Sázka na Smite World Championship 2024

Pokud jde o esport turnaje založené na hře Smite, SWC vyniká jako nejoblíbenější. Koná se každoročně každou zimu v Atlantě ve státě Georgia. Hi-Rez Studios pořádá akci. SWC byl poprvé založen v roce 2015. Od té doby se vyvinul v jeden z největších esportových turnajů. Online sázkové stránky esportu upřednostňují SWC kvůli jeho formátu. 10 týmů soutěží ve dvojitých vyřazovacích fázích před zahájením jediné vyřazovací závěrečné fáze. To dává sázkařům spoustu příležitostí analyzovat výkon každého hráče.

Mnoho esportových událostí získává pozornost komunity hazardních her díky vysokým cenovým fondům. Dokonce i na nejnižší úrovni se stále podařilo získat celkem působivých 785 000 $. Takto vysoké odměny přilákaly ty nejlepší týmy Smite z celého světa.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše o hře Smite

Během prvního roku bylo k mání 2,6 milionu dolarů. Díky tomu se stal třetím nejlukrativnějším cenovým fondem esportů roku 2015. Známé soutěže, jako je např Mistrovství světa League of Legends měli nižší odměny, přestože byli v té době považováni za významnější.

Hráči mohou sledovat SWC prostřednictvím online streamů a sázet na zápasy. Řada bookmakerů otevírá trhy založené na tomto turnaji.

Smite patří k online bitevní aréna pro více hráčů (MOBA) žánr. Od svého vydání je hra volně hratelná. Toto je běžný aspekt mnoha nejpopulárnějších esport titulů. Smite je v současné době k dispozici na několika různých platformách. To zahrnuje PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Hráč převezme roli mytologické postavy, jako je bůh nebo bohyně. Zapojují se do týmových bojových zápasů. Každá jiná postava bude mít jedinečnou schopnost využít během boje. Tým musí přijít s vítěznou strategií, aby přelstil jak soupeře, tak NPC přisluhovače.

Smite esport šampionáty, jako je SWC, mají tendenci se zaměřovat na režimy hráč versus hráč. V důsledku toho se musí hazardní hráči seznámit s tím, jak tyto zápasy fungují. Je také důležité dozvědět se o výhodách a nevýhodách každého konkrétního boha.

Pouze desítka z nich je k dispozici zdarma měsíčně. Je však možné odemknout více utrácením herních měn a plněním výzev.

Profesionální hráči si rádi přizpůsobují své božské postavy pomocí jedinečných vzhledů a emocí. Události jako SWC však obvykle omezí upgrady výkonu, aby byly zápasy co nejférovější. To je důležité vzít v úvahu při uzavírání sázek.

Pravidla hry Smite

Před sázením na esport ligy musí hráč dobře rozumět pravidlům hry. Conquest je nejběžnější herní režim. Je podobný tomu, který je vidět v League of Legends. Dva týmy složené z pěti hráčů se pokoušejí zničit Fénixy z týmu soupeře. Je zde také obří válečník zvaný Titán, kterého je třeba sundat.

Týmy začínají zápas na opačných koncích mapy. Před vstupem do hry má hráč určité množství zlata, které může utratit za počáteční předměty. Hráči Pro Smite takticky přemýšlejí o tom, která vylepšení budou pro tým přínosem.

Aby se hráči dostali z jedné strany mapy na druhou, musí cestovat jedním ze tří pruhů. Každý z nich je bráněn tvorem Phoenix spolu s obrannými věžemi. Pokud se k nim hráči přiblíží příliš blízko, utrpí velké poškození.

Přisluhovači jsou užitečné NPC, které pomáhají hráčům sestřelit nepřátele. Mají poměrně slabý útok, ale pravidelně se rozmnožují. Existují čtyři třídy boha: válečník, mág, lovec, zabiják a strážce. Nejlepší týmy přijde s vítěznou konfigurací třídy, která doplní skupinu jako celek.

Proč je Smite World Championship populární?

Existuje mnoho důvodů, proč mohou sázkaři považovat SWC za jeden z nejlepších esportových turnajů. Každý zápas je rychlý a napínavý. Umělecký design hry je známý tím, že je barevný a poutavý. Když jsou provedeny útoky, často to vede k výbuchu odstínů.

Kromě estetické přitažlivosti existuje také spousta taktik, které mohou hráči použít. Pokud znají silné/slabé stránky každé božské postavy, bude snazší předpovědět, který tým bude na prvním místě.

Seznam esportových turnajů oblíbených fanoušků sázení se zaměří na ty, které co nejvíce eliminují prvek náhody. Místo toho hry odmění sázkaře, kteří znají pravidla a analyzují výkon hráčů. To je jistě případ Smite.

Tuto hru milují také lidé, kteří mají fascinaci mytologií. Postavy ve hře Smite pocházejí z řady různých panteonů. Zahrnují bohy řeckých, severských, keltských, staroegyptských, čínských a slovanských legend. Pokud někdo někdy chtěl vidět tyto figurky bojovat mezi sebou, pak je pro něj Smite ideální titul. Možnost vsadit na tyto epické bitvy bohů bude pravděpodobně velmi přitažlivá.

Vítězné týmy SWC

Při sázení na esport turnaje je vždy důležité vybrat správný tým. Ve Smite musí být dobrá rovnováha mezi těmi, kteří udělují poškození a léčí společníky. Pokud se každý rozhodne pro válečníka typu tank, pak jejich protivníci pravděpodobněji využijí jejich slabin. Místo toho si vítězové SWC pečlivě vybrali své bohy.

Velké esportové turnaje, jako je SWC, mají velké sumy peněz. Do finále postoupí jen ti nejlepší hráči Smite. Pokud si hráč není jistý, koho podpořit, je třeba věnovat pozornost několika faktorům. Je užitečné vypočítat celkovou výši poškození, které může skupina způsobit.

Pokud je nižší než jejich soupeři, mohli by být přemoženi. Rychlost je dalším důležitým prvkem. Tyto hry jsou extrémně rychlé. Vítězové musí provést útoky co nejrychleji.

Následující týmy byly v minulosti mistry SWC. Je proto třeba je sledovat, zda se turnaje budou účastnit i v budoucnu:

  • Epsilon Esports
  • NRG Esports
  • eUnited
  • Splyce
  • SK Gaming
  • Pittsburgh Knights
  • Atlantis Leviathans

Největší okamžiky historie SWC

Protože SWC je jedním z nejnapínavější esport online turnaje, dává smysl, že od jeho vzniku došlo k široké škále ikonických momentů. Například MLCSt3alth ohromili diváky, když roztrhli celý tým TITAN soupeře. Vynikla jako jedna z nejvyšších oktanových bitev v historii Smite.

Když proti sobě soupeřily Epsilon a Cloud 9, hráč YAMMYN dokázal během několika sekund získat čtyřnásobné zabití. Tento švédský Smite profík také udělal působivé zabití Celestial Beam v samostatném zápase mezi Luminosity a NRG.

Když tým Rival bojoval s Eunited, hráč PolarBearMike použil své speciální útoky bohů s velkým efektem. Nakonec zasadil smrtící ránu ohnivému obrovi. Tento krok vyhrál jeho tým hru. Při jiných příležitostech hráči vytvořili nezapomenutelné okamžiky díky své profesionální obranné strategii.

K tomu došlo v zápase mezi Dignitas a Splyce. Kapitán Splyce dokázal odrazit celý soupeřící tým. Dlužno říci, že každý ročník turnaje se najde alespoň jeden moment, který nakonec utkví v paměti diváků.

Kde a jak sázet na Smite World Championship

Vzhledem k tomu, že se tento turnaj koná během zimy, sázkaři si budou muset počkat na letošní sezónu, než bookmakeri otevřou trhy SWC. Sázení na esport turnaje jsou v posledních letech mnohem jednodušší. To je způsobeno skutečností, že sázení videoher je stále více mainstreamové.

V poměrně nedávné minulosti by hazardní hráči byli nuceni hledat specializované esport bookmakery. Nyní však velké množství tradičních sportovních sázkových kanceláří přidalo sekce videoher. Vzhledem k tomu, že Smite je velmi populární, nebude příliš těžké najít příležitosti k sázkám na SWC.

Jakmile si daná osoba vybere preferovaného bookmakera, je čas zvážit, jaký typ sázky vsadit. Většina hráčů se spokojí s předpovědí týmu, který vyhraje zápas nebo turnaj. Pokud chce hráč specializovanější sázku, existuje několik možností. Mohou uhodnout tým nebo hráče, který odebírá krev jako první.

Vzhledem k tomu, že stržení struktury jsou velkým aspektem hry, může na tom člověk založit svou sázku. Bez ohledu na typ sázky je důležité pečlivě prozkoumat oba týmy. Toho lze dosáhnout sledováním jejich minulých zápasů.

Nejčastější dotazy

Kdy je Smite World Championship 2022?

Mistrovství světa ve Smite 2022 začalo 9. října 2021 a velké finále se konalo 9. ledna 2022.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda