Sázka na Honor of Kings World Champion Cup 2024

Turnaj Světového poháru v esportu Honor of Kings přitahuje špičkové talenty z celého světa. Online turnaj v esportech, který obsahuje velmi populární videohru Honor of Kings od společnosti Tencent, ukazuje dominanci této hry na trhu. Počínaje titulem prodávaným výhradně Číňanům se titul rozšířil na celosvětové publikum. Honor of Kings se nyní těší 100milionové hráčské základně.

Jako šestá série Champion Cupu o titul nabídla událost v roce 2021 prize pool 50 000 000 CNY. Od roku 2016 mistrovský turnaj zachycuje představivost a vzrušení fanoušků tím, že představuje nejlepší světové hráče hojné a rozšiřující se fanouškovské základně titulu.

Arena of ValorČest králůProč je Honor of Kings World Champion Cup populární?Vítězné týmy a největší momentySázkové stránkyStrategie sázení
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Arena of Valor

Logistické problémy kolem pandemie v Číně donutily úředníky přeplánovat událost. Do srpna 2021 oznámily Arena of Valor a Honor of Kings vrchol esportů, protože obě scény se na AWC 2022 spojí dohromady v jediném světovém poháru. Velmi očekávaná událost Arena of Valor v roce 2022 spojí obě základny fanoušků hry. Fanoušci mohou očekávat, že vývojář hry představí nové vzrušující aktualizace pro AoV. Pořadatel podle Tencent Games očekává vyrovnanou a férovou soutěž.

Jako hra MOBA (online bitevní aréna pro více hráčů) Čest králů si získal srdce fanoušků a esports lig po celém světě. Zpočátku se vývojáři hry zaměřili na oslovení čínské populace. Po vytvoření rozsáhlé multimilionové hráčské základny tvůrce hry upravil původní hru a nazval adaptaci „Arena of ValorPřestože AoV sledovala strukturu Honor of Kings, našla si také své vlastní fanoušky a dosáhla milionů po celém světě. Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma hrami je rozdílnost hrdinů.

Pro AoV tvůrci vyvinuli hrdiny speciálně pro západní trh. V roce 2017 se Honor of Kings těšil více než 80 milionům aktivních hráčů denně a 200 milionům aktivních hráčů měsíčně, čímž se titul katapultoval mezi světově populárnější hru. Ten rok titul vydělal více než 13,4 miliardy dolarů, což z něj dělá hru s nejvyššími výdělky na světě dostupnou pro mobily. Do roku 2020 se hra těšila více než 200 milionům aktivních hráčů denně a tato čísla stále rostou.

Čest králů

V HoK bojují dva týmy proti sobě, aby zničily hlavní budovu uprostřed nepřátelského tábora. Nepřátelské síly stojí v cestě postupu nepřítele. Týmy musí ovládnout mapu tím, že nashromáždí dostatek sil. Hráči mohou odemykat schopnosti shromažďováním zkušeností, což umožňuje hráči vylepšovat své schopnosti. Kromě toho hráči sbírají zlato do módních obchodů nebo kupují nové šampiony, aby pomohli vyhrát bitvu. Tým, který zničí síly protivníka a zničí jeho tábor, vyhrává zápas.

Herní módy

Hráči soutěží ve formátu 5v5 a každý hráč převezme roli jedné z postav šampiona. Po výběru šampionů, které budete ovládat, týmy spolupracují, aby porazily nepřítele, zničily jeho jádro a vyhrály zápas. Hra se liší od ostatních oblíbených titulů MOBA tím, že je dostupná pouze pro Android a iOS.

Proč je Honor of Kings World Champion Cup populární?

Popularita šampionátu Honor of Kings je podporována obrovskou celosvětovou poptávkou po titulu. Podle zpráv ovlivňují explozivní popularitu hry dva faktory: její intenzivní zaměření na čínskou kulturu a její schopnost podporovat sociální souhru. S pěti hráči ve dvou týmech je Honor of Kings jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak se hráči vzájemně stýkat přes web.

Proč je tento turnaj oblíbený pro sázení?

Pro gamblera je sázení na esportovní turnaje podporováno počtem fanoušků, což zvyšuje počet sázek na velké esportovní turnaje. Vysoké úrovně sázek zvyšují šance na lukrativní výherní bank. Obrovský počet denních hráčů přitahuje další hráče, kterých se mohou zúčastnit online sázkové stránky na esporty.

Od Číny po Evropu se hra šíří po celém světě, spojuje přátele a seznamuje hráče s podobně smýšlejícími hráči. Ve skutečnosti Tencent ze hry vydělává miliardy za čtvrtletí. Mnoho hráčů v regionu nemá doma počítače ani herní konzole. Mobilní dostupnost nabízí hráčům snadný přístup, díky čemuž je Honor of Kings celosvětově nejvýdělečnější mobilní videohrou.

Úřady se obávají závislosti. V důsledku toho je hraní hry pro děti omezeno na hodinu denně pro dítě mladší 12 let a na dvě hodiny pro dítě od 12 do 18 let. Přístup k Honor of Kings je nyní omezen na jednu hodinu denně pro děti mladší 12 let a dvě hodiny pro děti mezi 12 a 18 lety. Vládní deník People's Daily hru označil za jed, což vedlo k dalším regulacím. Pro dospělé poskytuje hraní nebo sázení příležitost dozvědět se více o hře a identifikovat seznam esportových turnajů.

Vítězné týmy a největší momenty

Turnaje

V minulosti se na Honor of Kings Championship Cup sešlo několik týmů složených z nejlepší hráči světa soutěžit o miliony na odměnách v největších esportovních turnajích. Vítězové, kteří hostili dvě divize, postoupili do play off. V tu chvíli vedla jednotlivá vyřazovací kola k závěrečné bitvě, která měla určit, kdo zvítězí. Zde jsou některé z nejúspěšnějších týmů, které profesionálně soutěží na velkých turnajích v esportu.

Oiao Gu Reapers

Qiao Gu Reapers je jedním z nejlepších esportových týmů na trhu Honor of Kings se špičkovým trenérským a herním personálem. Tým, který vyhrál více než 4 miliony dolarů na odměnách na nejlepších turnajích v esportu, je uznáván jako jeden z nejlepších v oboru. Tým je spojen s čínskou esportovou skupinou Newbee.

eStar Gaming

eStar Gaming je čínský profesionální esportový klub v Číně. Klub, který založil Sun Liwei, slavný čínský profesionální hráč e-sportů, se zaměřuje na mistrovství v esportu. Původně esportovní tým hrál hrdiny bouře, ale z provozních důvodů se diverzifikoval do jiných her. Od roku 2014 tým vyhrál šampionát King of Glory. V roce 2019 vyhrála eStar nabídku na místo v profesionální lize LoL.

Turnso Gaming

Weibo Turnso Gaming je vlastněna platformou sociálních médií Weibo v Číně. Organizace esportů soutěží na profesionálních zápasech a turnajích Arena of Valor. Tým vyhrál více než 2 miliony dolarů v turnajových výhrách.

Rogue Warriors

V letech 2017–2021 se Rogue Warriors účastnili profesionálních esportových turnajů a vyhráli více než 1 milion $ na odměnách. Tým, který vlastní ASUS ROG, je jednou z nejrespektovanějších esports skupin na okruhu. Rogue Warriors úspěšně soutěží s hráči nejvyšší úrovně Honor of Kings.

Sázkové stránky

Honor of Kings není populární jen ve hrách. Sázkaři se také hrnou do sázkových kanceláří, aby vsadili na oblíbené týmy a hráče. Existuje řada online sázkových kanceláří, které poskytují sázkové kurzy na turnaje v esportech, jako je například World Championship Cup for Honor of Kings.

Strategie sázení

Sázení na esportové turnaje je podobné sázení na jiné sportovní hry. Pro hráče je zásadní, aby si hru prozkoumal, porozuměl pravidlům a zůstal v obraze o hráčích. Licencované sázkové kanceláře často nabízejí historické záznamy o výhrách a prohrách. Další výzkum však může sázkaři pomoci učinit informované rozhodnutí při sázení peněz. Mistrovské týmy často vyměňují hráče, jako jsou profesionální sportovní týmy. Prohlížení nebo čtení zpráv z esportu poskytuje sázkaři pohled na změny soupisky, které mohou ovlivnit schopnost týmu vyhrát turnaj.

Chytré sázení znamená nastavení rozpočtu na základě očekávaných výher. I když se nikdo nechce připravovat na prohru, snaha dohánět ztráty často vede k větším ztrátám. Při rozpočtení peněz hráč přesně ví, kolik utrácí a za které týmy, hráče nebo výsledky. Obecně platí, že chytré, bezpečné sázení pomáhá hazardnímu hráči vyhnout se závislosti.

Mezi varovné signály závislosti patří nevyzpytatelné chování, jako je neschopnost docela sázet peníze. Esports je vzrušující trh a sázení na esporty může také dát účastníkovi emocionální vzrušení. Výhra je obzvláště uspokojující a nutí hráče pokračovat v sázení a pokusit se získat odměnu zpět. Sázkový plán založený na výzkumu a analýze s větší pravděpodobností přinese vítězné výsledky. Nicméně, pro hazardní hráče, kteří prohrají, buďte opatrní. Proveďte další průzkum a vraťte se, abyste vyhráli další den.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda