Jak sázet na esporty: Průvodce konečnými znalostmi

V tomto průvodci sázením eSports se dozvíte vše o sázení na elektronické sporty. Zůstaňte naladěni a zjistěte, jaké jsou nejlepší žánry videoher a tituly videoher, na které můžete vsadit, a také tipy na sázky eSports. Není pochyb o tom, že odvětví eSports zažívá exponenciální růst. S příchodem pandemie sázení eSports rozkvetlo a dnes je to nejrychleji rostoucí forma sázení.

Podle zprávy z roku 2019, kterou vypracoval podnikatel v odvětví hazardních her v Las Vegas Chris Grove, celkové peníze vsazené do eSports kolem hlavních eSport titulů do roku 2020 dosáhly globálně přibližně 12,9 miliardy dolarů, zatímco počet sázkařů na eSports na celém světě byl přibližně 6,5 milionu. Příchod pandemie a následně i zastavení živých zápasů musely explodovat.

Jak sázet na esporty: Průvodce konečnými znalostmi
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Jak sázet na esporty 2024

Před sdílením seznamu toho nejlepšího Žánry videoher eSports pro sázení zde je průvodce eSports pro začátečníky. Zjistěte základy sázení eSports, od toho, jak najít nejlepší stránku pro sázení, až po sázkové kurzy, trhy, strategie a další.

Jak funguje sázení na esporty

Esports sázení je jednoduše sázení na elektronické sporty hrané na soutěžní úrovni. I když jsou velmi podobné virtuálním a simulovaným hrám, eSports má lidský dotek stejně jako tradiční sportovní sázení, kde o něj bojují profesionální sportovci, nikoli AI a počítačové simulátory. Profesionální týmy již přitahují nejlepší talenty z celého světa, takže eSports je stejně konkurenceschopný jako jakýkoli jiný sport.

Jak sázet na esporty

Sázení na eSports je docela jednoduché. Existuje však několik věcí, které by sázkaři měli vědět.

Nejprve se hráči musí rozhodnout, na jakou hru chtějí vsadit. Tento článek bude sdílet některé z nejlepších žánrů, na které lze vsadit, a nejoblíbenější hry na scéně eSports z každého žánru.

Jak najít nejlepší stránky pro sázení na esporty

Jakmile se hráč rozhodne pro konkrétní hru, měl by najít sázkové kanceláře, které nabízejí trhy na hru. Pro pořádek, ne všechny sázkové kanceláře mají eSports sázení.

Dalším zásadním faktorem, který je třeba vzít v úvahu při výběru sázkové kanceláře, je licencování a regulace. Hrajte pouze na registrovaných a renomovaných sázkařských stránkách eSports.

Dále si přečtěte recenze sázkových kanceláří a proveďte průzkum, abyste našli bookmakery, kteří nabízejí rychlé a bezpečné bankovnictví, a co je důležité, úplný seznam možností vkladů a výběrů. Hráči se rozhodně chtějí rychle dostat do sázení za skutečné peníze. Zvažte také transakční poplatky, dobu obratu a, což je důležité, akceptované měny.

Mezi zásadní aspekty, které je třeba zvážit, patří zákaznická podpora, jazyky, živý přenos, navigace na webu a mobilní sázení.

Třetím aspektem, na který je třeba se zaměřit, jsou sázkové trhy eSports a kurzy. Někteří bookmakeri mají rozsáhlé sázkové trhy, zatímco jiní nabízejí pouze základní možnosti. První z nich je to, co by měli mít milovníci sázení eSports na pozoru. Pokud jde o šance, jsou dvě věci. Nejprve se připojte k sázkařským webům s nejvyššími kurzy. Za druhé, hráči by se měli ujistit, že formát kurzů, se kterým jsou obeznámeni, je podporován.

Je také důležité zvážit propagační akce. Nejlepší sázkové kanceláře eSports mají mimo jiné bonusy bez vkladu a bonusy za vklad. Při hledání sázkových bonusů nezapomeňte zkontrolovat sázkové požadavky. Čím nižší je multiplikátor, tím vyšší je šance, že ze sázkového bonusu vytěžíte maximum.

Strategie sázení na esporty

Stejně jako tradiční sportovní sázení existují strategie sázení eSports, které se liší v závislosti na herním žánru. Arbitrážní sázení je nejoblíbenější strategie. Běžně známá jako strategie sázení „arb“ zahrnuje umístění sázky na všechny možné výsledky jednotlivých zápasů eSports.

Průvodce sázením MOBA

Multiplayer Online Battle Arena, lidově známá jako MOBA, je jedním z nejlepších žánrů videoher, na které lze sázet. Tato strategická videohra obsahuje dva týmy, které o ni bojují na předem definovaném bojišti známém jako mapa.

MOBA hry jsou nejlépe hodnocené zejména v Asii. Popularitu lze přičíst skutečnosti, že jsou nyní společenští, když se hráči musí spojit s přáteli, aby dosáhli vítězství. Mezi nejlepší MOBA hry, na které lze vsadit, patří League of Legends, DOTA 2 (Defense of the Ancients 2), Mobile Legends: Bang Bang a Smite.

Jak sázet na MOBA hry

MOBA sázení je nyní stále populárnější, protože existují některé prestižní MOBA turnaje a soutěže, jako je The International a Mistrovství světa v LoL. co víc? Téměř po celý rok lze sázet na MOBA hry. Zajímavé je, že MOBA hry přitahují špičkové týmy a talenty a vnášejí do strategické hry konkurenceschopnost.

Páteří sázení na MOBA hry je pochopení různých sázkových trhů. Sázející mohou sázet na jednotlivé MOBA zápasy, MOBA turnaje/soutěže/vítězové trhy ligy nebo trhy map. Mezi nejlepší sázky patří vítěz zápasu, vítěz mapy, součet mapy, první zabití, počet kol, celkový počet zabití/kurz nebo dokonce handicap atd. Pravděpodobnost všech těchto událostí je uvedena v kurzech.

Chcete-li vsadit na hry MOBA, nejprve najděte sázkařskou stránku s trhy MOBA eSports a držte krok s nadcházejícími soutěžemi MOBA. Sázející by si také měli být vědomi různých formátů používaných v turnajích MOBA her.

Nakonec by hráči měli udělat nějaký průzkum, aby zjistili, které jsou nejlepší MOBA týmy eSports. V současné době jsou to mimo jiné Team Spirit, PSG.LGD, Invictus Gaming a Team Secret. Bude také moudré zkontrolovat aktuální formu týmu, do kterého sázkaři vkládají své peníze.

Průvodce sázením Battle Royale

Battle royale hry jsou fantastické online hry pro více hráčů, které se vyznačují hratelností a přežitím, průzkumem a taktikou uklízení. Zahrnují desítky až stovky hráčů, kteří bojují o slávu na stále se zmenšující mapě. V závislosti na formátu mohou být hráči sami nebo v týmech.

Dnes na eSports scéně dominují hry battle royale. Mezi největší battle royale hry patří Fortnite, Call of Duty: Warzone, Apex Legends, PUBG: Battlegrounds, a Fall Guys Ultimate Knockout, abychom zmínili jen některé.

Jak sázet na hry Battle Royale

Sázení na battle royale hry patří mezi nejoblíbenější formy eSports sázení. Popularitu těchto her lze přičíst skutečnosti, že hry Battle Royale přitahují stovky soutěží na nejvyšší úrovni a značné finanční odměny. Dva z nejvýznamnějších battle royale turnajů jsou Apex Legends Global Series (Apex Legends) a The Fortnite World Cup (Fortnite). Zajímavé je, že mistrovství světa ve Fortnite 2019 přilákalo prize pool 30 milionů dolarů.

Sázení na battle royale hry je docela snadné, pokud sázkaři najdou nejlepší battle royale eSports sázkové stránky a rozumí hře, sázkovým příležitostem a tomu, jak fungují kurzy. Existují různé trhy, na které lze vsadit v závislosti na sázkové stránce a samozřejmě na konkrétní hře Battle Royale.

Některé z běžných trhů, se kterými by se hráči měli seznámit, zahrnují vítěze přímých zápasů, vítěze turnajů, speciální sázky, akumulátory, součty, vítěze map, skóre na mapě a dokonce sázky ve hře, jinak známé jako sázky live.

Kromě sázkových trhů a kurzů by hráči měli být obeznámeni se scénou eSports ve hře Battle Royale, na kterou chtějí vsadit. Zjistěte nejlepší týmy ve Fortnite, nejlepší týmy v Apex Legends a tak dále. Podívejte se také na jejich aktuální formu, abyste mohli učinit nejlepší rozhodnutí ohledně sázení.

Průvodce sázením FPS

Není pochyb o tom, že FPS (First-Person Shooter) je populární žánr videoher. Je založen na zbraních a dalších zbraních založených na boji z pohledu první osoby. Hráči ovládají hlavního hrdinu ve 3D prostoru. FPS hry jsou oblíbené, protože uvádějí skutečnou atmosféru bitevního pole díky pohlcující grafice a zvuku. Podporují také týmovou práci a solidaritu.

FPS hry jsou populární po celém světě. Battlefield V a Counter-Strike: Global Offensive jsou dvě z největších FPS her současnosti. Mezi další oblíbené FPS tituly v eSports patří Call of Duty, Tom Clancy's Rainbow Six Siege (R6), Valorant a Overwatch.

Jak sázet na FPS hry

FPS hry nejsou velké jen v kumulativních cenových fondech; také dominují žebříčku sázek eSports. Podle nejnovějších statistik vede CS: GO, pokud jde o objemy sázek, nyní, když existují spoustu turnajů v průběhu roku. Na hry FPS je také snadné sázet a existuje široká škála možností sázení.

Stejně jako u všech ostatních žánrů videoher musí hráči sázející na hry FPS rozumět základním herním principům a pravidlům, aby mohli činit informovaná rozhodnutí ohledně sázení. Je také nezbytné porozumět současnému stavu FPS eSports scény. Najděte si čas na průzkum, které jsou nejlepší FPS týmy. V současnosti jsou nejlepší FPS týmy Astralis, SEN Sentinels a San Francisco Shock. Je také důležité zkontrolovat všechny nadcházející turnaje a soutěže.

Další kritickou věcí, kterou si sázející musí být vědomi, jsou dostupné sázkové trhy. FPS hry mohou mít různou hratelnost a cíle, ale většina možností sázení je podobná těm, které mohou hráči najít v MOBA a Battle Royale eSports sázení. Mezi nejlepší sázky patří vítěz turnaje, vítěz zápasu, vítěz mapy, první krev a živé sázení.

Průvodce sázením na sportovní simulaci

Pro tradiční sportovní sázení nadšenci, sportovní simulace eSports hry nabízejí maximální zážitek, protože následují tradiční sportovní sázení. Jak název napovídá, sportovní simulační hry jsou založeny na skutečných sportovních hrách, jako je fotbal, hokej, motoristický sport, basketbal a americký fotbal. Sportovní simulační hry by se neměly zaměňovat s virtuálními sporty, protože je hrají skuteční lidé.

Sportovní simulační hry jsou celosvětově populární. Scéna se může pochlubit elitními profesionálními týmy, z nichž některé jsou sponzorovány profesionálními kluby. Zobrazují hlavní ligy a soutěže a využívají nejmodernější herní enginy, které nabízejí realistickou hratelnost a dechberoucí grafiku. Mezi nejlepší sportovní simulační hry, na které lze vsadit, patří FIFA, NBA2K, PES, Madden atd.

Jak sázet na sportovní simulační hry

Sportovní simulační hry přitahují mnoho sázkařů, většinou nadšenců tradičního sportovního sázení. Jsou totiž z hlediska mechanismů sázení podobné běžným sportovním sázkám. Zatím je to dobré, sázení FIFA 21 vede v žánru sportovních simulací z hlediska objemu sázek. Co tedy hráči potřebují vědět o sázení na sportovní simulační videohry?

