Sázka na Arena of Valor International Championship 2024

Arena of Valor, dříve Strike of Kings, je online videohra vyvinutá společností TiMi Studio Group. Je k dispozici na zařízeních iOS, Android a Nintendo Switch. Patří mezi nejoblíbenější hry v Asii, protože se objevuje téměř ve všech hlavních událostech eSports v regionu.

Mezinárodní mistrovství Arena of Valor je nejslavnější událostí Arena of Valor. Tento turnaj se koná každoročně v posledních pěti letech pod franšízou AIC. Šestá iterace, kterou organizují VSPN, Level Infinite a Garena, začala 16. června 2022 a skončí 10. července 2022. Bazénová cena se obvykle mění každý rok, přičemž v roce 2022 je nastavena nejvyšší cena. 2 miliony dolarů. Doposud se všechny akce mezinárodního šampionátu Arena of Valor konaly online.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše, co potřebujete vědět o Arena of Valor International Championship

Arena of Valor, dříve Strike of Kings, je online videohra vyvinutá společností TiMi Studio Group. Je k dispozici na zařízeních iOS, Android a Nintendo Switch. Patří mezi nejoblíbenější hry v Asii, protože se objevuje téměř ve všech hlavních událostech eSports v regionu.

Hra AoV

Arena of Valor je hra pro více hráčů, která obsahuje bitevní arénu. Každý hráč si vybere postavu, kterou bude ovládat na bojišti. Postavy hry jsou označovány jako hrdinové, z nichž každá má jedinečné schopnosti.

Čím více hráč hrdinu využívá, tím více schopností hrdina získá. Hráči mohou získávat zkušenosti a zlato několika způsoby, včetně zabíjení monster a přisluhovačů, ničení struktur a porážení ostatních hráčů.

Zlato pak lze použít k nákupu speciálních herních předmětů, které dávají hráči vynikající schopnosti, které se hodí v bitevní aréně. Navíc zlato může pomoci hráčům koupit více hrdinů. Na druhou stranu, získané zkušenosti mohou odemknout a rozšířit další schopnosti, aby byl hrdina silnější.

Herní módy

Arena of Valor má několik herních režimů, z nichž nejpopulárnější je 5v5, běžně nazývaný Velká bitva. Hlavním cílem hráčů v tomto režimu je zničit nepřátelské věže a zajistit několik misí, jako je zabití Dark Slayer a zničení soupeřova jádra. Zápasy Grand Battle obvykle trvají 12 až 18 minut.

Black City Arena, což je režim 1v1, je dalším oblíbeným režimem hry. Obsahuje pouze jeden pruh, věž, jádro pro červenou a modrou, dva štětce po stranách vodorovného bojiště a hrnec HP.

Běžně se hraje i Shadow Duel. Tento režim 3v3 se hraje na Flatland Battlefield a obsahuje menší mapu. Má pouze jednu věž a každý tým má základní základnu. Hry jsou rychlejší, každá trvá 4 až 6 minut.

Mezi další pozoruhodné herní režimy patří Abyssal Clash, Hook Wars, Football Fever, Death Match, Gladiator's Summit, Mayhem Mode a Duo Race.

Sázkové kurzy na mezinárodní šampionát Arena of Valor

Hráči, kteří mají zájem sázet na turnaje Arena of Valor International Championship, většinou chtějí zkoumat kurzy nabízené různé sázkové stránky eSports. V ideálním případě se sázkové kurzy Arena of Valor obvykle liší v závislosti na několika faktorech, jako je typ sázky a zvolená sázková stránka eSports. Většina poskytovatelů sázek eSports obvykle nabízí širokou škálu typů sázek pro prakticky všechny zápasy v dané události.

Vítězem zápasu je jeden z nejoblíbenější typy sázek v nejlepších turnajích Arena of Valor International Championship. Hráči vidí, který tým vyhraje konkrétní zápas. Výsledkem sázky může být výhra nebo prohra.

Na výhru oblíbeného týmu jsou obvykle výrazně nižší kurzy. Dalším souvisejícím typem sázky je vítěz události. Za to sázkaři sázejí na to, který tým vyhraje šampionát.

Typy sázek s handicapem vidí omezení spojená s výhrou oblíbeného týmu, díky čemuž jsou sázky vyrovnanější. Výsledkem je, že se kurzy také přibližují, což nejlépe funguje pro sázkaře, kteří chtějí vsadit na výhru týmu smolařů.

Typ sázky over/under vyžaduje, aby hráči vsadili na to, zda tým skóruje více nebo méně než stanovený počet. V ideálním případě tato sázka dává sázkařům svobodu předpovídat skóre s širším rozsahem.

Mezi další typy sázek pro mezinárodní šampionát Arena of Valor patří správné skóre, první krev, celkový počet zabití, handicap na mapě a vítěz mapy.

Proč je Arena of Valor International Championship mezi sázkaři populární?

Rozmanitost sázkových trhů je bezpochyby jedním z hlavních důvodů, proč je Arena of Valor International Championship mezi sázkaři oblíbená. Nejrenomovanější online sázkové stránky eSport poskytují sázkové trhy pro téměř všechny zápasy uvedené v události, takže sázkaři, kteří milují hru, mohou snadno sázet na své oblíbení hráči a týmy.

Dalším důvodem je, že většina sázkových stránek eSports nabízí atraktivní kurzy (nízké marže) na většinu zápasů Arena of Valor. Kurzy jsou lákavější než obvykle a přitahují na příslušné stránky více sázkařů. Potenciální částky, které mohou sázkaři vyhrát sázením na turnaj, se zvyšují se zlepšenými kurzy.

Sázení na ligy Arena of Valor International Championship je také poměrně snadné. Většina typů sázek nabízených poskytovateli sázek eSports je snadno pochopitelná a lze ji umístit. Díky tomu jsou vhodné i pro sázkaře bez zkušeností se sázením. Většina sázkových kanceláří také nabízí živé sázkové trhy turnaj.

To se hodí, protože to sázkařům umožňuje analyzovat zápasy a uzavírat živé sázky na základě spolehlivých informací v reálném čase. Kromě toho jsou všechny hry obvykle dobře naplánovány před turnajem, takže sázkaři mohou snadno chytit všechny hry naživo.

Vítězné týmy mezinárodního mistrovství AoV a největší okamžiky

Mnoho týmů Arena of Valor se objevilo v šesti iteracích mezinárodního šampionátu Arena of Valor, které se dosud konaly, přičemž většina z nich má každý rok jiné hráče.

Několik týmů a hráčů však v soutěži vyniklo díky svým působivým výkonům. Zde jsou hlavní turnaje Arena of Valor International Championship v posledních letech, soudě podle jejich působivých výkonů.

Burrium United E-Sports

Burriam United eSports jsou držitelem titulu mezinárodního šampionátu Arena of Valor pro rok 2021. Tým vyhrál 40 % z prize poolu 1 milion dolarů, přičemž 20 % připadá na první místo, V Gaming. Hong Kong Attitude se umístil na druhém místě a vyhrál 15 % z prize poolu.

Burriam United eSports je profesionální eSports organizace se sídlem v thajštině. Mezi aktivní hráče, kteří vyhráli šampionát v roce 2021, patřili Satittirat Chetnarong, Anurak Saengjan, Pakinai Srivijarn a Weerapat Rungchaeng.

Výkon týmu byl tak působivý, že většina jeho hráčů byla oceněna. NuNu, identifikovaní podle ID hráčů, vyhráli Finals MVP a Best Line-Up Mid, Overfly vyhrál Best Line-Up Dark Slayer a Difoxn vyhrál Best Line-Up Abyssal Dragon.

Tým MAD

Tým MAD vyhrál čtvrtou iteraci mezinárodního mistrovství Arena of Valor, které se konalo v roce 2020. Tento profesionální tým eSports sídlí na Tchaj-wanu. Po vynikajícím výkonu byl tým oceněn 40 % peněz z prize poolu, který činil 200 000 $.

Někteří z hráčů v jednotce, kteří měli působivé výkony, zahrnovali hráče 03.22, který byl MVP finále a nejlepší sestavu Abyssal Dragon, a KuKu, který byl vítězem nejlepší podpory sestavy.

Tým Flash

Dvanáct týmů se konalo v roce 2019 Arena of Valor International Championship, z nichž Team Flash se stal šampionem. Tým vyhrál 200 000 $ z cenového fondu 500 000 $. Dva hráči Team Flash, kteří během této události vynikli nejvíce, byli XB, který vyhrál cenu Finals MVP, a ADC, který vyhrál cenu Best Line-Up jungle.

Tým J

J Team vyhrál Arena of Valor International Championship v roce 2018 a vydělal 250 000 $ z prize poolu. Ocenění MVP turnaje získal hráč týmu J s uživatelským jménem Neil.

Stále se pohybuje pod palbou

Tým Still Moving Under Gunfire byl vůbec prvním týmem, který vyhrál Arena of Valor International Championship. Tým vyhrál první iteraci turnaje, která byla v roce 2017, poté, co soutěžil s 11 dalšími mezinárodními profesionálními týmy. Finanční odměna pro vítězný tým byla 200 000 $.

Kde vsadit na mezinárodním šampionátu Arena of Valor

Najít vhodnou sázkovou stránku eSports pro sázení na největší turnaje Arena of Valor International Championship může být náročné, protože sázející na eSports mají k dispozici obrovské možnosti. Některé weby pro sázení na videohry nejsou tak dobré a mohou mít za následek špatný zážitek ze sázení.

Při pohledu na seznam eSports turnajů a sázkových platforem může být nalezení nejvhodnější herní sázkové platformy docela náročné. Jedním z nejúčinnějších řešení je návštěva specializované stránky s hodnocením sázek eSports. Takové stránky obvykle obsahují všechny relevantní informace potřebné k výběru vhodných stránek pro sázení eSports na základě preferencí, včetně nejlepších návrhů.

Jak umístit své sázky na AoV IC

Proces sázení je poměrně snadný po výběru sázkové stránky eSports. Sázkaři se musí nejprve zaregistrovat a přihlásit na sázkařské stránce a financovat své sázkařské účty. Poté si musí vybrat typ sázky a sázkový trh podle svého výběru. Výběr může být založen na mnoha faktorech, včetně pravděpodobnosti a potenciálních výsledků.

Kromě toho se sázkaři musí také rozhodnout o výši peněz, které chtějí vsadit za každou sázku. Postup při uzavírání sázek krok za krokem se může na různých sázkařských stránkách eSport lišit, ale obvykle zahrnuje pouze několik kliknutí. Je třeba poznamenat, že všechny sázky musí být podány včas, obvykle před začátkem příslušných zápasů.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda