Nejlepší Smite sázkové stránky 2024

Smite je online bojová aréna pro více hráčů (MOBA), kde se hráči spojují v mytologickém prostředí. Odehrává se ve světě, kde o nadvládu bojují bohové z mnoha různých kultur. V rámci standardního dobyvatelského režimu se každý tým skládá z 5 členů. Musí využít své různé schopnosti a taktiky, aby mohli bojovat s nepřátelskými týmy a NPC přisluhovači.

Pokud se hazardní hráči budou dívat dostatečně důkladně, najdou aplikaci pro sázení na esporty, která obsahuje Smite. V minulosti by to bylo prakticky nemožné. Věci se však začaly měnit. Hra je nyní k dispozici na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Tím se rozšířil jeho příjem nových hráčů. V důsledku toho se více lidí zajímá o sázení na turnajích Smite. Každý Bůh má čtyři různé schopnosti. Ty mohou zahrnovat poškození oblasti, leštění nebo kontrolu davu. Jak hráč získá zkušenosti během zápasu, mohou být tyto vlastnosti upgradovány. Bohové jsou schopni dosáhnout maximální úrovně 20. Zlato se používá k nákupu předmětů ke zvýšení síly a obrany. Získává se zabíjením nepřátel nebo prodejem předmětů.

Nejlepší Smite sázkové stránky 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Čím je Smite výjimečný?

Existuje mnoho MOBA. Smite se však odlišuje díky zobrazení třetí osoby. Toto je osvěžující pohled žánr který obvykle upřednostňuje vzhled shora dolů. Výsledkem je, že hráči cítí větší pocit ponoření do hry.

Jsou přítomny všechny standardní tropy tohoto typu hry. Zahrnují jasně definované týmové role, vytváření postav a ultimátní schopnosti. Tyto mechanismy jsou však zasazeny do příběhu, který oslovuje široké spektrum lidí. Mytologie je velmi oblíbené téma. Stále nacházela větší přitažlivost díky trhákům, jako jsou God of War a Assassins Creed. Hráči Smite mohou převzít kontrolu nad svými oblíbenými bohy a dozvědět se o nových.

Sázení na Smite

Existuje spousta sázkových stránek esport, které nabízejí sázení na ikonické MOBA, jako je např League of Legends. Hazardní hráči však mohou mít potíže najít takovou, která by vyhovovala fanouškům Smite. Nejlepší je hledat tyto trhy na stránkách specializovaných sázkových kanceláří na fantasy hry. Větší šanci budou mít během každoročního mistrovství světa ve Smite. Sázkaři mohou předpovídat, který tým skončí nahoře. Mohli by se také zaměřit na jednotlivé hráče sázením na potenciálního MVP.

Povědomí o hře ze strany bookmakerů vzrostlo v roce 2015, kdy vyšla na konzoli Xbox One. Díky tomu se stal jedním z prvních MOBA, který expandoval z PC na konzolové hry. Pokračuje v rychlém růstu. V důsledku toho se zdá pravděpodobné, že se stane ještě známějším mezi komunitami sázení na esport.

V soutěžním prostředí se Smite hraje v zápasech 5v5. Gambleři si musí vybrat tým s největší soudržností. Každý člen bude mít specifickou roli. To bude zahrnovat AD Carry, Jungler, Mid, Solo nebo Support. Kola mohou být často chaotická s vysokým důrazem na akci. Vítězné týmy však také obvykle používají taktiku, aby překonaly své soupeře.

Proč je Smite populární?

Klíčem k popularitě Smite je jeho inovativní výběr displeje. Skutečnost, že hráči mají přístup k obsahu zdarma, také vedla ke zdravému počtu nových uživatelů. Hi-Rez Studios pokračuje v aktualizaci hry a umožňuje fanouškům vyjádřit svůj názor online. Hratelnost není přehnaně složitá. Je velmi podobný mnoha dalším příkladům MOBA. Tyto typy esportových her jsou také oblíbené u hazardních hráčů, protože je vzrušující sledovat a může být poměrně snadné předpovědět potenciálního vítěze.

internetová komunita

Smite dokáže spojit dvě komunity dohromady. První jsou fanoušci MOBA, kteří hledají něco svěžejšího. Druhým jsou ti, kteří rádi poznávají starověké mytologie různých kultur. Společnost stojící za Smite povzbuzuje hráče, aby byli aktivní na svých online fórech.

Hraní esportů online

Pro Smite neexistuje žádný režim pro jednoho hráče. Místo toho každé kolo zahrnuje online spojení s přátelskými a soupeřícími hráči. Jiné hry tohoto žánru mívají komunikační problémy. Naštěstí má Smite velmi působivý systém textového chatu. Uživatelé si mohou vybrat ze seznamu konkrétních frází, aby tým mohl spolupracovat.

Velcí hráči esportů

I když Smite je určitě a týmově zaměřená hra existuje několik profesionálních jednotlivců, kteří se dostali do pozornosti hráčů. Mezi největší jména, na která lidé vsadili (a jejich role), patří:

 • MLCSt3alth (střední pruh)
 • Yammyn (střední pruh)
 • Emilitoo (Hunter)
 • Venenu (střední pruh)
 • Cyno (Jungler)
 • sam4soccer2 (Jungler)
 • NeilMah (podpora)
 • Jarcorrr (sólový pruh)

Proč je hra mezi hráči oblíbená?

Hlavním důvodem úspěchu Smite je jeho poloha z pohledu třetí osoby. Tím se odlišuje od jiných žánrových titulů, které tradičně volí zobrazení shora dolů. K dispozici je také jasný a barevný umělecký styl spojený se slušnou řadou režimů. Hra Smite je zdarma a za slušný poplatek získají hráči přístup k současným i budoucím DLC.

Jak to hrát

První věc, kterou musí hráč udělat, je rozhodnout, jakou týmovou roli chce hrát. To ovlivní Boží charakter, který nakonec budou ovládat. Jakmile zápas začne, 5 hráčů společně bojuje se svými protivníky a brání území. V průběhu zápasu jsou příležitosti k nákupu nových schopností a vylepšení.

Největší týmy Smite

Každý z následujících týmů vyhrál Smite World Championship. Proto si na ně hráči budou chtít dávat pozor, když budou hledat sázku:

 • COGnitive Prime
 • Epsilon eSports
 • NRG eSports
 • eUnited
 • Splyce
 • SK Gaming
 • Pittsburgh Knights
 • Atlantis Leviathans

Smite World Cup

Od roku 2015 se Smite World Championship (SWC) koná každoročně. Zve 10 nejlepších týmů ze severu Amerika, Jižní Amerika, Čína a Evropou, aby se utkali o výherní fond 2,6 milionu USD (a rostoucí). Tento světový pohár v esportech je docela podobný těm, které lze vidět v tradičnějších typech sportů. Turnajový formát zahrnuje fázi dvojitého vyřazování, po níž následuje kolo vyřazovacích vyřazovacích bojů.

Severoamerické týmy mají tendenci dominovat. Jedni se sídlem v Velká Británie v posledních letech si vedly dobře i Německo. V roce 2022 byl Jarcorrr z týmu Atlantis Leviathans vybrán jako nejužitečnější hráč.

Když Hi-Rez Studios poprvé hostilo turnaj, bylo to relativně malé. Od té doby dosáhla vyšší úrovně uznání v odvětví hazardních her. To se zvýšilo, protože cenový fond je stále lukrativnější. Tyto vysoké sázky způsobily více sázkové stránky esport vzít na vědomí. Poměrně malý počet týmů také znamená, že sázkaři mají větší šanci vybrat vítěze. Ti, kteří chtějí tento světový pohár v eSportu sledovat živě, tak mohou učinit pomocí online streamovacích aplikací.

Smite poskytovatele sázek

Nejedná se o druh hry, který obvykle najdete u běžných sázkových kanceláří. Navzdory rostoucí popularitě je Smite spíše kultovní hrou. To znamená, že hráči budou muset hledat specializované webové stránky. Nejlepší stránky pro sázení na esport nabídnou širokou škálu titulů, na které můžete hrát. Pokud obsahují široký výběr trhů, pak Smite může být jedním z nich.

Hledání poskytovatele, který tuto hru nabízí, může být časově náročné. Hledání lze zúžit tím, že se zaměříte na ty, které kladou důraz na online bitevní arény pro více hráčů. Se zahájením Smite Pro League a Smite Console League se také mohou otevřít nové trhy. Proto by měli hráči sledovat, kdy se tyto turnaje uskuteční.

Nejlepší poskytovatelé nabídnou slušný výběr možností hazardu pro tento typ her. Oblíbené jsou možnosti sázení, jako je předpovídání vítězného týmu a nejvýše umístěného hráče. Sázející však může chtít zvolit konkrétnější. Příklady mohou zahrnovat sázení na přesné okolnosti výhry kola nebo počet zabití v zápase.

Sledujte významné týmy

Pokud chtějí hráči získat náskok a sázet přesněji, pak se vyplatí sledovat nejlepší týmy v této esport komunitě. Zmínění vítězové Mistrovství světa ve Smite jsou ideální na sledování. Nejlepší týmy budou mít také tendenci své zápasy streamovat. To dává sázkařům příležitost lépe porozumět svým silným a slabým stránkám. Je také moudré analyzovat každého jednotlivého hráče. Vzhledem k tomu, že každý člen týmu má specifickou roli, budou hráči vědět, podle jakých kritérií je mají posuzovat.

 • Jungleři by měli být dobří v rychlém odesílání velkého množství minionů.
 • AD Carry musí přežít většinu hry se slabšími statistikami, než dovede tým k vítězství v pozdějších fázích.
 • A Mid musí poskytovat dostatek podpory, když jsou potřeba.
 • Sóla poskytují pomoc během týmových bojů a plnění cílů. Proto musí být poměrně univerzální.
 • Jak název napovídá, podpůrný hráč pomáhá ostatním, aby tým byl co nejúspěšnější.

Jakmile budou hráči znát role, které každý hráč má, pomůže jim to zjistit, co tvoří nejlepší druh profesionálního týmu.

Výhody a nevýhody

Profesionálové

 • Barevný a zábavný displej osloví širokou škálu hráčů.
 • Zájemci o mytologii si ze hry jistě hodně odnesou.
 • Tým za hrou ji pravidelně aktualizuje, aby byla co nejvyváženější.
 • Rozmanitost různých bohů udržuje zápasy zajímavé.
 • Smite je osvěžující pohled na žánr.

Nevýhody

 • Akce zápasů může být poměrně chaotická. Proto se hráči, kteří preferují přímočařejší esport hry, mohou cítit ohromeni a zmateni.
 • Vzhledem k tomu, že Smite vyšel v roce 2012, může se některým lidem zdát herní engine poněkud zastaralý.
 • Aby gambleři lépe porozuměli hře, mohli si ji vybrat. Problém je v tom, že trvá dlouho, než se z toho naučíte.
 • Důraz na rovnováhu znamená, že může být těžké určit, která Boží postava má největší šanci na vítězství.
 • Hra není určena pro hráče, kteří chtějí sólový zážitek.

Pochopení sázkových kurzů Smite

Existuje řada proměnných, které ovlivní pravděpodobnost sázky Smite. Nejdůležitějším faktorem bude povaha samotné sázky. Například předpovídání úplného vítěze bude mít velmi různé kurzy k hazardu na další strukturu sundání nebo zabití.

Nejlepší stránka pro sázení na esport nabídne lidem slušnou škálu možností sázení pro Smite. Sázkaři se mohou setkat s řadou různých variant šancí. Americké kurzy jsou nejběžnější na stránkách amerických sázkových kanceláří. Ty jsou znázorněny pomocí znaménka + a -. První představuje smolného hráče, zatímco druhý představuje nejpravděpodobnějšího vítěze.

Smite gambleři si také mohou všimnout zlomkových kurzů. Zobrazují výši potenciální výhry ve formě zlomku. Pokud se například dané osobě podaří vyhrát sázku s kurzem 5/1, její výdělky budou pětkrát vyšší než částka, kterou vsadila.

Existuje také mnoho stránek, které mohou nabízet desetinné kurzy na hry Smite. Jsou podobné zlomkovým, ale místo toho používají desetinnou čárku. Pokud někdo vsadil 15 $ na hru Smite s kurzem 2,0, jeho výhra by se zdvojnásobila na 30 $.

Tipy a triky na sázení

Pokud jde o tento druh sázení na esporty, znalost je síla. Čím více toho hráč o Smite ví, tím vyšší je pravděpodobnost, že vsadí na výhru. Je proto moudré mít aktuální informace o novém vývoji sledováním hráčů Smite a společnosti, která za hrou stojí na sociálních sítích.

Hazardní hráči mohou také hrát Smite sami. Díky tomu si uvědomí vydání nových balíčků God, které by mohly změnit dynamiku budoucích turnajů. Výhru lze získat také pochopením klíčových pojmů. Patří mezi ně K/D/A (Kills/Deaths/Assists), zlato za minutu a asistence hráčů.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
e-sporty
About

Jun-ho Kim, dynamický maestro jihokorejského esportu, stojí jako maják znalostí na EsportRanker. Jun-ho, který spojuje analytickou zdatnost s vrozenou láskou k hraní her, odhaluje složitou tapisérii online soutěží a zajišťuje hráčům informace a inspiraci.

Send email
More posts by Jun-ho Kim