Nejlepší NBA 2K sázkové stránky 2024

Tento průvodce sázením NBA 2K eSports podrobně popisuje vše, co sázející potřebují vědět o sázení NBA 2K. Zjistěte více o této hře, proč je populární, jak na ni sázet, bookmakery s NBA 2K trhy, kurzy a tipy, jak sázet. NBA 2K je série videoher se sportovní simulací, která debutovala v roce 1999. Původně ji vydala Sega Sports, nejnovější díly basketbalové hry vydává 2K Sports.

Pokud jde o vývoj her, nejnovější díly jsou od Visual Concepts. Všechny díly NBA 2K napodobují National Basketball Association (NBA), nejprestižnější basketbalovou ligu na světě. Hra NBA 2K simuluje standardní basketbalový zápas. Nejnovější díly NBA 2K obsahují všechny týmy a hráče aktuální sezóny NBA, legendární týmy NBA, týmy EuroLeague a týmy WNBA. Zajímavé je, že je také možné vytvářet fiktivní hráče.

Nejlepší NBA 2K sázkové stránky 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

NBA 2K21 a NBA 2K22

Přestože NBA 2K21 byla nejvybavenějším dílem na nedávných esportových turnajích, nejnovějším dílem je NBA 2K22, vydaný 10. září 2021. Toto bude hlavní hra, která se objeví v nadcházejících soutěžích NBA 2K esports.

Nový díl byl oceněn za vynikající grafiku, realistickou hratelnost, komentáře a soundtrack. Celkově je NBA 2K jednou z nejprodávanějších franšíz videoher a je nepochybně nejlepší basketbalovou simulační videohrou.

NBA 2K dokázalo překonat NBA Live od EA Sports, další sérii videoher se simulací basketbalu, která byla zastavena v roce 2018.

I když to na esports scéně nemusí být tak velké jako FIFA, NBA 2K pomalu stoupá a přitahuje profesionální esportové týmy, sponzory, televizní vysílače a zuřivou fanouškovskou základnu. Je jen otázkou času, kdy to dožene FIFA, největší sportovní simulační hru v esportech.

Sázení na NBA 2K

Sázení NBA 2K je oblíbené mezi fanoušky videoher a běžnými sportovními sázkaři. Je zcela legální sázet na tento esport, pokud hráči dosáhli zákonného věku. Sázení na NBA 2K se nijak neliší od sázení na tradiční basketbal.

Aby mohli hráči vsadit na NBA 2K, musí nejprve najít online sázení na esporty se sázkovými trhy NBA 2K. Dalším krokem je registrace u bookmakera kliknutím na možnost 'zaregistrovat se', vyplněním jeho údajů a dokončením registrace potvrzením e-mailu. Pro ty, kteří nechtějí podstupovat hektický registrační proces, existují sázkové stránky Trustly esports, jinak známé jako stránky bez ověřování, které nevyžadují registraci.

Sázení NBA 2K za skutečné peníze

Zatímco někteří bookmakeri nabízejí sázky NBA 2K zdarma, většinou jde o sázkové stránky o skutečné peníze. Hráči musí vložit skutečné peníze na jejich účty, aby se dostali do sázení o skutečné peníze. Se skutečnými penězi NBA 2K esports sázení mají hráči šanci vyhrát skutečné peníze. Pak je ale důležité stanovit si rozpočet pro sázení a striktně jej dodržovat. Sázení NBA 2K může být stejně návykové jako hra samotná.

Jak populární je tato hra?

NBA 2K patří mezi nejoblíbenější sportovní simulační hry. Je třetí za FIFA a Maddenem. Popularita NBA, herní online komunita, realistická hratelnost a online hraní, to vše dělá tuto hru populární.

Podle statistik zveřejněných na Statista je série NBA 2K k listopadu 2021 na 5. místě v žebříčku nejprodávanějších videoherních franšíz a titulů po celém světě. Série se prodalo 118 milionů kusů.

Proč je NBA 2K populární?

Popularitu NBA 2K vysvětluje několik důvodů.

Basketbal a popularita NBA

NBA 2K je populární, protože basketbal je populární po celém světě. Podle World Atlas má basketbal téměř miliardu fanoušků. Vzhledem k tomu, že NBA je nejprestižnější liga, NBA 2K bude mít rozhodně fanoušky. Kromě toho skutečnost, že NBA Live byla rozpuštěna, také dává NBA 2K výhodu, protože je to jediná dominantní basketbalová franšíza na scéně esportů.

Realismus blízký skutečnému obchodu

Dalším důvodem popularity NBA 2K je realismus, který vývojáři vložili do franšízy. Patří mezi nejrealističtější sportovní simulační esport hry. Napodobuje NBA a několik dalších špičkových basketbalových lig a obsahuje skutečné hráče a soutěže. Kromě toho jsou zde rozeznatelné tváře sportovců a realistické interakce, od driblování, dovednostních pohybů až po tělesný kontakt.

Online komunity NBA 2K

K popularitě hry přispívají také online komunity NBA 2K. Existuje oficiální fórum NBA 2K, kde mohou hráči komunikovat. Kromě oficiálního fóra mohou fanoušci NBA 2K komunikovat na dalších fórech, jako jsou Reddit, Steam Diskuze, IGN boardy, GameFAQs a ResetEra, abychom zmínili jen některé. Online komunity spouštějí rozruch a humbuk videoher.

Online hra NBA 2K

Online hra je skvělá funkce, která hráčům umožňuje soutěžit na dálku online. NBA 2K má online hraní, takže hráči z různých regionů se mohou propojit a soutěžit. Online hraní bylo klíčem k popularitě NBA 2K, ale bohužel servery NBA 2K budou 31. prosince 2021 uzavřeny.

NBA 2K mobil

NBA 2K je k dispozici také pro mobilní zařízení a umožňuje fanouškům tohoto sportovního simulátoru hrát ji na cestách. Roli NBA 2K Mobile v popularitě franšízy nelze ignorovat.

Turnaje a soutěže NBA 2K esports

I když nemusí být na esports scéně tak aktivní jako CS: GO a Dota 2, NBA 2K se může pochlubit několika turnaje a soutěže. Existují turnaje nejvyšší úrovně, které přitahují největší týmy NBA 2K na celém světě, stejně jako události nižší úrovně.

NBA 2K liga

NBA 2K League je nejkonkurenceschopnějším turnajem. Také známá jako 2K League, je to soutěž pořádaná NBA ve spojení s Take-Two Interactive. Je to nejkonkurenceschopnější turnaj NBA 2K a samozřejmě nejlepší na sázení. Dosud to byly čtyři třpytivé sezóny 2K League.

Kromě 2K League existuje několik dalších esports turnajů NBA 2K, na které lze vsadit, včetně American Express x NBA 2K22 Experience, Twitch Rivals NBA All-Star Showdown, NBA 2K Players Tournament, NBA 2K League The Turn Powered by AT&T, RES NBA 2K21 INVITATIONAL , FIBA Esports Open III atd.

Zatímco v minulosti bylo velmi málo událostí, na které se dalo sázet, esporty NBA 2K exponenciálně rostou. Mnoho organizátorů esportových turnajů si všímá popularity této videohry, takže se připravují další a další turnaje.

Nejlepší týmy esportů NBA 2K

Než se ponoříte do sázení NBA 2K, hráči musí znát týmy, na které lze vsadit. V tomto segmentu zjistěte, které jsou nejdominantnější profesionální týmy v NBA 2K.

Wizards District Gaming

Wizards District Gaming je nejlepší tým esportů NBA 2K. Tým debutoval v úvodní 2K League v roce 2018 a vyhrál dva tituly 2K League v letech 2020 a 2021. V nedávné 2K League porazil tým esportů sídlící ve Washingtonu Jazz Gaming 3:0 v sérii bo5.

Knicks Gaming

Dalším týmem NBA 2K, na který lze vsadit, je Knicks Gaming, vítěz 2K League v roce 2018. Tým porazil Heat Check Gaming ve finále bo3 a stal se prvním šampionem play-off v historii 2K League.

T-Wolves

Vítězové 2K League z roku 2019 T-Wolves patří také mezi nejlepší 2K týmy NBA. I když forma týmu v poslední době klesla, stále patří mezi nejlepší týmy, na které lze v NBA 2K sázet.

Výše uvedené jsou nejlepší týmy NBA. Mezi další hodné zmínky patří Cavs Legion GC, Warriors Gaming Squad, Pistons GT, Blazer5 Gaming, Lakers Gaming, Magic Gaming, Warriors Gaming Squad a 76ers GC.

Nejlepší sázkové stránky NBA 2K

Dnes existuje mnoho esports bookmakerů; některé jsou skutečné, zatímco jiné za to nestojí. V této sekci najdete konečný kontrolní seznam pro nalezení nejlepší aplikace nebo webu pro sázení NBA 2K esports.

Licencování a regulace

esports není tak regulován jako tradiční fotbal, takže manipulace s výsledky zápasů a další nezákonné obchody jsou možné. Nejlepší způsob, jak zůstat na bezpečné straně, je hrát na sázkové stránce esports licencované a regulované renomovaným regulačním orgánem pro online hazardní hry. Licencované stránky zajišťují, že všechny zápasy NBA 2K jsou bezplatné a spravedlivé.

Trhy a kurzy

Nejlepší stránka pro sázení na esporty má rozsáhlé trhy. Pro každou hru a turnaj existuje mnoho možností sázení. Stránky mají také nejvyšší kurzy na trhu.

Bankovní opce

Při výběru sázkové stránky NBA 2K zkontrolujte možnosti bankovnictví. Dobrý web by měl podporovat fiat měnu i kryptoměnu. Kromě toho by měly být dostupné všechny oblíbené online platební metody, včetně elektronických peněženek, kreditních karet nebo bankovních převodů. Nakonec zkontrolujte obrat transakce a limity vkladů/výběrů.

Bonusy na sázení NBA 2K

NBA 2K je spousta sázkové bonusy které dávají hráčům šanci zkusit své štěstí v sázení NBA 2K, aniž by utratili desetník. Tyto bonusy se nazývají bonusy bez vkladu. Kromě toho existují bonusy za vklad a věrnostní programy. Dobrá sázková stránka by měla mít pro hráče nějakou formu pobídek.

Výhody a nevýhody

Sázení NBA 2K, stejně jako dvě strany téže mince, má své výhody a nevýhody. V této sekci zjistíte výhody a nevýhody sázení na tuto franšízu.

Profesionálové

  • NBA 2K eSports je konkurenceschopný – Dnes jsou turnaje NBA 2K velmi konkurenční, takže sázkaři, kteří se zabývají tradičním sázením NBA, mají další možnost, jak sázet.
  • NBA 2K sázkové stránky – V minulosti bylo velmi málo sázkových stránek eSports, ale dnes existuje spousta bookmakerů s NBA 2K sázkovými trhy.
  • Sázkové bonusy – Existuje spousta sázkařských bonusů a propagačních akcí eSports přizpůsobených na míru sázkařům NBA 2K eSports.
  • Sázkové trhy po celý rok – turnaje NBA 2K eSports se rozšiřují. Takže i když tu nemusí být sázkové trhy NBA po celý rok, existuje spousta NBA 2K eSports, na které lze sázet po celý rok.

Nevýhody

  • Žádná data pro analýzu – Na rozdíl od tradičních dat NBA, kde hráči mohou vidět statistiky týmů NBA, neexistují žádná adekvátní data týmů NBA 2K eSports.
  • Riziko závislosti – sázení NBA může být návykové. Pokud si hráči nedají pozor, mohou upadnout do nutkavého hazardu.

Vysvětlení sázkových kurzů a trhů NBA 2K

Kurz představuje pravděpodobnost, že k události dojde. Na druhou stranu trhy NBA 2K odkazují na dostupné možnosti sázení.

NBA kurz 2 000

Kurzy na NBA 2K jsou stejné jako u tradičních sázek NBA. Čím vyšší je kurz, tím nižší je šance, že událost projde a naopak. Nyní existují tři formáty kurzů; Britské kursy (frakční kursy / britské kursy), americké kursy (americké kursy / kursy na peněžní linii) a evropské kursy (desetinné kursy). Sázející by se měli ujistit, že je k dispozici jejich preferovaný formát kurzu.

NBA 2K sázkové trhy

Nejlepší sázkové stránky NBA 2K mají širokou škálu sázkových trhů, jak dlouhodobých, tak krátkodobých. Trhy dlouhodobých sázek nabízejí hráčům možnost vsadit si na vítěze turnaje ještě před zahájením soutěže. Oblíbené sázkové trhy jsou ale o jednotlivých zápasech. Hráči mohou vsadit na vítěze zápasu, součet nebo handicap.

Jen pro zmínku, sázející mohou vsadit na zápasy NBA před jejich začátkem nebo v průběhu. Sázení na probíhající zápasy je známé jako živé sázení nebo sázení ve hře.

Tipy na sázení NBA 2K

V této poslední části tohoto průvodce NBA 2K zjistěte několik tipů, které hráčům poskytnou větší šanci na výhru.

Za prvé, je důležité sledovat aktuální sezónu esportů NBA 2K, abyste pochopili, které týmy jsou ve formě a ty, které nejsou ve formě. Důležité je, že pokud je tým ve formě v reálném životě, neznamená to, že je ve formě i v NBA 2K. Zkontrolujte formu týmu esportů NBA 2K, nikoli týmu NBA v reálném životě.

Dalším užitečným tipem je řídit se tím, co říkají učenci. Stejně jako v tradičním sázení NBA existují na scéně esportů NBA 2K odborníci s předpovědí klíčových postřehů. Předpovědi NBA 2K nemusí být 100%, ale mohou jít daleko.

To je konec tohoto průvodce sázením na esporty NBA 2K. Sázení na NBA 2K může být zábavné jak pro fanoušky NBA, fanoušky franšízy NBA 2K, tak pro běžné sázkaře. Ale sázkaři by se měli ujistit, že budou hrát zodpovědně, protože sázení NBA 2K může být návykové.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
e-sporty
About

Zhang Wei, lépe známý v esports aréně jako „DragonMaster“, si vytvořil výklenek jako myšlenkový vůdce na křižovatce online kasin a esportů. S neomylným instinktem pro trendy v kombinaci s puntičkářskou pozorností k detailu je to jak stratég, tak vizionář v oboru.

Send email
More posts by Zhang Wei