Call of Duty League

Zápasy v esportových šampionátech se skládají z mapového formátu nejlepšího z pěti. Pro každý tým je potřeba minimálně 7 hráčů a maximálně 10 hráčů. Hardpoint, Search & Destroy a Domination jsou tříherní režimy používané v každém zápase. Herní režimy Hardpoint, Search & Destroy a Domination se používají k hraní prvních tří map střetnutí. Herní režim Hardpoint se používá pro čtvrtou mapu, zatímco režim Search & Destroy se používá pro pátou.

Po základní části získá osm nejlepších týmů z hlediska bodů postup do play off. Týmy na 9.–12. místě budou zařazeny do skupiny poražených v prvním kole. Zápasy skupinových zápasů typu head-to-head, které se odehrávají online během tří kvalifikačních týdnů před každým majorem, určují zařazení týmů do majorů. Takové kvalifikační týdny jsou nyní ještě důležitější, protože na major se kvalifikuje pouze osm nejlepších nasazených hráčů.

Jak se provádí hodnocení

Jak se provádí hodnocení

Body jsou týmům udělovány za každé vítězství v zápase v esport ligách. Další body jsou týmům udělovány na základě výkonu na největších esportovních turnajích. Týmy spěchají, aby zajistily pevný bod na mapě, zatímco bojují s nepřátelským týmem. Tým získává jeden bod za každou sekundu, kdy vlastní pevný bod, na kterém stojí alespoň jeden účastník. Kdykoli nepřítel vstoupí do zóny, je označen jako napadený a nezískávají se žádné body, dokud všichni nepřátelé neopustí.

Hardpoint se otočí po mapě každých šedesát sekund. Týmy se mohou otočit na další pevný bod a připravit se na změnu zóny. Každá mapa má různá umístění pevných bodů, ale pořadí rotace zůstává stejné a není náhodné, což umožňuje týmu procvičit si své strategie rotace.

Režim SnD

Jediný režim v Volání povinnosti Liga, která neumožňuje respawnování, je Search & Destroy (SnD). V tomto režimu musí útočící tým dopravit bombu na jedno ze dvou míst na mapě, umístit ji a zabránit jejímu zneškodnění. Pokud bylo zařízení umístěno, bránící se tým má jen několik sekund na jeho zneškodnění, než exploduje. Pokud je zařízení zneškodněno, vyhrají. Případně může jeden tým porazit druhý tím, že ho zničí. V tomto případě musí obránci zneškodnit zařízení, než vyprší časovač.

V mistrovství esportů je ovládání jedinečnou kombinací prvků S&D a hardpointů. Týmy se střídavě útočí a snaží se bránit dvě předem určená branková území na mapě. Aby útočníci dobyli tento kopec, musí na něm stát. Každý tým má 30 životů za kolo. V časovém limitu zničte všechny životy nepřátelského týmu nebo vezměte oba kopce do útoku. Když je zachycen kontrolní bod, přidá se do hry minuta. Chcete-li vyhrát, musíte zlikvidovat 30 soupeřových životů.

O CoD: Warzone

Pojetí Call of Duty žánr battle royale, Warzone, debutoval loni na jaře s velkým ohlasem. V březnu 2020 vyšla Call of Duty: Warzone, free-to-play battle royale videohra. Hra získala většinou chválu od kritiků, zejména chválu za mapy. Activision v dubnu 2021 oznámil, že Warzone překonal 100 milionů aktivních hráčů.

Jak se provádí hodnocení
Proč je Call of Duty League Championship populární?

Proč je Call of Duty League Championship populární?

Vidět hvězdné sportovce hrát hru, na které se právě pracuje, může zvýšit vzrušení ze sledování a zároveň poskytnout příležitost se něco naučit. Je inspirující vidět hráče úspěšné ve hře. Také je ohromující vidět, co mohou objevit a úspěšně implementovat ve stejné hře, kterou právě hráli.

Aby společnost Activision přilákala větší publikum, připravila speciální nabídku pro ty, kteří sledují mistrovství v esportu 2021. Diváci mohli za pouhé naladění získat řadu exkluzivních herních odměn, včetně Open Beta kódu pro titul nástupce vydavatele, Call of Duty: Vanguard. Mnozí se naladili, nepochybně motivováni vidinou zvláštní odměny, která měla vliv na výsledky sledovanosti akce.

Co lidi motivuje k následování?

Ačkoli neexistuje způsob, jak zjistit, kolik lidí se naladilo pouze kvůli odměnám, je to skutečnost, která by při pohledu na čísla sledovanosti neměla být přehlížena. Esports liga se rýsuje jako jedna z nejočekávanějších událostí na každoročním seznamu esportových turnajů. U této nově založené franšízové soutěže se obvykle staví očekávání. eSport League se vysílá na různých platformách, jako je YouTube a Twitch, což pomáhá přilákat více fanoušků.

Existuje několik věcí, které lze udělat pro zlepšení jejich šance na výhru při sázení na Call of Duty League na online sázkových stránkách esportů. Nejdůležitější věcí je sledovat online turnaje v esportech, abyste věděli, jakou formu mají tým a hráč.

Proč je Call of Duty League Championship populární?
Vítězné týmy a největší momenty turnaje Call of Duty League Championship

Vítězné týmy a největší momenty turnaje Call of Duty League Championship

Esport liga se skládá z základní části rozdělené na dvě části a následných play-off. Obsahuje 12 týmů: devět ze Spojených států, jeden ze Spojeného království, jeden z Kanady a jeden z Francie. Každý tým pořádá během základní sezóny událost Home Series v každém ligovém mezičase. Po základní sezóně následuje posezónní turnaj v esportech play-off.

Šampionát esportů byl vytvořen, aby podpořil soutěžní rovnováhu na profesionální scéně COD a umožnil hráčům pravidelně soutěžit po celou sezónu a pomáhat tak při rozvoji hráčů na všech úrovních esportů Call of Duty.

Esports online turnaje použijte nejnovější herní titul Call of Duty – aktuálně Black Ops: Cold War, který byl vydán v listopadu 2020 – abyste udrželi krok s tradicí předchozích velkých esportových turnajů. Všechny hry se hrají ve formátu 5v5 na PC pomocí předem nakonfigurovaných herních nastavení a jakéhokoli ovladače schváleného ligou.

Pravidelná sezóna 2020 začala 24. ledna a skončila v červenci. V srpnu se konalo dvoutýdenní play-off po sezóně, které mělo určit vítěze sezóny. Od zúčastněných týmů se očekávalo, že budou hrát osobní zápasy ve svých domovských městech. Z dvanácti týmů v každém městě se jich na každé akci mělo zúčastnit osm. Proběhly pouze tři akce ve stylu homestand.

Vítězné týmy a největší momenty turnaje Call of Duty League Championship
Řazení online

Řazení online

Majitelé týmů a hráči hlasovali pro přesun ligy online, aby se liga přesunula online po zbytek sezóny. Vzhledem k pandemii COVID-19, kdy se 30. srpna konalo Velké finále, Dallas Empire porazila Atlantu FaZe, nasazenou jedničku, a stala se tak inauguračními šampiony CoD League.

Od úvodní sezóny se rozdělení cenových fondů dramaticky posunulo. Důvodem je zvýšení cenového fondu a všech 12 týmů se kvalifikovalo do každého velkého turnaje esportů. Každá významná událost má hodnotu 500 000 USD a play-off má hodnotu 2 500 000 USD, což představuje celkový prize pool kolem 5 000 000 USD na celou sezónu.

Pro sezónu 2021 je dvanáct týmů rovnoměrně rozděleno do dvou skupin po šesti. Sezóna je rozdělena do pěti fází, přičemž týmy soutěží v zápasech ve skupinách po dobu tří týdnů, aby se určilo nasazení pro major každé fáze. Jeden rok poté, co se těsně utkali s Dallas Empire, Atlanta FaZe dnes vyhrála v roce 2021 Call of Duty League Championship 5-3 nad Toronto Ultra.

Řazení online
Kde a jak sázet na Call of Duty League Championship

Kde a jak sázet na Call of Duty League Championship

Sázení na esports scéně je díky neuvěřitelně lukrativní lize na historickém maximu. Poptávka po sázení Call of Duty prudce vzrostla. Stejně jako tomu bylo v případě událostí světové ligy Call of Duty, všechny zavedené a známé online sázkové stránky na esporty nabízejí sázkové trhy pro události Call of Duty. Nová sezóna profesionálních šampionátů v esportu se setká s větším vzrušením a větším davem, což povede k většímu počtu diváků a většímu pokrytí na webových stránkách sportovních sázek.

Některé sázkové kanceláře mohou poskytovat vyšší úrovně kurzů než jiné. Porovnáním nabízených kurzů na různých online sázkové stránky na esporty, lze získat dobrou představu o tom, které týmy CoD sázkové kanceláře preferují. Je důležité si uvědomit, že favorizované týmy mají nižší kurzy.

Na severní polokouli probíhají mistrovství v esportech od poloviny zimy do konce léta. Poskytují spoustu sázkových příležitostí pro každého, kdo chce vsadit na přímých trzích i na jednotlivé hry v rámci celé ligy esportů. Sázení na esport online turnaje nabídne uživatelům mnoho možností pro sázení na esport šampionáty, protože v současnosti patří mezi nejlepší esport turnaje.

Kde a jak sázet na Call of Duty League Championship