Sázka na LCS Championships 2024

Série League of Legends Championship, lidově LCS, je liga eSports nejvyšší úrovně, která zahrnuje hráče League of Legends (LoL) z USA a Kanady (Severní Amerika). Tato událost Riot Games je jedním z 12 regionů v konkurenčním ekosystému LoL. Tato soutěž se obvykle koná dvakrát ročně ve dvou soutěžních rozděleních konaných během jara a léta, přičemž deset franšízových týmů bojuje o status LCS Champions.

Všechny hry LCS se hrají živě ve studiích Riot Games v Los Angeles v Kalifornii. V roce 2021 Riot Games představili speciální událost známou jako LCS Lock-In, která se hrála těsně před rozdělením, aby ulehčila týmům a připravila je na zážitek na pódiu.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše o League of Legends

Během hlavní soutěže jsou všechny body nasbírané na konci každého mezičasu přiděleny na základě pozice hráče na soutěžním žebříčku. Pro každé rozdělení je k dispozici 400 000 $ Champions Queue. Navíc na týmy, které se kvalifikují na World League of Legends Championships, čeká větší cenový fond, více než 2 000 000 $.

co je League of Legends? LoL je a online bitevní aréna pro více hráčů (MOBA) hra. Tato videohra byla vyvinuta společností Riot Games a byla oficiálně vydána 27. října 2009. V průběhu let byl LoL nepochybně nejoblíbenějším titulem v žánru MOBA a v současnosti je na vrcholu seznamu eSports turnajů od tohoto vývojáře.

League of Legends může být docela technické, ale neuvěřitelně potěšující. Tento MOBA hra vidí týmy o pěti hráčích hrát proti sobě. Hra začíná s každým týmem na opačných stranách mapy, v blízkosti Nexus . Vítězný tým v kterémkoli zápase zničí Nexus svého soupeře.

Během hry každý tým prochází řadou věží známých jako věžičky, umístěné podél cest ke každému zařízení Nexus. Primárním cílem je samozřejmě zničit nepřátelský Nexus. Mezi další hlavní cíle však patří zničení nepřátelských struktur, jako jsou věže.

Aby hráči mohli bojovat a držet krok s nepřítelem, musí se také držet vyrovnání nahoru. Zvyšování úrovně vyžaduje zkušenosti získané zabíjením minionů a nepřátelského hráče. Zlato, získané zabíjením minionů, je nezbytné pro nákup bonusů během hry. Se zlatem si hráči mohou zakoupit věci, jako jsou zesílení pasivního brnění nebo dočasné štíty.

Herní módy

League of Legends má v současnosti dva herní režimy: Classic a ARAM. Pro začátek je klasický herní režim z velké části defenzivní. Tým využívající tento režim se pokouší dostat k soupeřovu Nexusu přes věžičky a inhibitory s pomocí přisluhovačů. Na druhou stranu režim ARAM, All Random All Mid, se velmi podobá klasickému režimu, ale akce bývá omezena na mapu s jednou cestou.

Šampioni LCS

Během hry každý hráč ovládá jednoho šampiona. LoL má v současné době 159 šampionů, z nichž každý má jedinečné atributy.

Na začátku jakékoli hry nebo bitvy si každý hráč musí vybrat šampiona, který bude bojovat ve své bitvě. Je pozoruhodné, že výběr šampiona je omezen na to, co hráč odemkl. Hráči však mají také možnost vyzkoušet si jednoho ze 14 šampionů, kteří jsou obvykle každý týden zdarma, aby si je hráči mohli vyzkoušet, aniž by je museli odemykat.

Některé kategorie šampionů nabízené League of Legends zahrnují:

 • Vrazi
 • Střelci
 • Bojovníci
 • Mágové
 • Tankery
 • Podpěra, podpora

Ve většině případů má každý šampion tři hlavní přednosti, které mohou v průběhu hry získat další. Hráči se o tyto atributy musí velmi zajímat, zvláště při sestavování týmu, protože to vyžaduje mnohem více než dát dohromady pět hráčů.

LoL ligy

League of legends se hraje na úrovni armatury i na profesionální úrovni. Některé soutěže LoL jsou organizovány vývojáři hry, společností Riot Games. Od roku 2021 se po celém světě hrálo 12 profesionálních lig League of Legends. Tyto ligy jsou většinou klasifikovány jako 1. úrovně nebo profesionální ligy, ligové poháry a nižší ligy.

Proč je LCS Championships populární?

League of Legends je víc než jen a video hra mnoha lidem. Miliony hráčů sedí na herních zařízeních a hrají hru nepřetržitě po celém světě. Každý rok se profesionální hráči LoL setkávají na nejlepších turnajích eSports.

Sázející na esporty jsou vždy připraveni sázet, zatímco hráči bojují. V posledních několika letech došlo k nárůstu poptávky po sázení eSports. Být jedním z LoL největší eSport turnaje, LCS Championships je zvláště atraktivní pro sázkaře.

Existuje mnoho důvodů, proč sázkaři eSports řadí LCS eSport šampionáty mezi hlavní eSport turnaje. Zde je několik důvodů, proč je tento eSports šampionát v kruzích sázkařů velmi populární.

 • Je vysoce pokryta sázkovými weby eSports
 • Sázení na LoL je obvykle vysoce regulované
 • Šampionáty LCS nabízejí nepřetržité akce, díky nimž je sázení na eSport turnajích vysoce intenzivní a vzrušující.

Popularita hraní LoL je v posledních letech fenomenální a je velká šance, že mistrovství světa LCS sehrálo neocenitelnou roli. Díky platformám pro živé vysílání, webům s recenzemi her a hloubkovému pokrytí online sázkové stránky eSport, bude tento eSport šampionát v nadcházejících letech stoupat do nových výšin.

Vítězné týmy LCS Championships a největší momenty

Největší momenty

LCS Championships předvádí některé z nich nejlepší týmy LoL na světě. Jako u každé akce nejvyšší úrovně, i zde byly některé záběry, z nichž vám spadla čelist, legendární momenty a několik skvělých kombo momentů wombo (sekvence silných útoků). Ve světle toho je zde jeden z „největších“ momentů, kterých jsme byli svědky na mistrovství LCS v posledních letech.

100 zlodějů vs. Evil Geniuses – letní play-off LCS 2021, druhé kolo, čtvrtý zápas

Jeviště Lol LCS mělo v roce 2021 spoustu vzrušení, ale žádné ve srovnání s druhým kolem play-off mezi Zlí géniové a 100 zlodějů. Prvních 34 minut bylo svědkem toho, že 100 zlodějů shráblo do hry ohromující vedení a vytlačilo Evil Genia na okraj. V soutěži, která je popisována jako jedna z nejlepších ukázek osobních dovedností, géniové zla nějakým způsobem najdou způsob, jak se dostat zpět do hry.

I když 100 Thieves stále neslo den o jednu hru později, projev Evil Geniuses byl pozoruhodný. A kdyby se jen zabudovali do hybnosti, věci mohly být úplně jiné.

Vítězné týmy LCS

LoL je téměř deset let starý. Konkurence byla vždy tvrdá a ve hře není větší úspěch než držení trofeje LCS Championship na konci sezóny.

LoL LCS Championship, dříve North American League of Legends Championship Series, zaznamenal několik změn, které se týkají peněžních odměn, hostitelských destinací, soutěžních týmů a herních pravidel.

Turnaj se poprvé konal v roce 2013, v prvních dvou sezónách hostilo osm LoL týmů. Od té doby se v každé akci (od roku 2015) představilo deset týmů.

Vítězové LoL LCS

Mistrovství LoL LCS Championship je rozděleno do dvou dvoukolových turnajů typu Robin split; jarní a letní, zahrnující 225 her. Na konci každého mezičasu jsou všechny týmy seřazeny podle procenta výher. To znamená, že zde je seznam minulých vítězů LCS.

Jarní split vítězové

 • Cloud9 2020
 • Tým Liquid 2019
 • Team Liquid 2018
 • Tým SoloMid 2017
 • Counter Logic Gaming 2016
 • Tým SoloMid 2015
 • Cloud 9 2014
 • Tým SoloMid 2013

Vítězové letního splitu

 • Tým SoloMid 2020
 • Team Liquid 2019
 • Team Liquid 2018
 • Tým SoloMid 2017
 • Tým SoloMid 2016
 • Counter Logic Gaming 2015
 • Tým SoloMid 2014
 • Cloud9 2013

V současné době je Team Liquid bezpochyby nejúspěšnějším týmem v LoL LCS Championships se čtyřmi tituly na svém kontě. Jako takový je to bezpochyby tým, který by měl sledovat sázkaře sázející na online turnaje eSport. Sázkaři mohou také využít vysokých kurzů, které se dávají smolařům, protože rozrušení je v soutěži normou.

Kde a jak sázet na LCS Championships?

Kde vsadit na LoL LCS Championships

Většina sázkových kanceláří eSports usiluje o získání titulu LCS Championship, vzhledem k popularitě šampionátu. Zatímco bookmakeri mohou nabízet štědré lol sázkové kurzy, bonusy a propagační akce by měly být vždy na prvním místě při hledání webu pro online sportovní sázení.

Důvěryhodnost bookmakera je při výběru sázkové stránky zásadní. Hráči musí omezit své možnosti na licencované a regulované sázkové stránky. Mezi další zásadní úvahy patří rozsah a flexibilita platebních možností, sázkové trhy a recenze od jiných sázkařů.

Jak sázet na mistrovství LCS

LCS Championships nabízí sázkařům nespočet příležitostí. Sázkaři však musí při sázení zůstat strategičtí. Vsadit si může každý, ale konzistentně uzavírat vítězné sázky vyžaduje mnohem více.

Každý, kdo sází na turnaje eSport, jako je LCS, by měl být při sázení vždy obezřetný. LCS předpovědi a tipy na sázení se hodí při vybírání bitev. Sázení na velké soutěže tohoto rozsahu často ztěžuje, a to i pro ostřílené sázkaře LoL, vědět, jak se týmy utkají proti sobě.

Většina týmů mění soupisky a sázkaři by se měli vždy snažit držet krok s týmy. Kromě toho by sázkaři měli také sledovat herní styl týmu, což jim pomáhá podávat informované sázky.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda