 pracovních míst a přispívá odhadem 12 milionů liber v hodnotě do ekonomiky.

Vzhledem k pozitivnímu dopadu Britové propagují britské sázkové stránky esports na všech úrovních. Od technologického pokroku po regulační stabilitu má rostoucí esportový průmysl ve Spojeném království spoustu firemní a vládní podpory, která mu pomáhá dosáhnout jeho nejvyššího potenciálu, jak se trh vyvíjí od svých skromných začátků k silnému zapojení fanoušků.

Sázkové stránky ve Velké Británii
Oblíbené esportovní hry hráčů Spojeného království

Oblíbené esportovní hry hráčů Spojeného království

V průběhu let, esportovní hry se nadále vyvíjely. Od roku 2010 přitahují online bojové hry pro více hráčů miliony fanoušků. Postavením dvou pětičlenných týmů proti sobě spoluhráči využívají strategie, dovednosti a herní prvky, aby porazili soupeře. Každý hráč ovládá postavu, která se stává silnější, spolupracuje se členy týmu a snaží se porazit nepřítele.

Od League of Legends po Dota 2 jsou multiplayerové bitvy velmi populární. S více než 115 miliony registrovaných hráčských účtů League of Legends je herním lídrem. Do roku 2019 se Dota 2 také těšila značné popularitě s mezinárodním cenovým fondem více než 34 milionů $, ve srovnání s prize poolem Ligy 6 milionů $.

Mezi další hry, které se těší popularitě ve Spojeném království, patří CS:GO, Rocket League, Fortnite, Overwatch a Valorant. Jednotlivě i kolektivně tyto hry ovlivňují způsob, jakým se hráči vzájemně zapojují, a podporují již tak populární trh tím, že přitahují miliony ve sponzorství a odměnách od velkých korporací.

Vzhledem k tomu, že esportové týmy a organizátoři spravují silné a rostoucí internetové komunity, digitální streamování přes YouTube, Twitch a další platformy se stávají hlavními distribučními metodami pro esportové soutěže. S téměř 5 miliardami pravidelných uživatelů internetu a více než 50 miliardami trhu s online hazardními hrami musí esportovní soutěže ještě dosáhnout plného dosahu, výnosů a potenciálu Spojeného království.

Oblíbené esportovní hry hráčů Spojeného království
Platební metody ve Spojeném království

Platební metody ve Spojeném království

Čím více sázkařů se účastní britského sázení na esporty, spolehlivé platební metody nabízejí možnosti financování účtů sázkových kanceláří. Zde je několik možností, které sázkové stránky esportů ve Spojeném království nabízejí hráčům, kteří uzavírají digitální sázky.

Kreditní karty

MasterCard a Visa jsou vysoce respektované značky, které obě nabízejí bezpečné možnosti platby. Britská sázková zařízení na esporty umožňují zákazníkům provádět vklady kreditními a debetními kartami z důvodu prokázané bezpečnosti a pohodlí pro zákazníky. Globální bezpečnostní opatření zajišťují, že hráči jsou chráněni při vkládání finančních prostředků na britské sázení na esporty.

Neteller

Neteller je oblíbená elektronická peněženka, kterou britská esportová zařízení široce přijímají pro vkládání finančních prostředků a uspokojování dluhů za sázkové závazky. Elektronická peněženka, známá pro okamžité transakce, nabízí odškodné a bezpečné financování. S jednoduchým registračním procesem mohou sázející používat 22 různých měn při bezpečném vkládání peněz na sázení.

Skrill

Skrill je elektronická peněženka, která je oblíbená pro své robustní bezpečnostní funkce a snadné použití. Sázející také lákají na rozumné poplatky platformy, která uživatelům poskytuje levné a bezplatné služby. V souladu s přísnými předpisy Úřadu pro finanční chování pomáhá elektronická peněženka Skrill nadšencům esportů bezpečně sázet peníze online.

PayPal

Mezinárodně uznávaná značka, PayPal nabízí Britům stejné pohodlí a funkce, díky kterým je elektronická peněženka celosvětově populární. Zatímco někteří hráči mohou preferovat kreditní karty, PayPal nabízí sázkařům bezpečný způsob použití kreditní karty, aniž by ji poskytovali online sázení na esporty ve Spojeném království. Sázející se zaregistrují do služby PayPal tím, že platformě poskytnou informace k ověření identity.

Platební metody ve Spojeném království
Historie sázení eSports ve Spojeném království

Historie sázení eSports ve Spojeném království

Esports ušel dlouhou cestu od turnajů Space Invaders v 80. letech až po nedávný vstup ESPN na trh. Za pouhých několik desetiletí se toto odvětví rozrostlo na trh v hodnotě mnoha miliard liber. Již v 70. letech přitahovaly soutěžní esporty představivost hráčů.

Od tenisu po vesmírné války, dřívější hry přitahovaly značný zájem účastníků turnajů. V roce 1981 vznikla první světová rekordní herní skupina, Twin Galaxies, která sledovala skóre hráčů v populárních videohrách.

V 90. letech byly konzolové hry vztek mezi nadšenci, kteří byli ponořeni do bojů a video zábavy z pohledu první osoby. Vyvíjející se technologie způsobila revoluci ve hře a otevřela vzdálené skupinové hraní prostřednictvím lokálních sítí (LAN).

V roce 1997 organizátoři spustili profesionální kyberatletickou ligu a hráči esportů se těšili stále větší oblibě, přičemž někteří vydělali značné množství peněz na hraní a propagaci. Johnathan "Fatal1ty" Wendel je jedním z průkopníků, který během své hráčské kariéry údajně vydělal více než půl milionu.

První úspěchy připravily půdu pro to, aby popularita britského sázení na esporty v nadcházejících letech prudce vzrostla. V roce 1999 byl spuštěn Counter-Strike a stal se populárním po celém světě. V roce 2000 hráli hráči na Xboxu proti sobě na Halo 2, předchůdci dalších populárních videoher z pohledu první osoby, jako je Call of Duty.

Historie sázení eSports ve Spojeném království
Nedávné videoherní hazardní hry ve Spojeném království

Nedávné videoherní hazardní hry ve Spojeném království

Díky tomu, že hráči hrají na dálku s přáteli a neznámými lidmi online, odvětví stále roste. Ve skutečnosti univerzity ve Spojeném království integrují esporty do osnov. Vývoj esportů ve vzdělávání zaznamenal zahájení vysokoškolských kurzů, profesní přípravy a týmové soutěže.

V poslední době se masivní růst esports sázení ve Spojeném království přelil do tradičních médií a prominentní publikace pokrývají soutěže a vysílají programy esportů na velkých sítích. Britský trh sázkových serverů esportů přešel do běžného života.

Během několika posledních let se britský esportový sázkový průmysl masivně rozrostl a nadále vzkvétá. S větším pokrytím napříč hlavními publikacemi, které jsou vysílány na masivních sítích, jako je ESPN, esporty zapůsobily a přecházejí do hlavního proudu. S očekávanými příjmy ve výši téměř 6 miliard USD do roku 2027 z pouhých 776 milionů USD před deseti lety globální růst naznačuje, jak vlivný se trh stává pro budoucí generace.

Nedávné videoherní hazardní hry ve Spojeném království
Budoucnost světa esportů

Budoucnost světa esportů

Vzhledem k tomu, že britský esportový sázkový průmysl nadále přitahuje fanoušky, budoucnost vypadá slibně. Ve skutečnosti mistrovství světa legend v roce 2021 přilákalo téměř tolik diváků jako Superbowl. Do roku 2023 odborníci předpokládají, že trh se bude těšit 15procentnímu ročnímu tempu růstu. Ve Spojeném království podnítí britské sázkové servery esports exponenciální růst v kreativním a digitálním průmyslu, který bude představovat 8 procent celosvětového trhu sázení na esporty ve Spojeném království.

Extrémní růst sázkových společností přináší značné příjmy od fanoušků, kteří touží přidat ještě více vzrušení do hry a sledovanosti. Globální značky přinášejí na trh legitimitu. Například Levi, Marvel Entertainment a Red Bull investují miliony do sponzorování týmů a turnajů.

S téměř 460 miliony celosvětově a předpokládaným nárůstem na téměř 650 milionů do roku 2023 přitahují oblíbení hráči esportů základny fanoušků, kteří touží vsadit peníze na časté vítěze jednotlivců a týmů.

Sázkaři mají řadu možností sázení. Od jednoduchého sázení na zápas až po složitější sázky si hráči mohou vybrat kombinaci mnoha sázek nebo vsadit na akumulátorový kupón, což je riskantnější nabídka. Specifičtější možnosti sázek umožňují hráčům vsadit na to, který týmový hráč zaznamená nejvyšší počet zabití nebo vyhraje mapu v Counter Strike-Global Offensive. Sledování živých zápasů pomáhá sázejícím při výběru sázek pro sázení ve hře.

Vzhledem k tomu, že trh sázení zůstává v souladu s širokou popularitou esportů, regulační orgány pracují na zajištění bezpečnosti pro miliony Britů, kteří sázejí na esportovní hry.

Budoucnost světa esportů
Jsou kasina ve Spojeném království legální?

Jsou kasina ve Spojeném království legální?

Britští sázkaři musí zkontrolovat licenci bookmakera, aby se ujistili, že funguje legálně. Webová stránka obvykle zobrazuje informace o své herní licenci na domovské stránce a v sekci nápovědy. Aby bylo zajištěno, že sázkař sází v souladu se zákonem, je nutné před otevřením online účtu u konkrétní sázkové kanceláře na esporty ve Spojeném království najít informace o licenci.

Vzhledem k tomu, že sázení na esporty je ve srovnání s jinými sportovními sázkami, jako jsou koňské dostihy, v rané fázi, nabízí několik webových stránek ve Spojeném království příležitosti pro sázení na esporty, aniž by získaly příslušnou licenci k provozování.

Zákony Spojeného království pro sázení

Aby zařízení mohlo nabízet sázení na esporty ve Spojeném království, jeho manažeři musí získat licenci British Gambling Commission. Od roku 2005 upravuje britský zákon o hazardních hrách komerční sázení, včetně loterie. Pokud sázkař nemůže najít informace o licenci, měl by prozkoumat jiné herny esports, které jsou řádně licencovány a fungují legálně.

Komise má přísné požadavky na schválení. Provozovny musí prokázat, že nemanipulují s kurzy na zápasy, aby účastníkům zajistily spravedlivé sázení. Sázení pomocí sázkových kanceláří, jako jsou avatary, je zakázáno. Použití zákonného platidla zajišťuje, že dům nevyužívá výhodu sázejícího.

Licencovaná zařízení musí ověřit totožnost hráče pomocí státem vydaného průkazu totožnosti, jako je pas nebo řidičský průkaz. Identifikace brání nezletilým v účasti na hazardních hrách a chrání hráče před podvodníky.

Jsou kasina ve Spojeném království legální?
Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Nadšenci a sázkaři esportů hledají odpovědi na to, kde a jak vsadit. Zde jsou odpovědi na několik často kladených otázek. Výběr sázkové kanceláře a vklad finančních prostředků je prvním krokem pro sázkaře, kteří se rozhodnou zúčastnit se sázení na esporty, jednoho z nejrychleji rostoucích trhů na světě.

Co je sázení eSports?

Vzhledem k tomu, že esports je trh s mnoha miliardami dolarů, jeho popularita každým dnem roste. Gambleři se připojují k esportovým nadšencům. Profesionální hráči proti sobě staví své dovednosti, aby vyhráli miliony peněz, které jsou k dispozici ročně.

Zároveň sázkaři uzavírají sázky na to, který hráč nebo tým má nejlepší duševní bystrost a herní odbornost, aby zvítězil. Pomocí digitální peněženky sázející uzavírají peněžní sázky na týmy esportů a jednotlivé hráče. Pokud je hráč přesný, může obdržet výplatu podle kurzu dostupného v době sázky.

Jak vybrat bookmakera?

Nejlepším způsobem, jak si vybrat online sázkovou kancelář, je průzkum licencovaných sázkových kanceláří. Většina sázkových kanceláří nabídne atraktivní pobídky k registraci nových sázkařů. Ve Spojeném království musí bookmakeři předložit doklad o licenci. Pečlivě si přečtěte podmínky webu, kurzy a propagační akce. Porovnejte různé webové stránky a pečlivě čtěte online recenze.

Na konkrétní propagační akce se vztahují omezení. Je běžné, že sázkaři, kteří nečtou drobné písmo, špatně rozumějí podmínkám souvisejícím s bonusy a pobídkami. Licencovaná zařízení se s větší pravděpodobností budou řídit zavedenými zákony, pravidly a pokyny. Před vložením prostředků se ujistěte, že sázková kancelář má licenci.

Je bezpečné vkládat peníze u sázkové kanceláře eSports?

Nelicencované sázkové kanceláře nejsou bezpečné. Zkontrolujte, zda je web licencován britskou Komisí pro hazardní hry. Komise se při schvalování provozoven hazardních her řídí přísnými předpisy. Licencovaná platforma směle zobrazí doklad o licenci na domovské stránce. Pokud si sázkař není jistý, může kontaktovat Komisi, aby potvrdila, zda britský sázkový byznys na esporty legálně funguje.

Jsou hazardní hry na eSportech návykové?

Stejně jako u všech hazardních aktivit odborníci doporučují, aby si účastníci, kteří sázejí peníze na esportové zápasy, týmy, hráče a výsledky, sami sledovali chování při sázení. Rozpoznejte varovné příznaky nadměrného hraní, včetně neschopnosti přestat hrát nebo sázet více, než si hráč může dovolit utratit. Licencované britské sázkové stránky esports mohou návštěvníkům nabízet informace o organizacích, které pomáhají problémovým hráčům.

Nejčastější dotazy