První věcí je najít spolehlivé sázkové stránky s FIFA, PES a NBA2K trhy. Pamatujte, že ne všechny sázkové stránky budou mít tyto trhy. Pokud jde o sázkové kurzy a sázky, kurzy jsou zastoupeny v jednom ze tří sázkových formátů nebo ve všech formátech, přičemž trhy zůstávají stejné jako u běžných sportovních sázek.

Rozdíl je však v týmech, na které se dá sázet. V tradičním sportovním sázení jsou nejlepší týmy, na které lze vsadit, ty nejúspěšnější v poslední době. V eSports sázení by se však hráči neměli dívat na nejprominentnější týmy v reálném životě. Místo toho by se měli podívat na záznam profesionálního hráče eSports. Například profesionální hráč se super týmem, jako je PSG, se všemi hvězdami, může prohrát s lepším profesionálním hráčem hrajícím s průměrným týmem z nižších francouzských lig.

Průvodce sázením RTS

RTS, známá také jako strategická hra v reálném čase, je dalším oblíbeným žánrem videoher, na který lze vsadit. Jedním z aspektů, díky kterému jsou tyto hry populární, je obecně rychlejší povaha. Rozdíl mezi hrami RTS a hrami s tahovou strategií (TBS) je ten, že ve hrách RTS se hráči mohou dostat do akce současně.

Existuje mnoho RTS her, ale v konkurenčním světě eSports je to jen hrstka funkcí. Strategické hry v reálném čase zahrnují StarCraft II, WarCraft a další Věk říší série.

Jak sázet na hry RTS

Zatímco popularita žánru videoher RTS zpomaluje, hry jsou stále aktivní na scéně eSports. Co by tedy měli hráči vědět o sázení na hry RTS?

První věcí je nalezení sázkových stránek se sázkovými trhy RTS her, jako je např StarCraft II a WarCraft trhy, mezi ostatními. Pak se zaregistrujte u bookmakerů, kteří mají spoustu událostí a nejvyšší kurzy. Hráči by se také měli snažit držet krok s veškerým vývojem ve světě RTS her. Nejprve porozumět hratelnosti RTS her a základním pravidlům. Důležité je seznámit se s různými používanými formáty turnajů.

Nakonec se podívejte na pořadí a zjistěte nejlepší týmy a hráče, do kterých můžete investovat peníze. Pro záznam, týmy neustále mění soupisky, takže se nezapomeňte podívat na aktuální formu týmu, abyste mohli učinit správné rozhodnutí ohledně sázení.

Zabalení

A je to; průvodce, jak sázet na eSports. Pamatujte, že existují tipy a strategie pro sázení eSports, které zvyšují šance na výhru. Před uzavřením sázky si také zkontrolujte, co učenci říkají ve svých předpovědích!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Co byste měli vědět o sázení na esporty v online kasinech
2023-02-09

Co byste měli vědět o sázení na esporty v online kasinech

Není mnoho věcí, které můžete dělat, které poskytují podobnou úroveň napětí a vzrušení jako sázení na esporty. Esportové sázení je ještě více vzrušující než sportovní sázení na běžné sportovní události, protože esporty jsou mnohem nepředvídatelnější než běžné sporty. Vidět vítězný tým proti jednomu z nejlepších týmů na scéně esportu není tak neobvyklé.

Podmínky eSports a Lingo, které potřebujete znát
2023-01-19

Podmínky eSports a Lingo, které potřebujete znát

Sett je v pozdní hře děsivý. Tato úroveň tankovacího potenciálu ve spojení s tak vysokým výkonem DPS může být zničující pro týmy, které postrádají kontrolu davu AoE. Jeho nosný potenciál bude sněhová koule, pokud bude moci znovu ukrást Red Buff.

Jak vsadit na Apex Legends v roce 2022
2022-03-31

Jak vsadit na Apex Legends v roce 2022

Sázení Apex Legends se pomalu začíná prosazovat, protože stále více fanoušků střílečky na hrdiny Battle Royale sází na stovky turnajů a soutěží po celém světě. Pokud vám sázení zní jako nápad, tady je to správné místo. Zjistěte vše o sázení Apex Legends 2022, od základů Online sázení Apex Legends do největších soutěží a týmů.