Uplatněte Bonusové kódy

Sázení na esporty je relativně nový fenomén, ale mnoho lidí vyhrálo velké sumy peněz sázením na hry od Dota 2 a League of Legends po CS:GO a Valorant. Propagační kód sázkové stránky eSports, také známý jako promo kód, je kód složený z písmen nebo číslic, které mohou hráči zadat do propagačního pole na sázkařské stránce, aby získali nějakou zvláštní pobídku. Propagační kód sázkové kanceláře sázkové kanceláře obecně používají jako akviziční strategii, která pomáhá přilákat nové zákazníky a může vám pomoci začít se sázením eSports.

Uplatněte Bonusové kódy
Kde najít propagační kódy na sázkových stránkách esportJak fungují propagační kódyTipy a triky pro sázky zdarmaZodpovědné hraní
Kde najít propagační kódy na sázkových stránkách esport

Kde najít propagační kódy na sázkových stránkách esport

Mnoho sázkařských webů na svých webových stránkách výslovně nezveřejňuje propagační kódy, ale existují způsoby, jak najít nejlepší dostupné propagační kódy.

Jednou z metod je pouze vygooglit vámi vybranou sázkovou stránku spolu se slovy promo kód. Toto je jedna z nejspolehlivějších metod pro vyhledání propagačního kódu, který hledáte. Můžete také zahrnout svůj oblíbený eSport do vyhledávacího dotazu a získat jedinečné a neobvyklé propagační kódy.

Fanoušek League of Legends by například prohledal 'League of Legends Worlds Promo Code 1xBet', aby našel propagační nabídku, kterou hledají. Nezapomeňte používat pouze propagační kódy ze spolehlivých a bezpečných stránek, jako jsou např 1xSázka, Betsson a Betsafe, mimo jiné.

Kde najít propagační kódy na sázkových stránkách esport
Jak fungují propagační kódy

Jak fungují propagační kódy

Získání propagačního kódu pro sázení eSports je jen polovina úspěchu; musíte jej také správně používat, abyste získali výhody. Není to obtížný úkol, ale vyžaduje několik fází.

Každá stránka má svůj vlastní soubor pravidel a kritérií, která jsou uvedena v bonusových podmínkách. Je důležité, abyste si přečetli podmínky propagačního kódu nebo jakéhokoli jiného bonus eSports na to přijde. Podmínky pro bonusy často obsahují důležité informace, jako jsou povolené platební metody, minimální kurzy, na které musíte vsadit, požadavky na sázení a tak dále. Ignorujte je na vlastní nebezpečí.

Pokud hledáte promo kód, budete obvykle vyzváni k zadání speciálního nebo jedinečného kódu během registrace nebo při prvním vkladu. Pokud máte například zadat propagační kód „Worlds100“, musíte přejít na webovou stránku, zaregistrovat se jako nový hráč a zadat „Worlds100“ do oblasti, která se zobrazí, když budete požádáni o promo kód.

Jiné akce budou s největší pravděpodobností vyžadovat zadání kódu při vkladu nebo na konkrétní bonusové stránce.

Jak používat promo kódy

Vaše zvolená sázková stránka eSports, spíše než eSport, řídí, jak utrácíte bonus za registraci. V závislosti na typu, který získáte, však existují taktiky sázení eSports, které vám mohou pomoci využít váš promo kód na maximum.

Jak fungují propagační kódy
Tipy a triky pro sázky zdarma

Tipy a triky pro sázky zdarma

Pokud je propagační kód pro nabídku odpovídající vkladu, bude odpovídat vašemu prvnímu vkladu až do určité částky. Bonusový kredit je obvykle připsán na váš účet, když splníte určité požadavky na sázení. Ty vám mohou pomoci diverzifikovat vaše sázky, protože poskytují dodatečné finanční prostředky.

Tyto dodatečné finanční prostředky vám umožní sázet na týmy nebo hráče, na které byste normálně nevsadili, nebo dokonce riskovat sázky na smolné hráče ve snaze o větší zisky. Pokud sázka vyhraje, můžete hodně vyhrát, ale pokud prohrajete, budou vám odečteny pouze bonusové prostředky.

Pokud máte propagační kód pro bezrizikové sázky, budete moci vsadit na platformě svou vůbec první sázku a získat sázkový kredit rovnající se části nebo celému vašemu počátečnímu vkladu. Například 100procentní bezriziková sázka až do výše 250 USD by zákazníkovi přidělila 250 USD, které lze využít na jednu nebo více bezplatných sázek, pokud je jeho vůbec první kvalifikovaná sázka ztrátou.

To vám může pomoci porozumět eSportu, na který sázíte, zvláště pokud s eSportem nebo s eSportem obecně začínáte. Bezrizikové sázky jsou také výhodné, pokud tvůj oblíbený tým má za sebou několik nejistých her a nehraje naplno. Některé propagační kódy jsou pro posílené sázky. Zvýšené sázky jsou podobné zvýšeným kurzům pro soutěžícího nebo tým. Můžete například narazit na posílenou sázku pro hráče, která zvýší jejich +200 na +300, čímž se zvýší vaše výplata, pokud vaše sázka vyhraje.

Toto jsou některé z nejžádanějších propagačních kódů, zejména mezi ostřílenými sázkaři, kteří jsou si jisti svým sázkovým talentem. Někteří například předpovídali, že DAMWON Gaming porazí EDG v LoL Worlds 2021. Pokud však zkušený sázkař věří, že EDG vyhraje, přestože není očekávaným šampiónem, promo kód se zvýšenou sázkou na EDG by byl třešničkou na dortu. předpokládané zisky.

Existují také sezónní nabídky nebo nabídky specifické pro události, jako jsou promo kódy pro Call of Duty League, DreamHack události, Světové poháry v elektronických sportech, Mistrovství světa v League of Legends, Fortnite Cup, a tak dále.

Tyto promo kódy jsou ideální pro sázkaře, kteří jsou fanoušky a sledují hry vedoucí k významným událostem, protože mohou uzavírat chytré sázky na základě předchozího výkonu, formy a stavu týmu nebo jednotlivce. Pro ně je získání promo kódů na tyto události jednoznačným způsobem, jak zvýšit svůj bankroll.

Sezónní promo kódy nebo promo kódy pro konkrétní události jsou užitečné zejména pro sázkaře, kteří mají rádi sázení na velké události, i když jsou ve hře noví. Tyto kódy jim mohou pomoci začít se sázením na tyto eSporty, protože některé promo kódy mohou fungovat jako záchranná síť, pokud jejich sázky propadnou.

Tipy a triky pro sázky zdarma
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Berte hazardní hry pouze jako druh volného času. Musíte být připraveni prohrát peníze a chápat tyto ztráty jako nevyhnutelný prvek hry. To je nepochybně správný způsob hazardu.

Očekávání nebo požadavek na výhru je obvykle kořenem problémů s hazardem. Když tito sázkaři prohrají, mohou být frustrovaní nebo nervózní, což je přiměje riskovat více peněz ve snaze získat zpět své ztráty. To má potenciál spustit děsivý dominový efekt, který rychle eskaluje.

Dejte si stranou určitou částku peněz, o kterou jste ochotni kdykoli přijít. Pokud si nastavíte své limity a budete se jich držet, měli byste být schopni si hraní užít, aniž byste se dostali do problémů. Kontrolujte množství času, který strávíte hraním hazardních her, stejným způsobem, jakým omezujete, kolik peněz utratíte. Hazardní hry ve volném čase jsou přijatelné, pokud si to můžete dovolit, ale neměly by vám ovládnout život.

Nebojte se někoho oslovit, pokud víte nebo máte podezření, že se pro vás hazard stává problémem. Není se za co stydět a pokoušet se vyřešit problém vlastními silami je neplodné. Některé skupiny vám mohou pomoci, pokud vám nevyhovuje řešit své potíže s přáteli nebo rodinou.

Zodpovědné hraní