Vše o sázení na Team Envy

Envy Gaming je zábavní a eSports se sídlem v severním Texasu. Envy Gaming se v roce 2021 spojil s OpTic Gaming a vytvořil jeden z nejpopulárnějších eSports týmů. Těmito týmy jsou OpTic Texas v Call of Duty League, Dallas Fuel v Overwatch League, nejvýše hodnocené týmy Halo Championship Series, Valorant a Rocket League. Každý den miliony fanoušků sledují tvůrce herního a lifestylového obsahu společnosti na YouTube, Twitchi a dalších platformách sociálních médií.

Team Envy byl založen v roce 2007 se zkušeným seznamem Call of Duty. Mike Rufail, majitel a CEO, od té doby proměnil organizaci se sídlem v Dallasu na jeden z největších světových týmů eSports. Post Malone, Rufail, Hector Rodriguez, Grey Television a průkopník eSports Hector Rodriguez jsou majiteli Envy.

Vše o sázení na Team Envy
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O Team Envy

Rufailovi pomáhá Ken Hersh, strategický investiční partner, který vlastní Hersh Interactive Group. Dalším partnerem týmu je profesionální hráč pokeru. Existují nějaké další investice od významných texaských rodin, místních investorů a některých národních investorů. Team envy má partnerství s významnými značkami, jako jsou Acer's Predator Gaming, Corsair, Jack in the Box, Jack's Links a herní řada Acer's Predator.

Hráči

Soupisku Valorant vede generální ředitel Talespin, pseudonym Ronnie DuPree. Hlavním trenérem týmu je Chet Singh. Členy týmu jsou Jimmy Nguyen, alias Marved, Jaccob Whitaker, alias Yay, Victor Wong a alias Victor. Jejími hráči jsou Austin Roberts, také známý jako Crashies, a FNS, celým jménem Pujan Mehta.

Hector „H3CZ“ Rodriguez, současný prezident OpTic Gaming, má na starosti Call of Duty. Seth „Scump“ Abner vede tým, kterému pomáhají šampioni Multi-FPS Anthony „Shotzzy“ Cuevas-Castro, Indervir „Illey“ Dhaliwal a Brandon „Dashy“ Otell.

Lunchbox a Jason Brown, trenér, tvoří Team Halo Envy. Hráči jsou Lucid, vlastním jménem Tom Wilson, oficiální jméno iGotUrPistola Justin Deese, Joey Taylor, alias TriPPPeY, a Brad Laws, alias aPG.

Dallas Fuel také obsahuje několik hráčů Overwatch, na které dohlížejí Wolf a Clint Petrzelka jako manažeři hráčů. Mezi členy týmu patří Mat' Tazmo' Taylor, Helen' Dear' Jang, Taehun' Edison' Kim a Eui-Seok Lee, také známý jako Fearless. Hyeonseok "ChiYo" Han, Yeong-Han Kim, také známý jako SP9RK1E, a Han-Been Choi, alias Hanbin, jsou další hráči. Sestavu doplňují Jun Kwon, Minseo „Griyo“ Kang a Dong-Ha Kim, alias Doha.

Na soupisce Rocket League jsou Nick „mist“ Costello, také známý jako Andreas Jordan, a Pierre Silfver, lidově Turbopolsa.
Seth Manfield je jediným zástupcem Team Envy v Magic: The Gathering. V Super Smash Bros., Justin Hallet a Allias Wizzrobe představují Team Envy.

Nejsilnější hry Team Envy

Team Envy soutěží, streamuje a vytváří obsah pro různé videohry. Franšíza má týmy eSport v Rocket League, Call of Duty, Overwatch, Valorant a Super Smash Bros. Envy Gaming byly časopisem Forbes v roce 2019 označeny jako osmá nejhodnotnější eSportová organizace na světě.

Volání povinnosti

Team Envy je možná nejdéle fungující a nejviditelnější profesionál Volání povinnosti tým. Tým však měl v poslední době pořádnou porci problémů. Envy nedokázala postavit sestavu, která by dokázala trvale přinášet domácí trofeje a zároveň dodávat konzistenci potřebnou k reprezentaci značky. To lze přičíst častým pohybům na soupisce, kolektivním nedostatečným výkonům a ztrátě ceněných hráčů.

Svatozář

Když Svatozář Infinite byl odhalen, Envy byl jedním z devíti franšízových týmů, které vstoupily do ligy při jejím znovuzrození. Každý z devíti týmů dostal svůj sparťanský vzhled a charakteristický vzhled zbraně a znak. Envy povzbuzovala fanoušky, aby si koupili skin „limitované edice“ jejich týmu.

Udatný

Envy, severoamerická organizace eSports, změnila svou značku Udatný tým soutěžit pod hlavičkou OpTic Gaming. Tento tým v průběhu let vyhrál na turnajích přes 250 000 $.

Raketová liga

Po zakoupení sestavy Northern Gaming v roce 2017 se připojil Team Envy Raketová liga. Společnost vydala svůj seznam v roce 2018, ale vrátila se v roce 2020 poté, co byla získána společností Vanguard.

Proč je Team Envy populární?

OpTic vyhrál 47 titulů a má přes 24 milionů sledujících na sociálních sítích. OpTic Gaming se v roce 2021 sloučila s Envy Gaming a H3CZ se stala členem vlastnické skupiny organizace. OpTic Texas bude soutěžit v sezóně Call of Duty League 2022 a pokusí se znovu získat titul získaný Dallas Empire v roce 2020.

Team Envy soutěží v různých eSports hrách, které poskytují hráčům širokou škálu možností sázení. Nejlepší sázkové stránky Team Envy nabízejí konkurenční kurzy na aktuální a nadcházející zápasy.

Team Envy má za sebou několik vynikajících sezón a neuvěřitelných úspěchů v mnoha kategoriích eSports. Jsou považovány za jednu z nejúspěšnějších organizací eSports v historii CS: GO a Call of Duty. Tento tým je prvním severoamerickým týmem eSports, který získal titul Korea Overwatch Champions. Team Envy je také držitelem nejdelšího vítězného běhu v Guinessově knize rekordů Overwatch.

Ocenění a výsledky týmu Envy

Esporty jsou v současnosti neuvěřitelně populární po celém světě. Události zahrnují nejlepší týmy eSports, které poskytují dobrý zážitek pro nejlepší hráče. Po celém světě se již konají stovky významných událostí eSports s velkými cenovými fondy.

Obrovský a rozmanitý výběr eSport turnajů leží v centru eSports průmyslu. Jsou tepajícím srdcem odvětví eSports a pokládají základy pro špičkové týmové eSports hraní a sázení na esporty. Esportovní turnaje bývaly malé, lokálně pořádané akce. Nyní může mít jeden turnaj hodnotu desítek milionů dolarů.

Pozoruhodné výsledky

Tým Call of Duty vyhrál CWL Championship 2016, kde získal cenu 800 000 $. Vyhráli také MLG Online National Championship 2010. V CWL Championship 2017 tým vyhrál 200 000 $, když skončil na druhém místě. Tým byl také na druhém místě v CWL Pro League Stage 2 Playoffs 2017 a vyhrál 120 000 $. Tým byl také ve třech velkých příležitostech na druhém místě. Tyto zahrnují Call of Duty Championship 2014 & 2013 a MLG Online National Championship 2010. V průběhu let tým vyhrál přes 1,8 milionu $.

Tým Halo vyhrál v Halo World Championship 2017 ohromujících 200 000 $ a skončil druhý. Ve stejném turnaji v roce 2018 také vyhráli 100 000 $. Tým vyhrál HCS Pro League NA 2017 Fall: Regular Season a UMG Daytona 2017. Team Envy také vyhrál HCS Pro League NA 2016 Fall: Finals, ME Las Vegas 2016 a HCS Pro League NA 2016 podzim: Regular Season.

Jiné výsledky

The Valorant vyhrál VCT 2021: North America Stage 1 Challengers 2 a Cloud9 To The Skyes. Tým vyhrál ve stejném roce 125 000 GBP na turnaji VCT 2021: Stage 3 Masters-Berlín. Tým skončil na třetím místě ve VCT 2021: North America Stage 3 Challengers Playoffs a vyhrál 15 000 $.

Rocket League má za sebou řadu výher. Vyhrál WePlay Esports Invitational s Rocket League – Severní Amerika. Vyhráli také RLCS Season X-Jaro: Lamborghini Open -NA Regional Event 3 a RLCS Season X- Winter: NA Regional Event 2. Team Envy vyhrál RLCS Season X- Fall: NA Regional Event 3. Byli druzí v RLCS 2021-22- podzim: NA Regionální událost 3 – podzimní klasika a Gfinity the United Kingdom Elite Series – sezóna 3.

Ocenění

  • The Game Awards 2015 – hráč roku eSports
  • SXSW Gaming Awards 2016 – nejhodnotnější tým esportů
  • The eSports Industry Awards 2016 – tým roku v eSportu

Nejlepší a oblíbení hráči Team Envy

JKap

V Call of Duty tým zastupuje Jordan Kaplan. Američan je celosvětově na 193. místě a v USA na 26. místě. Tento 28letý hráč vyhrál téměř 400 000 $ v 97 turnajích. V těchto soutěžích má Jordan 57,73% výherní rekord.

Apatie

Dalším známým hráčem Call of Duty v Team Envy je Brayan Zhelyazkov. V 71 soutěžích, kterých se zúčastnil, má hráč míru výher 54,44 procenta. Prostřednictvím těchto soutěží hráč nashromáždil výdělky přes 300 000 $. Je celosvětově na 253. místě a ve Spojených státech na 39. místě.

Šťastný

Vincent Schopenhauer je oficiální jméno hráče Valorant francouzského původu. Nejlepší hráč vyhrál více než 400 000 $ v celkové finanční odměně z více než 130 turnajů. Momentálně je na 310. místě ve světě a 10 ve své domovské zemi. Má 82,08 procenta výher na všech akcích.

Atomový

Ve hře Rocked League je 18letý hráč oblíbený. Massimo Franceschi, celé jméno hráče, měl procento vítězství 74,57 v 55 turnajích. Prostřednictvím těchto akcí vydělal více než 100 000 $.

Kde a jak sázet na Team Envy

Loot.bet, Pixel.bet a 1xBet patří mezi nejlepší eSports sázkové stránky. Tyto webové stránky pokrývají širokou škálu segmentů trhu pro menší a významné události Team Envy. Možnost živého chatu je obvykle k dispozici během živého přenosu a čtení poznámek jiných lidí může naznačit, co si ostatní myslí o výkonu týmu a současném stavu týmu. Tyto stránky jsou doporučeny pro sázení Valorant, Halo, Rocket League a další aktivity.

Jaká je nejlepší strategie sázení na Team Envy?

Než hráči začnou sázet na Team Envy, je obvykle rozumné stanovit si rozpočet a vědět, kolik jsou ochotni utratit. Je důležité vkládat pouze částky, které je snadné prohrát, protože některé sázky budou umístěny na sázky, které pravděpodobně nevyhrají.

Sledování předchozích zápasů Team Envy je vynikající způsob, jak se seznámit s týmem. Pomáhá určit jaké eSports hry vynikají a kde mohou hráči najít lepší možnosti sázení. Je to také výborný přístup k poznávání jednotlivých hráčů a jejich podílu na celkovém výkonu týmu.

Je důležité zkontrolovat dostupné sázkové trhy u více bookmakerů eSports v závislosti na tom, na jakou hru eSports chtějí hráči vsadit. To umožňuje podávat sázky, které s větší pravděpodobností vyhrají. Vítězové zápasů, vítězové kol a celkoví vítězové jsou nejčastějšími trhy eSports, které by nováčci měli zvážit.

Mezi další sázkové trhy patří sázky na přímé nebo budoucí sázky, sázky na handicap, sázky nad/pod, sázky na liché a sudé, handicapy a sázky na zajištění. Zatímco tam jsou četné sázkové stránky eSports, obvykle je dobré prozkoumat oblasti, které člověk zná.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda