Sázka na Overwatch League 2024

Jako jedna z prvních profesionálních esport lig, Overwatch League (také známá jako OWL) zastupuje týmy z celého světa. Blizzard Entertainment zahájil ligu v roce 2018 s 12 týmy. Poté, co se o rok později rozšířila na 20 týmů, liga začala stabilně stoupat, podporovaná popularitou Overwatch, esportové hry s 50 miliony hráčů v roce 2018.

Hráčovy platy začínaly na 50 000 $ za minimálně 1 rok smlouvy, včetně odchodu do důchodu, zdravotního pojištění, ubytování a tréninkových míst pro hráče. Týmy rozdělovaly mezi hráče minimálně 50 procent příjmů ve formě bonusů. V první sezóně obdrželi mistři ligy minimální bonus 1 milion $. Podle zpráv mluvilo vedení Blizzardu s Wesem Edensem, spolumajitelem Milwaukee Bucks, o provozování týmu sídlícího v Chicagu, aby se účastnil seznamu esportovních turnajů. Tato dohoda však nebyla realizována.

O OverwatchSpolečenstvíProč je Overwatch League populární?Proč je tento turnaj oblíbený pro sázení?Populární týmy
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O Overwatch

Overwatch vstoupila na trh v roce 2016 jako týmová střílečka pro více hráčů, kterou Blizzard Entertainment vytvořil a vydal. Hra přiřadí každého hráče do jednoho ze dvou týmů. Každý tým má šest hráčů ze seznamu herních postav nebo „hrdinů“. Každý hrdina se do hry zapojí s odlišnými schopnostmi, které týmu pomáhají plnit cíle na mapě.

Hráči začínají na úrovni podpory 1 a postupují na úroveň 5. S každým potvrzením je ovlivněna úroveň podpory hráče. Pokud hráč neobdrží další potvrzení, jeho úroveň se může snížit. Tresty v systému hlášení hry mohou také zbavit hráče jeho doporučení.

Odměny

Hráči mohou získat loot boxy v závislosti na úrovni podpory. Vyšší úrovně mají za následek vyšší počet udělených Loot Boxů. Poté, co hráč vykoná nějaký čin nebo projeví talent, hra odemkne čestný odznak. Rozpis všech trofejí je k dispozici v hlavní nabídce v sekci přehled kariéry. Hráči mohou tyto úspěchy sdílet s přáteli.
Během hry hráč získává vyšší úrovně a odemyká možnosti přizpůsobení zvuku a vzhledu hrdiny. Přizpůsobení postavy je také dostupné v hlavní nabídce v Galerii hrdinů.

Kořist

Loot Boxy také nabízejí možnosti přizpůsobení. Hráč odemyká krabici na každé úrovni výše. Hráči také získají kredity, které mohou použít k nákupu dalších možností přizpůsobení. Hráč obdrží portrétní rám na každé 10. úrovni, dokud je nezíská všechny.

Společenství

Kdysi živá a plodná komunita Overwatch se v posledních letech zmenšila. Přesto, s téměř 7 miliony hráčů měsíčně v roce 2022, hra stále žije a přitahuje celosvětovou účast na online sázkových stránkách esportů. S většinou hráčů aktivních na sociálních sítích hra stále klesá z 50 milionů v roce 2018 na poslední čísla. Přestože většina her zažívá rok od roku pokles hráčské účasti, dramatický úbytek hráčů Overwatch nevěstí nic dobrého do budoucna. Někteří odborníci spoléhají na pokles počtu hráčů ve hře s nedostatkem nového obsahu a aktualizací.

Ve srovnání s hráčskou účastí na League of Legends, Fornite a dalších populárních hrách je 6 milionů hráčů Overwatch kapkou. Tyto online hry hlásí velký počet hráčů, což zanechává Overwatch za rozšiřujícím se trhem esportů a nejlepšími esportovými turnaji.

Proč je Overwatch League populární?

Přesto zůstává OWL populární největší esportové turnaje nabídnout hráčům příležitosti soutěžit. Profesionální týmy hledají hráče z jiných lig, které Blizzard spravuje. V roce 2017 otevřela Open Division dveře amatérským týmům možnost soutěžit ve struktuře podobné profesionálním ligám na velkých esportovních turnajích. Kvalifikovaní hráči vstupují do amatérské post sezóny nasazeni na regionální zápasy.

Malá odměna je věnována hráčům, kteří dokončí sezónní zápasy pro tým před play-off. Kredit lze uplatnit v digitálním obchodě Blizzard. Úspěšné regionální týmy mohou vyhrát ceny. Hráči z Open Division pocházejí ze sedmi regionů, včetně Jižní Ameriky, Pacifiku, Severní Ameriky, Koreje, Evropy, Číny a Austrálie.

Úspěšní hráči a týmy se přesouvají do menší ligy s názvem Overwatch Contenders. V roce 2018 spustil Blizzard Contenders ke sloučení regionálních turnajů způsobem, který podporuje Overwatch League. Uchazeči jsou tvořeni globálními divizemi, které zahrnují několik týmů. Každý tým může být složen z amatérských a profesionálních hráčů. Tým Contender, pokud je přidružen k programu akademického týmu Overwatch League, může mít dva hráče, kteří podepíší smlouvu, aby se mohli pohybovat tam a zpět mezi akademickým týmem a týmem OWL.

Mistrovské týmy z otevřené divize se přesouvají do Contenders, aby soutěžily na mistrovstvích v esportu. Blizzard expandoval přidáním dvou divizí v roce 2018, Jižní Ameriky a Austrálie. Pro podporu spravedlnosti omezil Blizzard do roku 2019 počet hráčů, kteří mohou soutěžit mimo region týmu, na tři.

Proč je tento turnaj oblíbený pro sázení?

Overwatch vítá nové hráče, amatérské i profesionální. Úroveň obtížnosti hry z ní dělá postranní možnost pro hráče Counter-Strike, kteří mohou hledat změnu, nebo pro nováčky, kteří hledají vzrušení. S dobře organizovanými režimy, živými barvami a zajímavými postavami je hra pro hráče vizuálně přitažlivá a stimulující. Vizuální animace a efekty vedou hráče k tomu, aby jim ukázali požadované akce k získání vítězství pro tým.

Hráči a fanoušci Overwatch nejsou jediní, koho hra baví. Možností sázení na turnaje v esportu je nepřeberné množství, protože sázkové kanceláře online umožňují nadšencům sázet na výsledky sázením na výsledky zápasů, týmový úspěch a jednotlivé hráče. Stejně jako u většiny esportů je Overwatch oblíbenou volbou pro hráče, kteří analyzovali týmy a vybrali si favority

Sázení na Overwatch League

Před uzavřením sázky je důležité prozkoumat Overwatch League. Pro uzavření dobré sázky je nejdůležitější znalost hry. Většina sázkových kanceláří nabízí nepřeberné množství informací o hře a týmech, což hráčům umožňuje proniknout do hloubky podívejte se na možnosti a šance před vsazením prostředků. Podrobné informace mohou zahrnovat aktuální informace o událostech, turnajích a šampionátech. Užitečné jsou také zprávy o změnách ve hře a aktualizacích hráčů. Díky důležitým informacím o kursech, zápasech a jednotlivých hráčích má hráč dobrou šanci na uzavření solidní sázky.

Plánování je základním prvkem sázení na esportovní turnaje. Pro nováčky může sledování ligy OWL před podáním sázky poskytnout cenný pohled na to, jak hra funguje a proč týmy vyhrávají. Například hodnocení hráčů a týmů může poskytnout cenné informace pro sázení. Nicméně začínající hráči, kteří prokázali úspěch v amatérských ligách, mohou také zůstat konkurenceschopní v OWL. Pohled na jednotlivce a týmy může hráči pomoci porazit šance, když je čas vsadit.

Průzkum sázkové kanceláře navíc zajišťuje, že hráč jedná s licencovanou, důvěryhodnou sázkovou platformou. Renomované sázkové kanceláře poskytují nejlepší kurzy a aktuální informace o turnajích a hráčích. Informace jsou nezbytné pro informované rozhodnutí o sázení. Před sázením musí sázející porozumět hodnocení týmu nebo hráče.

Populární platformy navíc slouží jako způsob, jak se stýkat s podobně smýšlejícími nadšenci Overwatch. Sázková kancelář jako centrum to usnadňuje diskutovat o sázkových strategiích s ostřílenými gamblery. Sázkařský konsenzus ne vždy vyjde, ale příležitostná výměna informací s komunitou může pozvednout sázkařovu hazardní strategii.

Po výběru dobře hodnocené platformy sázkových kanceláří si zaregistrujte účet. Je snadné provést vklad a začít sázet. Oblíbené platformy nabízejí hráčům přístup k mezinárodně uznávaným digitálním peněženkám, bankovním převodům a možnostem vkladů kryptoměn.

Populární týmy

Týmy Overwatch jsou jiskrou, která podporuje nadšení fanoušků ze hry. Jedním z důvodů, proč je hra stále živá, je dynamická hra hráčů, kteří rádi soutěží. Jednotliví hráči dosahují ikonického statusu na internetu, který pramení z obdivu fanoušků a herních nadšenců. Od vítězství v zápasech OWL až po soutěžení na turnajích po celém světě, tyto tři týmy vynikají jako dominantní globální konkurenti.

Cloud9

Stále považován za velmoc Overwatch, Cloud9 se neustále umisťuje na předních místech v každém turnaji. Tým, který je často hodnocen jako favorit, zaostává a v mnoha turnajích získává druhé místo. Přesto Coud9 vyhrál některé uznávané tituly, jako je ONAG Invitational a Agents Rising.

ZÁVISŤ TÝMU/ ZÁVISLOST TÝMU

Team Envyus, nyní nazývaný Team Envy, je stále považován za jeden z nejlepších týmů na Západě. Týmový rekord zahrnuje umístění na prvním místě v Operation Breakout, OG Invitational a dalších velkých akcích. V první sezóně OWL liga viděla, že Team Envyus dominoval nad jihokorejskými týmy a uspěl proti ostatním týmům v lize. Tým se dostal do play-off 2019 a prohrál s Vancouver Titans.

Chybějící

Misfits dominují turnajům, vyhrávají The Battle a Europe's Atlantic Showdown Qualifier. Vzhledem k tomu, že tým stále vyhrává, každý hráč a kolektivní tým jsou nejlepší evropští konkurenti Outreach na trhu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda