Vše o sázení na Ninjas in Pyjamas

Tým měl v následujících letech nějaké organizační problémy. Nejčastěji šlo o sponzorské problémy, časté změny jmen a složení hráčů. Později, na začátku roku 2005, se rozhodli ukončit svou smlouvu s SK Gaming. Několik hráčů týmu se vrátilo později, k velkému překvapení zbytku týmu, protože předtím porušili své smlouvy. Jenže se to zhoršilo a tým na pár let zmizel z herního výsluní, než byl v roce 2007 rozpuštěn. Po této změně se tým v roce 2007 rozpadli a přidali se ke známé organizaci SK Gaming.

Ninjas in Pyjamas potvrdili svůj návrat do CS: GO v roce 2012 po dlouhé odmlce. Organizace prošla během svého působení mimo scénu rozsáhlými reformami a dostala se pod nové vlastnictví. Ten rok vyhráli všechny LAN soutěže, kromě jedné, ve které nemohli soutěžit. Poté byli vyhlášeni nejlepším týmem na světě za rok 2012.

Vše o sázení na Ninjas in Pyjamas
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Aktuální stav

Jejich cílem vždy bylo být nejsilnější v jakékoli hře, které se účastní. Posádka tedy znovu podepsala Threat jako svého hlavního trenéra, aby dosáhla svého cíle. Pod jeho vedením byly zdroje organizace přesměrovány na získávání převládajících mladých talentů, jako je Nawwk a herní vůdce Hampus. Jedním z velmi důležitých kroků byl nákup Dev1ce od Astralis v dubnu 2021, aby nahradil odcházející hráče.

NIP pokračuje ve své cestě stát se velmocí severského eSportu. Jejich cílem je dále upevnit skandinávské hraní, které bylo často úspěšné a na špici technologií v herním světě. V jeho začátcích hráči týmu podávali obdivuhodné výkony v různých soutěžích s malou nebo žádnou finanční podporou.

Ale teď se vše změnilo. Tým dělá vše pro to, aby zajistil členům NiP ty nejlepší příležitosti a zdroje k růstu. Kromě Counter-Strike, organizace také vyvinula týmy ve Valorant, Rainbow Six Siege, FIFA a League of Legends.

Hráči ninjů v pyžamu

Pětičlenný tým CS: GO tvoří tři švédští hráči: REZ (Sterner Fredrik), Plopski (Gonzalez Zamorra Nicolas) a Hampus (Poser, Hampus). Dev1ce (Reedtz Nicolai) a Es3tag (Hansen Patrick), oba Dánové, doplňují soupisku tohoto renomovaného týmu.

Rainbow Six Siege je také tým pro pět hráčů. Kamikaze (Gomes Joo), Julio (Giacomelli, Julio) a Psycho (Rigal Gustavo) patří mezi nejlepší hráče na světě. Mezi další Brazilce v týmu patří také Muzi (Moscatelli Murilo) a Pino (Fernandes Gabriel).

Podobně jsou na tom i hráči Valorant z jihoamerické země. Xand (Zizi Alexander) a Bnj (Rabinovich Benjamin) jsou velmi zkušení členové týmu. Zbytek, bezn1 (da Costa Gabriel), Cauanzin (Pereira Cauan) a Jonn (Reis Walney), si mezi sebou také zajistili několik trofejí. Tito tři jsou zajímavými vyhlídkami v budoucích soutěžích.
Pouze jeden hráč, Ollelito (Arbin Olle, ze Švédska), zastupuje NiP ve FIFA.

Proč jsou Ninjas in Pyjamas populární?

Ninjas in Pyjamas jsou součástí herní komunity již více než dvě desetiletí. Byli mezi zakládajícími členy World Esports Association. Komunita v průběhu let obdivovala tým pro jejich skromnost a ohleduplnost. NiP je také zapojena do vzdělávacího prostoru esportového průmyslu prostřednictvím mnoha iniciativ. Některé z nich byly provedeny ve spolupráci s švédský vláda.

NiP není jen jedním z nejpopulárnějších esportových týmů, ale také komerčním podnikem. Jde o podobnou modelovou strategii, kterou používají všechny přední společnosti zabývající se esportem. Tým prodává originální zboží, které jejich fanoušci přijali v drtivé většině. Kromě toho se jejich současné úspěchy v soutěžích a na firemním trhu spojily a vytvořily dobře známou online přítomnost.

Partnerství týmu s nejlepší stránky pro sázení na esporty jako Betway byl klíčovým faktorem při jeho popularizaci. Betway byla první sázková společnost, která brala videohry vážně. Od té doby se stal pilířem ekosystému Esports. Díky partnerství, které začalo v roce 2017, bylo pro komunitu vytvořeno mnoho skvělého obsahu.

Všechny tyto faktory významně přispěly k jeho rostoucí oblibě.

Nejsilnější hry Ninjas in Pyjamas

Counter-Strike je bezpochyby nejvýkonnější hrou NiP. Za poslední čtyři roky vyhráli čtyři soutěže DreamHack a jednou skončili druzí. Také se jim podařilo vyhrát turnaj ESL One Cologne 2014 a několik dalších velkých turnajů.

V Xand a Bnj má tým aktuálně dva zkušené hráče. Před vstupem do týmu si Xand vybudoval reputaci jako člen FURIA Esports. Vyhrál VCT: South America Last Chance Qualifier s brazilskou organizací a kvalifikoval se na Champions, kde skončil ve skupinové fázi. Protiútoková sestava Ninjas in Pyjamas sílí s pomocí všech svých dalších mladých a nadějných spoluhráčů. Již se etabloval jako jeden z nejlepších esportových týmů na světě.

Další z nejlepší týmy ve skupině je Rainbow Six Siege. PSYCHO je vůdce ve hře, který slouží jako mozek a hlas týmu. Gustavo je považován za jednoho z nejzkušenějších hráčů v odvětví esportů. Používá svůj důvtip a také rychlé reflexy, aby přechytračil své protivníky. Společně tito oddaní hráči, kteří vynikali na všech úrovních, pomohli týmu vyhrát trofeje. To není vše. Zbytek týmu má dlouhou historii, včetně mnoha výher na mnoha mezinárodních turnajích.

Vítězné týmy a hlavní momenty pro Ninjas in Pyjamas

Ninjové v pyžamu mají dlouhou a slavnou historii. Tento klub skutečně velmi brzy začal ochutnávat hlavní soutěžní vítězství. Působivý životopis byl postaven především prostřednictvím LAN soutěže, ve které zastínili profesionální akci tím, že zůstali po několik měsíců neporaženi. Navíc se jim v roce 2012 podařilo vyhrát každý mezinárodní LAN turnaj.

Získali reputaci tím, že soutěží s nejlepšími v téměř tuctu různých herních titulů. Až do jejich rozpuštění tým bojoval v Counter-Strike. Před odjezdem vyhráli jak finále CPL Winter 2001, tak NGL-One Season I. Od té doby se vrátili do známého týmu.

NiP vyhráli turnaj DreamHack Winter 2013 proti VeryGaming krátce po svém návratu a turnaj ESL One: Cologne o čtyři měsíce později proti Fnatic. Také by vyhráli DreamHack Zima 2014, DreamHack Masters Malmo a StarLadder i-League StarSeries sezóna 2 StarLadder i-League. Oba poslední dva byli v roce 2016.

Velmi úspěšný rok 2021

Nejlepší tým esportů také vyhrál ročník 2021 Šest pozvání, každoroční profesionální mistrovství Rainbow Six Siege pořádané Ubisoftem, vývojářem a vydavatelem hry. Turnaj, který se koná v Montrealu, sídle studia Ubisoft, které na hře pracuje, sdružuje ty nejlepší týmy z celého světa. Akce slouží jako jakési neformální mistrovství světa, označující konec předchozího roku. Tým se ve vydání 2020 umístil na druhém místě.

Získala také první místo v Copa Elite Six-Season 2021: Stage 2 a Six August 2020 Major-Brazil. Mezi další pozoruhodné výkony patří finále Brasileirao 2021 a Six Sweden Major 2021, kde se tým umístil na druhém místě.

Po dvou změnách na soupisce se organizace rozhodla v roce 2020 opustit svůj tým Dota 2, aby se více soustředila na své ostatní esport týmy. Špatný výkon Dota 2 přiměl tým věnovat zdroje na návrat posádky CS: GO zpět ke slávě.

Také předělali divize League of Legends, aby znovu nastolili svou dlouhodobou přítomnost na scéně a poskytli stabilnější prostředí. Z organizačního hlediska tým věří, že tato optimalizace je nezbytná pro úplné zaměření na poskytování výsledků, které všichni fanoušci a partneři po celém světě očekávají.

Kde a jak sázet na Ninjas in Pyjamas

Tým Ninjas in Pyjamas letí v CS: GO. Týmy Rainbow 6, VALORANT a FIFA také zaznamenaly chvályhodné výsledky. Sázení na ně tedy může být skvělou volbou. Esport sázkové stránky 1xSázka, Betway, ComeOn bet, ivip9 jsou nejlepší místa k nalezení trhů zahrnujících tyto týmy. Ty jsou nejlepší, protože nabízejí skvělé kurzy a širokou škálu tržních možností.

Statistiky sázení Ninjas in Pyjamas v CS: GO ukazují, že v posledních letech měli silný tým. Uživatelé si také mohou vsadit na to, že tým zcela vyhraje konkrétní vydání. Většina těchto webů s hazardními hrami vám to umožňuje s dostatečným předstihem. Hazardní hráči mohou diverzifikovat do speciálních sázek pro tento tým, jako jsou handicapy, sázky nad/pod celkový počet odehraných kol a správné sázení na skóre. Proto je tento tým pro sázkaře výbornou volbou.

Jako sázkaři vám sledování událostí nebo videí týkajících se týmu pomáhá dozvědět se více o různých oblastech, kde jsou tyto týmy silné. Kromě toho mají týmy NiP Valorant, League of Legends a FIFA potenciál, takže sázkaři by měli zvážit sázení na ně ve svých nadcházejících soutěžích. Protože si tyto týmy teprve udělají velké jméno, bude vhodné sázet po malých částkách a vybrat si vítěze zápasu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Ninjové v pyžamu Pokračujte v dominanci v eSportu
2022-07-21

Ninjové v pyžamu Pokračujte v dominanci v eSportu

Divize ZETA zajistila finále Valorant Champions Tour Playoff Masters Reykjavik s rozhodujícím vítězstvím 2:1 nad Ninjas in Pyjamas. Oba týmy vstoupily do vyřazovacího zápasu s bilancí jedna jedna ve skupinové fázi, vyhrály proti Fnatic a prohrály s DRX.