Sázka na Six Invitational 2024

Six Invitational od Ubisoftu si dělá jméno na globálních esportových turnajích. Každoroční online turnaje profesionálních esportů Rainbow Six Siege přitahují některé z nejlepších herních talentů na světě. Turnaj se sídlem v Montrealu, kde Ubisoft pracuje na vývoji hry, hostí týmy, které soutěží na mistrovství podobném mistrovství světa.

V roce 2021 organizátoři akce odložili soutěž kvůli uzavření hranic ve Francii. Vzhledem k probíhající pandemii, která se má konat v Paříži v roce 2022, se hráči soutěže setkají v Palais Brongniart. Z bezpečnostních důvodů se akce nezúčastní publikum. Jako první velká událost od roku 2020 očekávají organizátoři Rainbow Six silnou online sledovanost.

O Six InvitationalRainbow Six SiegeHerní režimy R6PopularitaKde a jak sázet na Six Invitational?
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

O Six Invitational

Shromáždění 19 týmů, které se utkají ve dvojitém vyřazovacím, meziregionálním turnaji. Organizátoři akce navýšili počet turnajových zápasů. Družstva jsou rozdělena do dvou skupin podle nasazení. Účastníci sehrají dohromady 81 zápasů rozdělených mezi čtyři regiony na pódiu. 8 nejlepších týmů z každé skupiny postupuje do play-off.

Hráči turnaje dostávají podporu od globálních fanoušků Rainbow Six Siege a komunit z celého světa. Komunity přispívají na Battle Pass, který pomáhá dosáhnout maximálního výherního fondu 3 000 000 $. Odměny se rozdělují v procentech. Týmy na prvním místě vyhrají 1 milion $ nebo 33,3 procenta z prize poolu. Druhé místo vyhrává 450 000 $ nebo 15 procent. Třetí místo vyhrává 240 000 $ nebo 8 procent. Týmy na devatenáctém a dvacátém místě vyhrají 30 000 $ nebo 1 procento z prize poolu.

Týmy soutěží v počítačovém nastavení založeném na LAN a podléhají přísným hygienickým požadavkům. Six Invitational spolupracuje s ACEPS, zdravotní a bezpečnostní agenturou a ISMA, agenturou lékařské pomoci, aby zajistila bezpečnost hráčů. Vláda ve Francii také pracuje ve spolupráci s organizátory akcí na zavedení bezpečného, kontrolovaného prostředí, které se řídí pokyny stanovenými místními úřady a zdravotnickými agenturami.

Rainbow Six Siege

Střílečka z pohledu první osoby Rainbow Six Siege hra umožňuje účast různým operátorům na esport ligu. Hráči ovládají virtuální operátory s různými národnostmi, gadgety a zbraněmi. S asymetrickou strukturou nemusí týmy získat stejné schopnosti. Protiteroristické jednotky se ve hře nazývají FBI SWAT a zachraňují americká rukojmí.

Mezi obránce a útočníky patří také německý GSG-9, britský SAS, francouzský GIGN a ruský Spetsnaz. Každá jednotka obsahuje pro operátory. Hráči mohou naverbovat operátora s možností výběru vybavení a schopností. K výběru nových operátorů dochází na začátku kola. Nákupy ve hře umožňují operátorům nakupovat kredity za kosmetické předměty, rychlejší získávání operátorů nebo zbraně.

Po začátku kola si útočníci vyberou spawn body k zahájení útoku a obránci také rozhodnou o obranné strategii. Během krátkého přípravného časového rámce útočníci ovládají drony pro mapový průzkum, aby hledali opoziční operátory, sestavy, cíle a pasti. Mapy umožňují boj na blízko, pouze po skončení kola umožňují znovuobjevení.

Hráči, jejichž postavy zemřou během hry, mohou využít režim podpory pro přístup k dronům a bezpečnostním kamerám a dát svému týmu vědět o nepřátelských aktivitách a místech. Neformální zápasy trvají čtyři minuty a hodnocené zápasy tři minuty. Týmová práce je nezbytná pro hráče R6, aby porazili tým soupeře. Komunikací s každým týmovým hráčem může člen týmu plně využít své schopnosti a dokončit cíl.

V režimu diváka může hráč sledovat různé úhly zápasu. Ve skutečnosti se hra silně zaměřuje na ničení prostředí. Hráči ničí struktury výbušninami nebo kulkami. Po zničení prostředí může tým získat výhodu nepřítele. Hráči, kteří ve hře využívají kreativitu a strategii, se lépe orientují v systému. Mezi herní prvky patří systém průniku, který méně poškozuje nepřítele, když kulky procházejí strukturami.

Bránící týmy mohou opevnit zdi a použít štíty k ochraně. Nepřítel však může tyto ochrany prolomit nebo zničit pomocí výbušnin a dalších pomůcek. Obránci používají pasti, včetně ostnatého drátu po mapách. Hráči mohou slaňovat okny, ničit podlahy a přepadat nepřátelský tým. Granáty a nálože jsou cenné nástroje ničení, které jsou v každém kole omezené.

Herní režimy R6

Na začátku mají hráči před spuštěním na výběr 11 map a 5 režimů. Další stahovatelný obsah zahrnuje celkem 20 map k hraní. Herní režimy zahrnují následující funkce:

 • Rukojmí: Útočníci berou obránce jako rukojmí v režimu pro více hráčů. Cílem obránců je úspěšně zmařit hry útočníků eliminací každého operátora v týmu soupeře nebo obranou rukojmí během herní doby. Pokud rukojmí zemře, útočící tým vyhrává kolo.
 • Bombardovat: V režimu Bomb musí útočníci najít a zneškodnit jednu ze dvou bomb. Za vítězství jsou obránci zodpovědní za zabití útočníků nebo zničení defuzéru bomb. I když obránci zabijí všechny útočníky, musí zničit defuzér, pokud už byl nasazen.
 • Plocha: V režimu zabezpečené oblasti obránci chrání kontejnerovou místnost s biologickým nebezpečím, když se útočníci pokoušejí vniknout a zajistit kontejner. Na konci režimu buď útočníci získají kontejner s biologickým nebezpečím, nebo jsou ve hře zabiti všichni hráči jednoho týmu.
 • Taktický: Tento režim umožňuje hráčům označit soupeře a vidět spoluhráče skrz zdi. S velkým důrazem na týmovou práci a realističnost odstraňuje funkce průhledového displeje.
 • Výcvik: V sólo hraní nebo hře pro více hráčů působí až pět hráčů jako obránci nebo útočníci, zatímco bojuje s vlnami protivníků ovládaných umělou inteligencí prostřednictvím různých režimů, včetně Rukojmí, Bomba a Eliminace.
 • Nákaza: Operace Chimera představila po omezenou dobu týmy pro 3 hráče proti sobě. Jeden tým je lidská mutace řízená AI infikovaná mimozemským parazitem. V tomto režimu musí hráči překonat obtíže, jako je přátelská palba na těžší ze dvou obtížností režimu.

Popularita

O oblíbenosti hry svědčí fakt, že Šest Invitational esports Championships je jedním z nejpopulárnějších hledaných výrazů na internetu s miliony sázek na esport turnaje. V divácích, příjmech a popularitě sázení je Six Invitational na předním místě. Vzhledem k tomu, že tato hra je na sázkařské scéně léta, turnaj konkuruje některým z hlavních esportových turnajů na trhu.

Kreativní herní režimy a týmová spolupráce od počátku chytly srdce hráčů po celém světě. Během pouhých dvou let pomohla první akce Six Invitational v Montrealu v Kanadě v roce 2017 zvýšit popularitu hry. Výherní fond 100 000 $ stačil k úspěchu hry. Příští rok byl oceněný fond ještě vyšší na 500 000 $ a do roku 2019 se zčtyřnásobil na 2 miliony $. S celkovým fondem ve výši 3 miliony $ pro turnaj v roce 2022 si šťastný vítěz akce odchází domů s milionovou odměnou.

Šest vítězných týmů Invitational a největší momenty

Organizátoři zdaleka očekávají, že turnaj v roce 2022 bude jedním z nich nejlepší esportové turnaje. Zájem je podporován rostoucí popularitou hry a milionovými výhrami. Mezi nejoblíbenější týmy patří SSG, Penta, G2, cTm a Elevate, kteří jsou šampióny. Elevate a cTm skutečně vyhrály 2017 Invitationals, zatímco G2 a Empire jsou trvale úspěšné v porážení konkurence na nejlepších esportovních turnajích.

Kde a jak sázet na Six Invitational?

Dozvědět se o sázení na esport turnajích je složité. Sázející musí najít seriózního online sázkové stránky na esporty s výhodnými kurzy Six Invitational pro sázení. Hledání online a prohlížení recenzí aktuálních sázkových kanceláří může pomoci novým sázkařům učinit informované rozhodnutí o tom, kde vsadit.

Některé z nejpopulárnějších platforem sázkových kanceláří nabízejí následující:

 • Rychlé sázky
 • Různé možnosti platby
 • Příznivý kurz
 • Skvělý zákaznický servis
 • Velkorysé bonusy
 • Weby se snadnou navigací
 • Jednoduchá rozhraní
 • Seznam esportových turnajů

Jakmile si hráč vybere online stránky pro sázení na esporty, aby vsadil na velké turnaje esportů, může si prohlédnout možnosti sázení a kurzy a vybrat si typ sázky. Po výběru konkrétního zápasu vám pomůže průzkum statistik výběr nejlepších týmů. Je čas uzavřít sázku. Po skončení zápasu nebo turnaje dá bookmaker majiteli účtu ve sázkové kanceláři vědět, zda vyhrál.

Six Invitational je jedním z největších esportových turnajů na světě. S prize poolem 3 miliony dolarů je turnaj nejlepší reklamou pro hru Six Siege od Ubisoftu. Popularita hry stále roste, což je vyvoláno globální fanouškovskou základnou, která se přihlásí online, aby mohla hrát a sledovat profesionály během oblíbených zápasů. Během několika let se Invitational rozrostla v jednu z nejpopulárnějších událostí na webu, která přitahuje diváky z celého světa, aby si užili týmy, jak zabíjejí nebo jsou zabiti ve hře vtipu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Top 5 sázkových turnajů Esports 2022
2022-12-08

Top 5 sázkových turnajů Esports 2022

Esports se rozšiřuje a do sázkových trhů se zařazuje více soutěží a her. Vzhledem k tomu, jak populární se sportovní soutěže v posledních letech staly, není divu, že sázení na esporty roste na popularitě.