Výběr ideálního sázkového bonusu na esporty: Průvodce

Někteří hráči esportů, převážně noví, by mohli být v pokušení získat co nejvíce bonusů s nadějí, že natáhnou svůj bankroll. Bohužel ne všechny bonusy se vyplatí brát. Zde je několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při posuzování, zda bonus stojí za přijetí nebo ne:

Velikost bonusu

Výše bonusu je pravděpodobně první věcí, na kterou se každý hráč, který hledá bonus, podívá. V ideálním případě značné bonusy eSports obvykle nabízejí hráčům maximální hodnotu za jejich peníze. Samotná velikost však nemůže být použita jako určující faktor; hráči by se také měli zajímat o řadu dalších faktorů, včetně částky potřebné k aktivaci bonusu.

Požadavky na sázení

Zatímco výše bonusu je obvykle na prvním místě, rozhodně to není jediný faktor, který je třeba vzít v úvahu. Většina bonusů nabízených sázkovými weby eSports má obvykle požadavky na sázení v rozmezí od 1 do 20X. O čem jsou požadavky na sázení? Například bonus 100 $ s 5násobnými sázkovými požadavky v podstatě znamená, že hráč musí vsadit v hodnotě 500 $, aby se kvalifikoval pro výběr. V podstatě by dokonalý bonus měl mít nejnižší požadavek na sázení.

Data vypršení platnosti

Je běžné najít bonusy eSports s datem vypršení platnosti. Podle tipů na sázení eSports od zkušených hráčů by dobrý bonus měl mít dlouhé datum vypršení platnosti. Krátké datum vypršení platnosti může být zvláště omezující, zvláště když je navázán na bonus s vysokými požadavky na sázení. A protože většina bonusů nabízených weby eSports přichází s jedinečnými požadavky na sázení, je ve většině případů nepochybně žádoucí prodloužená doba použitelnosti, aby se váš koníček nezměnil v nežádoucí práci.

Všestrannost

Při vydávání bonusu je cílem jakékoli sázkové kanceláře eSports nabídnout svým hráčům hodnotnou odměnu. Všestrannost nebo možnost použití bonusu v různých hrách jako taková je rozhodující při posuzování hodnoty jakékoli pobídky. Dobrý bonus eSports lze například použít na více akcích a trzích eSportů. Pokud je bonus omezující, může to být jistým znamením, že hráč musí prozkoumat další možnosti.

Platební metody

Většina online bonusů je obvykle fixována důvěryhodné platební metody. Většina kasin nejvyšší úrovně nabízí mnoho platebních metod. Hráči tak nemusí dvakrát přemýšlet, než si nárokují bonus. Nejlepší ze všeho je, že snadnost nárokování bonusu by měla také odrážet snadné nárokování bonusových výher.

Jak získat bonusy na sázení na esporty?Sázkové bonusy na stránkách esportů
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Jak získat bonusy na sázení na esporty?

Při pohledu na různé bonusy jsou někteří hráči často zmateni, když chtějí získat bonus eSports. Vyžádat si bonus eSports nemusí být dřina, stejně jako vyhledání nejlepších sázkových kurzů na esporty, vzhledem k tomu, že většina sázkových webů eSportů má při přístupu k vašemu bonusu snadno sledovatelný postup. To znamená, že zde je obecný podrobný průvodce, jak uplatnit jakýkoli bonus eSports.

Vyberte si sázkovou stránku esportů

Prvním krokem k uplatnění bonusu esports je registrace u bookmakera. To však neznamená, že byste si vybrali jiné stránky pro sázení na esporty, na které narazíte, ale takové, které nabízejí dlouhý seznam bonusů. I když to nemusí být kvalifikace, často tvoří základ pro získání dalších bonusů. Správná volba kasina může znamenat získání různých bonusů po celou dobu hraní s nimi. Před výběrem jakékoli sázkové stránky je však klíčové přečíst si obchodní podmínky připojené k potenciálním nabídkám.

Registrace – uvítací bonus

Většina kasin vítá nové hráče s a uvítací bonus. Jedinou kvalifikací na tomto bonusu je, že hráč musí být nový. Při zacílení na uvítací bonus je tedy nutné se zaregistrovat. Poté, co se hráč, jak sázet na esporty a rozhodne se zaregistrovat u sázkové kanceláře eSports, dostane řadu dalších bonusů, včetně bonusů na zápasy a cashback. Po registraci mohou noví hráči esportů také využít promo kódy, zejména při aktivaci uvítacího bonusu.

Proveďte vklad – dorovnání/dobití bonusu

Zatímco některá kasina běžně nabízejí hráčům bonusy bez vkladu, většina esportových webů odměňuje hráče, kteří financují své účty skutečnými penězi. Většina kasin nabízí bonusy ve formě dobíjecího nebo dobíjecího bonusu, kdy je vklad dorovnáván do určité výše. V ideálním případě stačí k aktivaci zápasového bonusu pouze vklad.

Place Wagers – Bonus za věrnost/Cashback

Dalším způsobem, jak získat bonus, může být sázka za skutečné peníze. Stejně jako sázkové kanceláře i sázkové stránky esportů odměňují hráče, kteří příležitostně sázejí skutečné peníze. Tyto bonusy přicházejí v různých formách, z nichž klíčové jsou věrnostní a cashback bonusy. První se obvykle uděluje běžným sázkařům, zatímco druhý se vrací jako zlomek prohraných sázek.

Postup nebo kroky, které je třeba podniknout před uplatněním jakéhokoli bonusu, se řídí povahou bonusu. Například získání bonusu za registraci je zcela odlišné od nároku na zápas nebo bonus za cashback. Ve většině případů nárok na bonus nekončí, když hráč obdrží částku bonusu; Hráči esportů musí splňovat příslušné požadavky na sázení. Někdy budou s požadavky na sázení spojena určitá omezení.

bonusy za stránky?

Většina online sázkové kanceláře na esporty dnes dejte na nějaké štědré bonusy. V důsledku toho by všechny esporty, které se chystají využít těchto pobídek, měly být připraveny nakupovat a vybrat si bonus, který vyhovuje jejich preferencím.

Výběr nejlepšího bonusu esportů je obvykle věcí osobních preferencí. Někteří sázkaři mohou získat velké bonusové částky, i když mají vysoké požadavky na sázení. Ostatní by uvítali malý bonus se snadno splnitelnými požadavky na hraní. Vše závisí na výběru bonusu, který nabízí nejlepší hodnotu za peníze.

Zatímco tipy na sázky na esporty informují o volbách většiny hráčů, zde je seznam některých nejlepších bonusových nabídek sázkových stránek eSports:

  • 1xBet bonusy:1xBet nabízí širokou škálu bonusů. Existují šťastné pátky, uvítací a vkladové bonusy až do výše 200 % z vložené částky, ale u tohoto poskytovatele můžete najít mnohem více vzrušujících bonusů.
  • Bonusové sázky Betsson: Betsson.com esports hráči mohou získat až 25 $ v bonusových sázkách po registraci a provedení vkladu skutečných peněz v podobné výši.
  • Uvítací bonus společnosti Leovegas: Uvítací nabídka Leovegas.com je jedinečná, hráči si užívají 100% zvýšení zisku u svých prvních dvou sázek až do maximální výše 25 $.

Sázkové bonusy na stránkách esportů

Hráči esportů dostávají různé bonusy, z nichž každý nabízí jedinečné výhody. Zde je rozpis nejlepší bonusy eSports které většina bookmakerů nabízí.

Zdarma sázky

Zdarma sázky, také známé jako bonusy bez vkladu, jsou motivované bonusové nabídky pro sázkaře na esporty, nové i stávající. Jak jejich název napovídá, tento typ sázky dává hráčům šanci vyhrát, aniž by do hry vkládali skutečné peníze.

Žádné sázkové bonusy

Žádné sázky nebo bonusy zdarma jsou bonusy nabízené bez připojených požadavků na přehrání. To v podstatě znamená, že neexistují žádné stanovené limity a hráči si mohou své výhry vyzvednout, jakmile budou chtít.

Bonus za věrnost

Esports sázkové stránky využívají věrnostní bonusy jako způsob odměňování oddaných hráčů. Tento bonus je často v bodovém systému, kdy hráči získávají body, jakmile začnou hrát sázky o skutečné peníze.

Bonus za doporučení

Bonusy za doporučení jsou udělovány hráčům, kteří se snaží získat ke hře svého přítele. Nejlepší na bonusech za doporučení je to, že jak aktivní hráč, tak doporučený získá bonus.

Seznam sázkových bonusů eSports je mnohem delší. Mezi další pozoruhodné zmínky patří zápasový bonus, mobilní bonus, a volné skiny.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda