Sázka na DreamHack Tournaments 2024

DreamHack je zábavní společnost se sídlem ve Švédsku. Firma se specializuje na soutěžní herní akce a je vlastněna společností Modern Times Group (MTG), digitální zábavní společností se sídlem ve Stockholmu. Podle Guinessovy knihy rekordů a Twin Galaxies jde o největší LAN párty a počítačový festival na světě. Ten (tento turnaj) se může pochlubit nejrychlejším internetovým připojením na světě a má také nejvíce generovaného provozu.

Na počátku 90. let 20. století DreamHack začal jako skromné setkání přátel a vrstevníků v suterénu školy v Malungu. Brzy poté se přemístila do kavárny. Zde se to proměnilo v jeden z největších esportových turnajů té doby.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Hry nabízené v turnaji

DreamHack od listopadu 2012 spolupracuje s Major League Gaming (MLG) a Electronic Sports League (ESL), aby pomohla dosáhnout růstu a expanze herních trhů v Severní Americe a Evropě. Tyto spolupráce zahrnují mimo jiné věci jako univerzální hodnocení a jednotné konkurenční rámce.

DreamHack esport ligy přitahují nejlepší hráče z celého světa, s kumulativním prize poolem přes 300 000 $. Na internetu jsou k dispozici stovky různých video streamů z turnaje. Většina z nich pokrývá herní soutěže. Tyto herní události se konaly ve Stockholmu a Jönköpingu (Švédsko), Tours (Francie), Bukurešti a Kluži (oba Rumunsko), Valencii a Seville (Španělsko), Londýně (Anglie) a Lipsku (Německo).

Fortnite

Fortnite je v podstatě v otevřené soutěži. Během soutěžních dnů se může každý hráč připojit a zjistit, zda se může dostat na vrchol žebříčku. Je to fantastický způsob, jak dát lidi dohromady k spontánnějším soutěžím. Je zde také možnost spárování s profesionálním hráčem; proto bude na každého účastníka vyvíjen velký tlak.

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)

Pokud jde o tuto hru v turnajích DreamHack'sDreamHack, Švédsko dominovalo soutěži. Ninjas in Pyjamas vyhráli šestkrát, včetně DreamHack Masters Malmo v roce 2016 a Astro Open ve Valencii v roce 2012 Fnatic vyhrál šest turnajů DreamHack, včetně DreamHack Tours v letech 2015 a 2012, DreamHack Bucharest a DreamHack Summer 2015.

Dota 2

DreamLeague, dříve známá jako Dota All-Stars, než se přejmenovala na DreamHack, je nyní možná nejprestižnější Dota 2 turnaj po celém světě. Přestože asijské týmy dominují na globální platformě, soutěže DreamHack umožňují evropským a severoamerickým týmům soutěžit o nejvyšší ceny.

StarCraft 2

Přestože vyšla v roce 2010, StarCraft 2 se brzy stala oblíbenou hrou na turnajích DreamHack. Naama (finština) vyhrála úvodní soutěž na DreamHack Winter následující rok po inauguraci. Hra se stala běžnou součástí letních a zimních soutěží DreamHack. Díky nově nalezenému úspěchu byl také zahrnut do turnajů DreamHack Open.

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm se může pochlubit protagonisty z jiných značek Blizzard, včetně Warcraft, Diablo, StarCraft, The Lost Vikings a Overwatch. Po svém vydání v roce 2015 měl premiéru DreamHack na DreamHack v Bukurešti. European TeamLiquid vyhrál PGL Spring Champions of the Storm 2015. Popularita této hry v DreamHacku neustále roste. BeGeniuses ESC obdržel více než 5 000 $ v prize money za vítězství na DreamHack Tours 2017.

Další hry v turnaji DreamHack

Legend of leagues, Super Smash Bros., Smite, Street Fighter V, Heroes of Newerth a Mortal Kombat XL přispěly k úspěchu okruhu DreamHack. Navzdory tomu, že nemají stejnou finanční podporu jako hry jako Dota 2 a neúčastní se tak výrazně jako jiné hry, jsou tyto hry stále významnými součástmi úspěchu DreamHack'sDreamHack, protože i nadále pomalu získávají na popularitě.

Proč jsou turnaje DreamHack oblíbené?

V esportových turnajích existuje široká škála žánrů a her. Je tu tedy hodně k vidění a dělání, protože několik her vyniká. Zatímco oživení bojových her je také strhující, jedna hra (Halo) zaznamenala rychlý vzestup. Oni (DreamHack) mění sektor a jsou průkopníky videohry a esporty vývoj po celém světě více než dvacet let.

Tohoto vývoje bylo dosaženo vytvořením platformy, která hráčům umožňuje přejít z ničeho na superhvězdy. Zároveň umožňují divákům zažít ty nejlepší herní příběhy. V důsledku toho se DreamHack rozrostl na výsluní a popularitě po celém světě.

DreamHack Summer 2017 byl obrovský úspěch, s hlavní cenou přes 100 000 $. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin po čtyřech týmech. O vítězi 50 000 dolarů za první místo měla rozhodnout fáze play-off.

DreamHack patří mezi nejznámější jména ve videohrách. Vděčí za to tomu, že byl jedním z prvních a nejplodnějších organizátorů esportovních akcí. Jsou zapojeni do několika her, takže se vždy vyplatí sledovat jejich rozvrhy v každém konkrétním roce. Pro většinu hráčů je vstup do DreamHacku tak velký problém. Řada z nich však upadne, pokud se jim nepodaří udržet pozornost fanoušků esportů, jak se očekávalo.

Proč je tento turnaj oblíbený pro sázení

DreamHack je švédská síť LAN (Local Area Network), která spojuje hráče ze všech oblastí života. Pár dní během soutěže stačí k tomu, aby se určilo, kdo je největší. Jedinečnost této akce je v tom, že se jedná o akci BYOC (Bring Your Own Computer). Musí se objevit na každém seznamu esportových turnajů, které stojí za to.

Většina těchto esportových turnajů je vysílána přes web, aby je diváci mohli sledovat na různých platformách. K dispozici je mnoho vynikajících možností, které jsou specifické pro konkrétní hry. Při sázení například na League of Legends mohou sázkaři předvídat, které strany vyhrají jejich první hry.

Uživatelé, kteří vsadili na Counter-Strike: Global Offensive, mohou předpovědět, který tým bude první až deset zabití. Mnoho sázkařských webů také umožňuje uzavírat liché sázky, například na to, který tým jako první zboří první věž, draka nebo inhibitor a tak dále. Existují také sázky na správné skóre a dokonce i čas potřebný k dokončení. Existuje tedy mnoho způsobů, jak sázet na videohry.

Vítězné týmy a největší momenty v turnajích DreamHack

DreamHack léto

V roce 2002 se vůbec první akce DreamHack Summer konala ve švédském Jönköpingu. Před hostováním dvou z nejlepší esportové turnaje každoročně (včetně DreamHack Summer v červnu) měl DreamHack jak obecné, tak zimní vydání téměř deset let. Inaugurační léto DreamHack zahrnovalo vůbec první mistrovství v Counter-Strike.

Soutěže se zúčastnilo 32 týmů, přičemž první místo obsadili Ninjas in Pyjamas, následovali Devine esports a backstab. Ninjas in Pyjamas je držitelem vyznamenání za většinu titulů, které jednotlivec vyhrál, pět jich má v letech 2002, 2006, 2012, 2013 a 2014. Fnatic a SK Gaming, oba po dvou výhrách, jsou v minulosti dva další dominantní týmy.

Zimní DreamHack

DreamHack Winter, stejně jako DreamHack Summer, se obvykle každoročně koná ve švédském Jönköpingu. Zahrnuje některé z nejdůležitějších esportových šampionátů v League of Legends, Counter-Strike, Dota 2, Overwatch a Hearthstone. V roce 2010, Mousesports and Natus Vincere byli prvními vítězi soutěží. Gambit Esports vyhrál titul v roce 2016, před Renegades a GODSENT. O dva roky později ENCE vyhrál trofej a forZe (ruský CSGO) tým vyhrál nejnovější vydání DreamHack Winter.

DreamHack Open

DreamHack Open se původně konal v roce 2012 a rychle se etabloval jako hlavní esportová událost DreamHack'sDreamHack se sedmi velkými festivaly po celé Evropě. Turnaj má celkovou cenu 350 000 $ a je otevřen pro amatérské i profesionální hráče. Ninjové v pyžamu vyhrál první DreamHack Open, který se konal ve Valencii.

Bukurešť pokračovala v pořádání akcí v následujících letech. Malmö, Montreal, Atlanta a Londýn ve Spojeném království se nedávno dostaly na seznam měst, která hostila DreamHack Masters. DreamHack Masters Las Vegas v roce 2017 je bezesporu dosud největší událostí. Virtus.Pro vyhrál turnaj dříve SK Gaming, Sever a Astralis, přičemž vydělává 250 000 liber.

Vzhledem k tomu, že Gambit Esports již vyhrál DreamHack Austin, byla připravena scéna pro Envy, aby si domů odvezla DreamHack Atlanta. Cloud9 získali titul před svým domácím publikem v Denveru, zatímco FlipSid3 Tactics získali titul v Lipsku. DreamHack Malmo 2017 vyhrál G2, zatímco DreamHack Montreal vyhrál North.

Kde a jak sázet na turnaje DreamHack

Můžeš najděte některé z nejlepších online sázkových stránek na esport pro sázení na esport turnaje zde. Tyto stránky nabízejí neuvěřitelné kurzy v turnajích DreamHack. Hráč se však vždy musí snažit porovnat aktuálně nabízené kurzy pro trh, na který chce vsadit, a vybrat si nejobchodovatelnější variantu.

Je nutné provést další průzkum týmů nebo hráčů. Cenné informace o aktuální formě týmu a klíčových hráčích vám mohou pomoci odhalit příznivé možnosti sázení. Snažte se být si vědomi jakýchkoli změn, které ovlivňují celkový výkon. Mohou to být věci jako nový podpis nebo stažení klíčového hráče (hráčů).

Vítěz zápasu je možná nejoblíbenější typ sázky Esport dostupný na sázkařské stránce. Vsaďte si na výsledek konkrétního turnajového zápasu, od League of Legends po Counter-Strike Global Offensive. Uživatelé mohou také přímo vsadit na to, který tým nebo hráč vyhraje konkrétní edici. Většina těchto sázkařských stránek to umožňuje s dostatečným předstihem před turnajem. Proto, pokud máte dobrou představu o tom, kdo si myslíte, že vyhraje velké esportové turnaje, jako je DreamHack Masters, umístěte své sázky brzy.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Oznámení účastníků pro DreamHack 2022
2022-08-11

Oznámení účastníků pro DreamHack 2022

Podle Twin Galaxies a Guinessovy knihy rekordů, DreamHack je největší LAN party a počítačový festival po celém světě. Událost představuje nejrychlejší a největší internetový provoz na světě. Nadšenci mohou předvídat několik významných nadcházejících událostí prostřednictvím online sázení na esporty. Tyto turnaje streamují živě na různých platformách.